• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu mamičky z Podunajských Biskupíc?

19. októbra 2012 
sisa29 : to ano aspon trosku :stuck_out_tongue_closed_eyes: prajeme skore uzdravenie a potom krasnu dovolenku. :slight_smile: aj my mame radi prirodu :wink:
29. jún 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem sinova uz sa moc tesim na dovcu.a nasa ninka les miluje a hlavne hladat hribiky
29. jún 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa29 : dobre ranko. Aj my sme hubarska rodinka :wink: no teraz ma vynechavaju z hribov kvoli nasej malej Kristinke. No ked trosku podrastie tak sa pridame k chlapom hubarom :slight_smile: uz sa moc tesime :grinning:
30. jún 2009 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sinova ja chodim aj s malou aj s ninkou som chodila ked bola este v hlbokom kociku.vzdy sme vibrali take miesto kde jje rovinka najcastejsie chodievame na zahorie tak je super.
30. jún 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa29 : aj my chodime na zahorie. No nasa mala ma len 2 mesiace a to je este moc skoro. S druhorodenym Martinkom sme hodili ked bol este v klokanke alebo na tatovom chrbte v nosici. Milujeme prirodu a hribiky. Tento rok prerabame dom a asi na dovolenku nepojdeme. Ak tak tak az v oktobri. Ale na hribiky urcite pojdeme :grinning:
30. jún 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no my sme boli s ninkou ked mala mesiac bolo to super cely cas prespala potom som ju v aute nakojila. :wink:
1. júl 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kto pride na to stretko dneska o 10,00 na uzbecku postu?????????????dufam ze pocet bude hojny
1. júl 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ake stretko ???
1. júl 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vsak dnes o 10,00 pri uzbeckej poste ja uz idem pomaly mam fialove tielko ruzove gate a slapky zelenoruzovy kocik a dve deti.

sinova ked chces pridi budeme tam.pa
1. júl 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skoda, ja som o nicom nevedela a teraz to nestiham - pred chvilkou som dala malu spat do postielky a umyla som si hlavu :frowning2: o ake stretko vlastne ide ???
1. júl 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,nikto neodpisoval,tak varim.. Hmh do ritky tak to nestihame..
1. júl 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisus dokedy budete?mne maly akurat zaspal..
1. júl 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa29: skoda ze si to nepovedala vcera alebo skor. Urcite by sme si nasli cas a zastavili by sme sa.
1. júl 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sinova tusim vo vrakunskej teme sa toto stretko planovalo
1. júl 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby cafte super stretko.stretla som sa az sama so sebou
1. júl 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak uz sa dozviem o ake stretko islo ???? Islo o stretko maminiek z biskupic ????
1. júl 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa my sme sa naozaj chystali, ale sli sme vonku uz o 9.00 a o 9.50 sme leteli domov lebo straaasne plakal :frowning2:
1. júl 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sinova ano vsak som o tom pisala v nedelu ze by to mohlo byt.asi si si to nevsimla.

majka vsak mozno nabuduce
1. júl 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, pozerala som si to. Ja som sa prihlasila az po tom ako si organizovala stretnutie takze som o nicom nevedela. A starsie prispevky som si nepozerala. Az teraz.
1. júl 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neva dame dalsie
1. júl 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasan a ja osobne rozposlem ip-cky, nech to vie kazda :wink:
2. júl 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no claudi tak budem cakat :wink:
3. júl 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisus :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: uz ste zdravi?
4. júl 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jej ano uz hej vcera som bola na kontrolu deti uz su fit a ja este musim dobrat antibiotika ale inak sa citim dobre len ma hlava strasne boli.vcera sme boli konecne po mesiaci normalne vonku na terase prisli sme az o 23,00 domov :grinning: :grinning: :grinning:
4. júl 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eeeejha to ste teda mali vylet :grinning: my sme dnes este doma pre istotu, kedze v noci sme este teplotovali.. ale zajtra snad nebudeme doma, i ked tu je asi najlepsie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. júl 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hello, hello, co tak stretko streda, stvrtok alebo piatok poobede? Ja navrhujem okolo stvrtej, piatej, lebo skor v tychto teplotach aspon u nas nehrozi :unamused: tak na hodinku, dve by sme sa mohli stretnut napr. vo vrakunskom lesiku alebo stretnut sa niekde inde a vybehnut do chladku do lesika alebo niekam, kde bude tien :wink: ak pojdeme do lesika, tak to mozeme ist aj skor a zobrat deky a spravit piknik :grinning: hmh?
4. júl 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
my by sme sa v stredu pridali, len neviem, či mi drobec obsedí v kočíku, ale piknik by hádam zvládol :wink:

a nemali by sme dáko spojiť tie témy vrakuňa a biskupice, nech nepíšeme do oboch do isté ?
6. júl 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby tak sa vsetky skuste presunut do vrakune a budeme pisat tam aby to nebolo zlozite.ja to budem priebezne sem pisat aby si to kazda maminka precitala a pridala sa tam lebo niektore necitaju temu od zaciatku.
6. júl 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisus oki :wink:
6. júl 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sem nik nechodi??
12. okt 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok