• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu mamičky z Podunajských Biskupíc?

19. októbra 2012 
Ahojte...nepojde s nami niekto kocikovat? Byvame pri Tescu a uz nas to same prestava bavit... :grinning:
26. jan 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, pozyvam vas na workshop na temu Moderne latkove plienky. Bude sa konat v stredu, 11.5.2011 o 16:00, v materskom centre Podunajske Biskupice, Latoricka 4. Viac je na www.latkovky.sk/prezentacie
Ak chcete vidiet alebo kupit si nejaky konkretny produkt zo sortimentu www.latkovky.sk dajte mi pls vediet najneskor do utorka 10.5. do 17:00 do IP.
A aby ste mali predstavu, latkova plienka vyzera takto:
28. apr 2011 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,ja som tiež z biskupic.sme už trošku vacsi-syn do škôlky dcérka 2.5r. Kto by chcel môžme vybehnúť von pokecát prejsť sa. Hmm? Ozvite sa mi sem alebo mailom bo na koníka moc nechodím zlatavanda@azet.sk paa teším sa na vás.
3. okt 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,mam 10 mesacnu dcerku sofiu a radi by sme spoznali nejaku mamicku z podunajskych biskupic na pokec a prechadzky..aj sofinka by chcela kamosku...ozvite sa nam..budeme radi.byvame v podunajskych biskupiciach,hned za tescom.
8. okt 2011 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo baby s podunajskych skoncili ste s chatom?:grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. okt 2011 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viki halóo tu sme :slight_smile: :slight_smile: tiež biskupice bývame blízko trojičneho námestia.mladšia ma 2r. Hmm. Ale veľmi ľúbi bábätká.ozvi sa mi na mail prosím ťa zlatavanda@azet.sk
8. okt 2011 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka35 ja sa hlásim ale tiež sa mi nikto neozýva.hmm.
8. okt 2011 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halóo tak ozve sa mi nejaká mamička?
11. okt 2011 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamicky zo spriatelenych Biskupic :slight_smile:
Uz tuto sobotu 15. 10. bude vo Vrakuni v materskom centre Rybka burza detskeho jesenneho a zimneho oblecenia.
Pridite, vecicky budu krasne a triedene podla velkosti.
KEDY a KDE : 15.10. Od 9.00 do 12.00 v mat. centre Rybka na Bodvianskej ulici oproti tenisovym kurtom.
13. okt 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
haloo najde sa niekto na prechadzky?stretavky v herni?? Ozvite sa mamky :grinning:
24. nov 2011 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vitaminka mi sme tiez z podunajskych kusok od billi ,sice nekocikujeme ale bicyklujeme, ak chces ozvi sa :dizzy_face:
19. okt 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok