Sú tu mamičky z Podunajských Biskupíc?

sisa29
28. apr 2009

halo halo su tu niake mamaminky s podunajskych biskupic???ak ano ozvyte sa mozme pokecat popripade pokocikovat.ja mam jednu 3,5 rocnu slecnu a jednu 9 tyzdnovu.

pridate sa niekto?

claudinka
14. okt 2009

aaale obcas sem skocim 😀

zicherka
23. okt 2009

vevus ja sem obcas kuknem 😉 A vy sa uz snazite o druhe? 🙂

sevi
25. nov 2009

Ahojte,ja som z biskupic,mám dve deti,syna aj dcérku.pridá sa nejaká mamina?aby sme sa neprechádzali takí sami.

kvietok23
14. dec 2009

caute, hladam kadernicku z biskupic alebo vrakune - vy kam chodite? 😉

claudinka
31. dec 2009

kvietok dobra kadernicka je na tej ulici, kde je tesco a trhy, hned pri VUBke v prvom dome, zabudla som teraz narychlu ulicu.. je tam aj kozmetika, ja som bola veeelmi spokojna.. a dalsia kadernicka je na Cilizskej 1, tiez pohodicka 😵 😵 najma nie su drahe 😉 teda aspon mne sa zda..

sevi kolkorocne detuse mas?

sisa29
autor
31. jan 2010

halo halo tak som konecne aj tu ale pozeram ze je tu akosi mrtvo.co nemate nikto cas?

claudinka
31. jan 2010

mame, ale skor ako na kona tak na FB 😀

sisa29
autor
1. feb 2010

aj ja som tam stale takze kto chjce pisat tak som pod silvia krcmarikova krasna

ivanulienka81
3. feb 2010

caute maminy,
tak vam poviem, ked som zbadala temu, ze Mamicky podunajske biskupice, iba tak mi zaiskrili ocka... ale ako vidim je tu ticho 😕
ak sem daktora dojde, ozvite sa, aj cez IP
papa

zuziq
15. feb 2010

ahojte, chcem sa opytat mamiciek, ktore chodia k niektorej z doktoriek na bebravsku - da sa tam objednat na cas, alebo sa tam caka? a o Kostialovej som uz pocula, ze je dobra a co tie ostatne, co tam su?? dakujem za info

katkav
15. feb 2010

Ahoj zuziq, my chodime k pani doktorke Kralikovej, je to taka babicka lekarka, ale velmi zlata 🙂 poradnu pre deticky mavaju v pondelok rano, ved sa chod spytat, ci by vas zobrali. Prajem Ti taky uzasny porod ako som mala ja (velmi rychly), aby si sa velmi netrapila. 😉

zuziq
15. feb 2010

katkav dakujem 😉 velmi dufam, ze porod bude bez komplikacii a drobec ma nebude velmi trapit 😀
Inak mam este jednu taku obavu a to z toho, kde budem chodit kocikovat.. tie co byvate tu v okoli tesca a v podstate v tejto casti vseobecne, nebojite sa prechadzat po vonku? ja ked tu vidim tolko bezdomovcov a asocialov, mam trosku strach 😒 byvame tu sice uz treti rok, ale vzdy som sadla len do auta a nejak som nevnimala, co vsetko sa tu po vonku poneviera... 😖 A teraz mam pocit, ze som az paranoidna 😕

katkav
15. feb 2010

zuzi, toho som sa aj ja bala na zaciatku, ale nie je to az take zle, v lete to asi bude horsie, lebo clovek nevie na ktorej lavicke sedeli, bojis sa, aby si nieco nechytila, inak nie su nebezpecni, minule som sa s jednym nahodou rozpravala. my byvame na Ipelskej 🙂

zuziq
15. feb 2010

my sme na bebravskej a teraz ked som doma na materskej a idem obcas von nakupit a tak, tak az zasnem, co vsetko sa tu flaka po vonku... nikdy som to tak nevnimala 😕

katkav
15. feb 2010

no ja som tiez mala dost, ked som prisla z porodnice, tak mi kazali byt s malym na slniecku, lebo mal zltacku, to vzdy ked som prisla z vonku, vyzliekla som si vsetko a dala to do prania a este si dala sprchu...ja som ich pocas materskej vidala rano o siestej ako chodili na wcko, ale nebudem nechutna, policajti ich uz kontrolovali viackrat, lebo sa ludia stazuju. 🙂 ved sa da chodit na prechadzky po Vrakuni alebo v Pod.B. pomedzi domceky, tam je klud, ticho. 🙂

zuziq
15. feb 2010

jj asi budem chodit tym smerom, chodievame tam v lete na super zmrzku 😝 som teraz asi privelmi precitlivela, drobec este nie je ani na svete a uz sa bojim, aby mu niekto neublizil 😀

katkav
15. feb 2010

ved to je jasne, si tehulka, ja som mala co robit aj po porode, kym si telo vyrovnalo hladinu hormonov, bola som unavena a plakala som kvoli vsetkemu, ked plakal maly, tak som plakala, ze nie som dobra mama a podobne hovadiny...to ide iba o to, aby si mamicka a babo na seba zvykli, no hold budem vediet az budem mat druhe 😉 a je to normalne, ze kazda mamicka sa snazi svoje babo chranit uz od kedy zisti, ze je tehulka 😉 kde sa chystas rodit, ci este nevies? ja som rodila v ruzinovskej, praskla mi plodovka o desiatej vecer o 2:13 uz bol maly na svete 🙂 takze som mala asi 3 hodinky bolesti a hotovo. 😉

zuziq
15. feb 2010

katkav tak to je fakt ukazkovy porod, tisko zavidim 😀 Ja budem rodit na kramaroch. Mam zatial zajednanu epiduralku ale bola by som celkom spokojna, keby to islo tak rychlo, ze mi ju ani nestihnu dat 😀

katkav
15. feb 2010

🙂 no ja som rodila trosku skor ako som mala, maly sa mal narodit 19.9. a on sa narodil uz 18.8. Ja som prisla do porodnice s tym, ze som este nebola na pouceni o epiduralke, tak mi vraveli, ze mi ju nemozu dat, mala som tam ist vo stvrtok a plodovka mi odtiekla uz v pondelok, tak som ich prosikala, ze ci mi ju mozu dat a potom ma prezrela porodna sestricka a vravi, ze mam zavolat manzelovi, ze rodim, ze uz ziadnu epiduralku nedostanem (preto som si ju pytala, lebo som si myslela, ze vsak kym bude obed a tie bolesti sa budu stupnovat, ved umriem od bolesti). Pritom ked som tam prisla, tak mi vravela, ze rodit budem tak najskor na druhy den na obed, ze mam ist v klude spat, jak sa pekne mylila...ale povedala, ze mam byt rada, ze ona rodila 17 hodin, takze som spokojna, ze to vsetko dopadlo ako to dopadlo. Apgarovej skore 10 z 10, takze super, maly mal 3150 g, 50 cm. Ak vies bolesti predychat a babo je otocene spravne, tak sa to da zvladnut, treba len mysliet na to, ze o chvilku uz budes drzat v naruci ten najvacsi a najkrajsi poklad na svete a spravne treba dychat treba aj preto, lebo privod kyslika je vtedy velmi dolezity pre babatko. Este raz Ti prajem rovnaky porod ako som mala ja 🙂

zuziq
15. feb 2010

no ja sa porodu nebojim a tu epi mam hlavne preto, ze ak by porod trval dlhsie, zbytocne sa budem trapit a potom nebudem vladat... pre mna porod znamena, ze konecne budem drzat drobca v naruci, mozno preto neriesim ake to bude, ci to bude boliet a nestresujem. Aj ked kedysi som mala z porodu paniku 😀 ale tym ze drobca citim kopkat a strasne sa naneho tesime a uz teraz ho milujem najviac na svete (popri manzelovi 😀 ) tak sa vobec nebojim 😵

katkav
15. feb 2010

to je super, ja som sa nanho tiez velmi tesila. Hlavne ked mi praskla plodovka, tak som mala take dva zmiesane pocity, na jednej strane som sa velmi tesila a na druhej som rozmyslala, ci sa budem dlho trapit. Tak potom Ti prajem vela materskeho mliecka, ked sa narodi, zaciatok je tazky, ale ked to prekonate, budete spokojni obaja, treba pit vela vody, jest polievky, teple napoje, prsia by mali byt v teplucku, a pomaha aj caste prikladanie 😉

moniqe3
16. feb 2010

ahojte rada by som sa pridala..🙂

zuziq
16. feb 2010

moniqe3 no je to tu trosku mrtve, asi sa vsetk mamicky odstahovali z podunajskych 😀
Ja som nakoniec bola u Dr. Kostalovej, bola prijemna a sestricka neskutocne zlata, takze som rada, ze som tam sla a budeme chodit k nej 😵

katkav
16. feb 2010

ahojte, aj ja som tu. Dnes sme boli na prechadzke uz so sportiakom, lebo do vanicky sa uz nezmestime, zoznamila som sa so susedou z tretieho poschodia, ma o dva mesiace mladsiu Emu, tak bude mat Tomasko kamosku. 🙂 ved ked sa otepli, mohli by sme sa niekde stretnut, lebo vzdy pozeram na nejaku oproti iducu mamicku, ci si ju nepamatam z MK ale asi si ani mna nikto nepamata, neviem 🙂 my mame bledomodry pierre cardin sportiak a vencievam kokrspanielku.

zuziq
16. feb 2010

no ja najprv musim mat koho kocikovat 😀 ale budem rada, ak budem mat s kym chodit obcas pokecat 😉 aspon sa nebudem bat 😀

katkav
16. feb 2010

neboj, o chvilku ho tu budes mat 🙂 neviem, ci budes mat odvahu ist s nim von hned...ja som bola 7 dni v nemocnici a potom som par dni cakala, kym mi priniesli kocik, takze sme prvykrat isli von tusim, ked mal maly 2 tyzdne. 🙂 ale nie to nie je pravda, uz ked mal par dni sme naberali slniecko na lavicke vo vajicku... ale to bolo leto. ved snad ta jar uz coskoro prijde. zajtra ma manzel volno, tak si budem pisat diplomovku...keby sa mi tak chcelo ako sa mi nechce.

zuziq
16. feb 2010

katkav aj mne treba pisat diplomovku a voooobec sa mi do toho nechce 😒 a nejak sa neviem donutit ani tym, ze o chvilu uz vooobec nebudem mat cas 😅 A vonku urcite nepojdeme hned, je zimka na to. Urcite nejaky ten tyzden pockame

katkav
16. feb 2010

zuzi, kde studujes? do kedy ju mas odovzdat? ja do 30.4. asi ma porazi. ja studujem management v Brne 😉 vsak ked sa na to budete citit, tak sa mozeme v klude stretnut, kazdopadne urcite daj vediet, ked sa maly narodi 😉

zuziq
16. feb 2010

katka ja v Nitre Masmedialnu komunikaciu a reklamu a tiez to mam odovzdat do 30.4 a este nemam ani ciarku 😀 Ale ja vzdy vsetko robim na poslednu chvilu, pokial ma netlaci cas, tak mi to proste nejde 😠
Urcite dam vediet ked budeme uz doma, aj ked mam dojem, ze tak skoro do porodnice nepojdeme...Mam citak ze maly pocka az do marca 😀

katkav
16. feb 2010

ale otoceny je uz spravne vsak? tak bude vacsi macko, ked sa narodi. Tomino mal 3150 gramov ako predcasne narodene babo a ked som v porodnici videla tie stvorkilove slecny, to bol uz rozdiel...ja som vlastne rada, ze sa narodil, kedy sa narodil, lebo si neviem predstavit tlacit 4kila. 😉 ja uz nieco napisane mam, ale tiez nejak nestiham ☹ pozeram, ze si tu piseme len my dve...ked budes v porodnici a kym si najdes cas na MK, tak tu asi bude uplne mrtvo 🙂 my sme inak tiez chceli najprv dr Kostalovu, ale mala dovolenku, ked sa maly narodil, tak mame Kralikovu aj ona je fajn.
Moniqe3 vitaj, jasne, ze sa mozes pridat ale sme tu asi iba my so zuziq...ostatne baby asi nestihaju sem tam nakuknut...😉