Sú tu mamičky z Podunajských Biskupíc?

sisa29
28. apr 2009

halo halo su tu niake mamaminky s podunajskych biskupic???ak ano ozvyte sa mozme pokecat popripade pokocikovat.ja mam jednu 3,5 rocnu slecnu a jednu 9 tyzdnovu.

pridate sa niekto?

vitaminka
26. jan 2011

Ahojte...nepojde s nami niekto kocikovat? Byvame pri Tescu a uz nas to same prestava bavit... 😀

labutka
28. apr 2011

Ahojte, pozyvam vas na workshop na temu Moderne latkove plienky. Bude sa konat v stredu, 11.5.2011 o 16:00, v materskom centre Podunajske Biskupice, Latoricka 4. Viac je na www.latkovky.sk/prezentacie
Ak chcete vidiet alebo kupit si nejaky konkretny produkt zo sortimentu www.latkovky.sk dajte mi pls vediet najneskor do utorka 10.5. do 17:00 do IP.
A aby ste mali predstavu, latkova plienka vyzera takto:

sevi
3. okt 2011

Ahojte baby,ja som tiež z biskupic.sme už trošku vacsi-syn do škôlky dcérka 2.5r. Kto by chcel môžme vybehnúť von pokecát prejsť sa. Hmm? Ozvite sa mi sem alebo mailom bo na koníka moc nechodím zlatavanda@azet.sk paa teším sa na vás.

viki2912
8. okt 2011

ahojte,mam 10 mesacnu dcerku sofiu a radi by sme spoznali nejaku mamicku z podunajskych biskupic na pokec a prechadzky..aj sofinka by chcela kamosku...ozvite sa nam..budeme radi.byvame v podunajskych biskupiciach,hned za tescom.

mirka35
8. okt 2011

halooo baby s podunajskych skoncili ste s chatom?😀 🙂 🙂 🙂

sevi
8. okt 2011

Viki halóo tu sme 🙂 🙂 tiež biskupice bývame blízko trojičneho námestia.mladšia ma 2r. Hmm. Ale veľmi ľúbi bábätká.ozvi sa mi na mail prosím ťa zlatavanda@azet.sk

sevi
8. okt 2011

Mirka35 ja sa hlásim ale tiež sa mi nikto neozýva.hmm.

sevi
11. okt 2011

Halóo tak ozve sa mi nejaká mamička?

sarasimi
13. okt 2011

Ahojte mamicky zo spriatelenych Biskupic 🙂
Uz tuto sobotu 15. 10. bude vo Vrakuni v materskom centre Rybka burza detskeho jesenneho a zimneho oblecenia.
Pridite, vecicky budu krasne a triedene podla velkosti.
KEDY a KDE : 15.10. Od 9.00 do 12.00 v mat. centre Rybka na Bodvianskej ulici oproti tenisovym kurtom.

sevi
24. nov 2011

haloo najde sa niekto na prechadzky?stretavky v herni?? Ozvite sa mamky 😀

zabulka1
19. okt 2012

@vitaminka mi sme tiez z podunajskych kusok od billi ,sice nekocikujeme ale bicyklujeme, ak chces ozvi sa 😵

barbarka488
12. nov 2020

@zabulka1 Ahojte je este aktivna tato skupina? A su tu maminy s detickami z podunajskych? 😊