Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

zuzka99
25. mar 2009

a to aj keď boli u nich kamery a TV tak on týral tie deti? Či len dobrý ťah na zvýšenie sledovanosti? A aby sa malo o čom hovoriť? Krv, emócie, hlavne deti, nešťastie.... ☹

zuzka99
25. mar 2009

jerry, ja budem mať v piatok 30 ☹

fialllka
25. mar 2009

zuzi: ty mas narodky ked sestra ma meniny a moja prababicka tiez mala v tento den narodky 😉

zuzka99
25. mar 2009

Alena?

fialllka
25. mar 2009

hej sestra je Alena 😉

miselin
25. mar 2009

Zuzi ako dopadlo farbenie?

miselin
25. mar 2009

Dnes sme boli s Dadulkou vo Včielke a bolo strašne veľa detí, ale bolo dobre ako vždy 😉

miselin
25. mar 2009

Včera mi malá spala cez obed viac ako 3 hodiny a do polnoci som ju vláčila na rukách, takže dnes keď pospí hodinu a pol tak ju budem budiť, lebo sa mi veru do polnoci ponocovať nechce 😠 A normálne musela spať s nami lebo inak v postielke strašne vrieskala no sme s mužom nechápali ako ju to napadlo keď s nami vôbec nespáva 😲

dadulaa
25. mar 2009

Zuzka, aj my budeme oslavovať tento víkend, moja mamina je Alena. 🙂
Inak vo včielke fajn ako vždy. 😉

zuzka99
25. mar 2009

tak kaderníčka mi nechala takú hnedú farbu a do toho urobila melír s takou svetlo hnedou, nie je to o moc svetlejšie, len trochu presvetlené, ale možno si to ani nikto nevšimne.
A dnes ako spala Dominika? Ráno do koľkej drichmala, keď do polnoci buntošila?

hasleerka
25. mar 2009

no k tej zámene manželiek, takého chlapa by som asi prizabila ... môj ich nesmie biť, lebo nechcem aby im náhodou ublížil a niekedy mi vadí aj ked po nich kričí, ale to už prežíjem, lebo aby ho poslúchali

nechcem súdiť, ale nechápem ako môžu ženy byť s takým mužom ☹

hasleerka
25. mar 2009

no a ja som tu z vás asi najstaršia, na jeseň budem mať 36 🙂

miselin
25. mar 2009

Ráno spala do pol ôsmej. No a poobede sa sama zobudila po hodine a pol no a boli sme zase vonku bez kočíka, lebo reve hneď jak vidí, že ju do neho idem posadiť, tak sa aspoň poriadne unavila a teraz už drichme

hasleerka
25. mar 2009

miselin, možno budeš mať super tú trojkolku, ak tam bude chcieť sedieť, rýchlo sa preveziete ... kmotra tak chodila z hlín na stred

miselin
25. mar 2009

Hašlerka neviem neviem, ona chce len behať. Mám doma aj odrážadlo a som ju tam skúšala na ňom voziť ale bavilo ju to 5 minút 😝 Nuž tak jej treba keď sa naučí nech si behá ju budú nohy bolieť nie mňa 😀

hasleerka
25. mar 2009

miselin 😀 😀 😀 , ale teba nebudú bolieť až ked bude behať sama a ani vtedy si určite nesadneš

miselin
25. mar 2009

To mi nevadí, len nech je to čím skôr lebo prídem o kríže, zo dňa na deň ma bolia viac a viac, sa za mesiac ani nevystriem 😖

hasleerka
25. mar 2009

neboj ved muž to niako napraví 🙂

kaciatko68
25. mar 2009

hasleerka : nie si najstaršia, ja som mala v septembri minulého roku 40, takže najstaršia som ja 😉
miselin : chodenia som sa bála aj ja, že ma budú bolieť kríže, ale skoro vôbec sme s ňou za ruky nechodili, nechali sme ju chodiť samú okolo nábytku, potom chodila okolo stien a potom sa pustila sama. A teraz sa drží vonku jedného prsta.
Dcéra ide v pondelok do Holandska na výmenný pobyt, tak sme včera a dnes dokupovali ešte nejaké oblečenie. Včera sme boli po obchodoch aj s malou, ale ani za svet nechcela ísť tam, kam my a tak som sa s ňou riadne unaťahovala - stále na ruky a na zem 😒.
Zuzka : aj my máme oslavu v nedeľu, manžel je Miroslav, takže budem zasa niečo piecť.

jankabambulka
25. mar 2009

tak dievčatá som tu len na skok - máme sa čím dnes pochváliť

- miško začal behať za pavúkom tak, že buď sa drží sedadielka dvoma rukami a tak kráča za ním alebo jednou rukou bokom
- katka dnes skúšala chodiť úplne sama -aj sspravila napr. 3-4 kroky ale očí ju ešte do strany hneď ako opitú, narovnám ju a zasa sa pustí

tak a my sme mysleli, že bude prvý miško , keď už mesiac sa pokúša stáť bez držania a na kolienkach tiež udržéí krásne rovnováhu a katka nás teda riadne šokla
a potom to prišlo začali sa klubať 2 vrchné zúbky a tak ukrutne plakala , že to som u nej ešte nevidela a zabuvala s kefkou v ústach na panadole 😢

no som zvedavá ako to bude ďalej

tak a ja vypadá, že som tretia najstaršia

miselin
26. mar 2009

Bambulka tak blahoželáme k prvým krôčkom 😉

miselin
26. mar 2009

Kačiatko ja som tiež dúfala, že začne behať okolo nábytku a tak, ale ona len maminka takže aj behať len so mnou a ja som každý deň dolámanejšia ☹ Ale čo by som pre ňu nespravila, že 😵

miselin
26. mar 2009

Inak som taká naštvaná na muža 😠 Tak keď mi decko spí celú noc dobre tak musí zase on začať chrápať, som celú noc nespala čo sa to nedalo počúvať 😠 On chrápe tak raz za mesiac no hrúza. Aspoň, že už nebýva námesačný, lebo z toho som mávala iné šoky 🙄

kkaattkkaa
26. mar 2009

Celkom dobry clanok pre rodicov deti, ktore zacinaju chodit:
http://www.rodina.cz/clanek6960.htm

zuzka99
26. mar 2009

hej, hej, aj v mame a ja je taký článok, tam píšu, že nechytať, byť ďalej od dieťaťa a nech sa spolieha samo na seba

miselin
26. mar 2009

Tak ja to teda idem skúsiť, ale neviem asi budem musieť mať zavreté oči aby som ju nevidela spadnúť 😅 a budem musieť dať na dlážku paplón, lebo sa bojím aby si moc neublížila, lebo naša Dominika je taký Talian, že ona zo sebou len smíka 😝

zuzka99
26. mar 2009

no a to práve píšu,že paplon je najhoršie, dieťa sa naučí, že ked spadne, padne do makého a potom sa hodí hocikde 🙂 aj vonku

miselin
26. mar 2009

Ale ja mám taký tenký paplón, je to skoro ako deka, sa bojím keby šlahla na podlahu by sa zabila. A už sme to aj vyskúšali a veru dobre, že som mala ten paplón, leby by si makovicu rozbila. Padla ako hruška zo stromu, šlahla 3 krát tak poriadne, že si musela aj ublížiť, no a potom stále revala keď som ju postavila ku sedačke a revala až kým nepadla, ale už padla aspoň na zadok síce poriadne tvrdo ale predsa na zadok.No a teraz som ju postavila v cestovnej postielke tak sa tam drží už 5 minút a reve a nechce sa pustiť 😀

miselin
26. mar 2009

No a teraz sa ma drží ako kloiešť 😖 Budeme pokračovať zase zajtra

miselin
26. mar 2009

A musím sa pochváliť, sme teraz bežkali a keď sme prišli k stolíku tak sa ma sama pustila a sadla si na zadok, ale musela pri tom mrnčať no