Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

zuzka99
27. mar 2009

už si sa dala na bledšie ako si spomínala?

Som to myslela, že keď sa bude nudiť môže ísť aj mne kúpiť

A kde to išiel kúpiť? Do Automaxu? Sa bavíme, jak keby išiel na chleba 😀

fialllka
27. mar 2009

😉 Zuzi

vsetko naj ku sviatku 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 😵 nech ta chlapi posluchaju, mas pevne zdravie, lasky ako maku a hlavne radosti zo Slavka 😵 😵

zuzka99
27. mar 2009

ďakujem, ďakujem, ďakujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzka99
27. mar 2009

tak to idem osláviť do kupeľne a vydrhnúť ju kým malý spí 🙂
poobede ideme pre zákusky k Lališovcom a pre tortu, som zvedavá. O zákuskoch sa mi už aj snívalo dnes v noci 😀

Lališovci ti fiallka piekli na svadbu, že? Som videla na mojasvadba.sk

doobeda sme boli na pošte, konečne mi prišla tá Bioderma, čo som si objednala, tak som zvedavá aká zase budem neskutočne krásna do zajtra 🙂

fialllka
27. mar 2009

zuzi hej tortu ale nezodpovedala nasej predstave a uplne nas sklamala ☹

zuzka99
27. mar 2009

no to si písala, na svadbu to je hrozné, teraz mi to je jedno, aj keď viem, že to nebude nič moc, teda oproti tým čo tu pozeráme na nete, tie marcipánové. To bude asi klasika

zuzka99
27. mar 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

bambulka, toto je aj tu MK ohľadne solárka a kojenia. Skús kuknúť, som to nečítala tak neviem ti v skratke povedať. A kedy idete na svadbu? My 6.6. ale ja do solárka nepojdem aj keď nekojím. Kedysi som chodila a nikdy viac. Ale pred mojou svadbou som bola na to striekanie a to bolo super. 🙂

miselin
27. mar 2009

Ozaj Zuzi všetko len to naj a hlavne veľa zdravia lebo keď je to tak je aj všetko ostatné 😉 Kedy máte tú oslavu dnes alebo zajtra? Som sa už s Bráchom dohodla, že ich pôjdeme pozrieť sem ku kaplnke toho šiesteho, aspoň nekaký zákusok budem mať, keď sa môj švagor nechce oženiť ☹ Sme už s mužom rozmýšlali ako by sme ich ukecali na svadbu, lebo by sme veru išli,len akosi to stále odkladajú.Šak spolu žijú už viac ako 6 rokov a aj tak to stále odkladajú, takže u nás asi žiadna veselica nebude 😒 Môj brácho ani frajerku nemá takže ten sa tiež tak skoro ženiť nebude. Ak viete o nejakej volnej slečne tak mi dajte vedieť by som mu dohodila.
Zuzi to sme kupovali od jedného pána tu z PB, šrotovné už aj tak došlo a bola za super cenu no tak nekúp to 😀 😀 Vieš on je akýsi bohatý tak ho predal fakt pod cenu a ešte s plnou výbavou a ešte nám aj plnú nádrž nechal 😀

zuzka99
27. mar 2009

ďakujem za blahoželanie, oslava bude zajtra, ak ostane donesiem zákusky do Včielky v pondelok 🙂 takže baby dúfam, že prídete aspoň toľké ako minule.

a tvoj brácho je kamioňák? Sa mi zdá, že si tak mala na fotkách. Veď je fešák, čo ho žiadna nechce? Škoda, ja som vydatá a ako je starý? 😀

miselin
27. mar 2009

No jazdí na kamióne má 28 a hrá v kapele Attention na gitare, veď práve, že neni ani nejaký hrozný a nejako si tú babu nájsť nemôže 😒 On je vlasne Janov spolužiak zo základky tak sú rovnako starý

miselin
27. mar 2009

Už máme auto doma tak sa pôjdeme povoziť 😀

dadulaa
27. mar 2009

Zuzka, aj ja sa pripájam ku gratuláciám, všetko len to naj, naj, naj a veľa splnených prianí a snov 😀 😉
My sme mali dnes babskú jazdu, ak nerátam malého, boli sme posedieť s maminou v kaviarni na drink, keďže má dnes meniny. 🙂 inak ten drink bol mňaaaam 🙂 už dávno som nebola nikde posedieť, tak mi to dobre padlo 😉

Miselin, veru kolko má rokov ten tvoj brácho? sa mi zdá, že ho odkiaľsi poznám.

dadulaa
27. mar 2009

aha, tak už nič, už si napísala 🙂

miselin
27. mar 2009

Možno si ho videla trebars na Tv považí, lebo tam nedávno dávali rozhovor s ich kapelou, alebo možno z nejakej práce, lebo robil vo viacerých , na kamióne jazdí len 3 alebo 4 roky

miselin
27. mar 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
Takýto je ak by ste niektorá chcela 😉

zuzka99
27. mar 2009

no akorát som chcela povedať, že mali rozhovor v TV ale teda by som nepovedala, že som ho videla, podľa fotky, tí chalani tam boli akýsi iný

hasleerka
27. mar 2009

zuzi aj aj sa pripájam k blahoželaniu, len neviem k akému ... tak to aby som v pondelok isto prišla, lebo zákusočky to je moje mnam

miselin škoda že nemám o 10 rokov menej, pár kíl dole a som ešte slobodná ... je fešák bráško 🙂

jana30
27. mar 2009

Zuzi tak všetko najlepšie k narodkám a poriadne to oslávte, prajem ti nech sa ti splní to po čom túžiš a hlavne zdravíčko celej rodinke, kopu šťastíčka a tiež aj nejaké tie euráčiky, 😀 😀 😀 😀 😀
prihodila som nejaké foto do albumu ak chcete môžete kuk 😕 🙄 😕

hasleerka
27. mar 2009

jani, ja len malé info, neni váš krstný z podvážia?

jankabambulka
27. mar 2009

Zuzi
Tridať rokov a tridsať ruží,
nech ti zdravie stále slúži,
nech sa ti splní každé želanie,
nech vypočuté je tvoje volanie.
Nech láska a šťastie sprevádza ťa svetom,
nech tvoj úsmev podobá sa kvetom,
nech splní sa ti najtajnejší sen,
to ti k narodeninám popriať chcem.

teda ak si dobre pamätám- že máš 30. ak menej tak pardon 😉

hasleerka
27. mar 2009

bambulka krásne blahoželanie, ja budem mať v sept. 36, tak potom aj mne dáke pekné vymysli 🙂

fialllka
27. mar 2009

miselin: moja sestra je volna 😉

my ideme tiez na svadbu, 13.6. ale viem zatial o tom len ja a v oktobri opat 😉

dadulaa
27. mar 2009

hasleerka, aj ja som septembrová 🙂

bambulka, krásny veršík 😉

kaciatko68
27. mar 2009

Zuzka,
Tvoj život nech je plný šťastia, zdravia, dobrých ľudí, nech Ťa láska ráno budí,
nech je s Tebou koho ľúbiš, maj vždy všetko po čom túžiš,
nech Ti tento krásny deň nezacloní žiadny tieň,
nech slniečko krásne žiari ako úsmev v Tvojej tvári,
to ti k narodeninám popriať chcem.

jankabambulka : aj ja som sa bola dať nastriekať na svadbu a bolo to OK. Ešte sa mi zdalo, že mám z toho aj pleť nejakú lepšiu a dokonca som nemala ani jednu vyrážku
🙂.

miselin
28. mar 2009

Janka krásne fotečky 😉 Isto bolo poriadne dobre 😀

Fialka no tak môžeme vymyslieť nejaké tajné stretnutie pre nich 😀 😀

miselin
28. mar 2009

Zuzi prajeme perfektnú oslavu a strááášne veľa zábavy, júúj veru by som si dala takú kačičku 😝 A už sa teším do včielky na koláčik 😀 ale ak nebude nevadí 😉

zuzka99
28. mar 2009

ďakujem vám všetkým moooooc 🙂

koláčiky ostanú, mm išiel do obchodu pre krabicu, aby som mohla odložiť na pondelok 🙂

bambulka, trochu si sa pomýlila (len o 5 rokov), ale bude ti odpustené....

zuzka99
28. mar 2009

miselin, boli ste sa voziť na aute? V pondelok ak ho budeš mať pred barákom možme omrknúť 😉 a híkať

hasleerka
28. mar 2009

zuzi, kadial chodíš na rozkvet, myslíš žeby nás vymákli poliši, keby som šla s tebou

dadula a kačiatko tak v sept. to tu trošku roztočíme

zuzka99
28. mar 2009

hasleerka, chodím po hlavnej ceste ako chodí 11tka. Kľudne ťa zoberiem, ide o to, že by si bola bez sedačky?