Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

jana30
28. mar 2009

haslerka, to bola pre mňa otázka či krstný nie je z Podvažia? nie , nie je je to manželov brat, tu z PB z Podhlinia,

hasleerka
28. mar 2009

áno jani, lebo ten chalan na fotke sa mi podobá na jedného z podvážia ... to len tak som sa pýtala

zuzi, mne by nevadilo ísť bez sedačky, len aby nás nechytili poliši, to by bola drahá včielka

jankabambulka
28. mar 2009

hasle- ty si z podvažia, keď poznáš stade ľudí?? chehce lebo ja som o 2km odtiaľ resp.aj menej ja pochádzam zo šeby

fialllka
28. mar 2009

ahojte maminky

mame za sebou krasnu sobotu, vo Sverepci boal ukazkova jar, sme si to s Terezkou uzili vonku 😉
inak my sa dnes musime pochvalit 😉
Terezka uz druhy den chodi ako maly tajfun z jednej izby do druhej a zvlada aj prahy bravurne 😉 😀 takze uz sama chodi a ked ju chceme vziat za ruku, tak kazdemu ju dava prec a hneva sa a chce chodit sama
a okrem toho dnesny uspech, ktory ma normalne sokol:
Terezka sa sama vypytala na nocnik ..... doobeda sa hrala a zbadala nocnik, ukazovala nan a zacala tancovat pri nom, ako ked sa na nieco tesi, ze jej bud dame alebo niekam chce ist ... tak svokricka jej dala dole gate, plienku, ktora boal sucha a posadila ju tam a mala do pol minuty sa vycikala a hrabala sa z neho prec 😀 😝 dufam , ze sa to bude opakovat castejsie ... este keby aj kakat sa tak naucila ... ale my vystihneme kakanie az ked tlaci a to ju necham, aby tlacila a uz ju na nocnik nedavam

zuzi: ako dopadla oslava?
jani: krasne fotky
miselin: tajne rande???? 😀 😀 mozeme podumat a nieco vymysliet 😵

jankabambulka
28. mar 2009

fiall-supiško , gratulujem 😵

hasleerka
28. mar 2009

bambulka ja som zo stredu ... ale náhodu v tých jankiných fotkách sa mi ten chalan podobal na takého Mira ... časy ked sme chodili na zábavy a vtedy som poznala kdekoho z každého kúta ... a zo šebeš. mám spolužiaka Miro Krasnan ... aj mm tam má tetu, ale veru meno si teraz nespomeniem

fialllka
28. mar 2009

bambulka: dakujeme 😵 😵 som na nu nesmierne hrda ... som si nemyslela, ze bude chodit do jedneho roka ... bo len kym zacala 4-nozkovat, tak jej to trvalo cca 4 mesiace, co sa pohupovala a skusala a neslo jej to ... a teraz uz aj na styroch a aj po dvoch zacina ako tajfun ... budeme len nahanat ... normalne ked sa rozbehne, samozrejme, ze musi drzat v kazdej ruke nejaku hracku alebo varechu, ci hrncek var ... no a ked sa rozbehne, to len pozeram a takmer so zatvorenymi ocami kukam, ci niekde narazi alebo stihne ubrzdit a ked padne, ci padne spravne na zadok ... ale pada ako sa ma, na zadok ako hnila hruska, len tak sa to v dome ozve a to hned opat na dve, oprasi sa a idem dalej .... 😉

zuzka99
28. mar 2009

ahojte, tak už sme doma z oslavy, malý konečne zaspal aj starý, a idem aj ja, som úplne hotová. Jesť nebudem najbližšie 2 týždne. Obed sme mali objednaný na 14,00, lenže kým sme všetky chody pojedli, bolo skoro 16,30 a to sme už na 16,00 mali objednané obložené chlebíky a jednohubky, ktoré už nikto nechcel, lebo všetci fučali po obede. Torta sa ani nevytiahla, každému už skrivilo tvár, keď počul, že ešte niečo by mal jesť, tak mám doma krabicu zákuskov, celú neporušenú tortu, misu chlebíkov a misu jednohubiek. A to sme ešte každému tam dali plné neporušené misy s jedlom, no neviem čo budeme robiť. Chce niekto tortu? Zajtra donesiem. 🙂

zuzka99
28. mar 2009

fialllka, gratulujeme.

bambulka, vy to kedy máte presne tie narodky?

hasleerka, ja ťa kľudne vezmem v pondelok, pokutu platíš ty 🙂

fialllka
28. mar 2009

zuzi: a kde ste mali oslavu? 😉
no ja by si tortu dala 😵 a torta splnila ocakavnie?

fialllka
28. mar 2009

zuzi: dakujeme 😉

jankabambulka
28. mar 2009

fiall- tak mne malá švihla resp. malej borke a teraz sa bojí opäť pustiť i ke´d skúš aale nejde
miško len okolo nábytku behá ako ďábel
hašl-mirova žena pečia široko ďaleko najlepšie koláče nielen na svadby ale stále...
zuzi tak dvojky sú 5. ja 9. a chlap 14 - čiže rodina baranov a borka je levíča tak resp. rodina zvery 😀 😀

hasleerka
29. mar 2009

bambulka, takže ho poznáš, ako sa má, ved som ho už nevidela hádam aj zo 10 rokov, možno menej ... spomínal kedysi že má postavenú chalupu (ak si vôbec pamätám) ... no ved ak zajtra prídeš, tak mi čosi o nom povieš

zuzi, idem to risknut, ved kde by nás tam po ceste asi stopovali ... o kolkej mám príst pred tvoj dom ... a mám íst od nás, či od reštiky ... a ráno teda neranajkujem, teším sa na koláčik 😀

jana30
29. mar 2009

ahojte, idete zajtra do včielky? možno by som išla aj ja ak by pršalo, a ked tu spomínate tie zákusky tak to by som si dala aj ja,
No Zuzi to vždy tak býva na oslavách že človek nachystá radšej viacej aby náhodou nechýbalo a potom si hovorí že načo sa zbytočne naháňal aj tak sa to nepojedlo, ale radšej nech ostane akoby malo chýbať 😀

zuzka99
29. mar 2009

hasleerka, stretneme sa o 9,45 pri našom vchode od vás. veď vieš kde bývam 😉

zuzka99
29. mar 2009

hasleerka, ešte keby si nešla mi ráno daj vedieť, aby som zbytočne nečakala pred vchodom

miselin
29. mar 2009

Fiallka tak to je paráda, že sa Terezka tak rýchlo pustila 😀
Zuzi to vieš, že sme sa navozili, len malá mi nechce sedieť v autosedačke, by stále len stála alebo behala, ju ide šlak trafiť keď ju pripútam 😖

jana30
29. mar 2009

ahojte maminky, tak ja zajtra do včielky asi nejdem, pôjdem s mamou do žiliny, tak niekedy nabudúce 🙂 😀

miselin
29. mar 2009

Škoda Jani ☹ ale šak teda nabudúce 😉

fialllka
29. mar 2009

bambulka: tvoje dvojky su den pred mojou Terezkou 😉

miselin: aj ja ziram, ako sa rychlo pustila a lieta ako tajfun 😀 😵

miselin: nasa sedi v autosedacke ako prikovana ... ona sa do auta nesmierne tesi, bo vie, ze niekam ideme a rovnako sa aj z neho tesi, ked vystupujeme 😀 😵 a v aute nam vacsinou zalomi alebo vyspevuje a vykrikuje po manzelovi, ked soferuje 😀

ja uz sa tieeeeeeeeeeeeeeez moc moc tesim, ked budeme moct chodit do vcielky a vas osobne spoznam a mala aj kamaratky a kamaratov 🙂 🙂 🙂

hasleerka
29. mar 2009

fialka a ako pokračujete s prerábkou?

hasleerka
30. mar 2009

bré ránko, ešte tu nikto nie je ... zuzi tak ja dnes nikam nejdem, má prísť kámoška

miselin hod foto ako sa vyvážaš 🙂

jankabambulka
30. mar 2009

ahojte a dobré ráno
ak chlap stihne obehnúť daňové v púchove a moje v bystrici a inštitúcie týkajúce sa daňového, tak aj ja by som dobehla 😵 😵
budem ho naháňať telefonicky, tak zatím papa

miselin
30. mar 2009

Dneska muž kúpil Domči húpačku v Tescu, takú umelú a má aj medzi nohami tyčku aby nevypadla, ak sa mi dnes bude dať tak odfotím a ešte sme jej kúpili kýblik s formičkami, chcela som jej kúpiť kýblik s mackom pu za 6,70e ale ten mal iba jednu formičku, tak sme jej nakoniec kúpili za tú istú cenu taký obyčajný a formičiek má aspoň 5 + krhlu, lopatky....

miselin
30. mar 2009

A ešte je ten kýbel aj väčší

fialllka
30. mar 2009

ahojte

haslerka: ani sa nepytaj ... elektrina uz urobena, cela kupelna a kuchyna rozbombardovana ... od stredy by tam mali prist uz murari, teraz tam este svagrovia davaju omietku dole, a v dvoch izbach si budeme samy stierkovat a kuchynu a chodbu a kupelku a wc sme nechali na muraroch, bo ked sme si vsetko spocitali, tak len murari by si vypytali 60 litrov, tak sme chceli usetrit a co sa da, si urobime este svojpomocne 😉

kuchynsku linku budeme mat vyrobenu cca pred sviatkami na mieru tak snad do konca aprila bude vsetko pripravene na stahovanie a budeme moct aj zariadit a ostanu nam peniazky .... bo ak nie, som sa smiala, ze navstevy budu sediet ako v Japonsku na zemi a vankusoch 😀 😝

babenky: mne sa mala dnes opat vypytala na nocnik a tentoraz sa vykakala, ja normalne ziram 😀 😅 😵 😵 mi chcela doniest nocnik ale jej spadol, tak nad nim stala a zacala poskakovat a chytat si gate, ze si ich chce dat dole, tak som rychlo ku nej dobehla a sup na nocnik a ona sa vykakala 😉 😀 😵

zuzka99
30. mar 2009

to je super fialllka, ja som dnes malého po obede dala na záchod, 10 min. som tam šaškovala mu, aby tam sedel a vykakal sa. On sa po 10 min. postavil, že ide už preč, nič neurobil, tak som mu dala plienku a do 2 sek. sa do nej pokakal ☹

hasleerka
30. mar 2009

jej fialka to je šikulka ... moje baby mali šerblík iba na hranie a ked im išlo až na dva roky, tak si obe povedali že už je čas 😀

no ja som počula že murári už berú 60litrov, to je teda iná pálka, super že si môžete vypomôcť sami ... ved neva kde bude sedieť návšteva, hlavne aby bolo na kávu a keksík 😀

fialllka
30. mar 2009

zuzi: to aj mne mala kolkokrat urobila, ze sedela na nocniku po spani, to ju tam hned supnem a minimalne sa vycika vzdy a tot minule nic a tak som ju pekne zabalila a ona do 2 minut stala v podrepe a kadila ... skoro ma rachlo 😀

hasleerka: no murari nam dali cennik a my sme si podla toho vypocitali, kolko by nas vsetko vyslo a ak mozeme usetrit 25 litrov, tak preco nie 😀 ... ved len obklad do kuchyne a kupelky a sprchovaci kut a umyvadlo nas stalo cca 30 litrov, ku tomu kuchynska linka bez spotrebicov len s digestorom za 50 litrov .... no hruza ... to musieme este kupit chladnicku, sklokeramicku dosku na varenie, trubu, mikrovlnku a zariadit komplet obyvku ... keby sa dali prachy srat, tak nedbala by som aj srackovat s prepacenim 😀 😀 😀 a kludne aj tyzden 😀 😀

jankabambulka
30. mar 2009

fill- máš prekrásne to pozvanie na 1.ročik ja som chcela niečo také ale men sa tá básnička nedala žiadno prerobiť na dovjčatká. my máme také, vlastne vložím ho do albumu