Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
2. apr 2009

Hašlerka tak to máte parádne, že už nemusíte mať plienočky 😉

miselin
2. apr 2009

Zuzi už sme sa moc zamotali s tými zúbkami 😀 Ja som vravela, že jej teraz asi idú očné to sú myslím osmičky, ale čo som písala, že mesiac revala kvôli zúbkom tak to boli trojky a tie už má už má vlastne vyrastené jednotky, dvojky a trojky 😉

zuzka99
2. apr 2009

očné osmičky? 😨 už sme asi fakt zamotané

miselin
2. apr 2009

No ja čo mám knižku tak tam sú očné osmičky 😨 Ty máš očné ako popísané

miselin
2. apr 2009

Ja mám štvorky napísané na spodné čo sú vedľa jednotiek, ale to mám popísané asi v akom poradí by mali rásť alebo čo, ale šak aj tak rastú úplne inak tak ja už fakt neviem 😖 😅

miselin
2. apr 2009

Inak my sme dnes boli od obeda až do šiestej na záhrade a malá sa tam tak ubehala, že až. Sa jej tam veľmi páčilo 😵

miselin
2. apr 2009

A čo tu dneska už nikto neni či čo 😲 😲

zuzka99
3. apr 2009

miselin, prepáč, ešte ti musím tú knihu doniesť. Som minule zabudla do Včielky, tak v pondelok 😉

miselin
3. apr 2009

Mne to nesúri, kľudne si ju požičaj na ako dlho chceš a ako sa ti pozdáva? Dnes idem do mesta za kámoškou tak pôjdem od nej okolo fontány či ste tam náhodou neni 😉

miselin
3. apr 2009

Len tak medzi rečou dnes Domča v noci vstávala každých desať minút, no hrúza, sme s mužom KO a to on išiel ešte na rannú do roboty 😖 😝

miselin
3. apr 2009

Zuzi škoda, že si nedošla ku fontáne, nakoniec tam prišla aj Kačiatko, inak môžeme sa tam stretávať aj častejšie.

My už máme za sebou prvý veľký úraz, sa mi vyšmikla Domča keď behala a padla na hlavu a odrela si noštek a hubku, no vresky bohovské takto isto vrieskava aj u doktorky 😖

miselin
3. apr 2009

Akurát som dávala dolu fusak z kočíka a si predstavte, že pod ním som našla tú retiazku čo sa mi statila, inak nechápem ako sa mi tam dostala, lebo som ho nemala preč celú zimu, ale hlavne, že sa našla 😀

miselin
3. apr 2009

Zuzi ja to hovorím podľa tejto tabulky ale to podľa rastu zúbkov tak som z toho už zmagorená, preto hovorím na očné , že sú osmičky, lebo ja si to k tomu zapisujem https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

kaciatko68
3. apr 2009

Zuzka, veru škoda. Kedy bývaš vonku a kedy chodí malý teraz spať ? Kľudne sa môžeme, keď je pekne, stretnúť aj tam. Po Dedovci chodím len sama a pozeráme tu len psíkov. A v meste je kopu detičiek ...

zuzka99
3. apr 2009

no jasne, tak už chápem to s tými zubami 😀

fúha a kedy ste boli pri fontáne? Lebo ja už o 11,00 chodím domov dať malému polievku a spať. To ma mrzí, som tak rada keď niekoho stretnem v meste. A si nakoniec bola tam aj s tou Janou? Lebo ja som zo supráča hneď išla domov, ale keby som vedela, tak mu to pretiahnem o chvíľu

zuzka99
3. apr 2009

kaciatko ja chodím von okolo 9,30 do 11,00 a potom okolo 14,30 do večera cca 18,00. A vy?

zuzka99
3. apr 2009

no teraz už spí 2 hodky, budem ho musieť poriadne poobede vynaháňať nech večer zaspí. už som ho bola asi 3x zobudiť, len sa na mňa pozrie a znova zaspí a to tu normálne trieskam aby sa zobudil a on má na háku 😠

zuzka99
3. apr 2009

kde ste, už sa nudím....

zuzka99
3. apr 2009

inak zajtra chceme ísť na plaváreň s malým, musím mu ísť kúpiť plienky do vody. A už máme aj 3kolku s tyčou a on nedočiahne na pedále a nemá si kde položiť nohy tak je to nepoužiteľné momentálne.

kaciatko68
3. apr 2009

Akú trojkolku ste to kúpili ?

kaciatko68
3. apr 2009

Linda vstáva okolo 9.00, tak som schopná ísť von najskôr o 10.30. Potom ide spať o 13.00 a večer okolo 20.45. Muž chodí neskôr z práce, tak ju ani nenútim vstávať skôr, šak by ho ani poriadne nevidela.
Zajtra a v nedeľu musím upratovať. Nemám ešte vôbec nič opraté, ani umyté okná ☹ . Muž je skoro celý týždeň na služobke, takže nič nestíham. Včera sa síce vrátil, ale o 1.00 v noci - teda dnes a ráno išiel do práce.

zuzka99
3. apr 2009

kaciatko, sme nekupovali trojkolku, nám požičali Sádeckí po Soni, len Soňa bola veľká a kľudná tak tam obsedela. Ale mi by sme potrebovali niečo čo má okolo brucha pevné zábradlie a stupačky na nohy.
No ale aj tak dobre zaspí o 20,45 nato že vstáva 9,00. Keby som nechala malého dovtedy spať, tak tu ešte o pol noci sa jaší úplne čulý. A Janka už je v Holandsku?

kaciatko68
3. apr 2009

Áno, od pondelka. Zatial volala každý deň okrem dneška cez internet. Prvý deň tam išla zmrznúť, vraj tam majú doma 16 stupňov a kôli nej prikúrili na 19 🙂. A ešte sa jej nepáči strava. Vraj jedia stále niečo vyprážané. Ale inak je spokojná. Dnes išli na celodenný výlet do Amsterdamu. Aspoň sa trošku oťuká, niečo uvidí a trochu si precvičí angličtinu. Aj keď potom cez ten týždeň, čo tu bude zasa ten chalan, to bude asi perné. Dúfam, že jednodňový výlet cez víkend potom nejako skĺbime aj s Lindou.

kaciatko68
3. apr 2009

Potom napíš, ako bolo na plavárni. Nebude mu tam studená voda ? Ja by som tam v nej zmrzla 😒. 17.4. ideme na ten víkendový pobyt do Piešťan, tak tam sa bude Linda prvý krát kúpať v bazéne. Tajne dúfam, že tam bude teplejšia voda.

fialllka
3. apr 2009

ahojte maminky

konecne je tu jar, super ... aj my s Terezkou travime vela casu vonku ... doobeda okolo 10-12 tej a potom ide chrrr a poobede tiez okolo 16-18 tej a o osmej je uz K.O. ... a budik mavame o 8-8:30 ... normalne som rada, ako super Terezka zvladla posun casu ... aj rano si to posunula a aj vecer chodime spavat ako sme chodili, medzi 19-20-tou ....

v dietati je katkaaaaaaaaaaaaaaaaa a jej Samko 😵 hned som ich spoznala, ked som ho listovala 😵

miselin: to vstavanei ti nezavidim ... ja som K.O. ked mam ku malej v noci vstavat tot 4x ... ale nastastie klopy klop sa budi len raz za noc a potom az rano ....

haslerka: blahozelam ku spaniu bez plienok v noci 😉

mna inak dost hneva, ze mala ak sa prebudi a je pri nej manzel ako napr. dnes vecer, tak mu plakala a on ju nevedel utisit a uspat, ja som dobehla az ked ma volal, bo som vecerala a mne do 5 minut spala a sa ukludnila ... neviem, je to taky asi moj maly cecek ... aj cez den ma vsade prenasleduje a sa mi hocikedy hodi o nohy a ma objima a mojka 😵 😵

no idem hodit sprchu a do hajan, zajtra som cely den u nasich na SNP, manzel ide makat na byt tak ja budem u nasich 😵 a ma byt krasne, tak pojdeme isto von a nie raz 😵 😵
bru nocku

hasleerka
3. apr 2009

ahojte, už asi všetky spinkáte, aj ja sa už zachvíľu chystám ... my pôjdeme v pondelok určite k tej fontáne, tiež tak medzi 9-12 tam budeme, presne neviem, lebo ako sa zobudíme ...

je super že sme už bez plienok, len musím byť aspoň do 23,00 hore, aby som ju dala vycikať a potom spí až do rána ... ale už sa raz stalo že sa aj pocikala, ale asi jej to vôbec nevadilo, lebo za mnou neprišla

zuzka99
4. apr 2009

miselin, ktorá katka so Samkom? Mám to dieťa. Myslíš katku tu z MK, lebo ona má Matúška.... 😉

zuzka99
4. apr 2009

fial, už som ich našla, ale malý je matúško 🙂

miselin
4. apr 2009

A to asi ešte nieje na nete tie fotky z mama a ja čo by som sa aj ja na nich pozrela.

Fialka mne tiež Domča od toho posunu spáva do siedmej a ide spať o siedmej tak ako aj pred tým, len mne to viac vyhovovalo, keď vstávala o tej šiestej pol siedmej, lebo som všetko postíhala a teraz s ňou spím do siedmej niekedy potiahne aj do pol ôsmej , kým sa vyhrabeme z postele je osem no a potom nič nestihnem 😝
Inak túto noc zase stále plakala asi každú polhodinu, ale väčšinou zabralo keď so začala šišíkať, a ráno nebola skoro vôbec pocikaná som normálne nechápala

zuzka99
4. apr 2009

miselin, to je v časopise Dieťa.