• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

2. júla 2014 
Jáj, ja aj tak tieto časopisy nekupujem, radšej si ich prečítam na internete
4. apr 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vonku pekne a tu nikoho :slight_smile: tak aspoň trochu posuniem Považskú dopredu :slight_smile:
4. apr 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi: sorry, si tie detvaky pletiem .. aj tvojho slavka skoro premenovala na samka :wink:

hej vonku bolo krasne, my sme dnes boli na snp a od druhej do pol piatej vonku, bolo super :dizzy_face:
4. apr 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru bolo pekne, ale ja som upratovala spálňu a naši mi prišli voziť malú, tak som mohla v kľude upratovať. Domča zase nechce jesť a je strašne zvláštna pôsobí ako také chudiatko :frowning2: som jej dnes nahmatala špičku očného zubu, tak preto zase strašne v noci plakáva :frowning2: Už aby jej všetky vyrástli až má konečne pokoj, lebo ju od narodenia stále niečo bolí :frowning2:
4. apr 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi bola si na tej plavárni?
4. apr 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Domča teraz nič iné nerobí len sa chodí každú chvíľu húpať :grinning: Najprv ukáže na dvere do detskej, keď k ním príde tak ukáže aby som otvorila no a potom ukáže aby som ju posadila na hupku :grinning: A strašne sa raduje keď ju húpem a buchneme do steny no sa ide až pocikať od smiechu :grinning:
4. apr 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj aká je zlatá. na plavoške sme nakoniec neboli, nemohli sme zohnať koleso a rukávniky, ani v tescu ani v hypke ani v dráčiku. A je tam v detskom bazéne 120 cm vody, tak by sme tam len stáli a držali ho na rukách tak pojdeme keď bude mať rukávy a koleso.
4. apr 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi a budeš s ním chodiť cez leto aj na kupko?
4. apr 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som aj šla ale sa hanbím :sweat_smile: Neviem si predstaviť ako vyleziem cez leto v plavkách :confounded:
4. apr 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja si musím kúpiť nové plavky, ale chcela by som na kupko
4. apr 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak budeme v župane, akože je nám kosa, alebo si dám tú šatku na seba
4. apr 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz už majú moji chlapi plán, že každú nedeľu doobeda budú na plavoške a ja budem variť :slight_smile:
4. apr 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď tu nikto nie je, idem spať. zajtra máme kopu návštev, rezne som naložila do pácu a zbytok nachystám zajtra, tak možem ísť
4. apr 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte ma napadla taká blbosť, že ako má fialllka na pozvánke tú básničku o žabiatku, že by sa dalo aj z Matelka. "Čujte čo čo čo, čujte sa sa sa sa v svete stalo.... a zatým že ten a ten má jeden rôčik....
4. apr 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne hrabe, dobrú noc :grinning:
4. apr 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Zuzi veru už choď radšej spať, lebo už môžeš vydať aj knižku s básničkami k jednému roku :grinning: :grinning:
A ty čo chceš župan nosiť keď si chudá? :astonished: Ja som pupkatá a akoby to nestačilo tak aj striatá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mne pomôže už len keď si kúpim neoprén :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. apr 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky, chcem sa spytat, ci chodite s malymi do povazkej na plavaren, a ak chodite aka je voda.
Niekto hovori aby sme tam sli ze to je ok, niekto zevoda je zas studena...
5. apr 2009 o 01:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janette, poznám maminy čo chodia aj s menšími deťmi, vraj voda je OK.

baby, ideme zajtra do Včielky? Či idete ku fontáne?
5. apr 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,Janette ja chodievam s detmi na plavaren,a cez vikend funguje aj detsky bazen a tam je teplucka voda,detom sa tam velmi paci.Ale je pravda ze vo velkom je dost studena voda.
5. apr 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
....... akurát sme došli do nemocky, veru o chviľu mi povedia cca 10 minút , že deti musia ísť von. a 23.01 príde na svet katuška a o 2minúty na to miško .....

a čo to?? som double maminka jedným vrzom :grinning: :grinning:
5. apr 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankabambulka, všetko len to naj, naj, naj detičkám, nech vám rastú do krásy a robia vám len radosť :slight_smile: no hlavne nech sú stále zdravučkí ako ryby.. :wink: pôjdete zajtra do včielky?
5. apr 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankabambulka, všetko najlepšie detičkám, hlavne nech sú zdravé a robia len radosť.
Ak bude pekne, ja by som zajtra radšej išla ku fontáne.
Celý víkend som upratovala a varila. Akurát v sobotu poobede som bola na prechádzke a v TESCU s malou. Majú tam zasa zľavy na oblečko - kúpila som jej nohavice a super bundičku s krátkym rukávom a ešte bodíčka - mali zľavu 50 % - ale na tie veľké balenia po 7 ks. Kým som jej vyberala oblečko a chcela som jej to aj primerať, tak mi stále utekala. Ešte že tam bolo také asi 5 ročné dievčatko - nejaká Maruška a tá celá natešená dávala na Lindu pozor a brala jej z ruky jablká a iné ovocie. Tam sa jej najviac páčilo. Šak sme tam boli skoro hodinu.
5. apr 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetko naj KAčenke a Miškovi aj Terezke!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hlavne kopec zdravíčka, šťastíčka a čo iné? Lásky majú všetky habadej.... Tak taký šťastný celý život, ako ten prvý rôčik!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. apr 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak 5.4. mám stráááášne veľa ľudí narodených, musím to dnes obvolať, včera akosi nebol čas, boli tu návštevy....A kedy pojdeš KAciatko von?
6. apr 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujeme za gratulačky.
aj my prajeme Terezke všetko najlepšie, hodne zdravíčka, šťastíčka, pevný krok, kamarátstvo so šerblíkom a čo najviac slov na vyjadrenie lásky, potireb smerovaných nielen k maminke a tatinkovi
6. apr 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do včielky sa mi moc nechce, pokiaľ neprší , išla by som von. o koľkej idete? mne bymal chlap prísť okolo 10h . lebo má kočík v aute
6. apr 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a išla by si bambulka do mesta? či sa pýtaš báb na Rozkvete?
6. apr 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež asi radšej von, do Včielky keď bude pršať, lebo už tento týždeň asi znova začne :angry:
6. apr 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, Zuzi ja idem k fontáne, bambulka zbehni aj ty do mesta aj všetky prídite

Katuška, Miško aj Terezka aj my sa pripájame k blahoželaniu, veľa zdravíčka, lásky a hlavne veľa šťastných krokov ... cmuk všetkých na líčko :slight_smile:
6. apr 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok