Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
4. apr 2009

Jáj, ja aj tak tieto časopisy nekupujem, radšej si ich prečítam na internete

zuzka99
4. apr 2009

vonku pekne a tu nikoho 🙂 tak aspoň trochu posuniem Považskú dopredu 🙂

fialllka
4. apr 2009

zuzi: sorry, si tie detvaky pletiem .. aj tvojho slavka skoro premenovala na samka 😉

hej vonku bolo krasne, my sme dnes boli na snp a od druhej do pol piatej vonku, bolo super 😵

miselin
4. apr 2009

No veru bolo pekne, ale ja som upratovala spálňu a naši mi prišli voziť malú, tak som mohla v kľude upratovať. Domča zase nechce jesť a je strašne zvláštna pôsobí ako také chudiatko ☹ som jej dnes nahmatala špičku očného zubu, tak preto zase strašne v noci plakáva ☹ Už aby jej všetky vyrástli až má konečne pokoj, lebo ju od narodenia stále niečo bolí ☹

miselin
4. apr 2009

Zuzi bola si na tej plavárni?

miselin
4. apr 2009
miselin
4. apr 2009

Domča teraz nič iné nerobí len sa chodí každú chvíľu húpať 😀 Najprv ukáže na dvere do detskej, keď k ním príde tak ukáže aby som otvorila no a potom ukáže aby som ju posadila na hupku 😀 A strašne sa raduje keď ju húpem a buchneme do steny no sa ide až pocikať od smiechu 😀

zuzka99
4. apr 2009

joj aká je zlatá. na plavoške sme nakoniec neboli, nemohli sme zohnať koleso a rukávniky, ani v tescu ani v hypke ani v dráčiku. A je tam v detskom bazéne 120 cm vody, tak by sme tam len stáli a držali ho na rukách tak pojdeme keď bude mať rukávy a koleso.

miselin
4. apr 2009

Zuzi a budeš s ním chodiť cez leto aj na kupko?

miselin
4. apr 2009

Ja by som aj šla ale sa hanbím 😅 Neviem si predstaviť ako vyleziem cez leto v plavkách 😖

zuzka99
4. apr 2009

no ja si musím kúpiť nové plavky, ale chcela by som na kupko

zuzka99
4. apr 2009

tak budeme v župane, akože je nám kosa, alebo si dám tú šatku na seba

zuzka99
4. apr 2009

teraz už majú moji chlapi plán, že každú nedeľu doobeda budú na plavoške a ja budem variť 🙂

zuzka99
4. apr 2009

keď tu nikto nie je, idem spať. zajtra máme kopu návštev, rezne som naložila do pácu a zbytok nachystám zajtra, tak možem ísť

zuzka99
4. apr 2009

ešte ma napadla taká blbosť, že ako má fialllka na pozvánke tú básničku o žabiatku, že by sa dalo aj z Matelka. "Čujte čo čo čo, čujte sa sa sa sa v svete stalo.... a zatým že ten a ten má jeden rôčik....

zuzka99
4. apr 2009

mne hrabe, dobrú noc 😀

miselin
4. apr 2009

No Zuzi veru už choď radšej spať, lebo už môžeš vydať aj knižku s básničkami k jednému roku 😀 😀
A ty čo chceš župan nosiť keď si chudá? 😲 Ja som pupkatá a akoby to nestačilo tak aj striatá 😝 Mne pomôže už len keď si kúpim neoprén 😝

janette1105
4. apr 2009

caute kocky, chcem sa spytat, ci chodite s malymi do povazkej na plavaren, a ak chodite aka je voda.
Niekto hovori aby sme tam sli ze to je ok, niekto zevoda je zas studena...

zuzka99
5. apr 2009

janette, poznám maminy čo chodia aj s menšími deťmi, vraj voda je OK.

baby, ideme zajtra do Včielky? Či idete ku fontáne?

olinka332
5. apr 2009

ahojte,Janette ja chodievam s detmi na plavaren,a cez vikend funguje aj detsky bazen a tam je teplucka voda,detom sa tam velmi paci.Ale je pravda ze vo velkom je dost studena voda.

jankabambulka
5. apr 2009

ahojte
....... akurát sme došli do nemocky, veru o chviľu mi povedia cca 10 minút , že deti musia ísť von. a 23.01 príde na svet katuška a o 2minúty na to miško .....

a čo to?? som double maminka jedným vrzom 😀 😀

dadulaa
5. apr 2009

jankabambulka, všetko len to naj, naj, naj detičkám, nech vám rastú do krásy a robia vám len radosť 🙂 no hlavne nech sú stále zdravučkí ako ryby.. 😉 pôjdete zajtra do včielky?

kaciatko68
5. apr 2009

jankabambulka, všetko najlepšie detičkám, hlavne nech sú zdravé a robia len radosť.
Ak bude pekne, ja by som zajtra radšej išla ku fontáne.
Celý víkend som upratovala a varila. Akurát v sobotu poobede som bola na prechádzke a v TESCU s malou. Majú tam zasa zľavy na oblečko - kúpila som jej nohavice a super bundičku s krátkym rukávom a ešte bodíčka - mali zľavu 50 % - ale na tie veľké balenia po 7 ks. Kým som jej vyberala oblečko a chcela som jej to aj primerať, tak mi stále utekala. Ešte že tam bolo také asi 5 ročné dievčatko - nejaká Maruška a tá celá natešená dávala na Lindu pozor a brala jej z ruky jablká a iné ovocie. Tam sa jej najviac páčilo. Šak sme tam boli skoro hodinu.

zuzka99
6. apr 2009

všetko naj KAčenke a Miškovi aj Terezke!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hlavne kopec zdravíčka, šťastíčka a čo iné? Lásky majú všetky habadej.... Tak taký šťastný celý život, ako ten prvý rôčik!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuzka99
6. apr 2009

Inak 5.4. mám stráááášne veľa ľudí narodených, musím to dnes obvolať, včera akosi nebol čas, boli tu návštevy....A kedy pojdeš KAciatko von?

jankabambulka
6. apr 2009

ďakujeme za gratulačky.
aj my prajeme Terezke všetko najlepšie, hodne zdravíčka, šťastíčka, pevný krok, kamarátstvo so šerblíkom a čo najviac slov na vyjadrenie lásky, potireb smerovaných nielen k maminke a tatinkovi

jankabambulka
6. apr 2009

do včielky sa mi moc nechce, pokiaľ neprší , išla by som von. o koľkej idete? mne bymal chlap prísť okolo 10h . lebo má kočík v aute

zuzka99
6. apr 2009

a išla by si bambulka do mesta? či sa pýtaš báb na Rozkvete?

zuzka99
6. apr 2009

ja tiež asi radšej von, do Včielky keď bude pršať, lebo už tento týždeň asi znova začne 😠

hasleerka
6. apr 2009

ahojte kočky, Zuzi ja idem k fontáne, bambulka zbehni aj ty do mesta aj všetky prídite

Katuška, Miško aj Terezka aj my sa pripájame k blahoželaniu, veľa zdravíčka, lásky a hlavne veľa šťastných krokov ... cmuk všetkých na líčko 🙂