• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

2. júla 2014 
jankabambulka: toto je ta vasa torta, ze? je uplne super :wink:

http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=484516
11. apr 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe presne , to je naša torta
:grinning:
11. apr 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som veľmi rada, že pochopila ako to chcem.. nechcela som klasika toru ale niečo netypické .. a napadlo ma toto aj s praktického hľadiska
božinku a ani nevieš ako som ju chcela skúsiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. apr 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jankabambulka, fakt náááádherná tortička, Lucka sa zase raz nezaprela, že to s pečením a hlavne s tortami vie. :slight_smile: Kedy máte oslavu? asi zajtra, že?
11. apr 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. apr 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si ju užite a hlavne drobci, isto ju už chceli skúsiť, vyzerá lákavo... :wink:
11. apr 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie oni ale ja, prehovárala som chlapa celú cestu, že len jednu guličku... a nedovolil :confounded:
11. apr 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi to budeš musieť do zajtra vydržať :grinning: potom napíš, či bola aj chutnučká, ale myslím, že vás nesklame :slight_smile:
11. apr 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milé maminky,
veselé veľkonočné sviatky,
sladké koláče, ohybné korbáče,
vodu studenú,šunku údenú,
veľa radosti, málo starostí,
a hlavne zdravých drobčekov
praje Katarína s rodinou.
11. apr 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my prajeme veselú veľkú noc a strááášne veľa vody :grinning: :wink:
12. apr 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už sa tešíme na fotečky oslávencov :wink:
12. apr 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
aj my
Halúzkou po zadku,
pálenku odzátkuj,
starosti za chrbát,
nič večne netrvál.
Halúzkou po zadku,
voňavku do vlasov,
nože sa ponúkni
farebným koláčom.

fotky máme len asi 4-5 - my sme zabudli fotiť, odfotili sm elen príchod
12. apr 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jééj Bambulka tá torta bola nádherná, určite bola aj taká dobrá :dizzy_face: No a dvojičky sú bohovské :dizzy_face: A Barborka je celá mamina :wink:
12. apr 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj misel- nesranduj , lebo každý kto pozná genézu našej rod a exovcov tak ti povie, že to je celá EXsvokra :confounded: :angry:
12. apr 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prekrásne fotečky, aj moja borka bola posadnutá motorkami keď bola malá :wink:
12. apr 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bambulka :grinning: Ale mne sa podobá na teba, aj mne niektorý hovoria, že sa malá podobá na mňa a potom keď vidia muža tak povedia, že to je celý on :grinning:
Malá keď včera videla tú motorku tak bola celá paf :grinning: Ju musel kámoš aj naštartovať :grinning:
13. apr 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fialllka, kde ste zdrhli z toho ihriska? My sme akorát pozerali z balkóna, či tam sú detičky, že ideme von a kým sme prišli už vás tam nebolo a to som malého rýchlo prebalila a leteli sme :frowning2:
13. apr 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi: zacalo poprchat, tak sme sli ku panelaku, bo riadne kropilo ... tak sme sa bali, ci nezmokneme ... inak sme vas cakali :wink:
13. apr 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej babule, kde ste mali spicha na ktorom ihrisku ... ja pôjdem poobede zajtra na to naše, pridá s niekto?
13. apr 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
ja nie , v nedeľu mám skúšku z psychológie osobnosti a z toho čo som sa učila - mám v hlave guľáš matiaš a zbytok neviem :frowning2: :confounded: takto som ešte nebola
13. apr 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasleerka: to bola nahoda ... sme boli u mojich rodicov na SNP a zuzka u svojich a my sme s malou vybehli len tak na ihrisko na chvilu a kukame len nahodou vyssie na balkon, bo tam bola vrava a tam zuzka so Slavkom a manzelom a asi sestrou ..... skoda, ze zacalo poprchat ... sme sa zlakli, ze fakt bude prsat, bo uz ked sme sli zo Sverepca, tak kukame, ze asi v PB dazd, bo tam zatiahnute, tak sme ani kocik nebrali a sme nepocitali, ze vybehneme na chvilu von ...
13. apr 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambulka: budeme drzat palce, neboj zvladnes to ... kukala som fotky a dvojky su uzasne ... super, ze ti pozovali ... nasa ani nahodou pred tortou ... sme ju nahanali a celu oslavu bola akasi nesvoja a umrncana a s vrtulou v zadku do toho :grinning:
fotky som prave stiahla z fotaku, tak som zvedava, co z toho bude pouzitelne :grinning: :sunglasses:
13. apr 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambulka moooooc držíme palce .... a fialka má pravdu, dvojky sú úžasné, som aj mm ukazovala, sa milo pousmial :slight_smile:
13. apr 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy

co ste vsetky vonku??? my uz buvame, sme boli vonku, mala dostala hupacku tak sme sa trosku aj poprechadzali po dedine aj po dvore pobehala a aj sa zahupala a uz lomi ... a ja idem s nou :dizzy_face:
14. apr 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fialllka boli sme vonku doobeda, potom sa najedol a tiež chrní už od 11,50. Ja som poumývala podlahy, sebe vlasy a dováram malému sviečkovú na zajtra. Ešte chcem knedle urobiť, ale to snáď stihnem až zajtra doobeda. Baby kedy varievate? Ja stále neviem ako to mám urobiť aby mal malý na 2 dni navarené a jedol čo najčerstvejšie. Lebo doobeda sme vonku, to nestíham variť, večer potom chodíme neskoro domov, to len okúpeme, zjeme kašu a uspávame a o 22,00 sa mi veru variť nechce a cez obed keď spí už je po obede a keď varím, že to zje na druhý deň, už sa bojím, že to bude zlé. Ako to robíte?
14. apr 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa máš, že ideš s ňou. :slight_smile: aj ja som povodne chcela, ale som si povedala, že vždy tie 2 hodky využijem na upratovanie a varenie a koníkovanie
14. apr 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fialllka a ako nakoniec dopadla oslava? Ste ju mali u Koníka či doma?
14. apr 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Hasleerka:
Normalne sa mi to tvoje meno zle pise.:slight_smile:Skusam sem pisat takze ta iba pozdravim.
14. apr 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok