Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

fialllka
17. apr 2009

bambulka: supiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis, ked uz sa sama raz pustila, uz jej to pojde ... aj Terezka sa tak pustila sama a kazdym dnom to len zlepsovala a vylepsovala 😵 a teraz ide aj cez prahy s loptou v rukach a casto sa chce nahanat 😀 a najnovsie sa jej paci chodit po schodoch ... to len tak nohy dviha dohora 😉

miselin
17. apr 2009

Jééj bambulka to je supééér aj ja by som už chcela keby Domča začala sama 😵

Hašlerka teraz jej dala doki taký multivitamínový sirup čo krorý je aj na nechutenstvo. Ale ona by mi zjedla rožkov a pribinákov aj neviem koľko, mne ona prestala jesť varenú stravu, aj mlieka mi začala viacej jesť ale polievky a druhé nechce vôbec tak je celý deň len o rožkoch a o jogurtoch 😖

Fialka aj Domča by len po schodoch behala a na schodíky už pekne výde dvíha nohy jak pri kankáne 😀

zuzka99
18. apr 2009

hasleerka,čo ste nakúpili v Poľsku? Sme vás videli keď ste prišli 🙂 Baby na piesku hneď komentovali...

zuzka99
18. apr 2009

gratulujem aj Kačenke ku prvým kročikom, a Miško neobkukal?

jankabambulka
18. apr 2009

ahojky
ďakujeme
zuzi , nie miško zatím neodkukal a nevypadá že tak skoro odkuká, lebo je to trdlo a štvornožkovaním a lozením popri nábytku sa dostane všade. kdešto katka neštvornožkovala a asi ju štvalo sa všade plaziť ako partizán., ona radšej stále sedela ako by sa mala hýbať.
ale to nebehá stále ale len pod chvíľkou a asi má ešte srach aj tie krôčky sú také roztrasené a ťahá ju to ešte na jednu stranu.

baby ja mám taký strach z tej skúšky zajtar ako čert. celý čas to drtím do seba a už mám v tom guľáš matiáš už sa mi pletie jedno cez druhé aj s ich hednockosťou, altruistom, introvertom, extrovertom, melancholikom , sangvinikom,....až po hypetetický konštrukt osobnosti aj s transcendentrálnou dimenziou už mi z toho švitorí naplno - mám v tom hokej jak sa patrí.

jankabambulka
18. apr 2009

inak poriadame zájazd na ukrajinu ak by mal niekto záujem 😉 ceny neporovnateľné s tými v poľsku ...

zuzka99
18. apr 2009

a to ako na ukrajinu? Nákupný? Aj vy idete?

zuzka99
18. apr 2009

autobusom?

miselin
18. apr 2009

Dnes som dala Domči prvý krát ten vanilkový Sunar a si predstavte, že mi zjedla skoro aj ruku 😀 😀 Normálne, že vypila 220ml to sa jej ešte nikdy nepodarilo, maximálne vypije 195ml a to len niekedy

jankabambulka
18. apr 2009

hej to chlap poriada -buď autobusom alebo mikrobusom - na nákupy napr. botasky zančkové od 300 a tie vymakané tak do 1000 sk , súpravy okolo 500_700 sk , neivem čo by vás tak zaujímalo

jankabambulka
18. apr 2009

mis- super , konečne sa ti rozpapa 😵

miselin
18. apr 2009

Bambulka ale ne polievky a rizota sa dnes ani nedotkla 😠 Prestanem jej na týždeň variť a možno to potom zase začne jesť aj tak ma to varenie nebaví keď to aj tak potom ide všetko do záchodu 😠

jankabambulka
18. apr 2009

mis - môj mišo nezje inú polievku okrem vývaru s rezančekoma a niekedy červenú šošovicu. ale kedysi som o tom to ako ty máš čítala , že dieťa skrátka prestalo jesť a jedna mamička jej odporučila,aby začala ako kedysi na začiatku odznova. skrátka 2druhy zeleninky a pomixovať ale aby nedávala nič iné , žiadne rožteky.. ale či to je správne tak to neviem

miselin
18. apr 2009

Ja to ešte poviem doktorke a uvidím aj podľa tých výsledkov, že či jej nechýbajú vitamíny a ak nechýbajú tak to prestanem riešiť a šak hádam to niekedy jesť začne, ale ak dopadnú výsledky zle tak potom neviem no 😒

dadulaa
18. apr 2009

ahojte,
bambulka, držím silno palčeky na tú skúšku, ty to zvládneš ľavou zadnou, uvidíš 😉 inak super, že sa ti už Katuška pustila 🙂 ešte Miško a bude to. 🙂 potom sa ešte len za nimi nabeháš...

Miselin, paráda, že ti spapala ten sunar, mne malý nikdy nechcel také ochutené mlieka, doteraz mi nevypije ani kakavko, iba čisté mlieko. 😒

zuzka, dnes si tak uháňala s malým okolo fontány, že si si nás tam ani nevšimla 😉

jankabambulka
18. apr 2009

dadi, už ťa prijali???

dadulaa
18. apr 2009

ešte stále mi neprišiel papier, ale volala som tam v piatok a že mám zavolať v pondelok, tak hádam sa to už dozviem, už som jak na tŕňoch.. 😒

zuzka99
18. apr 2009

dadi, fáááákt? A som pozerala, či niekto známy tam nie je. Len som mala v kočíku maso z hypernovy a malý bol nedočkavý do piesku, tak som trielila domov odniesť maso a s malým do piesku. A zrovna dnes som rozmýšlala, či už malému kúpiť nejaké kakavko, alebo Cola-cao, Nesquik, Granko....do mlieka. Dá sa to dať aj do Nutrilonu? Neviete, či je to dobré dávať? Lebo podľa tabuľky može od roka, len či je to zdravé.

Bambulka, a kolko bude tá cesta trvať? Veď to je cez celé SR. A mm má živnosť na takéto zájazdy? Vieš, lebo my sme to tiež robili v práci a nás naháňali zo Živnostenského a pod. Inak, ja potrebujem pre drobca letné veci, ale asi nakúpim niekde tu poblíž.

Dnes spal 45 min. poobede a zaspal až 22,00 tak neviem či nebudem rušiť ten jeden denný spánok. A to celé popoludnie hral futbal a naháňal sa vonku s deckami

zuzka99
18. apr 2009

miselin, neboj, ona sa zasa rozpapá, hlavne skúšaj ďalej, skús jej dať vašu stravu, nech nemusíš variť dvojmo a potom vyhadzovať. A tie kupované jej neberú? A uvidíš podľa výsledkov a potom ako zaberie ten sirupček na nechutenstvo.

bambulka, tak držím palce na skúške, teda ani v nedeľu vám nedajú pokoja. Idete niekto na Jilemnického?

hasleerka
19. apr 2009

ahojte, peknú nedelu, čo porábate?.. ja idem dať Mišenku spať a tiež si oddýchnuť ... som z toho včerajšieho polska dáka unavená ... som dnes ani na jilemnického nevládala

zuzi aj som čosi pokúpila ... chlapovi košelu a opasok, to má ešte k narodkám, sebe tričko a slapky, miške ponožky a pančušky ozdobné, zuzke len pyžamko no a samozrejme krovky ... dalo by sa ja viac nakupiť, všeličo pekné, len rozpočet nepustí ... ale chcela by som tam ísť ešte aj na koberec, mali tam krásne

bambulka, katuška je zlatíčko, ked sa púšta, ale miško to zachvíľu bude chcieť skúsiť ... držím palčeky, potom sa pochvál ako skúška

zuzi ak ti malý pije pekne nutrilon, škoda tam dávať kakao

miselin
19. apr 2009

Zuzi bola si dnes v Teplej? Sa Rasťovi zdálo, že ťa zahliadol, lebo sme chceli ísť voziť Domču do Maninskej a zaspala v aute tak sme sa na to nakoniec vyprdli, lebo akurát vtedy došli aj svokrovci lebo boli na východe u Rasťovej babky tak sme išli nakoniec k nim. Zuzi a Nutrilon nerobia aj ochutený Sunar robia aj ochutený a ten je od roka a je kakaový, vanilkový a tušim aj banánový a ten vanilkový je teda výborný. A ja jej dávam granko aj do Sunáru ale iba niekedy

hasleerka
19. apr 2009

bambulka skype nick - erikaboskova

zuzka99
19. apr 2009

hasleerka a prečo si hasleerka?

Miselin, boli sme poobede na Jilemnického, aj Rasťo bol?

zuzka99
19. apr 2009

Nutrilon nerobia ochutený, viem, že len sunar. Ale asi ho nebudem mýliť kakavkom kým pije obyčko Nutrilon, ešte budem musieť v noci potom kakavko zarábať a to by ma šlahlo. A netreba kakao kvoli niečomu deťom? Ak by to bolo zdravšie by som sa obetovala.

miselin
19. apr 2009

Zuzi my sme boli v Teplej obaja len sme okolo vás prefrčali autom som si Vás ani ja nevšimla, len mi on vravel, že sa mu zdálo, že ste to vy.
Ja jej dávam normálne granko tušim od orionu a má to aj nejaké vitamíny a keď jej robím Sunár tak hneď do fľašky pridám aj granko a zatrepem to spolu tak nejaká robota to neni a keď jej ho dávam tak pred spaním, v noci jej dávam len klasický Sunar a aj ten vanilkový jej dávam pred spaním alebo ešte aj na obed

zuzka99
19. apr 2009

no tak to sme asi boli my 🙂 neviem, možno mu granko kúpim aspoň na posypanie kaše, stále mu dávam len škoricu

jankabambulka
20. apr 2009

ahojte
skúšky som spravila - ale na ako.... ☹
my ešte nedávame žiadne granko ale ja osobne ani granko nejem od mala akosi sa mi berindí..
škoricu taktiež nedávam , bojím sa. barborka mala alegriu na ňu - síce neviem či majú aj dvojíčky ale bojím sa im to dávať, dokonca ani kaše nepapajú také.. ale nehovorím, že to odsudzujem.
inak škorica je pre mňa ako afrodiziakum a vraví sa že je potvrdené ak sa dá na šľahačku a v spojení s kávou.
žeby som večer vyskúšala 😀 alebo už teraz ?? 😉 pošlem borku kočíkovať namiesto učenia ?? 😀 😀

dadulaa
20. apr 2009

bambulka, gratulujem ku skúške, je jedno ako, hlavne, že si ju spravila 🙂 som volala dnes do školy a že budúci týždeň budú posielať papiere, čakajú na podpis rektora, no už musím vydržať. 😒 skús to s tou škoricou, a potom napíš, či to malo účinok, aj ja možno vyskúšam 😀 inak ja mám rada škoricu, ale malý nie, ten ani granko 😒

hasleerka
20. apr 2009

bambulka, no super že si spravila, ako píše dadula, je jedno za akú ale hlavne že je

zuzi, ako, nožičky sú OK ... ste boli ešte na lúke, ked sme išli z aerobicu ... ja som kedysi mala hrozne rada hašlerky, som ich aj na zábavy nosielava, a na azete som zase klokanka ... proste taký cukríček 😀