• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

2. júla 2014 
no prežila som pedikúru, nohy sú OK

som ešte večer vyslala chlapov na piesok, lebo som potrebovala dorobiť polievku a potom som išla za nimi

chodíš na 4. ZŠ cvičiť? Lebo ma tam volala kamoška, že chodí v pondelky a piatky, tak by som možno šla aj ja. A s kým chodíš? A presne o kolkej to je?
21. apr 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, mám tip na super mňamku pre drobcov - detské lasane

akorát ich pečiem, tak som zvedavá ako budú malému chutiť keď sa zobudí, ak ich nezje tak ich spapám ja. Včera som robila lasane dospelácke s hovadzím masom a myslela som, že dám aj malému ale boli akési slané, tak som mu teraz urobila jeho :slight_smile:

ale dala som mu tam ten sójový granulát namiesto masa.

Kaciatko ako bolo v PN? Neozývaš sa, či už máte toho Holanďana doma?

Miselin, dohodnime sa, kedy ti možem vrátiť tú knihu. Keď už do Včielky nechodíme, ti ju možem doniesť v piatok poobede buď domov, alebo niekam von, lebo idem pre tortu ku Lucke a ona býva pri kaplnke
21. apr 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani30 a čo je s tebou? Poobede idem s malým na SNP k vášmu baráku na ihrisko, prídite tam, ak máš čas :wink:
21. apr 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy, hlásim sa medzi mamičky, odvčera sme už doma...naša bábika sa volá Adelka, pri pôrode vážila 3000g a merala 49cm, narodila sa 15.4. o 13:10. Je nádherná :slight_smile:
21. apr 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nany gratulujeéééém :dizzy_face: Nech je malá zdravučká a poslušná a nech Vás obchádzajú koliky a všetky čudá s tým spojené :wink: A rýchlo pridaj fotky lebo sa už neviem dočkať :grinning:
21. apr 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi ja som bola dneska v meste, lebo som bola dohodnutá s jednou kámoškou ale asi pôjdem s malou do mesta až keď jej vyrastú všetky zuby lebo zase sa tam po mne len tie mamky dívali, že čo dorábam s tým deckom keď stále reve a samozrejme som ju potom do pol rozkvetu musela niesť na rukách lebo vrieskala ako by ju z kože drali tak som sa naštvala a nikam s ňou už chodiť nebudem lebo len reve pre všetko a hádže sa o zem a keď jej dám po zadku tak div, že na mňa sociálku nevolajú
21. apr 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nany, aj ja sa pripájam ku gratulantom a prajem vám obom hlavne to zdravíčko :slight_smile: inak ty bývaš na Rozkvete, že? tak vás niekedy hádam uvidím aj kočíkovať :wink:
21. apr 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nany a ako dopadol pôrod? Všek to neni také hrozné ako si si myslela, ale aj keby bolo tak to stojí za to :wink:
21. apr 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miselin ahoj ja som ta dnes zazrela v meste ale uz si bola na odchode asi s kamoskou.Ty si ma asi nevidela ja som tam nahanala a strazila deti svoje a kamosiek:slight_smile:Tak len tolko.
21. apr 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nany gratulujeme. Nech ste obidve hlavne zdravé. Teším sa na foto.
Zuzka už sme doma. Bolo tam fajn, len veľa práce s balením a chystaním. Muž bol na služobke, takže mi nič nepomohol, akurát naložil veci do auta.
Nakoniec sme museli ísť dvomi autami, pretože sme do auta svokrovcov už nezmestili :slight_smile:. Plné auto bolo batožiny malej. Bolo fajn, ale aj tak sme tichúčko závideli tým slobodným párom, ktoré sa tam relaxovali a my sme behali celé dni len okolo malej. Svokrovci síce trochu pomohli, ale to len keď sme išli na procedúry, ktoré boli predplatené a potom ešte aby sme sa vôbec normálne najedli v reštike. Ináč hotel bol super, pekný bazén, 3 sauny - parná, infra a fínska, vírivka, hydromosážne vane, masáže atď. Ešte sme boli pozrieť aj kúpeľný ostrov.
Jednu noc som vstávala k malej asi 30 x - už som bola z toho úplne grogy. Bola tam aj postielka s paplónikom a vankúšikom a v jedálni stolička, ale taká stará drevená, bez stredu, takže nám malá najskôr skoro vypadla - zachytila sa akurát na brade. Tak ju potom pri jedení musel jeden držať.
No ale celkovo som sa vôbec nezrelaxovala a bolo to zasa len o drobcovi :unamused:. Takže teraz vôbec nevieme, či ísť do Chorvátska na dovolenku, alebo ešte radšej rok počkať.
21. apr 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale byť tak bez detí, tak tam hneď bežím naspäť ešte aspoň na jeden víkend :grinning:.
21. apr 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andulkau no bola som pri fontáne ale veru som si ťa nevšimla ja ani dobre nevidím do diaľky takže ak si bola ďalej tak aj preto :sweat_smile: Ale nabudúce už budem mať oči na stopkách :wink:
21. apr 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja gratulujem moc a moc nany, som ťa minule videla aj tehotnú u nás na Strede :slight_smile:

kaciatko, my práve kvoli tomuto nejdeme do chorvátska,aby som vyhodila 40 000 a prišla zbitá jak pes, to fakt je lepšie doma a max. niekde blízko s takým deckom. Ho naháňať po slnku po pláži to fakt nemusím. A to som zo slnka unavená aj tak sama a nie ešte keď po ňom behám celé dni.
21. apr 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som sa tiež rozhodla, že k žiadnemu moru nejdem aj keď ma muž stále ukecáva ale kašlem na to veď Domča by bola zlá ako vždy keď niekam ideme tak to budem radšej doma a rozhodla som sa, že si za tie prachy kúpime radšej poriadne bicykle a korčule a budeme aspoň športovať a pôjdeme len na Oravu a hotovo
21. apr 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nany aj od nás príjmi gratulácie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

zuzi hej chodím na 4. , mne sa aerobic hrozne páči, ved pod s nami, ja chodím s mojimi babami a so susedkou .... v pondelok býva o 5,45 a v piatok o 6
21. apr 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nany
milý rodičia už ste traja
ďaľšie ohnivko reťaze
pevnejšie Vás spája.
Pribudlo starostí vyše hlavy
tak nech Vám Adelka v zdraví, láske rastie
nech Vám dáva iba šťastie
Vo dne, v noci skrátka stále
nech Vás stále teší dievča malé .
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Blahoželám Ti k úspešnému pôrodu
a nech si čím skôr fit
21. apr 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, viete, že zajtra je vo včielke burza detských vecí? ja sa asi pôjdem pozrieť, možno sa mi niečo zapáči.. :wink:
21. apr 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadula a ako často to tam býva, ja by som chcela aj čosi popredať
21. apr 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasleerka, no škoda, že som sa to dozvedela až dnes, by som dala skôr vedieť. Býva to na jar a na jeseň, takže potom v septembri môžeš skúsiť, ale ktovie, možno by sa to dalo ešte aj zajtra, neviem. Inak tam vždy predáva dosť mamičiek. ja tam skočím doobeda :wink:
21. apr 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozmýšľam žeby som aj ja ak by chlap prišiel skr domov
21. apr 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru dojdi bambulka :slight_smile:
21. apr 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :grinning:
Zuzi a o kolkej si máš ísť v piatok pre tú tortu? Mohli by sme sa tu zase všetky stretnúť na tom novom ihrisku, sú tam húpačky aj pre malé deti tie uzatvorené a aj šmýkalky a piesok, je tam pekne tak by sme sa pre zmenu mohli stretnúť všetky tam :wink: I keď Domči sa tá fontána strašne páči keď je tam voda mi tam chcela stále skákať :grinning:
22. apr 2009 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes ideme na očkovanie tak držte palce :frowning2:
22. apr 2009 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadulka a tá burza začína normálne o desiatej tak ako otvárajú včielku?
22. apr 2009 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi a už si sa zo Slávkom niečo aj hrala z tej knižky?
22. apr 2009 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miselin, ešte neviem o koľkej mám tam ísť, má mi zavolať ked to bude, ale na ihrisko možeme. hocikedy. Z tej knihy sme ešte nehrali, je to od 3 rokov, ale napr. pre 3-ročné je tam varila myšička kašičku a pod. rečňovanky čo už hráme normálne a malý to vie aj sám. Si neviem predstaviť 3ročné deti sa hrať to čo tam je pre nich určené.
a ako dopadli výsledky z odberov?
V sobotu idete oslavovať Dominičku? My ideme na chalupu grilovať a oslavovať Slávov, tak sa na ten piatok ešte dohodneme, lebo budem musieť nakúpiť a nejaké maso naložiť na grilovanie a možno nejaké omáčky porobiť k tomu a pod. Ale sa teším, bude to zmena a má byť pekne, tak sa aj decká vybláznia a dospelý posedia.
No musím už ísť von, už tu Slávko stojí s topánkami v ruke a búcha na dvere :slight_smile:
Včera sme mu kúpili trojkolku s prevodom a reťazou v strede, vyzerá super, len ešte nedočiahne na pedále. Už má 2 trojkolky, odrážadlo a furt na tom nemože, lebo je krpec krpatý :frowning2:
22. apr 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dospelý - dospelí sorry
22. apr 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Výsledky dopadli celkom dobre bližšie mi povie dnes pri očkovaní. Domču budeme oslavovať Sasi až obtýždeň lebo starouš ide cez víkend do roboty :unamused: Mne sa tá knižka moc nepáči, lebo také staršie deti ti kašlú na také hry takže zbytočná kúpa :unamused: škoda, že som ju objednala a najskôr ju niekde nepozrela, len ja som bola taká keď som ostala tehu, že som kupovala všetko čo sa mi dostalo pod ruku :grinning: A teraz máme toľko harabúrd, že Domča sa s tým aj tak nehrá už som väčšinu hračiek odložila pre druhé mimi tak dúfam, že MM povolí a ešte raz ma "zbouchne" :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. apr 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miselin, tá burza je normálne ako je otvorená včielka od 9-12 a od 15-18 hod. pôjdeš pozrieť?
22. apr 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miselin, jasné že sa dočkáš aj druhého, ved my baby vieme presvedčovať :grinning:

my už frčíme na bickáči, ako jej to dobre ideme, nás každý chváli, tak sa aj ja musím vám :slight_smile:
22. apr 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok