Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

hasleerka
22. apr 2009

zuzi dnešným Slavkovým meninám všetko len to najlepšie 🙂 😉

kaciatko68
22. apr 2009

Zuzka, aj my prajeme Slávkovi k dnešným meninám všetko najlepšie a Linda mu posiela veľkú pusinku.

hasleerka
22. apr 2009

ahoj kaciatko, tak ako holandan, už bol u vás?

kaciatko68
22. apr 2009

Až do štvrtku som bez auta, tak sme boli dnes pozrieť na ihrisku na Lánskej na námestí. Bolo tam strašne veľa detí. Bol problém vôbec ustriehnuť hračky. Jedno dievčatko nám uhryzlo z loptičky a potom ju jeden chlapec nenávratne odniesol. Baby sa tam skôr bavili tak medyi sebou, čo sa poznali, tak som si tam pripadala akosi divno. Tak asi budeme chodiť s Vami niekde na ihrisko. Ozaj Zuzka, máme stále tú vašu loptičku.
Hasleerka, gratulujeme k frčaniu na bickáči 😉.

hasleerka
22. apr 2009

dík kačiatko ... prídi zajtra na stred poobede, dá sa ti ... doobeda moc nechodíme na piesok a dnes ideme na tanečný

kaciatko68
22. apr 2009

Holanďan príde za dva týždne, tak sa teším - budem mať kopu starostí.
Ozaj, aj mz máme novinu - malá začína zaspávať sama - už sa jej asi na rukách nepáči, tak ju dám do postielky a ona normálne zaspí 🙂.

kaciatko68
22. apr 2009

nie mz ale my 🙂

hasleerka
22. apr 2009

no tak to máš super, je to paráda .... my máme zase novinu že Miška nechce spať cez obed, ale budem ju musieť ešte nútiť

hasleerka
22. apr 2009

idem pre Zuzku do družiny, papa

dadulaa
22. apr 2009

Zuzka, aj my sa pripájame ku gratulantom Slávkovi k meninkám, všetko naj, naj, naj želáme a posielame veľkú pusinku. 🙂

Hasleerka, nič si z toho nerob, že ti malá nechce spať cez obed, mne nespí už od 2 rokov 😖 ale neva, aspoň ide večer skôr 😉 malému to tak vyhovuje, tak som ho nenútila.

hasleerka
22. apr 2009

dadula a kedy ti asi vstáva a kedy ide spať ... viem že každé dieťa je iné, ale aspoň orientačne

dadulaa
22. apr 2009

hasleerka, vstáva okolo siedmej + - pol hodina a večer zaspí cca o osmej, a aj mne to tak viac vyhovuje, predtým keď spal aj cez deň, tak zaspal až okolo 22.30 a to bolo už dosť neskoro, teraz je to v poho. 🙂

hasleerka
22. apr 2009

no my tiež vstávame o 7, lebo zuzka ide do školy, inak by pospala aj dlhšie ... teraz ich už chystám do postele a do 8 dúfam zaspí ... inak jej to trvalo tak do 9 ked cez den pospala ... a čo robievate teraz cez obed, lebo cez to slnko sa mi nechce chodiť von

zuzka99
22. apr 2009

no ďakujeme za gratulácie, inak aj ja uvažujem už o zrušení obedného spánku. Večer skor ako o 22,00 nezaspí a ráno spí max. 7,45. To ho už mám budiť o 5,00 aby bol ustatý či čo? Len on zase cez deň nevydrží hore, okolo tej 12,00 doslova odkvecne.

jankabambulka
22. apr 2009

no čo kočky , bola poobede tam ešte nejaká iná holka predávať veci?? či len tá jedna

zuzka99
22. apr 2009

čo bola len jedna?

hasleerka, akorát vyjedám hašlerky 🙂 si ma inšpirovala

musím niečo sladké, lebo už som hotová a to moje dieťa je čulé jak ráno o osmej

hasleerka
23. apr 2009

zuzi len ho ešte nechaj spinkať a oddychuj s ním .... aké sú hašlerečky, veru už som dávno nemala, budem musieť kúpiť a zaspomínať

bambulka, žeby nikto nebol predávať len jedna, no nabudúce ked budem vedieť tak ja dofrčím s tým mojím vreckom

dadulaa
23. apr 2009

hasleerka, boli tam asi 3-4 baby, čo predávali, viac ich neprišlo, asi keď bolo vonku pekne, tak sa nikomu nechcelo sedieť celý deň vnútri.

Inak my ideme do včielky, keď je škaredo. Nejde niekto s nami?

jankabambulka
23. apr 2009

AHOJTE
ja som včera bola v solárku a asi tak za hodinu som dostala triašku a takú nádchu....

dadulaa
23. apr 2009

teda bambulka, tak to máš poriadnu reakciu na solárko, mne sa to ešte nestalo, keď som chodievala, ale začnem znovu, nech nejdem na dovču biela jak stena. 😀

zuzka99
23. apr 2009

tak si predsa začala jani? To striekanie ťa nepresvedčilo? 🙂 ja už do solárka nepojdem, strašne to vysušuje pokožku a sa potom cítim jak stará babka, vysušená a zvráskavená 🙂

zuzka99
23. apr 2009

dadula ja už do Včielky nejdem dnes, chcem navariť a poobede asi pojdeme spať s malým k našim, lebo mm príde až zajtra a musím chystať na sobotu a tak....
neviete ako má byť v sobotu? Som pozerala, že pekne, ale všetci mi hovoria že škaredo.

malý sa naučil povedať "kačka" tak chodí a ukazuje furt všetky kačky a húsky, úplne je šťastný 😀 a večer som ho dala ku mne do postele, že ho ideme uspať a on revy tak sme ho dali akože za trest do jeho postielky, a on ľahol a zaspal. Chápete? Sme s mm na seba hľadeli, že to čo. Za celý život prvýkrát

hasleerka
23. apr 2009

no super zuzi, tak už bude hádam spávať sám ... ja som sa dnes prehnala do kolonky k doktorovi a on dnes neordinuje

dadula kam sa ide na dovču?

dadulaa
23. apr 2009

hasleerka, v júli ideme do Talianska na 2 týždne, tak som zvedavá ako to tam tak dlho vydržím a hlavne malý, no dúfam, že bude všetko fajn. 😉

Inak sme boli v tej včielke a bolo dobre, aj dosť detí bolo.

zuzka99
23. apr 2009

no nechápem, aj teraz na obed som ho položila do postieľky, asi pol minúty sa tam rehotal a zaspal 🙂 akosi nechce ani za svet v tej našej posteli, ani v noci sa nepýta.
však to som už písala, ako asi 2 noci dozadu, nechcel spať v našej posteli, odišiel, prikázal nám ľahnúť na zem, ľahol si aj on a zaspal.

zuzka99
23. apr 2009

to máme doma riadnu šikanu, čo? Len či existuje aj nejaká organizácia na ochranu práv rodičov. to by sme teraz potrebovali 😀

dadulaa
23. apr 2009

Zuzka, no to máte doma dobrú drezúru 😀 som sa dobre zasmiala, ked som si to predstavila.

nany100
23. apr 2009

ahojte maminky, boli ste zvedavé na našu Adelku, tak už je v albumíku...pekný dníček...papa

zuzka99
23. apr 2009

bože Nany, aká je nádherná, sa neviem vynadívať, už som to pozrela asi 5x za tú chviľu. Mi strašne na 15. fotke pripomína Slávka, má takú istú fotku, keď prišiel domov a tak isto spinkal 🙂

zuzka99
23. apr 2009

nádherné, nádherné očká 😉