Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
29. aug 2008

Dík vieš pekná je po maminke a to ostatné veď vieš 😀 Nakoniec sme do toho mesta nešli, lebo sa akosi zamračilo tak som mala bobka až nezmokneme, ale odjačala si to tu na Rozkvete, nenechala sa zahanbiť 😝 Nakoniec nejdeme ani na východ, lebo má zase nejaké bláznenie- nechce ani jesť ani spať ani poslúchať ani nič. Tak pôjdeme asi len do Bojníc a tiež asi do Žiliny na nákupy, ale nič neviem naisto, lebo henten náš zázrak je nevyspytateľný, takže je možné, že zase ostaneme len doma a celé to prereveme 😖

tajka1
29. aug 2008

mi sme na tom pive boli tu na strede, cestou domov sme zbalili deti a tri mamicky a jeden otecko a bolo...deti sa este vyblaznili a mi sme trochu pokecali

miselin
29. aug 2008

Ktohovie ako sa má Happysmile 🙂

zuzka99
29. aug 2008

náš nechce spať ☹ ešte nespí, len lozí a rehoce sa. sa vyspal v aute a teraz je plný elánu, ach jo. ho uspíme, dáme do postielky a v momente ešte pospiačky so zavretými očami sa tam postaví

miselin
30. aug 2008

No tak sme dnes boli v tých Bojniciach a bolo super, malá normálne poslúchala 😀 Bola stále v klokanke a bola celá šťastná, že vidí toľko ľudí. A začala som jej dávať od včera už to franc. mliečko a dnes ju zase bolelo bruško. Inak mi to mlieko strašne smrdí, neviem mu prísť akosi na chuť, už ho viacej nekúpim, ešte vyskúšam sunar a ak aj ten jej bude zle tak sa vrátime späť k nutrilonu 😒

mirkabelaska
31. aug 2008

Ahojte, ako sa máte ? Zuzka, majka ste tu ? tu je beláska, tatinko a miško spí, ja pečiem zemiaky, tak hádam mi nezhoria zatial to tu píšem, ako sa máte babky ?

zuzka99
31. aug 2008

nazdar belaska, vitaj v klube. pojdem s malým sama von, slavo robí nejaké videá, nepridáte sa? či máte rodinné vychádzky? ja som robila paprikáš z králika ale ja ho nechcem, fuj, králiky nesnáším. krpec zaspal, večer sa prejedol a strašne zvracal ☹ som zas moc nenaspala, som sa o neho bála. ale zvracal a rehotal sa, tak asi mu zle nebolo, len bol moc najedený a zbytok noci klasika, kojila som 3 razy tak neviem čo to malo znamenať.

majka.sibka
31. aug 2008

Mirka vitaaaaj...kocky pekne vas pozdravujem z oravy, ideme mrknut do rohacov...malemu horucky odisli ako prisli...a my sme v piatok vecer o 9 cestovali k nasim...tak uz letim, lebo sa caka opat len na mamu...a nas drobec miluje hory... 🙂 asi to ma po rodicoch...pa

hviezdickaz
31. aug 2008

Ahojte,
tak uz to mame za sebou 🙂 , v pondelok sa nam narodil chlapcek - Lubko,o 2.15,
mali sme 49 cm a 3130 g.

zuzka99
31. aug 2008

gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂

tajka1
31. aug 2008

tiez gratulujeme...prajeme vela zdravia-to ostatne pride samo...kde ste sa nakoniec narodili?tu v PB?

miselin
31. aug 2008

Gratulujeme 😀 😀 😀 😀

zuzka99
1. sep 2008

miselin má novu fotečku 😀 peknúúú
hviezdicka, bližšie napíš ak ti lubko dovolí, kto ťa rodil ako bolo a pod. aj moj oco je Lubko 🙂
majka, takže ste zas na Orave? ospravedlňujem sa tajke aj majke za zavádzajuce info, som žila v tom že majka je z Kubína, sorry. naši boli v piatok na Oravskej priehrade, vraj je slanica totál prerobená, moderná, ale zbytok devastovaný
ste cestovali večer o 21,00? to ako ste s malým urobili? nemusel byť v postielke? som rada že horučky prešli, kolko zubov vyliezlo?

mirkabelaska
1. sep 2008

Ahojte,akosi som vás nestihla, ja som tu dnes nebola, teda bola som domka, ale na fóre som nebola, jarino od včera nič nerobil, teda robil, prepínal televízor, kanály, haha 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 až dnes sa prezliekol z pyžamy a išli sme ku svokrovcom, a ja som chúďatko makala behala okolo svojich dvoch chlapov, varila a tak,ale no čo , šak ja im to vytmavím, hahahahaha, mišško už má trochu prerastené tie dva dolné zuby, dvojky, ale iba špičky, ale je podarený, každý zub má iný tva, je krivý, no je to sranda keď sa usmeje, akurát ssa dívam na panelák, mám to rada, je to aj sem tam sranda, baby zajtra idem s miškom vonka, hádam sa niekde stretneme, ale ako to býva, tak keď tu píšem ja a som prihlásená tak vy ste tu neni, a preihlásite sa až keď sa ja odhlásim. 😎 😎 😎 😎 😲 😲 😲 😲

tajka1
1. sep 2008

ahojte, no mi prave prechadzame na jeden spanok, takze mame rezim uplne prehodeny. Niky uz zajtra ide do skolky, tak som zvedava ako to vsetko zvladneme.

majka.sibka
1. sep 2008

ahojkajte...tak uz sme spat...z tej Oravy...Zuzka, nerob si starosti s tymi popletenymi infoskami, ved Orava nie je az taka velka 🙂 a Oravci su si vsetci blizki...vsak tajka? 😉
Zuzka to vecerne cestovanie je parada...nakolko nas drobec ako vsetky deturence...cest vynimkam...v autosedacke nevie obsediet...vzdy som vyzbrojena kopou hraciek, ktore mu podavam...robim na neho kadejake ksichtiky a este ho v autosedacke aj kojim...priputaneho...a teraz to bolo neskutocne paraaaadne...kludne si spinkal a spinkal, ked sme dosli k nasim tak sa nachvilku prebral, a potom spinkal dalej...aj vcera sme cestovali vecer, ale sli sme uz o pol 9...cesta bola prazdna a ani poliakov uz neslo tak vela ako v piatok...no v Rohacoch sme sli len na Rohacsky vodopad...jazierka si nechavame na najblizsiu turu...

mirka, misko ma uz dalsie zubadielka...no to je super...gratulujem...a tesim sa aj s dalsou maminkou, ktora ma uz ten maly batoztek doma...

joj kocky, tak vas hadam zajtra stretnem...zuzka, prosim ta kolko tyzdnov dopredu si bola objednat to pozicanie maleho obleku pre slavka na svadbu? a ako zvladol malicky svadbu?

uz teda letim...dobru noc... 🙂

miselin
2. sep 2008

No mi sme boli včera celý deň na záhrade a malá tam bola ako med, už sa teším na rok keď už bude behať, tak tam budeme od rána do večera 😀 😀 😀
Zuzi volali ti už z toho plávania? Lebo mne ešte nevolali 😖 Som normálne naštvaná 😠

miselin
2. sep 2008

Hviezdička, až budeš mať čas tak pridaj aj fotky 😀

hviezdickaz
2. sep 2008

Ahojte ,
rodila som v PB,prijimal ma doktor Kristofik a rodila som pri primarovi,no kvoli skvelej sestricke mam na porod take uzasne spomienky ze az...
Ale na to sa uz vykaslat,ked mam doma nadherneho drobceka 😀

hviezdickaz
2. sep 2008

Nejake fotky som uz pridala 🙂

tajka1
2. sep 2008

mate zlateho synceka...

miselin
2. sep 2008

Hviezdička aký je zlatučký 😵 😵 😵 Hneď som zatúžila po ďalšom 😵 😵 😵 Ja som pri Krištofíkovi rodila a celkom v pohode až na to že bola malá pridusená, ale za to on nemohol, lebo jej ju neobmotal kolo krčku ☹ Ale malý sa vám teda fakt vydaril 😉 Ja som strašne chcela mať chlapčeka 🙂 Dúfam, že druhý bude chlapček. A aké ma Lubenko dlhé vlásky, no hneď by som ho vybozkávala 😀 😀 😀

zuzka99
2. sep 2008

ahojte, miselin ani mne sa neozvali, čo urobíme? už je malá lepšia? možeš chodiť? ináč chcela aj majka.sibka chodiť, čo je stebou maji? si sa prihlásila?
Kristofík nie je taký mladý čierny fešák? ak ano on mi dával tabletku na spanie, ked som nemohla v porodnice spávať ☹
mirka dnes som ťa videla, je tu betka, že? vidíš a čo tu robí, nemá byť v škole? háááááááá
aj tajku som videla dnes 2x z celou rodinkou. mne sa baby neschováte 😀
a zajtra kto ide von? ja pojdem okolo obeda možno 13,00 tak sa ktosi pridajte. papa

mirkabelaska
3. sep 2008

ahojko ZUZY, betka ? nie, tá je v škole, nebola som mnou, asi si sa pomýlila, nevadí,ja som bola dnes ráno u doktorky na sono prsníkov, a malého mi strážila jarinova švagriná, potom som bola chvílu vonku,ale bolo nám hrozné teplo a ja som ešte vtedy nejedla tak som bola hrozne hladná tak ne išli domkov, malý teraz spí v postielke, tak neviem kedy pôjdeme von, ja musím ešte navariť pre jarinka niečo aby nebol chúťatko hladný, 😢 😢 😢 😲 😲 ,ale vôbec ani trošku sa mi nechce, najradšej by som lahla k miškovi a spala by som až do večera a potom do rána, keby mi aspoň miško prespal noc ale on sa niekedy aj 4x zobudí,

majka.sibka
3. sep 2008

zuzka...ja som nato uplne zabudla...takze som neprihlasena...ale za jedno dobre...asi by som sa prepadla pod zem, keby som sa mala obliect do plaviek...

my sme uz vstali...ak trosku zajde slunicko, tak vyrazam na 2 prechadzku...este sa mi peria farebne oblecko...maly dnes nechce jest...teda jedol na obed som skusala vsetko mozne...ale to, co som uvarila jednoducho odmietol, jedol len hrozno...vychodisko z nudze...a teraz ho idem aspon nakojit, nakolko mi ten obed odmietol i po spanku...no co uz...pa

miselin
3. sep 2008

No Zuzi neviem, ešte počkám do konca týždňa a potom skúsim zavolať, včera som v Hypernove pozerala ti plienky a sú aj od troch kg,ešte som sa síce nepýtala doktorky ale hádam môžem. Malá je už konečne lepšia šak bolo načase, len s tým jej jedením, no ale čo už 😉

zuzka99
4. sep 2008

miselin, som bola včera na plavárni sa pozrieť, stále tam je, že mimo provoz. ešte si sa majka pýtala na ten oblek. neviem, možno by stačilo aj týžden pred tým, oni ho malému vyskušaju ak by bolo treba niečo prešiť a tak. my ideme na svadbu ešte 20. teho, ale už ho nebudem malému dávať. košelu, límec mal celý ožužlaný, motýlik na gumičke naťahoval a púšťal, som sa bála, že si oko vyrazí 🙂 ponožky nechcel, ani košelu, stále si ju vyzliekal, vyzeral ako prvý ožraný svadobčan 🙂

miselin
4. sep 2008

Zuzi fotky treba podopĺňať! 😉

tajka1
4. sep 2008

tak dievcata, mi uz chodime do skolky, sice zatial na 4hod.ale aj to je pomoc, iked odkedy neni Niky doma, Viky ma nuti byt stale pri nej, takze sa hram na Nikolku, dokonca ani lezkat sama nemoze...a to som si myslela ako sa budem venovat AJ, ked bude mala v skolke ☹

miselin
5. sep 2008

No Tajka tak máš teda o zábavu postarané 😀 A niky sa v škôlke páči?