Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

zuzka99
2. máj 2009

miselin, kopec autosedačiek majú v Rico baby v Trenčíne. Švagrovci si našli na nete a tam už išli na hotovo ju kúpiť, no len ich hneď sfúkli, že vy ste zase jedny z tých, čo nájdu na nete a potom tu omakajú a kúpia cez net. Ale ju tam aj kúpili nakoniec. My sme tam kupovali kočík, mali tam všetko od výmyslu sveta. ale majú aj stránku, počkaj nájdem

zuzka99
2. máj 2009
zuzka99
2. máj 2009

tak všetkým študentkám gratulujem a držím palce. No samé mladice - študentky sú tu, dúfam, že od vás neochoriem 🙂

miselin
2. máj 2009

No ja zase leštím obklad v kúpelke octom a štípe ma z toho už aj v zadku 😖 šak som už normálne nafetovaná, ale keď môžem drhnúť octom iba keď MM neni doma tak sa činím až to stihnem lebo inak mám octové párty zakázané 😅

miselin
2. máj 2009

Som pozerala tú stránku ale moc ich tam neni a tie do 25kg tam nemajú vôbec, ja by som to rada videla naživo a poskúšala 😒
A mňa do školy nikto nedostane takže ja to od Vás určite nechytím 😝

miselin
2. máj 2009

Och idem to doleštiť 😖

zuzka99
2. máj 2009

kachličky leštíš? ja som to robila Ajaxom, ale ocot dobrý nápad. čo sa teraz večer na to nevyprdneš a nejdeš oddychovať?

zuzka99
2. máj 2009

kua, ty furt čosi tepuješ, leštíš, drhneš.... mám výčitky svedomia, že ja čumím na telku, asi sa budem aj ja viac snažiť

fialllka
2. máj 2009

ahojte

tak my vratili z bojnic ... bolo uzasneeeeeeeeeeeeeeeee ...... prave som stiahla fotky z compu ale uz nevladzem na oci, bo som spala len 3 hodky v noci, tak idem chrrrrrrrrrrrrr ....

baby na hrad boli kolony aj 100 m ... normalne sme nechapali a zoo sa dala, nebola az taka preplnena, aj ked my sme sa dostali max. po pavilon opic, seliem, plus maco a nejake vtaciky a mala uz bola hotova tak sme sli dom a hned zalomila v aute 😉

z bojnic si odnasala svoju trofej: plysoveho leva a s nim zachrnela v aute a zobudila sa az v domanizi ... cleu cestu do bojnic aj z nich prespala, takze sme to super nacasovali 😉

jajkar
2. máj 2009

ahojte kocky,
chcem sa vas spytat, ci aj tu v PB sa chodi posledne 4 tt na prehliadky uz do nemocnice, alebo az do porodu sa chodi k svojej dr.?? A rodili ste tu, ci ste mali niekde inde vybavene? Diky a sorry ze som vtrhla do vasej debaty 😀

miselin
2. máj 2009

Zuzi keď to čistíš octom tak ti ide dole hneď aj vodný kameň no a potom to už len zotriem len vodou a doleštím clinom. A neboj ja som to neumývala od Vianoc takže nemaj žiadne výčitky 😅 Mne sa už teraz pri Domči moc nedá upratovať takže mám všade bordel a prach až mi je z toho zle. A cez deň sa od toho môjho krpca nepohnem takže upratujem iba večer. takže keby ku mne prideš poobede tak nemáš kde stupiť taký je tu bordel 😝 Sa inak hanbím keď dojde niekto neohlásene 😅

miselin
2. máj 2009

Fialka sa teším na fotky 😵 😵 A malá je šikulka, že to takto zvládla, si viem predstaviť našu madam ako by tam hviezdila by si ju isto aj v tej Zoo nechali 😅

miselin
2. máj 2009

Jajkar ja som rodila v PB a bola som na prehliadke v nemocnici iba raz aj to len na prietokoch a ostatné prehliadky som mala u svojej gynekologičky a vtrhni sem hocikedy nám to nevadí 😉

miselin
2. máj 2009

Och ja tak obdivujem všetky dobré deti 😵 Dúfam, že aj ja budem mať ešte raz jedno dobré aby som si ho mohla do sýtosti vychutnať 😵 lebo Domču si nemám kedy a tak ma to strašne mrzí ☹ 😢

jajkar
2. máj 2009

diky za odp.,
uz som aj kukla temu Porodnica v PB, a aj fotogaleriu. Tak este pokukam, a hadam mi povie moja dr, ze co mam robit.

miselin
2. máj 2009

Do prdky brácho má dnes koncert a ja musím trčať doma 😠 Keby bola Domča dobrá hneď by som ju šupla na noc k našim a išla by som si vyraziť 😵 Nuž ale človek mieni a Pán Boh mení 🙄 ostáva mi už iba upratovanie 😝 Takú mám chuť niekam ísť to asi preto, že som sa dnes tak do ružova vyspala 😀

jajkar
2. máj 2009

Misselin, a TM neni domka, zeby malu troska postrazil, a ty by si vybehla aspon na jeden drink???? 😀
A ja mam niekedy take naladicky, vybehnut kdesi, ale skoda ze brusko sa neda odlozit kdesi do skrine 😀
Ale hadam aj to bude, este niekedy .........

zuzka99
2. máj 2009

jajkar, ja som chodila k mojmu dr. a len na prietoky a ctg som chodila na porodnicu. Ale až nejako ku koncu tehu.

a kde má brácho koncert? Aj ja by som vybehla kamsi. tak sa niekedy dohodnime a necháme ich doma a urobíme babskú jazdu bez detí 😉

zuzka99
2. máj 2009

jajka a nemáš náhodou segru, čo má asi 4-5 ročného syna?

hasleerka
2. máj 2009

ahojte, dúfam že tu ešte ktosi ostal

zuzi, aké slovíčko že kua, to by som do teba nepovedala ... inak vy leštíte celú kúpelnu obkladačky, ak hej, tak zuzi ja som potom lajdák a nie ty ... ja umývam len tam pokial dočiahnem

bambulka dnes robila avon v hypke, ked sme šli z hory, sme sa tam stavili, dala som sa na líčiť, som skoro na riť padla tak sa mi to páčilo ... ja sa malujem velmi máličko

zuzka99
2. máj 2009

tak dobrú , idem už spať, ráno skoro vstávam, oco má narodky a ideme oslavovať do Papradna na akýsi nový salaš a chcem malého skor zobudiť, nech ide skor spať na obed aby sme tam stihli potom ísť

zuzka99
2. máj 2009

fakt, ja som bola v tescu na nákup, keby som vedela, idem do hypky 😢

zuzka99
2. máj 2009

a nad vaňou tiež leštím len pokiaľ dočiahnem, tam nemám kde dať stoličku a hádam sa nezabijem kvoli nejakej obkladačke

hasleerka
2. máj 2009

tak to som zuzi rada, že nie som jediná ... o tom salaši som čítala v PBnovinkách, vyzeralo to pekne, potom daj vedieť, prípadne dáke foto ukáž

jajkar
2. máj 2009

Zuzka 99, nemam sestru, mam iba brata a ten ma uz 10 rocneho syna, mozno sa ti iba podobam 🙂
Aj ja som isla dnes okolo, len sme sa ponahlali na grilovacku, a by bolo aj blbe keby som dosla na grilovacku nalicena 😀

zuzka99
2. máj 2009

hasleerka a v pondelok idem cvičiť aj keby traktory padali

miselin
2. máj 2009

Jajkar muža nemám teraz doma a keď dojde tak sa mi zase nebude chcieť nikam ísť lebo moje dieťa je teraz podozrivo dobré takže už čakám každým dňom obdobie revu a to sa mi nechce vtedy nič iba ak tak dovolenka na psychiatrii 😖

hasleerka
2. máj 2009

dobre zuzi pod, začíname už o 5,45 ... prípadne ma počkaj pri dome pôjdeš s nami

miselin
2. máj 2009

Zuzi ale veru by sme sa mohli dohodnúť a niekde si vyraziť ale až keď budem mať dieťa zase dobré lebo keď má bláznenie tak som úplne hotová a som rada, že som rada.

A ja som teraz umývala všetok obklad a ešte som aj práčku odtiahla, lebo to nerobievam lebo tam máme malý priestor a keď som videla čo pod ňou bolo tak som skoro odpadla 😲 Asi sa budem musieť prinútiť a upratovať dôkladnejšie lebo ten prach čo bol pod ňou sa už skoro hýbal som to utierala zo zavretými očami čo som sa bála, že tam čosi je 😲 A ja robím takéto veľké upratovania, že všetko od všadial vyhádžem a vyumývam iba 4 krát do roka no a teraz som to pred Veľkou nocou nerobila tak preto teraz 😅 Inak sa moc teda nepretŕham 😅

miselin
2. máj 2009

Zuzi brácho hrajú na Lánskej čo je ten Fair play či ako sa to volá ani veru sama neviem, tam kde bol ten chovprodukt