• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

2. júla 2014 
dadula, tak želám skoré uzdravenie, dobre že už to máš za sebou
12. máj 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kac a kde je tá Rumanová? Ja som naštvaná ako ma včera vykosila. :angry:
12. máj 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hašlerka ty sa ani nepochváliš, že máš nové fotky v albume
12. máj 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja chcem ísť ku nejakej kaderníčke poraďte mi nejakú dobrú
12. máj 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haslerka, si bola na nákupe kozmetiky? Ťa inšpirovali pri maľovaní? :slight_smile:
miselin, by som ti poradila moju, ale niekedy ma úplne dokatuje, niekedy som nadmieru spokojná, ja fakt neviem. Ešte som kaderníčku, ktorá by ma ostrihala vždy tak ako chcem nestretla a ak sa taká narodí dajte aj mne vedieť
12. máj 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, ani ja som ešte takú nestretla. Naposledy mi spravila taký melír, že som si radšej nafarbila vlasy, čo som bola skoro blondýna :angry:.
Túto mi poradila známa, je pri Hypernove. Tak vyskúšam. Už som bola raz aj v Dubnici u nejakého chlapa, ale neviem čo to nebolo. Inak chodím do kaderníctva v Hypernove. Inak ja som tiež nejakú dobu chodila k tej čo ty, ale interval od objednania po realizáciu pre mňa nemôže byť dlhší ako týždeň. Teda aspoň keď som pracovala. Tak mi to u nej vôbec nevyhovovalo. Čo som ja vedela, kde budem o dva mesiace v presnú hodinu ??? Ja chcem zajtra len upraviť strih, ale z dĺžky strihať maximálne tak 1 cm, tak uvidím, čo spraví. Dúfam, že ma tiež nevykosí.
12. máj 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Konečne som dopiekla koláč, teraz ideme kúpať drobca, lebo tu ešte pobehuje, ale už som hotová ako štolverka :frowning2:.
12. máj 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadulaa: sme radi, ze operacia dopadla super :wink: skore zotavenie z nej zelame :wink:

ja som mala skvelu kadernicku v BA ale aj tu som uz nasla jednu dobru ... sice robi v Puchove ale je to terajsia moja susedka a cesala ma aj na svadbu vlastnu aj na ostatne, na ktorych sme jedli velkou lyzicou ... a v juni ma bude opat cesat :wink:

babenky: ktorym sa mam ozvat, ked pojdeme na ihrisko na SNP, hodte mi do IP kontakt na mobil, bo neviem, ci sa mi bude dat pripajat na net cez mobil :wink:
12. máj 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačiatko to ideš k tej čo je v tej budove oproti Hypke kde je aj Zaťko? v tej modrej?
Ja sa chcem dať tiež len podstrihnúť na postupku a nech mi niečo poradí na ten môj chemlón lebo mne sa ani učesať nedá, už od základnej ma volali metla a musím si dávať litre balzamu na vlasy a aj tak to nemá bohvie aký účinok :angry: Mne ani účes nedrží :angry: :sweat_smile:
12. máj 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Domči ide ďalšia stolička :frowning2: Ale zatiaľ v pohode sa už teším keď sa jej bude prerezávať :frowning2:
12. máj 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miselin: kolko mate zubkov? bo my sme stale len na 6-tich uz skoro 3 mesiace :confounded:
12. máj 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fialka teraz jej ide už deviaty a je to jej tretia stolička a hlavne, že jej ešte dolné dvojky nevyrástli :confounded:
12. máj 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, díky za povzbudenie :slight_smile: už musím len čakať, kedy sa mi polepší, dúfam, že skoro :wink:

Ja chodím do kaderníctva v Maníne, donedávna boli hore na Rozkvete,no už sú presťahovaní tam a strihajú dobre všetky tri, čo sú tam, mám ich odskúšané. :wink:
12. máj 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miselin : kde sú tie foto ? Kukám do albumu a tam stále nič :unamused:.
12. máj 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miselin čo neskúsiš ku olge, jana je s nou spokojná a ja tiež, teraz mi aj melír spravila
12. máj 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miselin: fotky su super a torta sa vydarila, krasna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
12. máj 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Díky len trošku na bokoch tá poleva postekala ale inak bola aj chuťovo výborná :wink:
12. máj 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hašlerka veru Oľga ma ani nenapadla a ona aj niekde robí alebo strihá doma?
12. máj 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miselin krásne fotečky, kto piekol tortičku, aká pekná :slight_smile: .... čo to bola za poleva?..
13. máj 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miselin, pekná tortička. To urobila aj mne tá poleva a potom sme to s mužom fénovali - pomohlo to :slight_smile:. Inak je fakt pekná. Hoď tam aj nejakú foto s MM. Ešte som ho na žiadnej foto nevidela :wink:.
13. máj 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. máj 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, čaute, krásna tortička miselin a si sa bála, že to nevieš. to s tými cukríkmi okolo dobrý nápad. Baby máte poistené deti? JA som bola doobeda s mojím poisťovákom a urobil mi návrh na úrazové poistenie pre Slávka, tak to musíme večer prejsť s mm a poistiť ho. má tam poistenie na hospitalizáciu z dôvodu choroby a úrazu a chirurgický zákrok z dôvodu choroby a úrazu. Len ja som z týchto vecí trochu debo, vobec neviem či je to dobré, či ma chce len obtiahnuť o prachy
13. máj 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi: ja som si chcela dat malu pripoistit ku nasej poistke, nevyjde to vela a cakam, co sa mi ozve poistovak :wink:
13. máj 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi tá torta preto tak vyzerá, lebo som sa jej ani nedotkla :grinning: :grinning: :grinning: Som bola chorá tak ju mamina upiekla sama :wink:

Ja mám Domču poistenú a ešte som si ju dala aj pripoistiť na moju poistku
13. máj 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, to by bol práve poistený na mojej zmluve, len by sa to doplnilo. On vedel, že nechcem už platiť viac, lebo platím, platím a nikdy mi nič nedali, vždy našli dovod prečo nie. Tak odkúpil moju indexáciu, znížil tie moje sumy za dožitie a pod. a presunul peniaze na malého. a budem platiť naviac 10 EUR raz za 3 mesiace
13. máj 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi: v akej poistovni si poistena?

ja som napr. dostala aj ked som boal v nemocke pri porode ... tak za kazdy den pobytu 200 sk ... aj to bolo fajn :wink:
a zatial ked som mala uraz tak mi vzdy preplatili :wink:
13. máj 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mala mi o pol zachrnela, tak idem si s nou oddychnut :dizzy_face: :sunglasses:
13. máj 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som v amslico, a už som to chcela aj zrušiť, len by som prišla asi o 20 000 vtedy, za porod mi nedali nič a to som tam ležala 2 týždne, už týždeň pred porodom, lebo som mala vysoký tlak. Vtedy som volala do poisťovne, že som v nemocke a mám aj poistenie pre prípad hospitalizácie a hneď vraj na problémy súvisiace s tehotenstvom sa poistenie nevzťahuje. potom som mu volala aj keď som bola v nemocnici s MA a tiež nič. Vraj tehotenstvo nie je choroba, ale normálny stav. A dnes som si to s ním zase prediskutovávala a tiež nič
13. máj 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miselin, fakt krásna tortička, mamina je šikulka :slight_smile: dnes je mi o trošičku lepšie, ale zatiaľ nič moc :unamused: :wink:
13. máj 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok