Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
21. máj 2009

Kačiatko asi si dám aj farbu, lebo už som si 3x dávala blond a nechce mi to tú ryšavú prekryť, tak mám blod iba na vyrastených vlasoch a chodím ako pako 😅

miselin
21. máj 2009

Ozaj som aj zabudla napísať, že som včera zakryla to zrkadlo v spálni ale Dominika aj tak pišťala od druhej do tretej, takže to nejak nezabralo 😖 ☹

zuzka99
21. máj 2009

mne sa páči na tebe taká červená farba, raz si ju mala v zime, taká ohnivá, to si mala super. Ale aj blond može byť dobrá, len som ťa v nej ešte nevidela. Tak dojdite do mesta skor a dáte si u nás kávičku 🙂

hasleerka
21. máj 2009

baby máte dnes na strede stretko

kačiatko, no nedá sa mi tak stretávať, hold musím už chodiť aj so staršou - rôzne aktivity ... ale snád sa niekedy utrhnem aj ja

kaciatko68
21. máj 2009

Tak MM bol včera konečne pre tie stoličky a stôl. Stoličky su OK. Tie prezeral pri preberaní. Stol sme skladali o 22.00 hod. Inak je veľmi pekný, len na kresbe dreva na vrchnej doske sú nejaké čiarky naprieč ostatným asi tak v strede stola po celej dĺže. Tak sme stôl zasa zložili a ideme ho reklamovať. Skoro ma porazilo. Ešte že sme ten starý biely nevyhodili rovno ku smeťom, lebo by sme tam poň bežali 😠 😀.

miselin
21. máj 2009

Zuzi ja som bola blondýna asi 4 roky ale úplny až skoro biely blond no a potom zo dňa na deň červenovlasá vtedy to bol tiež poriadny šok 😀 Ale už potrebujem zmenu, lebo mi je už z tejto farby na kosu 😝 Aj by sme prišli skôr ale asi to nestihneme, lebo našej herečke sa ešte nechce spať 😖

miselin
21. máj 2009

Dnes som už konečne bola dať autosedačku do auta, tak uvidím ako sa bude v nej Domči páčiť, či zase nebude celú cestu len revať

miselin
21. máj 2009

Kačiatko to teda poteší keď už to má človek zmontované a potom je to na prd 😖 My sme tak tiež zmontovali obývaciu stenu a na konci tam boli zle predvŕtané diery ale našťastie sme to nejako dali dokopy, ale si neviem predstaviť to potom zase zložiť a dať reklamovať

zuzka99
21. máj 2009

my máme na toto tiež šťastie, že čo kúpime musíme reklamovať 😠

miselin, my sme doma, takže my hockedy daj vedieť či mám byť doma a prídete, či mám niekam prísť, je mi úplne fuk. malý spí od 11,00 takže do 15,00 budeme 100% pripravení.

A čo dnes kto varí? Ja skúšam kuracie prsia na sladko s banánmi malému a nám robím kuracie steaky a ryžu a uhorkový šalát a cícerovú polievku spoločnú

fialllka
21. máj 2009

ahojte maminy

mne teraz Terezka zabuvala tak mam chvilu oddych .... no ja dnes nevarim, sa mi nechce, budeme dojedat zo vcera 😀
sme boli vonku od pol 10 do 12-tej a mam dost ... neviem si predstavit ako budeme fungovat cez leto .... poobede idem do mesta, s MM pozriet nejake veci do bytu a ja potom do kostolika a on bude s Terezkou v meste alebo sa flakat po strede a mozno najde aj ihrisko, tak mozno ich aj stretnete 😵

kaciatko: to je na porazenie s takou leklamaciou ... si viem predstavit ... MM kolegyna kupila v decodome v puchove sedacku do obyvky a oni im doniesli uplne inu a este sa ich spytali, ze ci tuto nechcu .... no vrchol drzosti 😠

zuzka99
21. máj 2009

no mne sa akorát zobudil ,teda zobudili sme my, aby večer zaspal

fialllka
21. máj 2009

inak ja dumam, ze si pobyt u nasich este predlzim, ked svagor maturuje od utorka do stvrtka, tak nech ma klud tense pred maturami .... manzel zatial na to nic nepovedal, ved uvidim 😵 😎

zuzka99
21. máj 2009

baby, dnešným dňom končím s varením pre krpca, pojdem do hypernovy nakúpim mu Hippky a bude pokoj. on nič varené nechce, aspoň bude pokoj 😠

kaciatko68
21. máj 2009

Mne zasa nechce spať. Najskôr skoro zaspala na rukách pri kojení, potom v postielke revala ako tur, potom zaspala na rukách a keď som ju prekladala, tak sa zobudila, potom pri mne nie zaspať, tak som ju fikla do postielky a teraz tam reve. Naše výborné zaspávanie je asi fuč... ☹

kaciatko68
21. máj 2009

Ozaj a aké to kura na banánoch bolo ? Neviem si to predstaviť.

zuzka99
21. máj 2009

mne to chutí, malý ani neochutnal. Nervy moje, sa človek snaží mu vyvárať a on na to kašle. Teraz som mu dala polievku do Hipp pohára a ideme von, možno to tam zje. Od rána jedol 3 lyžičky jogurtu 😠 nechcete to niekto pre deti? By som vám do mesta doniesla a nemusíte zajtra variť, ja kúpim hotový príkrm na zajtra. Som myslela, že naložím miselin pre domču, keď prídu, ale Dominika ešte spí a nestíhajú. Jedine, že by som ti to misel doniesla zajtra doobeda a vyskúšala aj tie šaty.

hasleerka
21. máj 2009

ahojte a kdeže ste všetky ... zuzi som myslela že aj na piesok dojdete

hasleerka
21. máj 2009

miselin, tak stihla si kaderníčku

miselin
22. máj 2009

Dobré ránko 😀 Dnes to nevyzerá s počasím moc dobre 😒 Som chcela či nedojdete všetky ku mne hore na Rozkvet aj tu je celkom pekné ihrisko 😉

Kačiatko možno to Lindušku prejde,asi má tiež nejaké svoje obdobie 😒

Zuzi malá sa už včera polievky ani nedotkla tak skúsim jej ju dať dnes a ak jej bude chutiť tak ti ju požičiam aby si jej mohla vyvárať a ja si požičiam Slávka ja som už obrnená na nejedákov 😀

Hašlerka stihla som ale musela som malú nechať doma lebo ako naschvál mi zaspala až o pol jednej a MM vravel, že sa zobudila až o pol tretej ale aspoň som si oddýchla a konečne mám nový účes 😵

jankabambulka
22. máj 2009

misel-úžasné fotky 😵 😵 😵

zuzka99
22. máj 2009

miselin a vyhovovalo by ti to aj poobede, keď sa decká vyspia? By som vybehla hore, skúsim šaty a pojdeme na ihrisko na chvíľu, lebo o 17,45 mám aerobic tak by som tak do 17,00 pobudla na ihrisku

zuzka99
22. máj 2009

no krásna nevesta 😲 aj ženích 🙂
ja som dnes mala hrozné sny, som utekala pre orkánom, skoro ma chytilo a ešte nám v noci aj alarm pípal, som sa tak zľakla, ale malý bol úplne dole v postielke, tam kde sú nohy a spal priečne, mimo podložku

zuzka99
22. máj 2009

hasleerka, pojdeš večer aj ty?

miselin
22. máj 2009

To som tam dala fotky zo svadby len kvôli účesu, lebo som zaň vyvalila 600sk a keď som došla domov tak som to mala asi v takom to stave a ma skoro šľak trafil a ma musela mamina znovu natáčať a lakovať no hrúza hlavne, že som tam sedela asi 3,5 hodiny a takýto výsledok 😠

miselin
22. máj 2009

Zuzi tak dobre, šak by som mala byť doma a keby sa náhodou plány zmenili tak dám vedieť 😉

miselin
22. máj 2009

A pekná som tam preto lebo som vyretušovaná 😀 😀 😀 😀 😅

miselin
22. máj 2009

Zuzi tak teda poobede 😉 Ideme teraz rýchlo na záhradu nech sa to naše dieťa unaví lebo je hore od piatej a namá žiadne príznaky únavy 😖 Dnes spala celú noc ale sme konečne vymenili postieľku za cestovnú sranda, že v tej cestovnej spí aj poobede vždy okolo 2,5 hodiny 😒 Ale keď spí celú noc tak sa už od štvrtej mrví a od piatej je už vždy hore vyspinkaná do ružova 😒 No nič šak ja jej to raz vrátim keď príde z disky a bude chcieť ísť spať tak ju budem naschvál budiť 😀 😝

fialllka
22. máj 2009

ahojte maminky

tak dnes fakt pocko nevyzera fajn .... moja segra si vzala dofcu, by bola s nami a vzala Terezku von, nech si oddychnem ale to pocko mi to robi naschval .... tak asi budeme trcat doma, slak ma trafi ....

miselin: krasne fotky ... a to kde ta cesali, ze ti uces nedrzal? to ti ako urobili? by som tej kadernicke sla reklamovat ....

miselin
22. máj 2009

Fialka to ma česali v Hypernove ale keďže to bola moja známa tak som na reklamačku kašlala, inak by som to hneď vyreklamovala a aspoň viem, že sa už u nej viac krát česať a ani strihať nedám 😠