• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

2. júla 2014 
Zuzi ja som myslela, že či si nechceš v salóne len požičiať :wink: Ale napríklad v Priore aj vypredáva staršie šaty ale to neviem či by si chcela.

A to hrozné ako je človek dodrbaný po tom pôrode :angry: Ja sa tiež nemôžem na seba ani pozrieť, keby som aspoň tie strie nemala :frowning2: Teraz ešte aby som aj pozor dávala aby sa mi náhodou nevyhrnulo tričko keď malú dvíham až mi to strijaté brušisko nikto nevidí až sa nemusím hanbiť a s plavkami ja neviem čo mám urobiť, lebo mne sa strašne nepáčia celé plavky a rada nosím všetko bedrové no a to si teraz dovoliť obliecť veru nemôžem :frowning2:
23. máj 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, tak ja by som sa sťažovala už len pre ten pocit .... kámoške spravili v priore na hlave namiesto blond kuraciu žltú, také poriadky tam prišla za hodinu spraviť, hned jej to prerobili, ešte aj zábal je grátis urobili
23. máj 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. máj 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A to už som na tých fotkách nanovo natočená, lebo inak som mala úplne rovné vlasy
23. máj 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby len sa nesťažujte furt na tie postavy, hlavne že sme zdravé a máme zdravé detičky :wink:
23. máj 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky. Tak konečne mám trocha času. Ani ja ešte nemám plavky a to chceme ísť na dovolenku. Na tejto stránke sa mi páčia plavky :
http://www.astratex.sk/plavky/
Inak občas majú pekné plavky aj v TESCU v tom spodnom prádle.
Inak mňa česala tá moja kaderníčka v Hypernove na svadbu a to som bola v šoku - sa mi to celkom páčilo. Inak strašne som sa bála, lebo aj keď ma dobre ostrihala, tak ma nikdy dobre nevyfúkala.
23. máj 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ále, nemyslím, že to bolo až také zlé, keby si ma na to neupozornila si ani nevšimnem. a ja tam úprimne nič zlé nevidím, len tá čelenka, ale to neva
23. máj 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak chcete kuknúť nejaké svadobné foto :
http://picasaweb.google.com/kaciatko69/Svadba2682006#
23. máj 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj a tiež nemám žiadne šaty na svadbu začiatkom septembra ani pre seba ani pre Lindu. Ale snáď dovtedy niečo zoženiem :slight_smile:.
23. máj 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak aj suseda sa išla do Hypky sťažovať na melír, že ho má nie do blonďava, ale do fialova a tiež jej to vedúca zadarmo prerobila, ešte jej aj strih upravila. Tak potom bola spokojná.
23. máj 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak my sme nemali žiadneho svadobného fotografa, tie fotky fotil len mužov kamarát, takže zasa nie sú také, ako nejaké od profesionálnych fotografov - teda nie od tých bystrických.
23. máj 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačiatko si bola veľmi pekná nevesta :wink:
23. máj 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kačiatko fotky sú krásne ... tak ty si sa až teraz vydávala v bielom :slight_smile:
23. máj 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miselin, vieš ako som to spravila ja na moju svadbu? objednala som si priamo domov vizážistku, ktorá ma aj nalíčila aj očesala, ešte aj sestru učesala a bola som s ňou maximálne spokojná :wink: bola z Rozkvetu, nebola ani vôbec drahá, ale to bolo pred 5 rokmi :slight_smile:

Zuzka, nestratila som sa, som tu :grinning: inak ten svad.salón v Priore má moja kamoška a viem, že tam predáva dosť šiat, tak ak chceš, choď sa tam pozrieť, možno sa ti nejaké zapáčia. :wink: díky za tip na plavky v Ščokine, tam som ešte nebola.
23. máj 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasleerka : prajem Zuzke skoré uzdravenie
Zuzka : to je fajn, že Slávko už pekne papá, možno už nebudeš musieť variť pre neho zvlášť.
23. máj 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hašlerka a to sa zase nevieš pochváliť, že máš nové fotky v albume? To aby ti tam človek stále snoril? :angry:
23. máj 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2798780&vReferer=

hodila som narýchlo foto, kamoška mi požičala ešte tie červené čo má na fotke, tie mi sadli :slight_smile:
23. máj 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi tieto sa mi viac páčia ako tie moje, tie moje sú viac také, že cirkus humberto :sweat_smile:
23. máj 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadula aj ty poznáš Katku? Aj moja je kámoška :grinning:
23. máj 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem, šaty som mala bielu kávu, ale v PB žiadne také neboli, tak som ich mala zo Žiliny.
Veď som sa aj dlho upravovala - bola som sa dať nastriekať, nechty urobiť, učesať, namalovať. Šak keď si ma bral MM o 5 rokov staršiu, rozvedenú a s dieťaťom, nech aspoň nejako vyzerám na tej svadbe :wink:.
23. máj 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak som jej tam v salóne vycapila aj moju fotku zo svadby :sweat_smile:
mne sa zdá, že to má hasleerka už dlho, som o videla, som ich dnes aj pozerala

hasleerka, ten tanečník Zuzkin nechodí ešte do školky? Lebo sme minule s malým pozerali na detičky zo školky keď sa hrali a on bol medzi nimi
Kačiatko :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi pekné šatečky ... porad ako sem dáš tie fotky ... misel ma džube že sa nechválim priebežne
23. máj 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, tie sú pekné. To je fajn, že ti sadli.
23. máj 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miselin, tvoje sú nádherné, len asi tieto budú aj praktickejšie kvoli malému, keď ho budem naháňať a dvíhať a pod. By som sa bála, že tie tvoje zničím
23. máj 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď nemusíš hodiť link, len napíš, že dala som nové foto a my si nájdeme :wink:
23. máj 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kačiatko tak aj ty máš mladšieho chlapa ... a to je super, že aj ked si rozvedená, mala si pekné biele šaty

ja vám foto teraz nepošlem, lebo vtedy ešte digi nebolo, ale skúsim odfotiť fotku a poslať
kaciatko, len ja nemám to hore do výstrihu :angry: ani po porode
zuzi áno chodí na železničnú
23. máj 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok