• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

2. júla 2014 
ja som mala šaty z ČR, ale bolo to o držku, v piatok pre ne, v pondelok zase 100 km vrátiť, tehotná, horko, unavená, sa mi vobec nechcelo
23. máj 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi ani mne hore nič neistalo, len všade okolo mám :confounded:
23. máj 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, hej to boli deti zo železničnej. som si ho všimla, sa mi veľmi páčil ako chlapček také pekné dlhé vlásky a hrozný šinter
23. máj 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi aj ty hoď foto zo svadby nech sme už kompletné :wink:
23. máj 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja vám nadelím, každej dám po jednom čísle a budem ako pred porodom :grinning:
23. máj 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka neboj, ja keď dokojím, budem na to tak isto :grinning:
23. máj 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasleerka : keby to šlo, tak hneď beriem...
23. máj 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka, ja by som z toho môjho tam hore dala, keby to šlo :grinning: ja zas potrebujem hore ubrať.. :unamused: skúsim sem aj ja hodiť fotku zo svadby.
23. máj 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi bola si cvičiť, koľko vás bolo

inak ma napadol taký vtip, že máte si to tam hore utierať toaletným, to poradil muž svojej žene :grinning:
23. máj 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja chcem aspoň jedno číslo :astonished:
23. máj 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2798908&vReferer=

keď mi ich máme milion, tak námatkou aby boli šaty vidieť
23. máj 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky

hlasime, ze do stvrtka sme este v pb, tak mozeme zasa hodit nejake stretko :wink:

zuzi: nema ta tvoja kamoska dve dievcatka? sonicku a tu druhu neviem ako volaju a nevola sa janka?

no my ideme v juni na svadbu, terezku uz mam vybavenu, co jej dam ale seba netusim ... som si chcela dat saty co som mala popolnocne na nasej svadbe a su mi super, v pohode sa do nich zmestim opat ale mam jeden problem, nakolko si mala hocikedy vypyta mlieko, tak neviem kto ma bude stale vzadu rozopinat a vyzliekat a hlavne kde :confounded: :grinning:
23. máj 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem, ale to by hasleerke nič neostalo, ale ešte dadula núka...
23. máj 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej fialka, má soničku a peťku a vola sa Martina

zase na oplátku možem ja popožičiavať šaty, aj také mám čo som mala na svadbách keď som kojila
23. máj 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono v podstate na tej fotke houby vidieť, ten top bol vyšívaný Svarowského kryštálikmi, keď sa mi bude chcieť nájdem inú foto
23. máj 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj kocky, krasne nevesty ste boli???

sluchajte, ked sa stazujete na tu hypernovu, to by ma zaujimalo meno tej kadernicky ...... ja chodim do puchova a v pb som bola len u janigovej a vzdy ma super ostrihala a aj nafarbila, aj ked to bolo drahsie ale to bolo ok a som bola aj ja spokojna a aj mangel :wink:

babenky: potrebujem poradit: je v ZA nejaky dobry nabytkarsky obchod a kde??? chceme ist obzriet obyvku ... a boli sme v pb, v puchove a v tn ... a dumame, ci ist este mrknut do ziliny alebo sa nechat inspirovat len v trencinom, kde sa nam pacili nejake obyvackove steny
23. máj 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi pekný ste :slight_smile: ... nie je to náhodou v orlovom a nemáte niekde v atelieri aj fotku, taký povedomý ste mi
23. máj 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi: hej hej martinka a sonicka je teraz malinke babatko .... parkrat sme sa stretli pri kocikovani a chodila na gympel, moj rocnik :dizzy_face:

no zuzi ale moja konfekcna velkost je 40 :wink: a vy ste na 36 a 38 ckam, to ako moja sestra utlucke :wink:
23. máj 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasleerka, je to Orlové, ale sme nemali fotografa z ateliéru ale takého asi čo pracuje doma aj so ženou a neviem či majú ateliér, asi nie

fialllka my máme obyvku zo Žiline s future design v OC Dubeň
23. máj 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.futuredesign.sk/images/redapple/2.jpg

toto máme, možeš prísť omrknúť aj v skutočnosti
23. máj 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
píšem s chybami sorry
23. máj 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,kuk, pridala som nejaké foto zo svadby :slight_smile:

Zuzi, Maťa je aj moja kamoška, minulý rok sme s nimi chodili na výtvarnú, aj na cvičenia do CVČ. :wink:
23. máj 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šak skúsiš

peťka je malé bábenko, sonička má 3 roky o týždeň a Tina je náš ročník
23. máj 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi: diky za tip ... a nie je aj vedla metra, teda blizko metra v ziline nabytkarska predajna?? ci ot sa mi mari?

zuzi: pekna, len manzelovi by sa nepacilo, ze tam nie je bar kde by sa mohli dar flase, ked pride navsteva, aby sme to nemali v kuchyni ..... ale mozno pridem omrknut aj skutocnost :dizzy_face:

dadula: krasna nevesta :dizzy_face:
23. máj 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj aké máte všetky pekné fotky, sa pôjdem ešte asi raz vydávať

dadula nepoznám ju aj ja z cvč?
23. máj 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ci páni dadula, si bola (teda aj si) riadna kočica :wink: vy ste niekde tam zo Záskalia? či ste sa tam len fotili?

aj oni chodili na výtvarnú a cvč, máš pravdu
23. máj 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, tak môj MM teraz hviezdil. Číta tu časopis a hovorí mi : píšu tu, že na bradavice je dobrá čerstvá banánová šupka a treba ju prikladať na bradavicu tri týždne. No ale veď po troch týždňoch musí byť už aj zhnitá !!!
Skoro som sa z neho dočúrala ... :grinning:
zuzi: a preco som si myslela, ze sonicka je babenko a petka je ta starsia :wink:
dadulaa a Zuzka : krásne nevesty.
No ale baby, šak vlastne ako dobre vyzeráme, tak sa nemáme čo sťažovať .... :wink:
23. máj 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fialllka to som len poslala čo máme my, tam majú všeličo, iste aj s barom. moj mm mal zase požiadavku na stolík, máme taký s dvoma poschodiami, že do spodného sa musí zmestiť fľaša postojačky a nie všetky sa tam vojdú, tak tragéééééééééédia a koniec sveta :slight_smile:
23. máj 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok