Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

zuzka99
25. máj 2009

ja by som jeden deň chcela na Rozkvet na ihrisko, aby som mohla miselin vrátiť cestou šaty 😉

zuzka99
25. máj 2009

baby mne prišlo z ničoho nič tak zle, som hodila kosu a už je dobre ☹

hasleerka
25. máj 2009

zuzi asi ti niečo nesadlo ... bud rada že je to vonku a netaží ta to

zuzka99
25. máj 2009

no aj viem čo, jak som robila tú polievku, mala som tam dať číry bujón tak som kúsok ochutnala, že ako to je slané či možem kúsok dať do polievky kvoli malému. Vy dávate bujón bez glutamanu?

hasleerka
25. máj 2009

ja zatial bujon nepoužívam , len vegetu bez glutamu

zuzka99
25. máj 2009

ani ja nebudem, som chcela dať na celý hrniec kúsok z tej kocky, ale už to nechcem ani vidieť 😖

zuzka99
25. máj 2009

hasleerka, ideš cvičiť? Ja ak stihne mm prísť domov tak pojdem. Ak nepríde, som myslela, že dám malého k našim, ale nechcem ich teraz otravovať pred svadbou, majú toho veľa na vybavovanie tak ich do svadby nebudem obťažovať strážením malého

zuzka99
25. máj 2009

tak krpec spal dnes až 40 min. cez obed, aspoň bude večer hotový o 20,00. Som stihla akorát podlahy umyť a narýchlo šalát na večeru.

fialllka
25. máj 2009

no my sme boli v meste pri fontane si mala dala desiatu ale to bolo beeeeeee... ako sme volsi medzi betony, tak zufaleeeeeeeee
len co sa mala najedla a trochu pobehala, tak sme ficali odtial prec, lebo tam bolo nehorazne teplo a dusno

a uz mi spi hodinku co ju to tak zmorilo 😅

hasleerka
25. máj 2009

mne Miška veru cez obed aj dve hodinky pospí ... zuzi asi ho vezmem k nám pospať 🙂

fialllka
25. máj 2009

no mne mala spala na obed, teda od 12:45 do 15:00 ... tak som ju unavila tym mestom alebo to urobilo to teple pocko .... a to sa mi nestalo, ze by mi u nasich spala cez obed tak dlho, to ona si hodi len kratkeho slofika a je .... teraz je vonku s maminou uz od pol piatej, tak ich uz cakam, co sa vratia 😉

hasleerka
25. máj 2009

zuzi som ťa videla pred domom, tm nedofrčal

zuzka99
25. máj 2009

nedofrčal, a ty si bola?

kaciatko68
25. máj 2009

Ahojte,
my sme dnes boli len doma a ja na nákup v TESCU. Začali nám robiť dlažbu pred domom, tak je to tu celé rozkopané.
Aké máte opalovacie krémy pre detičky ? Našla som tu k opalovaniu toto :
http://www.primar.sk/Page.aspx?ID=4002
Myslela som že by som kúpila tento : http://www.nasimdetom.sk/daylong-microsun-baby-...

hasleerka
25. máj 2009

kačiatko ja som mala pre Mišku min.rok daylong 40 ... tento rok už bude mať ako Zuzka astrid 30

zuzi bola, ved mi už chýbalo ked som v piatok nebola

miselin
25. máj 2009

Kačiatko no tak to je super, ja už nebudem nič takéto ani čítať lebo všetko čo kúpim alebo dám malej je podľa testov zlé 😒 Ja som malej kúpila opalovací od nivei a aj ten je teda podľa testov zlý, hlavne, že stojí 16 eur 😠 Ale ja kupujem opalovacie krémy len v zime vtedy sú o polovicu lacnejšie, takže tá 16 eurová nivea stála len 5,60euro a je to 50tka, ale asi bude najlepšie len nechodiť von alebo nečítať takéto články 😒

hasleerka
25. máj 2009

miselin kde si čítala o nivei ... ved ja ked skončím astrid tak chce prejst na nu, všetko ostatné mám od nivei

zuzka99
26. máj 2009

kaciatko, ten Daylong by mal byť super. Ja som kúpila malému prvé leto nejaký asi tiež Daylong alebo podobný a na dovolenke sa nám minul a to bola dedina a v lekárni mali len Bubchen tak som mu musela kúpiť ten, ale ten je strašný. Strašne hustý, lepkavý, potom je malý celý od piesku, lebo sa to naň lepí a ja keď ho natieram a nemám si kde umyť ruky sa idem zblázniť. teraz zháňam sprej na opaľovanie od Biodermy, ten mala segra minule na chalupe a som ním aj malého natrela a bol úplne super. Len sa to nastriekalo, trochu potrelo a pekne voňalo a hneď vsiaklo. Idem do protetiky a skúsim ho pozrieť tam v lekárni, lebo tu v meste ani v tescu ho nemajú. Niveu ja moc nemám rada, ani pre seba a malému som nikdy nedávala.

zuzka99
26. máj 2009

http://www.docsimon.sk/tovar/bioderma-photoderm...

a von budeme chodiť od 9,00 do 11,00 a potom poobede až okolo 16,00

zuzka99
26. máj 2009

http://www.docsimon.sk/kategorie/detska-solarna...

alebo skúste tu kuk, ja si objednávavam pre seba kozmetiku na tejto stránke, tak ak by ste chceli možme si nechať poslať spoločný balíček

fialllka
26. máj 2009

ahojte maminky

tak moja terezka ma nechala spat dnes do pol deviatej ... ale vcera sme ju sli dat spat az o deviatej, lebo tu bola navsteva a tak sme jej predlzili uspavanie na neskor ....

my mame tiez daylong a som mu verna ... mam ho aj pre seba a ten je asi fakt najlepsi 😉

zuzka99
26. máj 2009

tak som nakoniec kúpila Daylong, Biodermu nikde nemali a museli by objednať a nechcelo sa mi zase zajtra bežať do nemocnice. V protetike sme vymenili botasky č. 20 za 22, aby mal na jeseň a kúpila som ešte aj také isté sandálky ako má, len vačšie, nech mu vydržia celé leto

kaciatko68
26. máj 2009

Zuzi a v ktorej lekárni mali Daylong ?
To je fajn, že vám vymenili tie botasky. My teraz nosíme 21 a 22.

zuzka99
26. máj 2009

kaciatko v lekárni v nemocnici, v Anji. to je tá čo nie je dnu pri výťahoch. Mali aj sprej Altermed sun, som sa rozhodovala medzi nimi, lebo boli za rovnakú cenu.

zuzka99
26. máj 2009

dnes som stretla katku s matúškom, sú v PB, aj by sme sa mohli s nimi niekde na ihrisku stretnúť

zuzka99
26. máj 2009

miselin, ste OK? dlho si nepísala, neviem čo tie šaty, kedy ti ich možem vrátiť?

katka.carska
26. máj 2009

Ahojte Povazsko-bystricanky.

Uz dlhsie som chcela pozriet to nove ihrisko na Strede za kniznicou a aj sa mi mari, ze su tam stromy. Co takto zajtra pooobede-byva tam plno ? A je tam tien ?
Inak mate niekto zaujem o vstupenku na plavaren (z Mile pre mamu)? My ju nevyuzijeme.

jankabambulka
26. máj 2009

ahojte kočky
tak zaktra odchádzam do banskej bystrice a vo štvrtok to robím ☹ . jeden predmet skoro vôbec neviem - idem na blink.

inak my pôužívame Weledu na opaľovanie resp. nielen an opaľovanie -je neuveriteľne úžasná ale tie srandy stoja hooodne a keď to vyrátam krát dva , tak začínam uvažovať , prejsť na inú značku
len na orientáciu
zubná pasta 75ml - okolo 160sk, mliečko 360... je skvelé a predovšetkým aj pre nedonosené deti ale ale

zuzka99
26. máj 2009

KAti, ja by som zajtra na ihrisko prišla, len keď hlásia už dážd. Ale veď sa dohodneme podľa počasia. Je tam na niektorých miestach aj tieň myslím.
JA by som tú vstupenku brala, my sa chystáme na plaváreň. ale či platí aj do detského bazéna? či len do dospelého?

jankabambulka
26. máj 2009

jáj a 50ml na opaľovanie okolo 369 sk som kupovala - ak niekto che, vyskúšajte - je to naozaj fantastik kozmetika ale