Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

fialllka
27. máj 2009

ahojte maminky
tak my sme aj dnes vstali o pol deviatej a vonku dazd a zamracene .... no som zvedava ako malu udrzim a zabavim vo vnutri, ked ju to po dvoch hodkach uz doma nebavi a chce ist von ... 😖 😵

zuzka99
27. máj 2009

bambulka, tak ak ešte prečítaš, tak držíme moooooooooooc palce a zajtra budeme na teba myslieť a určite si pripijeme, aspoň detským šampanským potom niekde pri fontáne 🙂

fialllka
27. máj 2009

bambulka: drzime moc moc palec, isto to zvladnes 😉 😉 😉

miselin
27. máj 2009

Zuzi nevadilo by ti keby si mi tie šaty doniesla v piatok? Mám teraz doma Bohovské psycho tak som rada, že si oddýchnem aspoň 5 minút ☹ Malej to zase vyhráva, nechce ani spať a len reve aj teraz zaspala po hodinovom výkone a ešte ju tam stále v postielke šklbe z toho revu ☹

zuzka99
27. máj 2009

miselin jasne, mne je jedno, je to na tebe. No neviem čo tým deckám hrabe, aj Slávo dnes nešiel spať na obed. 1,5 hod. som ho uspávala, vždy keď zaspal a som ho položila tak revy a teraz zaspal o 19,00 a pred chvíľou sa zobudil, že dobré ráno, tak som uspávala znova
a čo zase zuby? Choď spať teraz keď zaspala

fialllka
27. máj 2009

no babenky, nezavidim vam ...
my sme nastastie zvladli den super aj ked sme neboli vonku a to sa obavala ako malu zabavim ... ale na obed si potiahla 1.5 hodky a uz o pol 8 sa pytala buvat a odpadla ako spalek 😀 😵

miselin: chod si lahnut a sa vyspat ...

zuzka99
27. máj 2009

no tak Slavo sa o 20,00 po hodine spánku zobudil a ešte stále hádže kocky do okna 😠 Cez obed nespal, v podstate je už 14 hod. hore a v pohybe

hasleerka
27. máj 2009

ahojte, teda ale vám tie detičky dávajú zabrať ... zuzi malý už spinká

bambulka držíme všetky prsty

zuzka99
27. máj 2009

akorát zaspáva, ešte sa hádže v posteli, ja už nevládzem, neviem či mám plakať alebo čo 😠

zuzka99
27. máj 2009

hasleerka, zase išla sanitka k vašmu baráku, veď tá tam chodí furt, nevieš prečo? Stále k tým istým?

zuzka99
27. máj 2009

no už je akési ticho, asi zaspal. idem sa umyť a spať, neviem čo bude v noci a ráno ho budím o 6,00

hasleerka
27. máj 2009

no veru netuším ... ja mám okná od potoka tak som nepočula .. a kdeže ráno vstávate?

miselin info, dávam nové foto 😀

zuzka99
27. máj 2009

ja som nové foto nenašla ☹ všetky som už videla hasleerka

nikam nevstávame, len ho musím unaviť do večera, aby išiel spať, lebo toto už ďalej nejde

a ty čo nespíš? Zuzke je lepšie?

zuzka99
27. máj 2009

tá sanitka chodí vždy do toho prvého v chodu kolmo na váš barák, baby na piesku budú vedieť, sa o tom bavili

zuzka99
27. máj 2009

som si objednala tú knihu čo je reklama tu na boku - Pohodoví rodiče, pohodové deti.... musím asi zmeniť výchovné momenty ak chcem prežiť s týmto mojím deckom

hasleerka
27. máj 2009

aha tak to do družstevného, zajtra vyzistíme ... zuzi práve som ich tam dávala ... a čo zajtra robíte?
Zuzke už je lepšie, sme ešte nasadili nutrolin, už bola aj dnes v škole

tuším prestanem piť poobede kávu, lebo sa mi ešte nechce spať 😒

hasleerka
28. máj 2009

dobré ránko ... ešte nekávičkujete? 🙂 🙂 🙂 ... nepôjdete niekde ?

fialllka
28. máj 2009

bre ranko maminky

my uz od pol siedmej hore a mala uz je umrncana a len nosit na rukach by sa chcela ... ale idem si urobit kavej a vyzera to tak, ze aj pocko dovoli ist na chvilu von a na prechadzku a ihrisko 😉

zuzi: ten tvoj Slavko je teda riadne hyperaktivny ... ze 14 hodin hore, to moja by nevedela, co so sebou a rozhodne by nevedela, ako ma zaspat 😉

zuzka99
28. máj 2009

ja kávičkujem, inak by som neprežila... 🙂

zuzka99
28. máj 2009

hasleerka ja asi teraz nepojdem, chcem dať krpca skor spať, však spal od 23,00 a nakoniec sme ho zobudili o 7,00 a bude asi o chvíľu unavený

hasleerka
28. máj 2009

a nepôjdete zuzi aspon pred dom ... Miška chce kolobežku tak to asi daleko nedôjdeme

zuzka99
28. máj 2009

vieš čo, keď ja som v pyžame ešte lebo sa chcem osprchovať a čakám kým pojde spať

hasleerka
28. máj 2009

tak škoda, šak nabudúce ... tak ideme teda do mesta sa prejsť ... Miška už robím copíky, tak ideme dáke gumičky pozrieť

zuzka99
28. máj 2009

si tu ešte? som si rozmyslela, že ideme na chvilu pred barák, tak dojdite prosím sem. ak ti nevadí, že som strapatá a nenamaľovaná 😉

zuzka99
28. máj 2009

hasleerka, sme boli vonku, vás som nenašla, teraz sme došli, krpca som dala do postielky a tvári sa, že spať nejde ☹

hasleerka
28. máj 2009

zuzi to je škoda ... no som ti písala že ideme do mesta ... a čo už zaspal ... my ideme teraz tak na dve hodky schrupnúť, aj ked včera len hodinky driemala

zuzka99
28. máj 2009

hasleerka ja som nešla do mesta, boli sme len tu na strede, lebo som ho chcela uspať a bola som s mastnými vlasmi v šiltovke a malý chcel ísť za každú cenu von v teplákoch a na tom ešte rifle (a to povodne chcel tie rifle mať natiahnuté len po kolená, neviem kde na to prišiel, ale v kočíku keď zabudol som mu ich vytiahla až hore), tak sme boli jak dvaja debovia, som sa modlila, nech nikoho nestretneme 😀

zuzka99
28. máj 2009

no ťažko preťažko zaspal o 11,30. teraz sa zobudil ale ešte ľahol spať.

zuzka99
28. máj 2009

inak to že idete do mesta som našla až teraz, lebo sme to písali a odosielali v rovnaký čas, tak som si to nevšimla 🙂

zuzka99
28. máj 2009

baby, napíšte mi prosím aký máte všetky spánkový režim (myslím krpcov) 😉 😉 😉 prosím