Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

zuzka99
3. jún 2009

miselin, mne nezavadzaju, ja len, že už mi je trapne, že ich mám tak dlho

miselin
3. jún 2009

Zuzi 😀 Veď ja ich mám tiež len v skrini, najlepšie bude keď sa vyčasí a bude zase pekne tak dáme všetky stretko na Rozkvete a hneď mi ich aj donesieš 😉

miselin
3. jún 2009

No idem už spať lebo túto noc sa u nás zase revalo od dvanástej do tretej ☹

miselin
4. jún 2009

Dadula a vy ste boli v Chorvátsku v tom Rabe cez cestovku alebo na blink?

miselin
4. jún 2009

Dadula a nebol tam problém s ubytovaním keď ideš na blink?

dadulaa
4. jún 2009

Miselin, my sme tam boli cez cestovku, ale sme to ľutovali, mali sme ísť radšej na blink, tá cestovka nás dosť odžubala a nechceli si potom priznať ani chybu. 😠 inak tam na každom rohu je tabuľa s ubytkom, na blink sa tam v pohode dá niečo nájsť. V Taliansku neviem, ako to je, tam ideme cez tal. agentúru, no je to podstatne lacnejšie, než cez našu CK. 😉 čo vám povedala dokina?

miselin
4. jún 2009

Doktorka nás hneď objednala na tú alergológiu a tam ideme 22.7 takže nás aj skoro objednala som si myslela, že tam pôjdeme až niekedy v septembri.

Inak sme začali rozmýšlať aj nad tým Rabom, keď je to tak blízko a je tam aj niekde piesková pláž a ja by som radšej piesok ako štrk, lebo mne by štrk Domča jedla a ešte keby sa na ňom vytrela, tak by sa hneď celá oškrela a na piesku sa mi aj lepšie pohrá.A ty si bola tam na tej pieskovej pláži, že. Ako sa to tam volalo?

dadulaa
4. jún 2009

tá časť ostrova s pieskom sa volá Lopar a je to najkrajšia časť ostrova, no my sme museli na ňu každý deň dochádzať 20 min autom, ale oplatilo sa tam chodiť, je to ideálne pre malé deti. Misel, autom to je síce takých 9-10 hodín, no prirátaj si zápchy na diaľniciach a čakanie v kolóne na nalodenie + pol hodinka loďou na ostrov, takže my sme tam prišli asi za 14 hodín 😒 možno budete mať šťastie a prídete tam za menej. Do Italy už nechceš ísť? 😉

miselin
4. jún 2009

Ja už chcem ísť všade 😀 😀 😀 Ale nie ja chcem ísť do Francúzska na Francúzsku rivieru ale tam to trvá asi 16 hodín tak neviem, ale už sme tam boli a bolo tam výborne,len neviem akoby to Domča vydržala v aute 😒 No a MM chce ísť strašne do Chorvátska ale ja by som radšej na pisok ako na kamene, už sme boli aj v Chorvátsku ale mne tie kamene vadia, aj na Čiernej hore mi strašne kamene vadili tak som povedala, že už len piesok 😒

hasleerka
4. jún 2009

jajkar, ja mám presne taký istý ako kačiatko zo snp, som s ním spokojná, dokonca už aj teraz baby majú len obyčajný molitanový veľký, neskôr im plánujem kúpiť z firmy perdormire

hasleerka
4. jún 2009

miselin a čo to taliansko, nejdete tam?

dadulaa
4. jún 2009

jéééj Misel, aj ja som vždy chcela ísť na francúzsku riviéru 😎 musíš mi niekedy porozprávať, ako tam bolo. Chceli sme tam ísť tento rok, len tá diaľka nás odrádza a tú cestu s malým si neviem predstaviť. Hádam, keď bude väčší, pôjdeme tam letecky, ak ma niekto dostane do lietadla. 😀 😝

hasleerka, čo máš nové? 🙂

miselin
4. jún 2009

No to je taká záloha to Taliansko ale dnes som začala pozerať aj iné dovolenky podľa ceny a napr. to Francúzsko je za 3800sk bez dopravy do obytného prívesu kde je aj vecko a aj chladnička, voda a dá sa tam aj variť a je tam ešte aj plná penzia,nočný kľud je tam už o pol noci takže tam nikto nehuláka do rána a je tam strašne čistúčko, Frantíci si na tomto dávajú strašne záležať a bolo tam úplne suprovo, lebo sme tam už kedysi boli tak aj vieme kde čo je. Hneď by som tam išla ale je to strašne ďaleko.

miselin
4. jún 2009

Dadulka Keby bolo na mne tak do toho Fr chodím každý rok, bolo tam fakt nádherne a boli sme cez Tiptour a vychádza to aj strašne lacno a vždy dávajú aj plnú penziu za čo som ja na dovolenkách strašne vďačná, lebo nemáš žiadnu starosť

hasleerka
4. jún 2009

dadulka ani nič, dík za opýtanie ... všetko po starom ... teším sa až bude konečne teplejšie ... a momentálne trpím, lebo si baby zo mna spravili česaciu hlavu, tak kváču 😢

miselin
4. jún 2009

A je na tomto super , že keď si chcete večer posedieť tak si len výdete pred karavan a počujete aj keď sa dieťa zobudí, preto nechcem ísť nikam do hotela alebo tak lebo to aby som s ňou sedela na izbe už od deviatej keby náhodou plakala

dadulaa
4. jún 2009

Misel, ja som presne pozerala tie karavany, len si to neviem v nich moc dobre predstaviť, ešte som nebola nikde v takom ubytku. Sprchy tam boli spoločné, nie? Skús pozrieť do témy Poraďte dobré aprtmány Lignano, Bibione, tam dávajú baby rôzne tipy a linky na dovču. 😉

hasleerka, no to máš dobré, ja zbožňujem, keď sa mi niekto hrabe vo vlasoch, vydržala by som tak aj hodiny 😀

kaciatko68
5. jún 2009

Uf baby, kde ste všetky ?
Už máme dlažbu hotovú, len ešte pred garážou to trochu domrvili, tak to opravujú, ale teraz mám pocit, že to domrvili ešte viac 😠 .
Konečne máme deti na ulici. Dosťahovali sa na koniec ulice, majú dvoch chlapcov a mladší je o mesiac mladší ako Linda. To som vytešená 😀.

miselin
5. jún 2009

Kačiatko aj my máme na toto vždy smolu, že nám vždy niekto niečo dopacká 😠
Paráda, že bude mať Linda aspoň nejakých kámošov na okolí, tu na Rozkvete je to zase naopak kým sa s každým porozprávaš koho stretneš, tak môžeš ísť akurát domov z prechádzky 😀

jankabambulka
5. jún 2009

baby ja som KO 😠 😠 . mám neuveriteľnú nádchu , hlava ma z toho bolí.... aj malí soplia - doteraz to bolo zo zúbkou ale miško vypadá , že už to chytil odomňa ☹ 😠

miselin
5. jún 2009

Dadula díky za ten cumlík 😀 😀 Dobre, že mi aj Dominiku nestratili 😀 😀 😅

miselin
5. jún 2009

Bambulka ☹ Nech ste rýchlo zdravý 😉

hasleerka
5. jún 2009

bambulka posielame cmučíky, nech ste rýchlo zdraví

miselin ten karavan vyzeral celkom ok, musím to ešte lepšie okukať ... ved spoločná sprcha až tak nevadí, hlavne že tam je to WC ...

dadulaa
5. jún 2009

Bambulka, rýchlo sa uzdravte 🙂

Miselin, ked som ho zbadala na tej ceste, hned som vedela, že je to Dominikin cumlík 🙂 😀 aj si niečo dobré uvarila?

miselin
5. jún 2009

Dadula ja som akurát robila placky, šak som ich narobila toľko , že som ich skoro hodinu vyprážala 😀 😀

miselin
5. jún 2009

Hašlerka tam sú tie spoločné sprchy čistejšie ako doma, tam to umývajú všetko každú pol hodinu a dokonca tie domčeky, kde sú spoločné sprchy a aj vecká sú tak robené, že sú podľa nejakých krajín. Napríklad pri našom kempe boli vecká robené ako Egyptské pyramídy 😀 A dokonca tam každé ráno aj zametajú pláže a keďže je tam nočný kľud už od dvanástej tak nieje nikde ani bordel a ani hunbuk. napríklad keď sme boli na Čiernej hore tak sme bývali v hoteli na 4 poschodí a celú noc sme nemohli spať, lebo tam tý černohorci vyblakovali až do rána. A frantíci sú veľmi pekný čo sa o Francúzkach nedalo povedať, takže sa mi chlap neobzeral po babách ale ja po chlapoch 😀 😀

jajkar
5. jún 2009

baby, ale Vam je, ze idete na dovcu....ja sa tu budem parit v PB. ☹
Miselin, a ja mam zas obavy, ze na prechadzkach nikoho nestretnem, lebo tu v kolonii nikoho nepoznam 😢 , alebo budem musiet chodit na SNP ku mame, tam som vyrastla a hadam niekoho znameho stretnem 😀

jajkar
5. jún 2009

Ozaj, a ten matrac som uz kupila, nakoniec som sa rozhodla v Detskom svete ten polokokos+molitan, ale diky vam za rady.
A mam na Vas zase otazocku, dnes som bola prvy x na predporodnej priprave, a rozpravali sme sa tam o Odbere pupocnikovej krvi. Davali ste si ju niektora odlozit??? Stale o tom rozmyslam, je to u nas fakt nove, aj ked ta firma funguje 10 rokov na SK, ale zase co sa tyka tych malych prckov, myslim ze za chorobu by sme dali aj neviem co, aj ked by bolo najlepsie ze by sme ju nikdy nepotrebovali. Neviem, co mam urobit, tych 25tis. neni maly peniaz, a mozu tie bunky pomoct aj mne a aj dalsim detom. Tak co na to vravite???

hasleerka
5. jún 2009

jajkar neboj aj ja sa budem vysmážať v PB ... my tiež nejdeme na žiadnu dovču, kvôli kríze, mm vôbec nevie čo ako s robotou v závode ... prejdeš sa na stred na pieskovisko, odstavíš princeznú a pokecáme ...

miselin tie karavány sú len vo franc. alebo aj niekde inde, to do budúcnosti vedieť