Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
11. jún 2009

Inak na dovolenku asi nepôjdeme u MM sa ide prepúšťať takže nejdeme zbytočne míňať, pobeháme len Slovensko a kúpime si korčule, takže sa mi aspoň konečne podarí schudnúť, teda dúfam, že podarí 😖

dadulaa
11. jún 2009

Miselin, doobeda nemôžem, ale poobede by som mohla prísť na to ihrisko, len zas ty nemôžeš. 😒 Zajtra ideme na celý deň do Piešťan, je tam letecký deň, už sa teším 😉 To je škoda, že nejdete na dovču 😖

petka55555
11. jún 2009

miselin neboj ak budes makat na korculoch kazdy den tak isto schudnem, ja som za mesiac 9 kg, ale to som urobila denne v orlovom min 10 koliesok, ale uz teraz nechodim lebo nemam brzdu...

petka55555
11. jún 2009

oprava....schudnes 🙂

zuzka99
11. jún 2009

miselin, to nevadí, mne je jedno kedy tam pojdem. ten salaš je v Papradne. Dadula, tie letecké dni sú sobota, nedeľa, nie? Možno teda pojdeme aj my, malý je na lietadlá nadržaný 🙂

zuzka99
11. jún 2009

potom by sme mohli ísť na korčule spolu, decká by sa mohli zahrať, vždy by niekto pri nich ostal a ostatní by zatiaľ urobili kolečko a tak

dadulaa
11. jún 2009

hej Zuzka, som sa sekla, nejdeme zajtra, ale v sobotu 😉 ja už mám víkend 😀

miselin
11. jún 2009

Peťka no to dúfam, keď som mala korčule tak to tiež išlo rýchlo dole a inak ti prajem krásnu dovolenku a nech už prídete minimálne traja 😉

petka55555
11. jún 2009

dakujem.....a este je najlepsie behanie, ale to nemam rada, ja som vzdy po korculovani isla este zbehnut a vybehnut rozkvet zadnou cestou k salasu... 🙂

miselin
11. jún 2009

No Peťka tak to si dobrá, ja behávam strašne rada, len mne zase vadí, že po mne čumia ako by som prišla z Marsu, takže behanie som už zatrhla ešte keď som bývala u našich

petka55555
11. jún 2009

no ja to tiez neznasam, pri kazdom behani na nas zatrubilo min 5 aut, ako šibnuti...ale je to na chudnutie najlepsie...

jankabambulka
11. jún 2009

misel - buď šťastná že ti stáva až pred šiestou- naši huncúti vstávajú pred piatou a čím idú spať neskôr , tým skôr vstávajú.
dadulka - moje deti chodia k baštekovej - kožnej na dedovci - je to odbočka na starý dedovec - čiže odbočka oproti firme Udo a hneď do prava cez mostík a tam po pravej strane je to asi cca 3dom? neviem skrátka to už najdeš a uvidíš s toho mostku - má to viditeľne označené.
spolok - vy beťárky , vy ste sa dnes stretli na rozlvete ? juuj a ja som bola sama doma a nechcelo sa mi už poobede ísť von samej.. škoda , rada by som sa s vami stretla
my ideme do chorvátska - práve vyberám niečo hore na istrii pula , medulin - lebo na brač je pre deti ešte ďaleko ale tak o dva roky ..... 😵 😵
doktorka - my chodím eku karasovej - každá doktorka má svoje plusy a mínusy - niektorá väčšie iná menšie 😉
korčule- my na korčule sme chodili aj s deťmi v kočíku , teraz máme iný kočíkm - s týmto sme to ešte neskúšali, ale poviem vám , chlapa stále vyvolávam, aby som tých 12kg dala dolu ale zatiaľ bezúspešne, asi sa za mňa hanbí, lebo ja korčulovať neviem , snažím sa ale hold nie všetci amáme na to talent 😝 😀 . ja mám brzdy ale v živote som to nepoužila a ani sa nehodlám, lebo ako ja mám problém ustáť na nich.inak mne sa najviac páči korčulovanie za poisťovňou - kukučínkou

zuzka99
11. jún 2009

bambulka, neboli sme na Rozkvete, nakoniec nikto nemohol ☹ neboj, neobišli by sme ťa 🙂 tak možme dať niekedy spicha na korčuliach, mne úspešne zapadajú prachom v pivnici
dadka, ja chodím k BAštekovej so sebou, nikdy som nečakala, lebo som si brala malého tak ma brala dnu, sa bála že jej tú vilu zdemoluje 😀 ak chceš ti ho požičiam nech nečakáš. So Slávkom som bola u Sárincovej keď sa vyhádzal keď bol chorý a tam nás tiež hneď zobrali dnu

dadulaa
11. jún 2009

Zuzka, ja som s malým bola už 2x u Sárincovej, vždy sme dlho čakali a vôbec mu nepomohla, tak preto ideme zajtra ku Baštekovej, to mi poradila naša dokina. Ak nám ani tá nepomôže, tak už fakt neviem. Už dlho má po sebe fľaky a nepomáha žiadna masť. 😒 Inak ja si myslím, že mu asi najlepšie pomôže more, ked tam o 3 týždne pôjdeme. 😎
bambulka, díky za vysvetlenie kde ju nájdem. 😉

miselin
11. jún 2009

Bambulka a idete na blink do Chorvátska alebo cez cestovku?

Bože keď sme si povedali, že nikam nepôjdeme tak aj tak nič iné nerobíme len hľadáme dovolenku 😖

jankabambulka
11. jún 2009

misel hej na blink - nikdy nebýva chorvátsko úplne obsadené... a teraz sa obzvlášť nebojím, lebo ľudia sa boja skrz krízu.. tak myslím , že nebude poroblém s ubytkom 😉

miselin
11. jún 2009

My sme tiež rozmýšlali, že by sme šli na blink,lenže ja sa bojím, že keby náhodou niečo tak kde zoženiem nemocnicu a tak veď to by bol pre mňa stres jak sviňa preto som sa rozhodla, že jedine cez cestovku, lebo tam keď sa niečo stane, tak ťa hneď delegáti odvezú do nemocnice

dadulaa
11. jún 2009

Misel, a už ste aj niečo vhodné našli? cez akú cestovku hľadáš?

jankabambulka
11. jún 2009

misel, myslíš že to tak funguje?? nechcem ti brať ilúzie ale nemám takú skúsenosť ☹

miselin
12. jún 2009

Dadulka ako ste pochodili u Baštekovej? Teraz sme začali pre zmenu hľadať Palmovú riviéru v Taliansku, tak uvidíme a je nám jedno cez akú cestovku, hľadáme Last minute.

Bambuľka to je škoda, že máš zlú skúsenosť, ja práve preto chcem ísť lebo ja mám s tým zase dobrú skúsenosť, našťastie nie priamo ja.

miselin
12. jún 2009

Zuzi ak budeš v nedeľu doobeda náhodou doma tak by som sa stavila pre tie šaty keď pôjdeme k našim na obed. A potom ku mne prídeš až keď bude pekne a budeme môcť ísť aj na to ihrisko 😉

zuzka99
12. jún 2009

no to je super, ty mi šaty dovezieš a ešte si aj po ne dojdeš? to je blbééééé....ale ako chceš ešte si napíšeme, lebo ak bude pekne máme ísť opekať, ale asi až poobede

miselin
12. jún 2009

Zuzi 😀 mne to vôbec nevadí, šak sa ešte teda dohodneme a ešte stále nemáte fotky zo svadby?

jankabambulka
12. jún 2009

misel - neviem , nevidím rozdiel cestovka alebo sama . keby náhodou sa niečo malo stať tak pobežím do nemocky a nebudem naháňať delegáta. čakala som naňho hodinu možno aj viac.. uf, a koľko krát nebýva delegát v tom istom mieste kde sú dovolenkári a to platí hlavne pre grécko, tasos,,, pokiaľ nejdeš do hotela . kde je zväčša priamo lekár ale ako píšem čakali sme naň hodne dlho

hasleerka
12. jún 2009

jajkar, my máme Balaburovú a tiež som s nou veľmi spokojná

dadula ako si dopadla u Baštekovej ... podla mna je vynikajúca, mne osobne zachránila život, som jej moooooc zaviazaná

jajkar
12. jún 2009

Ahojte kocky,
diky za tie pediatricky, asi pojdem k Valkovej, co mna mala v detstve. Ta aspon pozna mna.

Vy sa chystate na dovolenky a ja by som chcela ist este na nakupy do PL, este mi dost veciciek chyba. Viete mi poradit, kedy su v Bielsko Biala otvorene trhy? Alebo kde ste boli vy v PL nakupovat? Diky

zuzka99
12. jún 2009

fíha hasleerka, a čo sa ti stalo, keď ti Bašteková zachránila život?

dadulaa
12. jún 2009

baby, som rada, že sme u nej dnes boli, síce som si musela zaplatiť za prednostné vyšetrenie, ale mi potvrdila to, čo som si aj myslela a to je to, že to nie je žiadny ekzem, takže nepomôžu ani žiadne masti, ale má v sebe nejaký infekt alebo vírus, ktorý sa takto prejavuje. Treba spraviť kompletný rozbor krvi a ja mu mám doma spraviť taký výter z ritky pomocou zlepov, neviem, či ste to už niekedy počuli. Dala nám síce takú mastičku, ale to len preto, aby ho to tak nesvrbelo. 😒

hasleerka, aj mna by zaujímalo, ako ti zachránila život.

miselin, ja som kedysi bola na Palmovej riviére cez Tip tour, a bolo tam náááádherne. 😎 sestra tam bola 3 roky po sebe a nevie si to vynachváliť. 😉

hasleerka
12. jún 2009

ked som bola u nej a ona by si nevšimla znamienko na tvári, tak tu už dnes nie som ... už bolo totiž rakovinové, našťastie išlo včas von, takže žiadne metastázy

dadulka my sme tiež raz robili výter z ritky, nalepila som Zuzke pásku na konečník, odlepila a nalepila na skielko ... nás kedysi bolelo bruško, tak kvôli tomu ... snád to nebudete mať nič vážne

hasleerka
12. jún 2009

zuzi čo si si nebola zacvičiť ... už len dva týždne budeme chodiť