Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
12. jún 2009

Dadula aj ja idem kvôli tej alergológii robiť tento výter, inak moja obvodná si tiež nemyslí, že to Má Domka ekzém ale, že to bude tiež nejaká alergia alebo niečo podobné, ale kožná hneď povedala, že to je ekzém na 100 percent a alergia to určite nebude, no tak si vyber 😖

My sme boli na Palmovej pred dvoma rokmi a hneď keď sme došli tak sme aj Domču zamiesili 😵 😵 😵 A tiež sme boli cez tiptour a bolo supééér. Ja som s tiptourom veľmi spokojná, majú super ceny, vždy je tam plná penzia tak sa nemusíš o nič starať, a zatiaľ si ani na ich delegátov nemôžem sťažovať a ten chlapík čo nám robil delegáta vo FR bol asi najlepší.

Bože Hašlerka a to sa ti to znamienko nezdalo, alebo prečo si tam išla, lebo ja mám jedno také veľké na bruchu a som ho tam ešte pred 4 rokmi ani nemala a strašne rýchlo mi narástlo a keď som s ním bola u Sýkorovej tak mi povedala, že to je len také už si nepamätám ten názov ale nič vážne, tak asi pekne po lete popakujem ku Baštekovej a dám si skontrolovať pre istotu všetky

dadulaa
12. jún 2009

hasleerka, tak to si mala šťastie. 😉 inak hej, je to výter s tým skielkom a lepiacou páskou, len ešte neviem, ako ho donútim, aby si to tam aspon chvíľu nechal. 😒

misel, cez tip tour budete mať podľa mňa dobrú dovču kdekoľvek, ale tá palmová...hmm, tam je krásne.. 😵 🙂

miselin
12. jún 2009

Tam sme aj chceli teraz ísť, len už je cez Tiptour vypredaný ☹

hasleerka
12. jún 2009

no ja som si to znamienko kedysi dááááávno rozškrabala a nechala tak ... ono sa akosi rozliezlo na líci, mama vravila že mám s tým ísť k dokyni, ale načo by som tam šla ... až som si raz v noci poškrábala iné a stým som radšej išla ... ja si poviem že to bolo znamenie zvrchu, aby som šla k dokyni a mala som šťastie že som šla k nej, možno iná by si toto zlé nebola všimla ... uf ale som šťastný človek 🙂

miselin
14. jún 2009

Dobré ráno

Zuzi tak z toho dneška nič, lebo sme boli včera na Lánskej a sme išli nakoniec aj na pivo tak sme auto nechali tam a šli hore Teskáčom. Ale šak tento týždeň už hlásia pekne tak dáme už hádam aj to stretko na Rozkvete 😉

miselin
14. jún 2009

Včera Domči vyšiel ďalší zúbok konečne spodná dvojka a druhá je na ceste. Ale odpišťala si celé doobedie a aj včerajšiu noc, táto noc už bola v pohode, tak paráda. Ideme dnes do Žiliny, si idem konečne kúpiť tie korčule a cestou späť pôjdeme aj do Rajeckých, tak sa teším a ešte to vyzerá, že bude zase pekne tak paráda. Prajem peknú nedeľu ☹

fialllka
14. jún 2009

ahojte babenky

hlasime, ze vcerajsiu svadbu sme zvladli super, len s jednym vypadom pred polnocou ku placucej Terezke ... ale ja som K.O. total drzim ledva oci otvorene a idem si ku nej lahnut, dospat noc 😉
a dohodli sme si aj fotenie s Terezkou u fotografa, mame sa mu len ozvat, kedy by sme chceli a hlavne kde 😉 tak neviete mi poradit nejake super miesto, kde by sa to dalo zrealizovat????

bude nas fotit fotograf, ktory fotil aj nas na svadbe a potom bol aj svagra a teraz aj manzelovu sesternicu ... sme sa smiali, lebo mali tych istych ludi - fotograf aj kameraman ... tak sme vtipkovali, ze budu sa o chvilu hrdit titulom rodinny fotograf a kameraman 😀

zuzka99
14. jún 2009

fialllka a kde ste mali tú svadbu? Si mala vysielačky aby ste počuli na izbu?

kaciatko68
14. jún 2009

Tak konečne som tu na chvíľu. Od štvrtku mala Linduška teploty nad 38, aj pri podávaní Nurofenu, dnes jej konečne prešli a teraz je zasa osypaná. Idú jej očné zuby, tak to asi bude z toho. Doki v piatok nenašla nič. Ale zajtra aj tak ideme zasa, kôli tomu výsypu.
No a už som konečne našla nejaký apartmán, ktorý bol vyhovujúci, nie drahý a nebol ešte obsadený. Zajtra idem zaplatiť zálohu. Je to v Chorvátsku - Sumpetar. Už sme tam boli pred piatimi rokmi a je tam veľmi pekná malá pláž s drobnučkými kamienkami a plytkým vstupom do mora. Tak dúfam, že to nejako zvládneme.

kaciatko68
14. jún 2009

Tak hasleerka, to si teda mala šťastie. Aj ja chcem ísť po lete k Baštekovej odkontrolovať znamienka a chcela by som si dať odstrániť žilky na nohách. Miselin a už si našla nejakú dovolenku ?
My ideme na svadbu začiatkom septembra, ale ešte nemám ani šaty pre seba, ani pre malú.

hasleerka
14. jún 2009

kačiatko ahoj, kde ideš na tie žilky ... ja sa chystám, ked budú baby väčšie, lebo teraz to asi nemá význam ked som furt v pohybe do ZA, k Baštekovi

dadulaa
14. jún 2009

ahojte, tak sme boli včera na tom leteckom dni v Piešťanoch a bolo to supeeer 😵 🙂 tie lietadlá a akrobacie nemali chybu. Potom sme boli ešte pozrieť v kúpeľoch, aj tam je krásne.

miselin, kúpila si tie korčule? inak zajtra idem ku nám na endokrinologiu, tak potom dám vedieť, ako som dopadla.

kačiatko, ked mala Linduška teploty a potom výsyp a nič iné jej nenašla, tak to bola isto tá 6. choroba.

fialllka, super, že ste to na svadbe zvládli, aj ja by som si rada zatrsala na nejakej svadbe. 😵 😢

vienesa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fialllka
15. jún 2009

ahojte babenky

kaciatko: Linduska mala isto 6.tu chorobu ... ak ju nemala doteraz, tak isto to bolo ono, vraj sa objavuje u deti, ktorym idu ocne zubky, ak ju nedostanu skor 😉 neboj vysyp bude po 3 dnoch fuc a nic jej na to nedavaj 😵 aj keby ti lekarka davala ....

zuzi: nemali sme vysielacky .... svadba bola v ucnaku v PB dole pri stadione a malu sme zaviezli ku mojim rodicom na SNP a spala s nou sestra v izbe a ked zacala plakat a nedala sa jej utisit, tak vysielackou bol mobilny telefon a my sme ficali za nou ... takze som odisla od stola s rozjedenou tortou 😀 😝 ale do 40 minut sme boli zasa naspat, tak nam nic neuniklo a aj odcepcenie sme stihli 😉

fialllka
15. jún 2009

my mame zajtra s manzelom druhe vyrocie svadby .... a ja pre neho nic nemam pripravene ... 😢 😢 😠 😠 😖 😖

zuzka99
15. jún 2009

fialllka, fľaša vina, sviečky a čipkované prádielko 😀

my máme akorát posedenie na balkóne so sviečkami a už padla druhá fľaša vína, krpec zaspal teraz a prišiel švagor, tak to dopadlo tak, že na balkóne pri sviečkach a vínku sedí mm so švagrom a ja koníkujem. 😠 tak pozor na švagrov 🙂

dnes sme totiž položili novú dlažbu na balkón, v sobotu v Baumaxe kúpili stolík, vymaľovali, všetko vydrhli a Slávko je tam furt, strašne sa mu ľúbi, vidí autá, vlaky, rôzne bagre z diaľnice čo stavajú 🙂

zuzka99
15. jún 2009

je tu niekto? Ak nie idem do trojky na balkón 😅

kaciatko68
15. jún 2009

Tak dnes sme boli u doki. Povedala, že to bude šiesta choroba, odporúčala len fenistil, ale poslala nás na kožné. No a Bašteková pondelky neordinuje, tak tam idem zajtra. Inak je chúďa osypaná už všade. A je strašne umrnčaná, v noci sa mrví. Asi ju bolia aj ďasná, možno ju ten výsyp svrbí. Dúfam, že to nebude dlho trvať, lebo z toho ošediviem. Doslova na mne visí, keď ju nezoberiem na ruky, tak ma ťahá za nohavice tak, že mi ich sťahuje. A neurobím pri nej vôbec nič ☹.
A ešte okrem toho mám poriadnu nádchu.
Fialllka, tá Zuzkina rada je dobrá, tak by si si mala kúpiť to pekné prádielko 😉.

hasleerka
15. jún 2009

zuzi, ja som ešte tu a ak treba prídem do štvorky pomôcť s tým vínom 😀

kaciatka rýchlo sa vyzdravte ... a čo tak kožná v pond. neordinuje, dobre že viem, lebo sa tam tiež chystám

fialllka
16. jún 2009

kaciatko: a kde vsade je osypana a ako tie vyrazky vyzeraju??? ja by som jej na to vobec nic nedavala .... kedy sa vysypala? my sme mali teploty nedela az utorok, v stredu vysyp a stvrtok bol najhorsi a v piatok pomaly ustupoval a v sobotu uz sme sli na navstevu ku mojim starym rodicom, a Terezka uz nemala vobec ziadne vyrazky ... a tiez bola vtedy viac umrncana a aj ospala .... mi spala vtedy cez den 2x cez dve hodky, co bolo u nej neuveritelne 😉 😵

baby, diky za radu ale toto asi nezaberie .... 😉 ale flasu vina si otvorime 😉

jankabambulka
16. jún 2009

ahojte
čítam, ale neprispievam, akosi mám toho hodne a deti sú ako čerti zlí. dnes v noci pre zmenu nespali obaja, ja už chodím akomátoha. chlap je v holandsku tak paráda, zajtra ideme na tovar a k tomu aj na nákup káblv, zásuviek.. na chatu- dúfam m, že to maminka s nimi prežije

fialllka
16. jún 2009
miselin
16. jún 2009

Ahoj, akosi sem v poslednej dome nemám ani kedy ísť 😅

Dadulka korčule som si kúpila, ale už sme nešli do Rajeckých, lebo malá zaspala a spala celú cestu do PB ☹

Fialka pekné fotky 😵

kaciatko68
16. jún 2009

My sme mali teploty štvrtok až sobota, v nedeľu sa vysypala a dnes jej to už mizne. Tak sme ani na kožné nešli. Ale ešte stále je nejaká mrzutá, asi z tých zubov.
Fialllka, pekné fotočky, hlavne tie z wellnes. Zdá sa mi, že malá je celý tatino, ako keby ju vypľul 😉.
Tak si predstavte, včera odo mňa chceli v Sporiteľni za medzinárodný prevod peňazí 600 Sk. Keď zistili, že mám internetový prístup, tak že to sa mi viac oplatí internetom, tak to bude len za 300 Sk. To je ale naozaj vrchol, toľko penazí za 1 prevod. Ešte niekto posielal takto zálohu cez poštu. Ale nemala som čas zisťovať, koľko to stojí.
Ozaj a kúpila som dnes v TESCU pre malú také neoprénové topánočky do vody. Vyzerajú celkom dobre sú 23, ale je to tak 22.
Nemáte náhodou niekto požičať prenosnú postielku ? Od 23.7. do 3.8. Muž mal mať od kolegu, ale ten ju sľúbil už niekomu inému.

zuzka99
16. jún 2009

KAciatko mi máme prenosnú postieľku. zatiaľ ti ju možem sľúbiť, len dúfam, že v tom čase sa nikam nevyberieme. Lebo skoro každý rok chodíme posledný júlový týždeň na dovču, lebo vtedy majú mm celozávodnú dovolenku. Ale bohvie ako tento rok a navyše tam mm už nebude.

kaciatko68
17. jún 2009

Zuzka ďakujem.
Tak snáď už máme po chorobe a budeme zdraví až do dovelenky. Kde ste všetky ?
Nám teraz na Dedovci robia nové potrubie na plyn, takže je tu všetko rozkopané. To som zvedevá, kedy dajú do poriadku všetky rozkopané cesty.
Fialllka, kedy sa budete sťahovať ?

hasleerka
17. jún 2009

a kdeže ste všetky?.. dávate aj niake stretká v meste ?...

lenka1108
17. jún 2009

ahojte baby.sorry ze vam sem vzdy takto vbehnem ale potrebujem radu.prosim vas nepoznate niektora super cukrarku ktora by mi upiekla tortu na maminu 50tku???
problem je v tom ze domou priletime stvrtok 9 jula a oslava je v sobotu.prosim vas poradte a ak by ste mohli aj nejaky kontakt na nu.dakujem pekne 😉

miselin
18. jún 2009

Dobré ránko,

Lenka baby si tu dávajú piecť torty u takej Lucky, isto ti hodia na ňu kontakt, ona pečie nádherné torty 😵

Hašlerka ja teraz akosi ani nemám kedy chodiť za počítač, lebo malá mi už nechce spávať a večer keď mi chodievala okolo pol ôsmej sa to ešte dalo ale teraz ju do deviatej do postele nedostanem ☹ Včera spala poobede 50 minút a večer išla spať o pol desiatej a to už od piatej mala hysteráky, čo vrieskala, sme mysleli, že nás už s MM porazí 😠 Ale stretko by sme už mohli konečne dať. Zachvíľu už aj Včielku zatvoria kvôli prázdninám, takže tam zase až od septembra budeme môcť chodiť. Ale na ten Rozkvet by ste teraz mohli všetky vycupitať

zuzka99
18. jún 2009

lenka - http://www.mimibazar.sk/recepty.php?strana=1&id...

popreklikávaj, má to viac strán, ja odporúčam, aj sa s ňou dohodneš ako potrebuješ a vyjde ti v ústrety a chuťovo sú 😝 , nielen výzorom 🙂

miselin, tak si podajme ruky, ja mám pocit, že celé dni neriešim nič iné len spánok malého, čo kde ako kedy ho dať spať aby večer zaspal v rozumnom čase. rozumný momentálne je pred 22,00