• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

2. júla 2014 
Tak my už sme zdraví. A máme aj dlažbu a pieskovisko, takže môžete prísť k nám na návštevu.
Dnes som ešte zisťovala ošetrovanie eko kože u tej upratovacej firmy. Poradili mi bezfarebný balzam na kožu z obuvi. Tak už som dve stolice s tým natrela. Je to včelí vosk, olej z jojoby a lanolín.
18. jún 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj Zuzi už si tepovala ten koberec s tým Vanishom?
18. jún 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka: super, ze uz to mate hotove ...

my sme vcera kupili konecne sedacku do obyvky a dnes ju boli aj zaniest na byt .... spalna je uz vymalovana, tak sa moze upratat a uz len kuchynu a obyvku vymalovat a mozeme sa stahovat :wink: :grinning:

miselin: ty si mala taky obrazok chrupu, kde si pises, kedy Dominike vysli zubky, nemohla by si mi ho poslat??? alebo vlozit tu do albumu a ja si ho stiahnem ... :wink:

nam ide teraz spodna stolicka vlavo, a mala je v noci strasna .... cez den mi sice spi tie dve a dve a pol hodky ale v noci sa budi kazde 2 hodiny a je na prsniku ... som total k.o. .... uz nech jej tie zubale vybehnu vsetky naraz, bo to je hrozne ....

no ideme kupat, resp. manzel uz s Terezkou napustaju vanu, tak im idem urobit pre Terezku veceru, nech sa naje ... a on ju okupe ....

este som sa chcela spytat, babenky, v com teraz buvaju vase detvaky v noci? lebo mne Terezka spavala v pyzamku a aj vaku a bola spotena, tak som jej vcera dala len pyzamko ale take fleesove a tiez mam pocit, ze sa budila aj kvoli teplu a aj kvoli zubalom ... tak neviem v com ju mam davat buvat ....
cez den som ju nechala spat v kratkom tricku a takych nohavickach ako sa davaju pod letne saty a ponozky a super buvala, len prikryta dekou ....
18. jún 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky,kaciatko mozem sa Ta spytat kde si kupila ten vcely vosk na sedacku?lebo ja mam tiez eko kozu a uz vidim ze pri detoch trpi.Potrebovala by som ju osetrit.Dakujem
18. jún 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kej miselin, už dávno, ešte vtedy jak som sa pýtala a bolo to super, rýchle a čisté

ako ste zaspali? ja som na pokraji nervového zrútenia, som myslela, že ho už zahluším. tak cez deň spánok 20 min. poobede a teraz do 22,00 revy, spať ani za nič a chcel pozerať telku
18. jún 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už neviem, poraďte čo mám robiť inak, čím viac a snažím a regulujem to, tým je to horšie. Asi tomu nechám voľný priebeh, nebudeme spať nikdy a ja pojdem do blázinca :angry:
18. jún 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
vôbec nemám čas teraz na nič. moje deťuchy sä teraz stelesnením čerta. ja som tiež zuzik zúfalá z nich. ale s tým rozdielom , že mne ani v noci nespia a raz je jeden hore a reaz druhý a taksi to striedajú soávam tak max. 2hodiny . už zasa sa mi začína vracať , čo som mala po pôrode, tá neuveriteľná vyčerpanosť /zle, závraty, tlaky, dychavičnosť../ dúfam že tie šibnuté zuby už výjdu, o.i. my ešte nemáme ani toličky len sa začínajú tlačiť. a najhoršie miško ričí od rána do rána. keby aspoň si dal prestávku čo ja viem pol dňa , ale on prd :angry:
19. jún 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, idem si aj ja zanariekať ... malé sú zlé, aj moje veľké sú zlé ... Miška je neposlušnica tvrdohlavá, furt by len zle robila a Zuzka ide už asi do puberty, lebo niekedy sa to s ňou tiež nedá vydržať ... už som minule myslela že dám výpoved z tejto domácnosti a odsťahujem sa, len mi to akosi svedomie nedovolí

skúste to stretko teda navrhnúť :slight_smile:
19. jún 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasleerka :grinning: :grinning: :grinning: výpoveď by som aj dala, chcem ísť sama na dovolenku, nepridáte sa niekto? JA som dnes dala výpoveď z miesta kuchárky, starý zje od včera a malý Hippku a polievku z mrazáku :wink:
19. jún 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej zuzu že starý, to ja nemôžem povedať, mm je odo mna mladší :grinning: :grinning: :grinning: ... a kam ideme na dovču, ja isto sa pridám ... alebo žeby ku kačiatku na tú kávičku :slight_smile:
19. jún 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No babule, veru prídite na tú kávičku, to by ste ma potešili.
Olinka 332 - je to balzam na kožu - výrobca Moneta, v obuve v Ščokine - ale už ju tam majú iba jednu, tak asi čo najrýchlejšie tam choď. K tomu mi radili si kúpiť silonkové ponožky, alebo podkolienky a tým to ponatierať. Potom som to nechala tak pol hodiny pôsobiť a prebytočný vosk som poutierala bavlnenou handričkou.
Mám pocit, že je eko koža taká jemnejšia a lesklejšia, tak dúfam, že to bude OK.
19. jún 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak my spávame už zasa dobre - večer od 21.00 - zaspáva sama a vstáva tak od 8.00 do 9.00. Cez deň spí od 13.00 do 15.00 - 16.00.
Ale v noci sa stále mrví. Niekedy viac a niekedy menej.
Dnes som bola doobeda v meste. Kúpila som karimatky, nafukovačky, sebe riflovú mini sukňu, také minikraťasy a tričko a šlapky a mm tiež šlapky. Už potrebujem len plavky pre mňa, lieky a opalovák pre malú.
Janka vydrž, ale musí to byť zaberák. Nám niekedy úplne stačí jeden mrnčoš a nieto ešte dvaja, tak to by som bola už šedivá. Tak dúfam, že budúci týždeň nás už prídete pozrieť. Hasleerka, kedy môžeš ?
19. jún 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a idem rýchlo vykladať nákup, pospratávať riady a upratovať. Mám pocit, že tu mám stále neporiadok :frowning2:.
Sem ideme na dovolenku :
http://www.tz-dugirat.hr/component/option,com_easygallery/act,categories/cid,30/Itemid,75/
a tu budeme bývať :
http://www.chorvatska.cz/omis/apartmani-tomic/
19. jún 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte si treba nájsť pod photos - Sumpetar
19. jún 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko nádherné, aj ja niečo také potrebujem.

miselin, párky zjedol asi jeden - dva tie malé, vôbec nebol hladný.
19. jún 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi mne už malá spí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Som taká šťastná, som aj MM volala, že ak príde pred desiatou tak má smolu a ho nepustím, takže som konečne sama a nikde nepočujem žiaden rev :dizzy_face: Takže aj Slávkovi chutia tie páročky, no Domča sa išla s nimi až zadusiť, čo ich tak jedla :grinning: :grinning:

Inak to stretko by sme už mohli niekedy dať :wink:
19. jún 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Och Bambulka, to ako keby bolo u nás ešte pred pár dňami, ja mám síce len jedno ale mám pocit akoby som mala tri, ja som tiež spávala tak dve tri hodiny v noci a to nie ani vcelku a je to fakt o hubu :frowning2: Snáď nám to tie naše deti raz vynahradia :unamused: Držím palce nech ich to už prejde až si oddýchneš :wink:
19. jún 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miselin, aj mne spí od 21,00, normálne ho chodím pozerať či nemá teplotu alebo čo :slight_smile: Lebo aj ráno som ho nebudila, ani poobede, nechala som dnešný deň na ňom a takto to dopadlo. Myslím, ako že dobre. Asi už nebudem riešiť spánok tak veľmi ako doteraz, potom sme len všetci nervózny, že nespí vtedy kedy sme naplánovali
19. jún 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi ja som tak prestala riešiť to Domčiné papanie a od vtedy sa nestresujem a je mi jedno koľko a čo je a jeden deň je veľa druhý zase málo, pokiaľ jej nič nieje a ani nechudne tak sa na to vykašlem. A tak to začnem robiť aj s tým spánkom,aspoň budem ja kľudnejšia :wink:
19. jún 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kačiatko, no super bude dovča, potom aj fotky pukazuješ

babule a kedy sa teda vygulame ku kačiatku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ... keby nepršalo
20. jún 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miselin, tak čo ako pokračujete s tým spaním? My včera večer 22,15 :angry: :angry: :angry: :angry:
21. jún 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi my teraz so spaním v pohode ale vstáva tak od tej šiestej do pol siedmej, dva dni mala budíček o šiestej a už si zase zvykla, ale túto noc bola hodinu hore, sa tam po nás štverala a kvákala :confounded: Dnes som jej kúpila v nemocnici v tej predajni tie kaše ako si mi hovorila, som kúpila špaldovú a jáhlovú, tak som zvedavá, či mi to bude jesť :unamused: Ale sú teda poriadne lacné oproti tým čo som jej kedysi kupovala od nutrilonu a od hippu :astonished: Som bola dnes aj na kožnom tak mám všetky znamienka v poriadku, som rada lebo som mala lepa a v septembri si pôjdem dať jedno vybrať, lebo sa mi strašne rýchlo zväčšuje a je hrozne hnusné :sweat_smile:
22. jún 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je super, že sa to zlepšilo, u nás stále večer večierka o 22,15. A keď si ju budila o 6,00 večer predtým išla spať kedy? Lebo mne keď zaspí o tej desiatej mi je ľúto ho budiť tak skoro
22. jún 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misel, som rada že máš znamienka OK ...zuzi Slávko vás nechce nechať o samote, preto je tak dlho hore, ešte asi nechce súrodenca :slight_smile:
22. jún 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi večer pred tým išla spať o 21:15 a ráno aj revala keď som ju zobudila, ale potom mi zaspala doobeda o desiatej a spala dve hodiny a večer zaspala okolo 20:15 a od vtedy je to tak stále tak uvidím dokedy ju to zase bude baviť
22. jún 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miselin, super, že máš znamienka OK. To si bola u Baštekovej? A koľko to trvalo ?
22. jún 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačiatko ja som bola u Sárincovej lebo som tam bola s Domčou na kontróle a to ti ich len pozrie takou lupou alebo čo to je to je len chvíľočka :wink:
23. jún 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj čo keby sme dali zajtra vo Včielke stretko, keď je tak škaredo? Zachvíľu ju zatvoria a otvoria až v septembri po prázdninách
23. jún 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko,moc dik za tip.len skoda ze som sa akurat vratila z mesta a veru sa mi uz nechce,to pocasie je fakt na prd.Pekny den pa
23. jún 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Oli sa ku tebe pomaly aj chystám, len keď ma to vždy napadne až večer :sweat_smile:
23. jún 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok