Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
2. júl 2009

Bambulka to ti nezávidím, mne tiež Domča nespolupracuje pri chodení tak ako by som chcela a keď jej nevyhoviem tak sa začne šlahať o zem a vrieska na celý Rozkvet tak jej musím vždy naložiť na zadok aby sa zmiernila no a o 10 minút to isté takže u nás je to asi takto takto 😅 Tiež mám na to nervu lebo ľudia po mne čumia čo to mám za decko no keď jej capnem tak zase čumia na mňa čo som to za mamu, že mlátim dieťa

dadulaa
2. júl 2009

bambulka, ďakujem, ideme už zajtra na 2 týždne, mám už nervy z tej cesty,ale snáď to bude dobré.. 😉 vraj tam dnes bolo 37 stupňov, uff to je moc 😒 ako kinderko asi neprídem kvoli tej škole 😀 😝 babule, budem tam na vás myslieť 😵 😎

hasleerka
3. júl 2009

dadulka ja som ti zabudla popriať šťastnú cestu a super dovču ...

miselin kašli na ľudí, ved ony ťa neživia ... ked sa chce malá váľať, nech sa , ked jej chceš capnúť tak capni ... mne sa Miška tiež asi pred rokom válala pred priorom a nech sa, však zima nebola, veci operiem a ludia sa iba obzerali ... no a my sme sa dokonca v utorok kúpali vo fontane pred msú ... Miška si tam hodila šípku ... ja som to síce nevidela, už iba mm s nou išiel celá mokrá a s revom

a v Rajci ste boli asi autom že?.. koľko je tam vstupné, tiež rozmýšľam že tam pôjdem niektorý deň

miselin
5. júl 2009

Hašlerka my sme boli autom a tu ti hodím na to link http://www.veronika-rajec.sk/index.php?zobraz=w...

No tak Miška je teda poriadne číslo 😀 😀 😀 😀 Aj naša Dominika je za troch chalanov a piatich čertov 😅 😅 Teraz sa po novom začala byť a kopať no nechápem kde sa v nej berie toľko nervov 😖

hasleerka
5. júl 2009

miselin to ich dáme dokopy, lebo aj Miška je občas rypák ... aj do starších by si začala, aj oplúva, niekedy sa až smejem

idem ten rajec kuknúť dík

hasleerka
5. júl 2009

a to akože tie deti merajú 😒 ?.. v podhaskej je cena podla rokov

miselin
5. júl 2009

Hej Hašlerka tušim ich tam merajú, inak je ten Rajec predražený a ešte k tomu 1,30euro parkovné, tak to výde dosť a my sme tam boli asi dve hodiny, lebo sa zamračilo 😒

zuzka99
6. júl 2009

baby, tak tá chata by sa presunula na budúci víkend, nie tento, lebo naši idú dodatočne ešte variť guláš na Jána. Konečne sa vrátili z dovolenky tak až teraz. Ale budúci týždeň bude volno. Neviete kedy sa vracia Dadula?

miselin
6. júl 2009

Zuzi ja ti dám ešte vedieť, lebo vôbec nevieme ako bude MM robiť, lebo v stredu ide po mesiaci do roboty tak sa dozvie čo a aako či vlastne ešte bude chodiť 😖 😅
A nevieš čo je s Kačiatkom? Tu už poriadne dlho nebola, či nakoniec nešli do Chorvátska skôr

hasleerka
6. júl 2009

no veru ani kačiatko nie je vidieť v meste ... miselin, myslím že nám bude stačiť aj naše kupko

zuzka99
6. júl 2009

neviem kde je kaciatko, ale do Chorvátska si mala brať našu postielku a nebrala tak asi ešte nešli

miselin
6. júl 2009

Hašlerka ja asi aj sem tam pôjdem na naše kupko, by sme tam mohli dať niekedy aj zrazík 😉

jankabambulka
7. júl 2009

ahojte
dnes mám promócie, tak mi držte päste až sa tam nepodknem 😀 😀

kaciatko68
7. júl 2009

Ahojte babulky.
Ešte sme nikam neodišli, len akosi nestíham. Linda sa naučila vyliezať v obývačke na gauč a v kuchyni do svojej stoličky, tak je stále niekde vylezená. Šak sa ju bojím niekde nechať chvíľu samú.
Na dovolenku ideme 23.7. Na tú opekačku by sme aj išli, len ešte tiež neviem povedať určite, lebo keď bude pekne, aspoň jeden deň cez víkend musíme betónovať múrik. Tak asi budem vedieť až tesne pred víkendom.
Jankabambulka : držím palce. Potom hoď nejaké foto. Ozaj a dohodli ste si niekde dovolenku ?

Ak pôjdete na kupko, to by som niekedy išla aj ja. Len keď sa vyzlečiem, tak sa slnko isto schová. Som ako riaditeľ vápenky 🙂.
Dnes sme boli na poslednom očkovaní Prevenarom. Malá váži 11 280g.

kaciatko68
7. júl 2009

Miselin, nesla si včera doobeda s MM do mesta aj s malou v golfovom kočíku. Všimla som si len dieťa a zdalo sa mi na Dominiku. Keď som chcela pozrieť maminu, tak už som bola autom fuč.
Bola som pre pasy a ešte si vybavujem nový vodičák.

miselin
7. júl 2009

Kačiatko hej to som bola isto ja, lebo už chodíme len s golfáčom, lebo vo veľkom kočíku mi už nechce sedieť, síce neviem prečo ale asi má odtiaľto lepší výhlad alebo čo 😒 😒 Ja by som tiež šla na kupko a neboj ja som tiež biela ako stena a ešte mám aj to brušisko celé pásikové od striíí takže na mňa budú asi viacej čumeť, že čo to mám po sebe za pruhy 😅 😢

Bambulka čo by si prosim ťa padala 😉

hasleerka
7. júl 2009

bambulka tak dúfam že promocie dopadli super

misel, kaciatko, ja chcem ísť na kupko vo štvrtok, len uvidím čo Miška lebo má teraz teplotu, tak dúfam, že je to len z tepla a že neochorie niečo viac ... a nebojte sa ked sa ja vyzlečiem, tiež slnko zalezie ked zbadá tú obrovskú masu slaninky 😀 😀 😀

miselin
8. júl 2009

No Hašlerka už sme asi dokupkovali 😠 Som zvedavá kedy sa zase vyčasí 😒

miselin
8. júl 2009

Bambulka ako bolo?

fialllka
8. júl 2009

ahojte mamulky

ani ja nestiham net ... dokoncujeme byt, tak vikendy byvame tam a cez den zasa vela travim s terkou vonku, a vecer uz na net nechodim ...

musim sa pochvalit, ze som naucila Terezku zaspavat v postielke vecer ... jeden vecer sme si to obe odplakali a dalsi uz len 1 minutku protestovala placom a do dvoch minut uz chrnela .... takze som hrda na seba, a hlavne na nu aka je sikovna a inteligentna a ze pochopila, ze je velka baba a ma vlastnu postielku a v nej bude buvat aj s cicou micou a ja som v izbe, ze nikam nejdem ... samo, ze ked zaspi, tak sa zduchnem 😀 😀 😀
prve dve noci som si ju brala hned pri prvom krmeni ku nam do postele, aby si zvykala postupne, ale uz ju tam nechavam az do rana a az ked sa zobudi o pol 6 na krmenie, tak si ju dam ku sebe a vcera sme spolu chrneli az do deviatej, co bol jej rekord ....
takze super nase spanie ... a cez den sa ju tiez nemusim bat nechat spat na velkej posteli manzelskej, lebo ked sa zobudi, tak si sama zlezie a ide ma pohladat 😉 😉 😉

a mame 9 zubkov .... z toho 3 stolicky ... a ku podivu jej vysli lahsie ako rezaky 😉

inak v tychto horucavach chodime von len max. do jedenastej a az potom okolo piatej ..... ale udrzat ju doma, je nadludsky vykon .... inak sa nam rozropravala a najma rozznakovala 😉 takze ked nieco chce alebo vidi, tak ukaze, ked to nevie povedat 😉

no my by sme sa tiez radi pridali na chatu, ale teraz vazne nehrozi ... chceme mat ten byt cim skor z krku a ku tomu buduci tyzden ideme aj ku MM starkej na hody ....

vsetkych vas pozdravujeme a myslime na vas aj ked sem nechodime a uz sa tesime, ked uz budeme vo vlastnom v PB a hodime stretka s detvakmi 😉 rada by som uz koncom mesiaca sa stahovala, tak drzte palce ... uz treba len poumyvat, nahodit listy na zem a pvc do kuchyne a poskladat obyvacku a mozeme stahovat 😉

ludka_r
8. júl 2009

Ahojte, môžem sa pridať??
Bývam v Považskej Bystrinci, na SNP, asi tak 8 mesiacov.. Mám ročného synčeka, som na materskej a veru tu ani nikoho poriadne nepoznám, tak sa občas dosť nudím... 😀 Aj keď zas také hrozné to nie je pri tom drobcovi...

hasleerka
8. júl 2009

misel, aj tak by som nešla, Miška má stále teplotu, ak do zajtra neklesne, tak pôjdeme k dokyni

ludka , jasné vitaj medzi nami ... a odkial si?.. pridaj aj foto, nech sa spoznáme

no super fialka že už finišujete ... budeme kolaudovať 😀

miselin
8. júl 2009

Hašlerka ☹ Nech sa Miška rýchlo vylieči až môžeme vyraziť na to kupko 😉

Ludka vitaj medzi nami a pridaj nejaké tie fotečky 😉

Fialka tak to sa isto budeme cez víkendy stretávať na Lánskej, lebo vlastne naši bývajú kúsok od Vás a vždy keď sme tam tak ideme aj na ihrisko a po novom chodím aj na školák aspoň 2x do týždňa lebo sa tam chodím korčulovať a naši mi strážia malú 😀

hasleerka
8. júl 2009

tak my máme po kúpalisku ... práve sme dorazili z pohotovosti ... máme hrdlo zapálené, tak ideme papať antb.

miselin
8. júl 2009

Och Hašlerka chudiatko Miška nech sa rýchlo uzdraví 😉

miselin
8. júl 2009

A inak by sme už mohli dať konečne aj nejaké stretko pri fontáne alebo niekde na nejakom detskom ihrisku

hasleerka
8. júl 2009

misel dík ... my sa vieme chodiť poobede bickáčovať k fontáne

zuzka99
9. júl 2009

fialllka a bude mať malá sama izbu už, alebo ešte bude s vami? A keď ti spí ráno do 9,00 potom spí ďalej cez deň a večer ako? Držím palce nech rýchlo dokončíte bytík, určite sa už tešíte na vlastné...

misel, my asi teraz pojdeme na Rozkvet na ihrisko, lebo musíme na Povbyt na Rozkvet

hasleerka, skoro sa uzdravte ☹

miselin
9. júl 2009

Zuzi to si myslela, že pôjdete teraz ráno alebo až poobede?

Inak my sme dnes tiež spali do deviatej čo je u nás prvý a asi aj posledný rekord vživote 😀 😝 Ale malá išla spať až o 21:00 a celú noc sa kuse mrvila a pomrnkávala tak asi aj preto potiahla až do deviatej. Ale u nás sa to spanie celkovo polepšilo konečne. V noci k nej vstávam už len maximálne 3x a pár krát sa jej stalo, že iba raz sa zobudila až okolo piatej na kŕmenie. A vstáva tak okolo siedmej takže to je u nás tiež úspech lebo inak vstávala okolo šiestej. A večer po polhodinovom revaní keď reve pre všetko a v každej polohe zaspí okolo 20:00-20:30

hasleerka
9. júl 2009

zuzi vy ste už niako poriešili tú izbu?