Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

zuzka99
9. júl 2009

doobeda sme boli na Rozkvete, miselin. hasleerka práveže ešte sme to nepredelili, ale ešte nie som si istá, či to už máme urobiť, či je pripravený byť sám v detskej

ludka_r
9. júl 2009

Ahojte
Nejaku tu fotečku určite pridám,ale ako som hľadala a hľadala, aj tak som nenašla nejakú, na ktorej by som vyzerala aspoň trochu k svetu... 😀 Tak keď sa konečne nejaká pritrafí (aj s malým), tak určite niečo dám.. Ale to bude asi tak najskôr o mesiac, po svadbe, vtedy snáď budeme vyzerať k svetu...
Inak, mne malý občas zvykne pospať do 9:00. Raz spal až do 9:30... 😅 Ale to asi preto, že keď sa okolo piatej ráno zobudí, ja ho ignorujem, on sa hrá sám v postielke a nakoniec aj tak zaspí... 🙂
Klobúk dole, že riešite, aby deti spali sami v izbe.. Ja si to ani neviem predstaviť.. Počítam to tak, že náš malý bude spať bez nás až tak za štyri roky... 🙂

miselin
9. júl 2009

Zuzi škoda, že som to nevedela skôr, že tam budete ☹

Ludka malý je zlatý vyzerá taký strašne dobručký a poslušný 😀 A kde tam bývaš na SNP?

miselin
9. júl 2009

Bambulka no čo tie fotky?

jankabambulka
9. júl 2009

veď v ten večer tu boli ale potom som ich zmazala

jankabambulka
9. júl 2009

ale ke´d tak dám ti do IP odkaz na fotky

miselin
9. júl 2009

Bambulka tak mi daj ten odkaz nech ich kuknem, ma ani nenapadlo, že si ich dala do albumu 🙂

zuzka99
10. júl 2009

aj mne IP 😵

fialllka
10. júl 2009

zuzi: mala mi spala vecer v pohodke, ked potiahla do 9 rano ... som ju dala na obed o hodku neskor spat, cize o pol druhej a spala 2 hodky a vecer o osmej uz lomila ...
mala na byte nebude mat samostatnu izbicku ... to je len dvojizbak a nemame jej ju kde urobit .... spavat bude s nami v spalni a obyvacka je tam tak riesena s takym 2*2 m priestorom, kde mali povodni majitelia jedalen tak my jej tam chceme zriadit detsky kutik .... a bude tam mat aj MM rybicky v akvarku 😵

bambulka: aj ja si prosim odkaz do IP alebo do mailiku 😉

ludkar: vitaj medzi nami 😉

miselin
10. júl 2009

Tak my sme dnes zase spali do deviatej 😅 Ale od jednej spala pri nás lenbo strašne pišťala, mám taký tichý dojem, že jej idú dalšie zuby, lebo zase začína byť nervózna, tak jej musím dnes kuknúť do pusy či tam uvidím nejakú novinku. Ja by som bola najradšej keby ich už mala všetky vonku 🙂

Zuzi u vás ako pokračujete s tým večerným zaspávaním? A ty už chceš malého odsťahovať vedla? Ja kebyže mám babysiter tak je malá v detskej už dávno, ale do dvoch rokov tam bude presťahovaná určite. Chcem jej nabudúci rok ísť na veľtrh nábytku kúpiť nejaký pekný nábytok a hneď ako jej ju zariadim tak sa sťahuje 😝

miselin
10. júl 2009

Pridala som zopár nových fotiek tak kuk https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

jankabambulka
10. júl 2009

misel- krásne fotečky - dominička je na zjedenie... ešte doma sme sa smiali aká je odvážna a beťárka. s pieskom sa teda vie vyhrať asi do sýta 😵 😵

miselin
10. júl 2009

Bambulka ona je teda za troch chalanov a neposedí ani sekundu, aspoň, že už behá sama tak s ňou nemusím tajtrlíkovať, tak si konečne aj oddýchnem 😀 Aj tá jej sestrenica si tak pekne sedkala a toto naše dieťa sa nedá poriadne odfotiť, ešteže sa mi dá foťák nastaviť na rýchle fotenie, lebo by sme mali z fotiek vždy len machule, takto je aspoň jeden z desiatich celkom dobrý. A včera si ma mala vidieť ako som ju kŕmila, mi najprv asistovala v kuchyni no a potom som jej musela dať polievku do veľkého hrnca a kŕmila som ju pred telkou kde mala zapnutý musicbox a drtila o dušu. Inak mi jesť nechcela iba v rytme tanca a z mega hrnca a ešte veľkou lyžičkou. 😀

jankabambulka
10. júl 2009

mes-- 😀 😀 😀 😀

hasleerka
10. júl 2009

ludka a kam sa chystáš na svadbu?

miselin pekné nové foto ... idem kuknúť aj tie ostatné

hasleerka
10. júl 2009

misel zlatá je malá 🙂 🙂 🙂 ,,, bambulka aj mne ukáž fotečky 🙂

miselin
10. júl 2009

Bože to moje dieťa už spí od pol ôsmej a to ráno vstávala o deviatej 😲 No neviem čo si mám o tom myslieť, asi zase ticho pred búrkou ako vždy 😒

Hašlerka dík za pochvalu 😵

miselin
10. júl 2009

Hašlerka a Miške už je lepšie?

hasleerka
10. júl 2009

no Miška sa tvári že jej nič neni, ale má zase tepl. 37,5 ... šak berieme antb. tak dúfam, že nám to prejde, aby sme budúci týžden mohli ísť na kupko

miselin
10. júl 2009

Tá tvoja Miška jetiež taký šinter, že 😀 😀

zuzka99
10. júl 2009

no miška je riadny šinter, miselin však si v plavkách super čo chceš

a ako spala domča cez deň? no my máme režim, že vstáva ráno okolo 8,00 - 9,00 potom ide spať od 12,00 - 14,00 a večer o 22,00 ☹

hasleerka
10. júl 2009

no veru miselin je a riadny ... teraz má zase 38,5, zlieza z postele, huba sa jej nezavrie

zuzi ak budete tú izbu deliť sadrokartonom, tak malý bude s vami akoby stále ... Zuzka tak sama spala od 22 mesiacov a Miška už s ňou od 10 mes.

miselin
10. júl 2009

Zuzi a si myslíš, že prečo tam držím Domku práve takto? 😀 😀 😀 Aby nebolo vidieť to čo tam vidieť nieje 😅
Mne Domča začala od roka spávať poobede okolo dvoch hodín, ale ako začala sama behať tak sa strašne rýchlo unavý,lebo si nesadne ani na sekundu a behá z izby do izby a má ma konečne na háku tak si môžem oddýchnuť 😅 A jej terajšie spanie vyzerá asi takto: 7-7:30 budíček okolo 12:00 -14:00 spanie a potom ide večer medzi 20:00-21:00 ako kedy a to čo sa stalo včera a dnes, že spala do deviatej tak to nerátam, lebo to sa len pomýlila, takže to neplatí 😀

miselin
10. júl 2009

Zuzi už kašli na to Slávkové spanie, veď spí celkom dobre a aspoň ti ráno dlhšie pospí, šak jemu sa to raz upraví a bude tiež chodiť spávať o ôsmej a ráno bude vstávať o siedmej. Ja som ani nedúfala, že by mi mohla spať Domča cez obed 2 hodiny a vidíš, došlo už aj na ňu 😀 Síce neviem dokedy to potrvá a mám taký silný pocit, že to už dlho nebude ale aspoň som sa konečne poriadne vyspala za posledný rok 😵

zuzka99
10. júl 2009

no však ja už na to kašlem, hovorím si, že aspoň možeme byť večer dlhšie vonku alebo niekde a nemusíme sa ponáhľať a ráno sa vyspíme

hasleerka
10. júl 2009

zuzi my sme takto fungovali so Zuzkou ked mala okolo 2-3 rokov ... večer sme sa nemuseli nikam náhliť a ráno sme chrnali dokedy sme chceli

miselin
10. júl 2009

Novidíš, my sme zase už od siedmej doma, lebo už o ôsmej je v posteli, lebo ona sa musí ešte minimálne pol hodinu váľať po našej posteli aby mohla s kľudným svedomím ísť spať 😖

hasleerka
10. júl 2009

misel a keby si jej to posunula ... to by asi nebolo dobre?

miselin
10. júl 2009

Hašlerka ona je taká, že čím ide neskôr spať tým skôr vstáva aj ja to mám tak tak to zdedila asi po mne no 😖 Inak by som jej to hneď teraz cez leto posunula 😒

hasleerka
10. júl 2009

tak to potom hej ... a tm je v práci či doma?