Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

kaciatko68
20. júl 2009

Teda uf, tak by som sa nechcela vrátiť domov ☹ . Ani neviem, čo by som potom robila ....

dadulaa
20. júl 2009

Baby, ja som tiež tak dnes nechala zapnutú práčku a išla som s malým von 😝 síce iba pred dom a na chvíľu, ale ked si pomyslím, čo sa mohlo stať, tak už to asi neurobím.

miselin
20. júl 2009

Dadulka no kedy pridáš nejaké tie fotky 😕

ludka_r
21. júl 2009

Uf, pozerala som, až mi zle prišlo.. ☹ No je to strašné, chúďa... Neviem si to ani predstaviť, asi by som sa zbláznila... ☹ Ja tiež odchádzam, keď periem, už veru radšej nebudem.... 😖
Nie je ten byt niekde pri knižnici, alebo tak... Lebo som cez týždeň šla okolo a zdalo sa mi, že to tam strašne srmdelo. Ešte som pozerala, či niekde nehorí, ale nič som nevidela... 😒
Inak, Miselin, lepšie neísť na dovku k moru ako mať chlapa bez práce, nie?? 😉
Tak ja dnes idem do PU a budem preč až do svadby... Tak mi držte prsty, nech si to ten môj nerozmyslí... 😉

jana30
21. júl 2009

ahojte,
no pozerala som to video a je mi jej uprimne ľuto, ani si to neviem predstaviť keby sa to stalo nám, no hruza,
a ja tiež nechávam pustenú pračku a idem von, ale ona nemusela mať pustenú pračku, či mala? tam mohol nastať skrat aj ked je len v zásuvke,
zuzi, ja som v tej kolíske či si požičala tvoja sestra mala ušité také hniezdo - hodím foto do albumu, ešte to by mala tá segrina kamoška k tomu vrátiť bolo to tam moc pekné

zuzka99
21. júl 2009

hej jani, hovorila dana, že ešte kamoška zo Švédska dovezie to hniezdo, je nádherné, ty si riadna šikula 🙂 a baby, zase až také strašné ako ukazujú na markíze to s tým vyhorením nie je, nemusí vám to byť tak ľúto. nechcem tu na nete písať o tom, radšej potom poviem osobne, nech ma neudajú pre verejné ohováranie 🙂

hasleerka
21. júl 2009

no ja som ju teraz videla prvý krát Zuzi čo si poslala to video ... ale vraj to nebolo od práčky, ved mali vypnutú elektriku ... aspoň tak som počula ... no ale fakt je že hlavne že sa nikomu nič nestalo

hasleerka
21. júl 2009

ludka ten dom máme pri hasičoch

dadulaa
21. júl 2009

pridala som pár fotiek z dovči do albumu, kto chce kuk 😉

hasleerka
21. júl 2009

dadula krásne, ste si fakt super užili 🙂

zuzi tak som mala pravdu,

miselin
21. júl 2009

Ludka držím palce nech ti svadba dopadne čo najlepšie 😉

Dadulka krásne fotky 😵 😵 A ako ste dlho čakali nakoniec na tých hraniciach? A nechceš cuketu?

Ak chcete niekto tú cuketu tak dajte vedieť, lebo ju inak rozdám susedom aby mi v chladničke, nezhnila 😉

dadulaa
21. júl 2009

hasleerka, díky, veru sme si to užili, hneď by som sa tam vrátila..

miselin, na hraniciach sme boli v 5 km kolóne a zdržalo nás to tak hodinu a pol, ale nezastavovali každého, len si vytipovali asi každé 20. auto, nás nezastavili, lenže kolóny boli aj v Rakúsku pri Grazi, kde robia cestu, tie boli horšie, hlavne po ceste späť 😠 a kolóny pred Lignanom, to ani nehovorím.. Cuketu mám tiež a neviem, čo s ňou, asi spravím cuketové placky, tie sú mňam 😉 😝

zuzka99
21. júl 2009

joj dadula, super tam muselo byť 🙂

hasleerka v čom myslíš, že si mala pravdu? myslíš tú pračku, že sa to nemohlo od nej chytiť keď nemali elektrinu? lebo vraj ju mali popripájanú sami niekde ku zdroju na čierno a asi to sa chytilo, ale neviem, ľudia natárajú všeličo

miselin, tak ja by som po cuketu dobehla teda, som myslela, že máš len 2, že to aj sama spotrebuješ

miselin
21. júl 2009

Zuzi ja mám cuketu pre seba zvlášť odloženú, toto mám už na rozdatie. Zajtra ideme ráno na alergológiu ale uvidím ak by sme šli náhodou do mesta by som ti ju aj zobrala, alebo ak by si šla na Lánsku na ihrisko doobeda tak by som ti ju dala tam, veď tam sa môžeš ísť aj poprechádzať. Malá je objednaná na deviatu tak dúfam, že sa do desiatej vybavíme a by sme veru mohli ísť aj na to ihrisko 😉

kaciatko68
22. júl 2009

Tak babulky, zajtra večer o 21.00 odchádzame - keď malá zaspí a preložíme ju do auta. Dúfam, že tú 11 hodinovú cestu v pohode zvládneme.
Jankabambulka : kedy teda idete vy?
Už som ale z toho balenia a chystania taká unavená. Hlava ma bolí ako koňa.

zuzka99
22. júl 2009

kaciatko, klud, neboj, všetko bude dostatok a keď bude chýbať kúpite tam

hasleerka
22. júl 2009

kaciatko krásne si to užite, nech vám počasie výjde a malá nech to zvládne

miselin môj bratrenec býva asi tak 25km od podhájskej, ale už mám zistené spoje, takže ak bude fajn počasie 2 alebo 3x isto pôjdeme

miselin
22. júl 2009

Kačiatko tak si užite dovolenku a Linduška nech to zvládne na 1 😵

Kačiatko a berieš Britaxku?

Dnes som si bola dať urobiť pas, tak nakoniec asi pôjdeme, lebo MM vychádza v auguste nejaké voľno tak ak mu dajú dovolenku tak frčíme aj my. Inak sa strašne bojíme tej cesty či by to Domča zvládla 😒

miselin
22. júl 2009

Janka 30 ako malý zvládol cestu, išli ste tiež večer? A spal vám celú cestu, alebo ste ho aj budili aby sa trošku povystieral keď ste si robili prestávky

kaciatko68
22. júl 2009

Miselin, berieme Britaxku, ale na noc ju tam spať nenechám a bude na sedadle a ja pri nej. Ideme večer o 21.00. Večer všetko spravíme tak ako bežne, okúpeme, oblečieme do pyžamka, dáme spať a keď zaspí, tak fuk ho do auta a ideme. Tak dúfam, že sa nezobudí a bude spať aspoň do 8.00 ráno, tak ako doma. A hlavne dúfam, že nebude vracať.
A berieme už aj nový kočík http://www.darababy.cz/zbozi/euro-cart-lira-4-2... - ten zelený.
Kým sme ho vybrali, tak to teda trvalo, chceli sme ten nový MOON 2009 golfáč, ale vôbec neboli a podľa stanovísk ani nevedeli, kedy budú. Tak sme nakoniec zobrali tento zelený tak, aby bol aj pre chlapca, aj pre dievča. Mužov brat budú mať bábo - 12.8.2009 Tobiaska. Tak som zvedavá, či vydrží, kým prídeme, alebo prídeme a šup ho rovno do pôrodnice pozerať bábo ...
Tak sa majte pekne a držte palce, hlavne nech v zdraví prídeme.

dadulaa
22. júl 2009

Kaciatko, aj ja želám šťastnú cestu a veľa pevných nervov, ak budete v kolónach. Juj, hneď by som sa s vami vymenila a išla znovu.. 😉

miselin, nezoberiete ma do kufra? 😀 Kam teda pôjdete?

miselin
22. júl 2009

Kačiatko kočík je veľmi pekný vyzerá ako tie Moon golfky 😉 A to nebudeš mať Lindu vôbec v autosedačke pripútanú?

miselin
22. júl 2009

Dadulka a tebe malý spal v autosedačke? Alebo si ho tiež mala len položeného na sedačke. Veď s nami mi nemáme s kým ísť lebo všetci už boli alebo sa v najbližších dňoch chystajú. MM chce ísť do chorvátska ale ja by som radšej do Talianska ja tie kamienky moc nemusím, aj keď v Chorvátsku je určite krajšie ako v Taliansku a aj čistejšie more, ale pre mňa je lepší piesok 😅 Som ostala už akási prieberčivá a ufrflaná 😝

miselin
22. júl 2009

Som zvedavá ako dlho budem čakať na ten pas 😖

dadulaa
22. júl 2009

Misel, ja si nemyslím, že v Chorvátsku je krajšie, každá krajina má svoje čaro, v každej je pekné niečo iné. Mne sa páči v oboch 🙂 Malý bol celý čas v autosedačke, by som to asi neriskovala mimo nej, ale to je každého vec. Inak mi po ceste moc nespal, za celú noc možno 3 hodky, čo bol taký rozrušený, stále sa pýtal, kedy tam budeme 😉

miselin
22. júl 2009

Dadulka veď toho sa ja bojím, že ak by mi malá nespala tak mi bude revať celú cestu hysterákom, lebo ona skrátka sedieť na tej riti nevie. Za celý deň sedí možno 10 minút a aj to len v piesku 😅 😀 Ani pri kŕmení nespí.
Mne sa viac páči Chorvátsko ale tie kamienky mi móóóc vadia 😒 Najviac sa mi páči Francúzsko 😵 😵 😵 😵 😵

miselin
22. júl 2009

Mňa tá cesta strašne odrádza od dovolenky, neviem stále ako sa rozhodnúť či ísť alebo nie, keby som tak dopredu vedela ako mi malá zvládne cestu 😒

dadulaa
23. júl 2009

Misel, keď ju nedáš cez deň spať a pred cestou jej dáš štvrťku kinedrilu, tak máš problém vyriešený, bude spať ako drevo 😉 Ja som dala malému po ceste späť tiež a do pol hodky spal.

miselin
23. júl 2009

Dadulka prajeme Kubkovi všetko najlepšie k narodeninám, veľa zdravia, šťastia a nech sa ,mu v škôlke veľmi páči. Dominika posiela veľkú pusu 😵