Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
24. júl 2009

No ja neviem čo myslíš tým poťahovala, lebo ja som v živote tortu nepiekla 😅 Ale dávala na ňu bielu polevu, no a tú len ozdobila troškou krému a aj lentilky keď na ňu lepila tak dala trošku krému a do toho lentilku 😝

dadulaa
24. júl 2009

myslela som potiahnuť hmotou napr. z cukríkov Marshmallows alebo sa dajú kúpiť už hotové hmoty napr. K2, ale to ti asi nič nehovorí 😀 chcem to skúsiť, hádam sa mi podarí.. 😉

miselin
24. júl 2009

No máš pravdu, nič mi to nehovorí 😅

miselin
24. júl 2009

Od kedy som dala Domču spať, som ju už musela brať 8 krát na ruky, čo stále plače 😢 To bude zase noc 😖

hasleerka
24. júl 2009

zuzi som ťa dnes videla vonku s dákou kámoškou ... my sme tiež konečne boli vonku, dúfam, že Miška už neochorie ... doktorka povedala že už môžme po troškách byť vonku

hasleerka
24. júl 2009

nany tiež ste mali krštiny na strede v reštike? aj my a moc sa mi tam páčilo 😉

zuzka99
25. júl 2009

hasleerka, asi si ma videla so švagrinou, je tu teraz do polovice augusta

hasleerka
25. júl 2009

ak máte deti v rovnakom veku, tak potom hej ... videla som vás z balkona a potom ste boli za naším domom

jankabambulka
25. júl 2009

ahojte
som tu na skok
už sme vymaľovali spravili ešte umyť zem... a doplnky do detskej a obývky
na budúci týždeň asi spálňa a kuchyńa-bŕŕŕ
strašne zle sa to robí s tak malými loptošmi

miselin
25. júl 2009

Bambulka a nešli ste na tú dovolenku?

miselin
25. júl 2009

A hoď fotky ako ste to porobili

jankabambulka
25. júl 2009

hodím ale musím najskôr nájsť foťák 😀 ale nie , odfotím večer.
nie na dovču pôjdeme tento týždeň, ak sa ni nestane alebo 7.8 a to máme možnosť ísť do supiš apartmánu , kdeboli naši susedia a zobraloi kontakt od tej ženskej..

dadulaa
25. júl 2009

Miselin, aká bola noc? vyspala si sa? 😉

zuzka99
25. júl 2009

ale budete mať krásny, vymaľovaný a čistučký bytík, ten pocit milujem, len keby nemusel človek absolvovať to predtým. a potom si oddýchnete na dovolenke 😉
baby robili ste tú cuketu? ja som to kedysi robila podobne, volalo sa to cuketové lode a tiež sa to tak dlabalo a potom naplnilo plnkou z ryže a mletého masa, korenie, zelenina a posypalo postrúhaným syrom 😝 my dnes dojedame od včera a zajtra máme ísť ku svokrovcom, sú tam hody, či púť či ako to tam volajú, tak asi budeme jesť tam, tak zase tú cuketu neurobím.
hasleerka, švagriná má dcérku o 10 dní mladšiu od Slávka, tak to si ma videla s ňou, išli sme čakať chlapov a potom na pivko a večeru do penziónu Bystrica

zuzka99
25. júl 2009

inak my máme stále oštaru s tým spaním, teraz aj s jedením, akorát išiel mm kúpiť probiotiká do lekárne, lebo som ich vysadila na leto, ale nechce vobec jesť tak skúsim znova, či pomožu. jesť nechce vobec, dnes som mu núkala na obed fazuľovú polievku, ryžu, tú cuketu alias čína, zapekané kuracie prsia so syrom a šunkou a nič z toho ani len neskúsil. ráno sa ani nedotkol chleba s nátierkou, ani šunka, jogurt, proste nič. som už nešťastná a pri každom krmení mi je do plaču 😢

miselin
25. júl 2009

Dadulka noc bola celkom v pohode, som k nej vstávala asi len 5 krát, ale som mala lepa, že sa nevyspím 😅

Zuzi a kde sú tie hody? Zuzi a pije ti aspoň mlieko? Lebo aj Dominika mala asi mesiac takéto obdobie, že jedla len suchý chleba a mlieko, jogurty a inak nič. Ja som jej dávala Pikovit, to sirup na nechutenstvo a potom sa to zlepšilo a papá mi aj teraz, len pri tom nemôže sedieť 😖 Včera som ju musela kŕmiť na húpačke za stáleho húpania 😝

miselin
25. júl 2009

Ja tú cuketu teraz robím, akurát sa to dopeká tak som zvedavá aké to bude, ale vyzerá to dobre. urobila som aj melej, ale bez hríbov

zuzka99
25. júl 2009

je to v Lednických Rovniach - Anenská púť. neviem, ale podľa mňa hlavný program bude dnes a zajtra už asi moc nie. ale mne je to jedno, ja tam nejdem na program, skor len pozrieť na návštevu a najesť sa.

zuzka99
25. júl 2009
zuzka99
25. júl 2009

video može slúžiť ako návod pre ludku 🙂

jankabambulka
25. júl 2009

ste tu? pridám na chvíľu fotky

miselin
25. júl 2009

Bambulka ja som tu a kde sú tie fotky, som ti kukla do albumu a tam nič ☹

zuzka99
25. júl 2009

ja tiež nevidím ☹

jankabambulka
25. júl 2009

tak idem ešte raz dať

jankabambulka
25. júl 2009

no tak rýchlo kuki kuk

zuzka99
25. júl 2009

nechaj jani do rána, my máme návštevu a nemožem tu čakať, pozriem si keď odídu večer 🙂

dadulaa
25. júl 2009

Miselin, aká bola cuketa, podarila sa ti? ja som dnes robila cuketové placky a u sestry som jedla tú zapekanú a bolo to celkom fajn.

Zuzka, super video, originálny nápad 🙂

miselin
25. júl 2009

Bambulka pekná izbička 😵 😵 Sa už aj ja teším keď urobím Domči, ale MM ma stále odhovára aby som počkala a bla bla a mňa ide z toho šľak trafiť 😠

miselin
25. júl 2009

Dadulka bolo to celkom dobré a ani MM nefrfľal, že v tom nieje mäso a mu to normálne chutilo 😲 A ani Domča nepindala a pekne papala 😀

miselin
25. júl 2009

Dnes sme boli kuknúť segrenku na svadbu a samozrejme mi musela Domča šľahnúť rovno do kaluže, tak sme radšej nešli ani dovnútra 😅 No jediná malinká kaluža na chodníku a musí sa do nej vyvaliť 🙄