Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

hasleerka
27. júl 2009

dadula aké pekné a vyupratované ... no som sa nažhavila a idem aj ja babám spravit úpravy, vyhodit ten modrý koberec a kúpit aj nový luster, len hladám dáke nápady, chcem to preladit na žlto-oranžovo prípadne k tomu dáku zelenú ... keby ste videli niake nápady, dajte vediet

dadulaa
27. júl 2009

baby, díky. Miselin, malý sa hráva s tými hračkami, ked sa mu chce, niekedy si ich ani nevšimne, ale väčšinou sa s nimi pohrá. Uvidíš, aj Dominika príde do takého obdobia, ked ju začnú baviť hračky 😉
Inak my máme detskú pri kúpelke, lebo ked sme tam mali kedysi spálňu, tak som nemohla spávať, lebo bolo počuť všetko, čo robili nad nami a pod nami v kúpeľni, teda väčšinou sprcha a kúpanie 😀 Takto mi to viac vyhovuje a ten výťah nepočujem.

miselin
27. júl 2009

Nany díky už sme to aj pozreli a možno sa tam na jeseň aj vyberieme 😉

hasleerka
28. júl 2009

ahojte, nechystá sa niekto dnes na kupko?

zuzka99
28. júl 2009

mu nie, my zatiaľ asi vo štvrtok pojdeme

miselin
28. júl 2009

My tiež nie ale ak by ste chceli môžeme dať zajtra stretko pri fontáne doobeda 😉

hasleerka
28. júl 2009

no zajtra mám na pláne ísť do tesca, začína akcia na školské predmety, tak som už slúbila Zuzke že ideme na nákupy ... inak bolo celkom dobre na kupku, nebolo veľa ľudí, lebo až také horúčavy neboli, ale myslím že babám to vôbec neprekážalo, tie by bolo vo vode furt, aj ked im už zuby drkotali

zuzka99
28. júl 2009

my ideme na 9,30 do fotoateliéru fotiť malého a potom som v meste, takže okolo 10,00 možeme byť pri fontane

hasleerka
28. júl 2009

máte 1,5 roka zuzi tak idete? potom ukáž fotečky 🙂

zuzka99
28. júl 2009

nie, nie, je tu švagriná s malou a chceli mať na pamiatku spoločnú fotku tak preto idú. a chcela to v ateliéri

zuzka99
29. júl 2009

tak ja pojdem ku fontáne tak či tak, keď sa nikto neozýva a uvidím kto tam budete 🙂

miselin
29. júl 2009

No ja nejdem, lebo malá tu stále bačí, tak nemám náladu s ňou ísť až do mesta lebo by mi prerevala celú cestu ☹ Zajtra ak bude náhodou normálnejšia by som išla lebo si musím ísť pre pas, už mi ho urobili za týždeň. Lenže ak bude taká ako dnes tak pôjdem zase akurát tak do ri... 😠

jankabambulka
29. júl 2009

misel - normálne mi ťa je ľúto, viem o čom píšeš. včera sme to mali "dabl" ale asi bolo čosi vo vzduchu lebo volala som so švagrinou a hovorila , že jej malá je ubačaná ako čert a to má4r. a potom v meste som stretla dve kámošky a hovorili presne to isté. nám, však pomáha ísť von keď sú tak hnusní. cez deň mi to až tak nevadí ale v noci 😠 🙄 . ja som už na prášky. tak by som si rada schrupla aspoň 3hodinky v kuse.. dala by som za to aj celú materskú ☹ . raz jeden raz druhý ako keby ani noci nemali a toto už mi robia týždeň. dovtedy len miško zle spinkával ale toto , to už je aj na koňa hodne. normálne som z toho nervavá a hovorím chlapovi, keď budeš v obchode kúp mi čaj na relax, lebo by som ich asi musela .....juuj
no nič, idem robiť tuniakový šalát a nakladané prsia.
tak zatím papa

miselin
29. júl 2009

Bambulka veď aj u nás pomáha ísť len von, lebo doma je to katastrofa ☹ Ale ísť len pešo bez kočíka, lebo keď má nervy tak mi ani tam nesedí a raz som s ňou bola v meste keď bola upišťaná a mi bolo až do revu a od vtedy s ňou chodím do mesta iba keď je normálna, takže veľmi zriedka alebo musím ísť aj s MM aby som ju mohla niesť pol cesty na Rozkvet na rukách. U nás sa už noci chvalabohu zlepšili, lebo už by som bola isto v cvokárni. Teraz sa mi budí tak maximálne 3-4 krát za noc takže véééélka pohoda, ale pred včerom či kedy to bolo som ju brala každých 20 minút na ruky a od jednej do druhej nespala vôbec, takže ráno som sa ledva vyhrabala z postele. Už aby bola otvorená Včielka tam budem chodiť asi každý deň

jankabambulka
29. júl 2009

inak miško začal jesť pokvasniciach 🙂 len aby ho teraz nenakynula až až až 😀 😀
fakt, misel u mňa si do septembra môžš spraviť včielku dočasne. neboj naši sú Ok ak je tu niekto druhý 😉 a ked nebude diminička ok tak pôjdeme von. doobeda ich nedávam spať až od 12 . teda snažím sa ich tak udržať i ked to tak vždy nejde a niekedy musia ísť už o 8 do postielky.

miselin
29. júl 2009

Mne tiež chodí spať okolo pol dvanástej až dvanástej a doobeda sa musí vybehať aby spala a poobede keď je moc teplo tak chodím až tak okolo pol šiestej. MM mi stále hovorí aby sme ju na dva týždne nechali u našich a my šli na dovolenku si oddýchnuť bez nej. Ale keď si predstavím, keby im tam stále pišťala a v noci tak často vstávala, tak by akurát tak mohli ísť do nemocnice po tých dvoch týždňoch s ňou, to by ma k sebe už ani nepustili 😅

miselin
29. júl 2009

Neboli ste niekto v Taliansku koncom augusta a začiatkom septembra? By som chcela vedieť či je tam ešte teplo a aj more či je ešte teplé

jankabambulka
29. júl 2009

misel je tam tak ako píášeš , moji svokrvoci chodia len v tom čase aj tereaz idú aj s borkou 😉

miselin
29. júl 2009

Hej Bambulka je ešte v septembri more teplé? Sa bojím, že by tam bola už kosa, ale vlastne keď sme boli na Čiernej Hore koncom júla tak tam zrovna bol ten studený prúd a voda bola ako ľad, takže sme sa moc nekúpali, keď bolo 40 stupňou a voda bola móóóc studená akurát tak na infarkt 😝

jankabambulka
29. júl 2009

a my máme po dovolenke, teraz sa mi neche o tom písať, najskôr sa musím z toho vyrevať...

zuzka99
29. júl 2009

bambulka neplač, možeme ísť ku nám na chatu to grilovanie uskutočniť 🙂 😢 a ani mi nikam nejdeme 😉

zuzka99
29. júl 2009

miselin, neviem, ale v aug. maju taliani dovče a všetko je strašne drahé a všade pri mori kopec ľudí

miselin
29. júl 2009

Bambulka ☹ ☹ ☹ My tiež stále váhame či ísť či neísť s týmto našim deckom 😒

Zuzi to viem tam kde sme chceli ísť by sme sa ani na pláž v auguste nedostali a hluku by tam bolo teda riadne to by sme sa vôbec nevyspali, preto by som išla až začiatkom septembra

hasleerka
29. júl 2009

bambulka, len sa vyplač ak sa ti ulaví ... my tiež toho roku k moru nejdeme ... zuzi no fakt by bolo super dať spicha na tej vašej chate 🙂 🙂 🙂 ... len kedy sa dáme všetky dokopy ☹

jankabambulka
29. júl 2009

no miško chytil teplotu bez sprievodných javov. mal 39,1°C a po liekoch mu stúpla dokonca na 39,4°C. ci páni hja som na prášky z toho . ako keby nestačilo to , že som sa dozvedela že nejdeme na dovču.

miselin
29. júl 2009

Bambulka a nebude mať tú šiestu chorobu? Tam bývajú také vysoké teploty a inak žiadne iné prejavy sú tam neni, len sa dieťa po troch dňoch osype 😒 To vieš keď sa darí tak poriadne u nás to je tak vždy. Keď mi je najhoršie tak musí byť Dominika tak strašne zlá, že sa to nedá ani opísať ☹

hasleerka
29. júl 2009

bambulka a čo už má antb. ... mne Miške klesla teplota skoro až po troch dňoch čo jedla antb., tiež nekašlala, len mala hrdlo zapálené a asi aj niaky zápal teda v sebe ... a už je mu lepšie či ešte aj teraz teplotuje

miselin
29. júl 2009

Na Happy fote je zase akcia na fotky ak by ste chceli http://www.happyfoto.sk/svk/page/78/cez-interne...

hasleerka
29. júl 2009

miselin už som si stiahla aj ten program ... skúsim ma tak jednoducho navigovať ... to len zadám fotky aké chcem, a odošlem

hasleerka
29. júl 2009

miselin a dokedy je tá akcia