Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

hasleerka
31. júl 2009

miselin dík za želanie ... no ked to uvidí Domča možno bude chcieť, bo Miška ked vidí Zuzku tak aj ona chce "podplsenku" ... to som Zuzke len tak slúbila na narodky, som najprv myslela že niečo ako lambáda, ale boli v tescu také dve podprdy za 100,- no nekúp to a ešte ked má z toho takú strašnú radosť ... ale je zlatá, nič tam nemá a taká chodí pyšná 😀

miselin
31. júl 2009

Hašlerka 😀 😀 😀 Sú tie decká len podarené 😀

miselin
1. aug 2009

Dobré ráno 😵

Bambulka no tak mi sme výškovo o 3cm vyšší ako priemer a váhovo o 2kg ľahší od priemeru 😅 No proste modelka 😀

miselin
1. aug 2009

A deckám už je lepšie?

miselin
1. aug 2009

Hašlerka kedy idete do tej Podhájskej? My ideme vo štvrtok tak sa tam možno aj stretneme 😉

hasleerka
1. aug 2009

jej miselin a pôjdete sa už vo štvrtok aj kúpať ... my ideme v pondelok k bratrancovi, a v utorok by sme hned chceli íst na kupko a potom ešte niektorý iný deň

moja Miška je o 3cm vyššia a váhu má presne priemer

miselin
1. aug 2009

Hašlerka by sme hneď chceli ísť aj na kupko, dúfam, že sa tam dostaneme doobeda, lebo ak bude Domina pišťať v aute tak budeme musieť každú chvíľu stáť 😅 Naši tam išli dnes tak dúfam, že nám do štvrtku zoženú nejaké ubytko aby sme sa rýchlo ubytovali až sa môžeme ísť hneď kúpať. Sa už teším konečne vypadnem z domu 😀

zuzka99
1. aug 2009

tak nám to tiež sedí, Slávko je presný priemer 😉 ja som to tu kedysi našla a som si pomyslela, že aká super vec a potom som to stratila. tak dík bambulka, že si to sem dala. My dnes ideme na 5 dní na prázdniny, keby som nebola na nete, tak na vás myslím, nech sa deti vyzdravia a tí čo idú na dovču nech si ju užijú 😉 a Zuzke dodatočne všetko NAJ k narodkám, nech sa darí v škole a podprsenky aspoň C nech kupuje 🙂

jankabambulka
1. aug 2009

u nás miško úplný ideál a katka minimum vo váhe aj výške ba dokonca vo výške ešt epod minimum.
ďakuejme ešte raz za podporu. všetkým kumu sme nepriali tak dodatočne V3ETKO NAJ -a veru zuzke max košíček C , lebo od D nie skoro nič pekné a ťažko sa zháňa - viem o čom píšem presšla som si košíčkami D, DD, E a je to fuška, našťastie som skončila zasa na D ale ani to ni eje výhra /obzvlášť s tak vyťahanými/.
misel- ja chlapa volám na podhajskú už odkedy spolu žijeme , ale zatím je to stále pri tom volaní 😠 asi použijem tvrdšiu presviedčaciu metódu /žeby podväzky? 😀 😝 ??/
Zuzik užite si to naplno a hlavne Slávko. misel, s tou sa nelúčim, ty si tu do štvrtka.

hasleerka
1. aug 2009

misel tak dúfam že sa tam vo štvrtok určite nájdeme ... a nemôžete ísť skôr?..

zuzka, bambulka dík za želanie 🙂 ... inak bambulka ja som ani nekojila a mám zrazu z C až E, ale podprdy mám také dve pekné, český výrobca, ešte sa na ne chystám a potom len obyčajné bavlnené ,

zuzi užite si prázdniny 🙂

hasleerka
1. aug 2009

neviete či sa dá zistiť počasie aspoň na týždeň?

miselin
1. aug 2009

Zuzi aj vy si dovolenku poriadne užite 😉

No ja mám také slabé B košíčky a som mala po kojení čo robiť aby som ich trošku pridvihla, lebo mi ostali len také šupky no fuj 😝 😅 Ale už je to celkom v pohode, ale musím každý deň cvičiť 😖

Hašlerka nedá sa nám ísť skôr, lebo MM nedali dovolenku, si musel len zmeny vymeniť tak mu to nejako vyšlo aspoň na ten štvrtok, piatok 😒

miselin
1. aug 2009

Hašlerka tu je niečo na tento týždeň http://www.cas.sk/clanok/125829/video-meteorolo...

hasleerka
1. aug 2009

misel tak to vyzerá že sa stretneme aj v piatok, aspoň dúfam, musíme vymeniť čísla až si zavoláme ... v utorok teda isto nepôjdeme ... no urobíme si veget na chalupe 🙂

dadulaa
1. aug 2009

pridala som fotky z oslavy, aj fotku torty, kuknite 😉

hasleerka
1. aug 2009

jáj čačaný ste, aj torta vyzerá dobre 🙂 ... aj chutila? ... neviem či sme my toho 23-ho blahoželali, ak nie tak sa ospravedlňujeme a dodatočne želáme všetko len to najlepšie 🙂

miselin
2. aug 2009

Hašlerka paráda 😀

Dadulka tda si macher, keď si takú peknú tortu upiekla 😲 😵 To mne sa nikdy toto nepodarí, lebo nemám trpezlivosť a nadanie 😅

miselin
2. aug 2009

Ja som dneska asi po 4 alebo 5 rokoch varila v nedeľu obed 😅 Naši sú v tej Podhajskej tak som bola donútená variť 😖

jankabambulka
2. aug 2009

miel??????? to nechápem, vy bývate s rodičmi?? alebo ako ??

miselin
2. aug 2009

Bambulka nie nebývame, ale každú nedeľu k nim chodíme na obed a nabalia nás aj na pondelok takže nemusím variť 😀

dadulaa
2. aug 2009

baby, díky, torta chutila, no som sa bála, že nebude, ale chcelo to veľkú dávku trpezlivosti a času, kým sa mi podarila 😵

hasleerka, vďaka za gratulácie, aj my dodatočne želáme Zuzke len to naj, naj k narodkám, nech sa jej v živote splnia všetky priania 🙂 😉

Miselin, a čo si dobrého varila? to pre inšpiráciu.. 😀

miselin
2. aug 2009

8le len kuraciu polievku, pečené stehná, ryžu a omáčku z kur. pŕs s cuketou a strukovou fazuľkou na zajtra

ludka_r
3. aug 2009

Ahojte, ako sa máte???
My sme včera konečne prišli domov, nevedela som sa dočkať, po takom dlhom čase... 🙂
Svadba bola super, aj keď len do jednej v noci, ale nevadí.... Pozrite album, ak chcete...
Som ale z toho teraz taká vysmiata, že ja a vydatá, akosi sa mi stále tomu nechce veriť... 😀

miselin
3. aug 2009

Jééj Ludka blahoželám, si bola krásna nevesta 😵

kaciatko68
3. aug 2009

Ahojte všetky.
Tak už sme nazad z dovolenky. Večer skúsim pridať nejaké foto a trochu popísať.

miselin
3. aug 2009

Jééj vitaj Kačiatko ako bolo?

jankabambulka
3. aug 2009

dievčatá dnes sme boli na kontrolu a potom som išla ja ku svojmu doktorovi a sestrička - kamarátka hovorí, dnes odviezli ďaľšie dieťa do blavy skrz meningitídu 😠

miselin
3. aug 2009

Ty koki to čo ide za pliagu 😲 A malo aj pijaka to malé? Ja som len zvedavá ako to bude keď tu začneme dostávať ešte aj tu novú chrípku 😖