• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

2. júla 2014 
kaciatko inac ta poznam z videnia :grinning: .
11. aug 2009 o 21:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andulka, ale zase sa malá od neho veľa naučí a obkuká :wink:
11. aug 2009 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, tiež sa pridávam ku gratuláciam Zuzkám a dakujem za moju Zuzku

andulka, u nás je to tiež hrozné, Miška všetko opakuje po Zuzke a všetko chce robiť ako ona, niekedy ma ide z toho picnúť
11. aug 2009 o 22:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, ďakujem za blahoželania a tiež blahoželám Zuzke a aj malej Zuzke :dizzy_face:

Ja som dostala akúsi brušnú virózu. Tak som bola včera radšej u našich , lebo som sa nemohla ani pohnúť, malá to našťastie nedostala a dúfam, že ani nedostane :unamused: No a naši si vyskúšali nočné vstávanie :sweat_smile: Malá v noci zase buntošila, tak k nej moja mamina vstávala 24 krát :sweat_smile: :grinning: No aspoň si to vyskúšali na vnúčati, keď mi sme s bráchom boli dobrý :grinning: A to, že mala u mňa nervy keď mi išli zuby a budila som sa asi 5 krát za noc :grinning:
12. aug 2009 o 09:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A Ivka vitaj medzi nami :wink:
12. aug 2009 o 09:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuzka obkuka :wink: ,ale len same blbosti.A uz mu zacala aj nadavat.Toto su jej slova: Adam pestan ,nejob,nono,debiv -debil,choj prec. :wink:......no ,ale take su detiska.

Hasleerka, lenze Miska sa aspon uci od Zuzky nieco dobre, ved ona je zlata. :grinning:
12. aug 2009 o 09:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juuuj Hasleerka, ja som debiv, mňa ani nenapadlo, že aj tvoja Zuzka je Zuzka a som jej nezagratulovala. Prosím o prepáčenie a naprávam chybu :angry: blahoželám, blahoželám a prajem všetko NAJ a už aj šťastie v láske, nie? veď už je veľká slečna a ja v jej veku už som mala prvú veľkú lásku za sebou :wink:
12. aug 2009 o 11:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte nové maminky
bože baby mi máme zasa nespavé noci - ja ich dám asi do mrazáka, teda aspoň miša. keby eln v noci ale jemu sa zachcelo revu aj cez deň.. :angry:
12. aug 2009 o 12:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Malá má také strašné sople - hrúza. Odsávam to odsávačkou na vysavač, pri tom kričí ako tur, ale steká jej to do hrdla, potom kašle. A vždy tak neskoro večer okolo 11.00 hod je jej úplne zapchá noštek, potom jej dávam kvapky, to sa mi zasa zobudí. A pritom spí aj na vyvýšenom. Už neviem, čo mám s tými sopliskami robiť :frowning2:.
12. aug 2009 o 13:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte...
Tak, vyzerá to tak, že leto nám už pomaly ale isto končí... :frowning2: Som z toho veľmi nešťastná, ani som si ho nestihla užiť... Ale je aspoň jedna vec, prečo sa teším na zimu.. Vtedy by som už mohla byť pravdepodobne tehotná... :wink: :wink:
Viliamko zatiaľ chorí nie je, ani plačlivý, tak som rada.. Len býva teraz akosi viac ospalý....

Kam chodievate s detičkami, keď je takto škaredo alebo zima?? Minulý rok som to neriešila, malý bol v kočári, ale tentoraz to budem musieť vyriešiť.... :unamused:
12. aug 2009 o 13:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ludka, my sme v zime chodili tak 2x týždenne do Včielky do obeda a po obede von. možeme tak aj túto jeseň a zimu, keď bude hnusne vonku
12. aug 2009 o 16:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte ďakujem za privítanie. to je pravda kam sa dá ísť keď je v lete škaredo??? plaváreň zatvorená a to nehovorím že som obvolala celé okolie a nič schopné a vhodné pre deti som nenašla. :cry: to je hrúza. Ihriská a pieskoviská mokré a doma nás už ,,mrle,, žerú.
12. aug 2009 o 16:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ivka000, ja ťa poznám z Moštenca :slight_smile: inak aj my sme boli celú zimu vo Včielke, ale už to padne, ked ide malý do škôlky..
12. aug 2009 o 16:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dadulaa asi aj ja teba ty tu máš vydatú sestru že?
12. aug 2009 o 17:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano mám
12. aug 2009 o 18:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuzi tvoj Slávko keď má nechutenstvo tak papá toľko ako moja Dominika keď jej chutí jesť :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. aug 2009 o 19:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bambulka ani mne zase Domča nespáva je to strašné vstávam k nej asi každých 20 minút a som tiež KO a trvá to už týždeň :frowning2: No a samozrejme keď je nevyspatá tak potom piští pre každú somarinu :frowning2: A teraz jej začína tiecť aj sopel tak dúfam, že nebude chorá a je to len zubami :unamused:
12. aug 2009 o 19:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dadulka a budeš chodiť aj do roboty? Lebo ak nie tak môžeš chodiť do Včielky ako náš doprovod, lebo mi tam budeš chýbať :frowning2:
12. aug 2009 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Misel, zatiaľ nemám robotu, ale budem usilovne hľadať, no ešte mám čas. Kľudne vám niekedy môem robiť doprovod :wink: už ti je dobre?
12. aug 2009 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Miselin a to mala ,akoze tych kazdych 20 minut sa uplne zobudi?
Kaciatko a nedavas malej Sinupred?Ale ty isto davas vsetko mozne, len aby to zabralo. :wink:
12. aug 2009 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andulka aj my to tak máme ako misel. presne zobudí , musíš vstať...:confounded: :angry:
12. aug 2009 o 21:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dadulka budem rada keď pôjdeš :dizzy_face:

Andulkau hej ona sa zobudí, alebo keď už počujem, že sa moc mrví a už fňuká, tak ju rýchlo učičíkam alebo hladkám a tak, no je to hrúza, lebo aj ona je potom nevyspatá a takáto je v noci od jej jedného mesiaca, takže asi tak no :confounded:
12. aug 2009 o 21:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ale už sa dá aspoň učičíkať, boli časy keď som ju musela zakaždým brať aj na ruky a to som bola KO, ešte že bola lahučká lebo neviem ako by som 10 kilové dieťa brala 25krát v noci na ruky. A často som ju v noci musela mať na rukách aj dve hodiny čo stále vrešťala, ale z toho už našťastie vyrástla :unamused:
12. aug 2009 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jankababulka ,miselin, tak to si neviem predstavit. :confused: No tak to vas obdivujem.Mala spi so mnou ,tiez sa meta v posteli, ale nezobudi sa.Mavala obdobie,ze si v noci sadla ,ale hned padla a zaspala.Ale ja si myslim ,ze to je tymi zubami.A neskusali ste im nieco dat s homeopatik.?
12. aug 2009 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi ty si podarená :grinning: ... andulka, len si mysli že Miška sa učí od Zuzky len dobré veci, haha skôr len to zlé, aj kopec somarín, ona sa len tvári že je zlatá, herečka je :grinning: :grinning: :grinning:

my sme dnes boli v nemocke, som myslela že má Miška ja kiahne, ale nie, vraj len dáke výražky poštípané, no neviem, dávame na to fenistil ... a so Zuzkou som tiež išla, urobil sa jej pluzgier a má to dáke stále červené, kožná povedala že je to na nohe namáhané miesto, že to ja tak dva mesiace bude začervenané ... no dúfam, že z toho nebude nakoniec dáka otrava

Linduške posielame cmuk nech sa rýchlo vyzdraví
12. aug 2009 o 22:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andulkau : sinupret sme zatiaľ nedávali. Ale ak to nebude prechádzať, tak skúsim. Pozerala som ten liek a vyzerá, že účinky má dobré. Aj my budeme chodiť do včielky, minimálne jeden krát týždenne. A potom von, alebo niekam na návštevu. Inak začínam pozerať nejaké oteplováky na zimu - teda vetrovku a nohavice na tráky by som najradšej a aby to bolo nepremokavé. Nemáte nejaký tip? Zatiaľ som pozerala nové veci na mimibazare.
12. aug 2009 o 22:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ozaj, koľko dní po príchode domov z pôrodnice ste išli pediatrovi ? A nahlásili ste sa mu skôr, alebo až s dieťaťom? K nám prišla doki domov na druhý deň po príchode z pôrodnice, ale švagrovi sa narodil malý Tobias v Žiline, už je dva dni doma a akosi sa k lekárovi neponáhľajú. Svoju obvodnú nechcú a ešte nemajú ani dieťa nikam nahlásené :unamused: .
12. aug 2009 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kačiatko, ja som bola nahlásiť ešte Zuzku, v den ked sme odchádzali z porodnice a Mišku som jej už len telefonicky z porodnice nahlásila ... ale neprišla hned na druhý deň ... ony majú tuším dáky den stanovený na návštevy
12. aug 2009 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
misel, ozaj fotky už mám doma, sú pekné ... ako často robia akciu ... už asi teraz nestihnem dať robiť
12. aug 2009 o 23:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kaciatko u mňa doki vobec nebola, ona nás pozná z detstva celú rodinu, tak asi preto. A mňa púšťali v sobotu z porodnice a v pondelok ráno som jej volala ho nahlásiť, nemala som vopred dohodnuté, brala som to ako samozrejmé akosi, no a keď som volala, sa ma pýtala či vládzem prísť a že mám ešte v to poobedie. Ona má v pondelok poradne, takže sme tam boli 2 dni po prepustení.
13. aug 2009 o 08:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok