Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

ludka_r
13. aug 2009

Ja som bola za doktorkou ešte pred narodením... Keď som prišla z pôrodnice, volala som jej a na druhý deň som išla k nej...
Nad tou Včielkou rozmýšľam aj ja.. Ale neviem, kde presne je. Viem, že na ZŠ na Rozkvete, ale hľadala som to tam, a nenašla... 😢

andulkau
13. aug 2009

Hasleerka ja viem, ze nase deti sa pred cudzim tvaria ako neviniatka. 🙂 Ale po hodinke ich to rychlo prejde.A uz sa Zuzka tesi do skoly?Ta vie co ju uz caka.Adam sa tesi, ale neviem ,kolko mu to vydrzi.Pri jeho nervaceniiiiii.

Kaciatko nechcem poucat,ale ja mam s nim dobre skusenosti.On je hlavne od soplika aj zaroven od kaslu.Ma to taku bylinkovu chut.Neviem ,ako ti papava lieky.Ked jej to das do striekacky a supnes do pusy rychlo cajik, tak bude ok. 😅 .Ja som to davala malej asi od pol roka.

Ked som prisla z porodnice ja som to mala presne, tak ako Zuzka99. 😉

jankabambulka
13. aug 2009

ahojte
my sme mali vopred dohodnuté pri borke - lekára a pri dvojkách to dokina brala ako samozrejmosť , že ideme ku nej. akurát sme ju raz stretli pri nejakom obchode a pýtala sa ako sa mám a hne´d som jej povedala , že kedy máme prísť s dvojkámi po narodení sa ukázať. ale ona povedala , že máme sa ozvať ked prídeme domov a ona príde ku nám.

sinupred - tak to u nás fičí od dvojíčiek až po chlapa 😉 - celkom sa im podaril tento liek- katuška -skús jej ho , naozaj je príma 😉

miselin
13. aug 2009

Ja som bola s malou hneď s pôrodnice u obvodnej a asi po troch dňoch došli ku mne lebo museli brať malej ešte kontrolné odbery. A Sinupret je fakt výborný, síce som ho malej ešte nemusela dávať ale ja sama som sa ho už naužívala až až 😉

miselin
13. aug 2009

Hašlerka v tom Happy foto je tá akcia do 24.8 tak to ešte stíhaš 😉 Ale ja si dávam robiť fotky len cez leto a cez zimu, to sa mi akurát nazbierajú

miselin
13. aug 2009

Kačiatko prosím ťa nevieš náhodou či je ten tenisový kurt na Dedovci ešte funkčný?

hasleerka
13. aug 2009

miselin, stíham, ale aby sa mi to oplatilo, musím aspoň zase stovku nazbierať ... ved ked býva aj v zime akcia to bude akurát

a kukám že máte pekné nové foto ... ozaj a koľko ste vlastne boli v tej podhájskej ... tak som vás ešte vykúkala, či vás nestretnem, som chcela baby spolu odfotiť

miselin
13. aug 2009

Dík za pochvalu, zajtra už asi pridám aj nejaké foto, sa mi nič nechce, keď mi to moje dieťa nespáva 😅 ☹
My sme tam došli vo štvrtok doobeda a poobede sme ešte išli na kupko a v piatok sme tiež boli na kupku a v sobotu sme išli ráno domov lebo sme šli ešte kuknúť do Piešťan a chceli sme ísť ešte do TN do Laugarícia na nákupy a tam nám už Domča kosila hneď v prvej predajni tak sme šli rýchlo domov 😝 Škoda, že sme ich hneď nepofotili, mňa to veru ani nenapadlo 😒

hasleerka
13. aug 2009

aha tak to ste boli len tak krátko ako my ... aj my sme boli štvrtok a piatok na kupku ... no mňa to napadlo, že ich pofotím, len som vás už nevidela a telefon si mala isto tiež vypnutý

dadulaa
13. aug 2009

Misel, som už zvedavá na fotky 🙂 🙂

jankabambulka
14. aug 2009

baby HELPPPPP
ja už nevládzem, miško v noci pravidelne od 2do 4 h rána nespinká a len mrčí a mrnčí. skúšala som všetko možno od kolísania na rukách, čajíka, mliečka.... čo mám robiť. skúšali sme dať spať neskôr/samozrejme , že neskúšali sme len jeden deň/ ale bolo to ešte horšie ....
dávam asi výpoveď z materskej

andulkau
14. aug 2009

jankababulka ,tak to ti nezavidim ☹ .Tak mu daj na noc fenistil alebo brufen od bolesti.Mozno ho cosi boli.Alebo mu natri zuby gelom.Mne sa to lahko rozprava.Isto si uz skusala vsetko .A mala ta aspon spi?
Ta materska je niekedy riadne na nervy.Na matersku, by sme mali chodit od 3 rokov dietata ,vtedy by sme si to uzivali 😀 .

jankabambulka
14. aug 2009

hej skúšala som aj gélik, aj brufen,... je to na nervy. keby aspon zuby mali ale ani náznak. chápeš, ževby som to hodila na to... ale takto ani opuch ani prd.. kruci to je na šľak trafenie
katka zatiaľ pekne spinká okolo 4 ale sa preberá a to jej dám čajík alebo mliečka trocha a spinká do 6 niekedy pol siednej. aôe henten zázrak 😠 a to našťastie keď zaspí o tej 4 tak prespí do 6 keď je hore tie 2hodiny ale inak vstáva o 5!! 😖

andulkau
14. aug 2009

Musis vydrzat daj do seba 2-3 kavy denne aby si vydrzala. 🙂 Ked si nevyspata.Divala som sa deti maju 1,4 to je to zle obdobie.Vtedy aj mne mala vstavala o 5 ☹ .Lahni si po obede ,ked budu spat.Ak ovsem spia naraz 😉

kaciatko68
14. aug 2009

jankabambulka : tak hlavne vydrž, ono sa to isto zasa zmení. A hlavne, ak sa ti dá, keď spia, tak si aspoň na chvíľu ľahni.
Ja toho inak tiež už mám dosť. MM je celý týždeň preč, malá chorá, ja tiež akási poprechladaná. Tak som rada, že dnes už príde domov.

kaciatko68
14. aug 2009

Babulky, nemáte nám náhodou požičať biely alebo béžový tenký svetrík alebo bolerko na svadbu ? Šatičky už máme - také krémové z MMB - neskôr pridám foto, ale keby bolo zimšie a nechce sa mi kôli tomu kupovať svetrík.

zuzka99
14. aug 2009

kati my nemáme, ale ak nezoženieš jej daj kľudne aj ružový, ten isto máš, či nie?

jankabambulka
14. aug 2009

ahojky
ja nemám, ale tým sa netráp.moja mala svadob.šatičky a na vrchu špotr. svetrík ked ostalo navečer trocha zimšie. a nikt si toho anevšimol. veĎ aj tak to bude mať asi len večer..
veru katčiatko-aj ja to teraz tak mám. chlap chodí do práce aj na 3dni a ja som sama s nimi úplne. aj borka je preč. tak len m,y traja kráľujeme..

jankabambulka
14. aug 2009

inak na chvíľu som dala fotky , tak kuknite 😉

kaciatko68
14. aug 2009

Pekné fotočky. To detské ihrisko bolo krásne. To bolo kde ?
Ja vlastne ani taký tenký svetrík nemám, ani ružový. Tak ešte neviem, čo vymyslím. Uf Jani, s dvomi by som sama nechcela byť ...

andulkau
14. aug 2009

KAciatko ja by som aj mala taky sedy z ruzovym lemovanim ,ale neviem ci vam nebude velky.Je taky hrubsi na gombiky ,ale mala ho nosi k riflam.A este mam ruzovy na gombicky na pleci cez hlavu.Na kedy ho potrebujes.?Ze by som odfotila a poslala ti mail.

miselin
14. aug 2009

Bambulka u mňa to istééé ☹ Dnes malá od jedenástej do tretej sedela na posteli a vrieskala a vrieskala a ja som už revala s ňou a to som ju nemohla zobrať ani na ruky lebo vrieskala ešte viac a to mala tiež aj nurofen aj všetko možné ☹ ☹ Ja som už totálne KO a teraz som už vo fáze, že sa mi už nedá ani zaspať aj keď som unavená ☹ Volala som našim nech mi pre ňu dojdú lebo už nevládzem, už dva týždne vstávam k nej každých 20 minút alebo je tiež aj dve tri hodiny vnoci hore tak už meliem z posledného. A išla som si ľahnúť hneď jak ju zobrali a aj tak som nezaspala a ani teraz sa mi vôbec nechce ísť spať 😖 A vstáva tiež o šiestej 😠
Fotky sú krásne a Miško vyzerá ako učiteľ 😀 Ale najviac mu pasuje to bodynečko s anjelikom to ho teda vystihuje 😀 😀 😀 Aj pri Domči vždy krútim hlavou, keď jej dám s anjelikom 😅

Kačiatko ja mám taký štrikovaný svetrík čo moja máti štrikovala, tam má Domča ešte rukávy ovinuté a je aj nový

miselin
14. aug 2009

Tu je zopár našich nových fotiek https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

hasleerka
14. aug 2009

ahojte ... som kukla Miška, chutný, to aj vydrží nosiť, či to má len hracie ... a bambulka, pevné nervy, máš toho dosť, drž sa

kačiatko, ja tiež zajtra kuknem do skrine či ešte volačo nenájdem, ale také malé som dosť podávala švagrinej

kaciatko68
14. aug 2009

Babulky ďakujem, hoďte tam nejaké foto svetríkov. Treba mi ho myslím že na 12.9., ale to by som ešte upresnila.
Miselin : super fotočky a kde je mamina v plavkách ??? najviac sa mi páči tá s Dominikou vo vodičke. Kde si zohnala taký klobúčik, či čapičku, či čo to vlasne je aj na ramienka. Nič také som nevidela a to by sa mi bolo páčilo. Inak aj tie detské hojdačky sú teraz akési lepšie. My máme takú starú drevenú po Janke, ale nemá nič medzi nožičkami, tak sa občas vie zošuchovať a musíme dávať pozor.

miselin
14. aug 2009

Kačiatko zajtra ti ho odfotím a poprípade donesiem do Včielky dúfam, že ju už od druhého otvoria. Kačiatko v plavkách až radšej na budúci rok 😅 Ten klobúčik jej kúpila moja mama ešte minulý rok v Hypernove, je veľmi dobrý, lebo jej zakrýva celé pliecka takže jej ich nespáli, ale vyzerá v ňom ako lovec motýľov 😀 Tá húpačka je veľmi dobrá, lebo Domča sa nevie húpať normálne, musíme ju úplne zatočiť, potom strašne silno rozhojdať a pustiť, mne je zle len keď to vidím ako sa silno točí ale jej sa to strašne páči, jej sa páčia všetky somariny 😅

sebastianela
15. aug 2009

Ahoj Maminy. Neviete mi poradit nejaku odsávačku na mlieko. Maly ma 8 mesiacov a minimalne 5 krat je v noci hore a pyta si prso, chcem ho postupne odstavit. Do pol roka byval hore v noci aj 10-15 krat. Takze pokrok, ale aj tak som K.O. Dakujem

sebastianela
15. aug 2009

Este som zabudla. Kúpila som si iba tak,ze za 8 eur taku piestovú, no des a hrôza bolelo to ako sviňa a ani kvapka. Po pripade aj kupim pouzitu, ak niektora uz nepotrebuje. Hlavne aby bola kvalitna.

miselin
15. aug 2009

Sebastianela ja som mala od Chicca ale sa mi po týždni zlomila a potom som si kúpila od medely a tá bola dobrá, len som ju požičala sesterke lebo má tiež veľa mlieka, inak by som ti ju predala 😒

miselin
15. aug 2009

Túto som mala a bola som s ňou spokojná http://www.lekaren-nonstop.sk/tovar/2098342-med...