Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
26. aug 2009

Hašlerka ale postielky tam mali nové teda aspoň jednu na izbe teda aspoň na mojej, ja som myslela, že myslíš veľké postele 😅 Ja s ňou moc ešte tento týždeň moc nechcem chodiť medzi deti, ale len tak pre istotu.

Ivka a kde ho poštípala, chudáčik, ho to isto bolkalo, ja mám panický strach z osy, okolo mňa keby letela by som hádam aj Dominiku zahodila 😀 😀 Raz mi letela okolo ruky a som až kabelku cez pol ulice zahodila no iná hanba 😀 😀 😅

miselin
26. aug 2009

No idem cvičiť, lebo 4 dni vylihovania na mne zanechali veľké stopy 😅 Spravím krok a ešte 5 minút sa to na mne trase fúúúj 😝

miselin
26. aug 2009

Inak najhoršie na tej Domčinej chorobe je asi to, že teraz nič iné nepočúvam iba aby som ju obliekla. Babky by boli najradšej keby mala v 30tich stupňoch hrubý sveter, pančuchy a oteplováky, ide ma z toho švihnúť, sa už dlho neudržím a zase bude husto 😠

hasleerka
26. aug 2009

miselin to vieš babky, čo s nimi narobíme ... aj my asi raz také budeme ... no mne sa zdá že tam mali meniť veľké postele, no možno som zle pochopila

miselin
26. aug 2009

Ivka aj ja som dávala Dominu tak skoro na šerbel a veru mi tam od 10 mesiacov kaká a aj jej to vydržalo, teraz sa už aj pýta, si už ani neviem a ani nechcem predstaviť aké to bolo keď sa mi dovalila do plienky 😝 Aj cikať sa mi už pýtala, aj sa jej to väčšinou podarilo ukázať včas, len teraz po tej nemocnici sa mi na cikanie už nepýta, ale to mi nevadí, hlavne že na to kakanie nezabudla 🙂

hasleerka
26. aug 2009

tak to máte všetky šikulkov ... my sme do 23 mesiacov pekne do plienočky a potom zrazu šup na záchod

Kubkovi posielame cmučík, nech sa mu rýchlo boľačka zahojí

miselin
26. aug 2009

Hašlerka ale oni si myslia, že zato, že im je zima musí byť každému a je pochopitelné, že čím je človek starší tak je aj zimomravejší, by som rada vedela či sa aj o nás tak starali ako o naše deti 😠 Ma to strašne vytáča, lebo budú o tom mleť až kým jej niečo neoblečiem, ale počítam, že vydržím držať hubu ešte týždeň a potom to už hovoriť radšej nebudú 😀

miselin
26. aug 2009

Hurá v sobotu idem konečne medzi ľudííííí 😵 😵 😵 😵 Došla kámoška z Irska a dojdú aj ostaný kámoši čo sú rozlezený po celom Slovensku tak bude poriadna žúrka. Malá pôjde spinkať k dedkovi tak bude rada, lebo môj tato je jej miláčik, keď je pri ňom tak ju ani nesmiem zobrať na ruky, lebo ona je len jeho 😀 😀 Jáj som nikde nebola od piateho mesiaca tehotenstva, tak dúfam, že sa nič nepokašle a pekne sa pôjdem odreagovať 😵

hasleerka
26. aug 2009

misel to si dobrá že týždeň, ja nevydržím ani hodinu ... ak sa do mňa niekto stará a mňa to nie je pochuti, hned sa ozvem ... ale to bude asi trening, ked bývam s mamou ... ale tá sa už našťatie moc nestará

ivka000
26. aug 2009

no to si ma potešila lebo všade počúvam prečo ho trápíš tak skoro??? a podobné otázky že si neužije detstvo ked bude mať od malička povinnosti... blá blá blá...
no a tá sprostá osa ho poštípala na palček. ale bol potom aj trochu vtipný on je taký baculatý no a ked mu to spuchlo tak to vyzeralo ako nafúknutá ručička. ale chúdatko ju nemohol ani poriadne skrčiť. a bolelo ho to aj teraz večer ked niečo pevne stisol . 😢

miselin
26. aug 2009

Bože si tu píšem sama so sebou tak už radšej idem cvičiť, tak sem len tak v prestávkach nakuknem, dúfam, že nedostanem infarkt, lebo dnes sme išli hore kopcom a som ledva vyšla, šak som z tej nemocnice prišla jak keby som sa ja liečila 😒

ivka000
26. aug 2009

ani do mňa si nedovolujú lebo vedia že neuspejú ja som tvrdohlavá a ked poviem že mu zima neni tak mu neni ani ked je 😀 😀 😀

ivka000
26. aug 2009

misel tak dotoho mne by sa tiež zišlo ale keby sa mi tak chcelo ako sa mi nechce... 😒

miselin
26. aug 2009

Ja si vždy poviem no nech majú chvíľu radosť ale je na mne vidieť, že som nasr..ná, ale to hlavne u svokry no a po nejakom čase mi aj tak rupnú nervy a potom sa už toho komentára zdržia 😠

hasleerka
26. aug 2009

no mne sa patrilo tiež cvičiť ,ale sa mi hroooooooozne nechce ... už čakám kedy zase začne aerobic, tam už sa donútim

hasleerka
26. aug 2009

no misel neprehánaj to s tým cvičením

miselin
26. aug 2009

Fúúú už funím po štvrtej pesničke to veru neni dobré 😠 Strašne ako sa tá kondička rýchlo vytratí, dlho sa pestuje a pár dní nič nerobenia a je fuč, presne ako eurá namakáš sa kým zarobíš a stačí jeden nákup... a všetci viete ako to pokračuje 😝

ivka000
26. aug 2009

misel moc to neprehánaj šetri sa na tú sobotu aj mi ideme ale na oslavu svagor má 30 tak aspon niečo.

miselin
26. aug 2009

No prežila som 😀 Idem ešte prádlo povešať a spať. Dominka sa mi ešte ani raz nezobudila tak dúfam že si to necháva zase na noc 😖
Tak dobrú noc 😉

sebastianela
27. aug 2009

Tak ako spala Dominika?

sebastianela
27. aug 2009

Tak do mňa si už babky nedovolia.
Radšej keby prispeli chudobnym detom v hladovych krajinach a nie fararkovi za spasenie. Ja + babka= oheň na streche. Ta moja babka jedna je taka mrcha, keby sa aj priam nasťahovala do kostola, tak do neba nepojde. Až mi je zle.

sebastianela
27. aug 2009

Šup na inú tému. Nebudem si kaziť pekné ránko bez elektriky. Ešte, že mám ten net v mobile. Už by som bola v ....😀

hasleerka
27. aug 2009

sebast. ja mám tiež net v mobile, ale strašne málo tak idem, bo sa mi cez to zle ... asi ho pôjdem zrušiť

čo dobré varíte?.. u nás bude na obed šošovička

zuzka99
27. aug 2009

my taliansku kuchyňu - paradajková so syrom a kuracie rizoto 😉

miselin
27. aug 2009

Sebastianela u nás super noc, malá sa zobudila len 2x, čo je po troch týždňoch 20 minútového budenia úplne super a spala až do ôsmej čo sa u nás tiež nestáva 😵 A malý ako?

Ja mám ešte zo včera zapekanú brokolicu s cestovinou a MM idem upiecť kura, lebo sa so mnou včera kvôli tej brokolici skoro rozviedol 😅 😝

zuzka99
27. aug 2009

😀 😀 😀 😀 to by aj moj. Treba zaviesť systém nepáči sa ti, ešte sú suché rožky alebo nič. U nás to tak bolo včera, boli parené buchty, tie mm nechcel, tak mal rožok s maslom na večeru

a ty Hasleerka, ako robíš šošovicu? polievku či prívarok?

miselin
27. aug 2009

Hašlerka a ty máš od septembra nejakú robotu?

hasleerka
27. aug 2009

misel robota je v štádiu hladania ... v sept. idem za známym či má miesto pre mňa, mi slúbil a potom ked nie tak budem hladať dalej

šošovička je niečo medzi, taká hustejšia polievka, dám tam vyvariť udené kosti a druhý deň k nej ešte uvarím vajce ...

hasleerka
27. aug 2009

aha a ešte aby vám nebolo ľúto, tak kebyže máme doma brokolicu, tak mám tiež rozvod na krku 😀 😀 😀

sebastianela
27. aug 2009

Tak u nas to je tak milé dámy, ze nech uvarím hocičo, tak si da aj tak radsej ten rožok.😅😀
veď on nezje nič zeleninové ani kde ide cibuľa,ani cesnek, tak ...
Nech si trhne, ja varim super, len on je nežravec.