Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

sebastianela
27. aug 2009

Ešte aj guľáš mu cedíme!😠
tak to je vrchol.
On zje iba keď varím puding,krupicu,hranolky+syr,kaša+bravčové,langoše,palacinky a pečienka+ryža.
That's all.😝

kaciatko68
27. aug 2009

Ja som mala na obed pečienku s ryžou od včera a malej som uvarila polievku zo strúhanej zeleniny s krupicovými haluškami a teraz jej robím hovädzie s brokolicou a mrkvou a tarhoňu. Na večeru budeme mať krupičnú kašu. Môj MM zje všetko, ale najlepšie, keď má niečo sladké 🙂.

andulkau
27. aug 2009

Baby u nas moze byt hoci co na obed.Moj zje aj tu brokolicu.On nema vyhradi.A aj keby nebolo navarene, tak si cosi urobi.Ale u nas vzdy je navarene ,vsak by deti umreli hladom. 🙂 Tak aspon v tomto mam pohodu.Ked mm je stale ufrflany.Ale uz starnu ,tak to maju z toho. 😀

Ivka malu som davala na nocnik ,ako tvojho.Nehcela ani pokrcit nohy.Tak som kaslala na to.A potom som to skusala raz, ked mala rok aj 6 mesiacov a uplne kludne si tam sadla a vycikala sa .Ja som hladela na nu ,ako blba.A od vtedy sa mi mozno pocikala na zem no nech 5 krat.Ale v noci ma este plienku ,ale mava ju suchu.Takze na noc ju este bude aj mat.

Dnes bola potrvdit papier u dr.malaj do jasli.Viete co tam mala robila.Nikdy som ju taku nevidela.Normalne az sa zachadzala skoro podavila.Hadzala sa na kolena.No hroza.Bola ako nepricetna.Este vonku ju triaslo a cela spotena.Vsetky deti co tam boli odradila.Hamba jak svet. ☹
Ona sa strasne boji nemocnice.Ked ideme okolo ,tak hned povie, tam nejdeme.Chuda moje.

Hasleerka Boze nech sa uz cvici.Ja nastupujem do prace 14.9 ,tak hadam si dovtedy pocvicim a potom ,ked budem mat volno.Normalne sa tesim.🙂

Misel ty, ked si taka unavena.Necvic vecer a nie ,tak o polnoci.Chod radsej spat a rano si zacvic alebo okolo 17-18.Neni dobre cvicievat v noci a este pred spanim.

zuzka99
27. aug 2009

presne aj u nás, do 18 mes. ani pokrčiť nohy aby si sadol na nočník a potom zrazu už len tam. Kakať na záchod a cikať na nočník. Ale som čítala, že deti sú zrelé na nočník až od roka a pol.

ivka000
27. aug 2009

ahojte tak mi sme dnes boli posledný krát na poradni pre rizikových novorodencov. konečne nás vyradili. no a ja som na antibiotikách lebo kašlem ako tuberák a už som mala zápal plúc tak dr. sa bojí aby sa mi to nevrátilo. ☹ len dúfam že to malí nechytí od mňa. narobili ste mi s tou brokolicou chute asi si ju zajtra spravím 😝 to zasa bude frflania okolo. ten môj mm spapá všetko čo nespapá jeho len to niekedy potrebuje najskôr okomentovať 😠 a ked sa nelúby nech varí on 😀

hasleerka
27. aug 2009

Adula moc ta nepotesim cvicit sa zacne az okolo 20teho ak sa vobec zacne.

sebastianela
27. aug 2009

Andulkau.
Mne rano pride stary, tak budeme cvicit iba v noci.😀
cez den neni času😅

andulkau
27. aug 2009

Hasleerka ,ako vies, ze az 20.Bola si s Martou.Ja moc tomu neverim ,ze sa bude cvicit.A mozno budeme prekvapene.

Zuzy presne tak, deti su zrele az v tom veku, ako si pisala.No cest vynimkam.
Presne ,ako pisala Ivka ,ze sa to moze seknut a zacnu mozno 2-3 rokoch.

Ja robim zajtra tvarohove tasky plnene slivkovym lekvarom a navrch posypane makom.A Tamarke nejaku polievku.Poradte aku nejaku ,ale hustu.

hasleerka
27. aug 2009

andulka, marta to vravila na konci cviečenia ... zajtra prídem na tie tvarohové tašky a donesiem moju šošovicu 😀 😀 😀

sebastianela
27. aug 2009

Robievaš brokolicovu,alebo karfiolovu kremovu?

sebastianela
27. aug 2009

Moj maly ich miluje.
Neda sa mi hodiť link cez mobil, ale zadaj si do Googlu BROKOLICOVA KREMOVA POLIEVKA a hneď prve dva recepty su super.

andulkau
27. aug 2009

Hasleerka sosovicovu moje deti nechcu.Adam sa uz troska naucil.Ale nemusi ju.

Robim brokolicovu,karfiolovu ,kelovu ,spenatovu,galerabovu.vsetky mozne.Len uz sa mi nechce vymyslat.A vsade musim dat zemiak, aby to bolo hustejsie.Boze dufam ,ze v tej skolke cosi zje.Neznasam varenie.

hasleerka
27. aug 2009

ved urob zeleninkovú s krupičkovými haluškami, moje ju majú rady ... ja osmažím na oleji detskú krupicu, dám do toho vajce , pridám zeleninku, vegetu, sol a uvarím

miselin
27. aug 2009

Andulkau ja od kedy mám malú tak cvičievam už len takto neskoro a ja si pri tom oddýchnem, sa tak odreagujem, dokonca sa teraz odreagujem aj pri upratovaní, len to sa mi pri nej cez deň tiež nedá a teraz keď chodí spávať o štvrť na desať sa mi už moc nechce tak tu mám stále bordel ako v tanku 😅

Hašlerka dík za recept by ma ani nenapadlo dať miesto múky krupicu do polievky, lebo mne malá krupicu jesť nechce keď jej uvarím.

A nechcem moju malú moc chváliť, lebo vždy keď ju pochválim tak sa vždy otočí o 180 stupňov, ale od kedy sme doma z nemocnice je ako vymenená. Začala krásne papať varenú stravu, už ani toľko nepiští a celkovo je taká zlatá, som sa na ňu ešte nerozčúlila od kedy sme doma a to je čo povedať, lebo ona nás vytáča každých 5 minút s tými jej hysterákmi a teraz mala len jeden od kedy sme doma , lebo som jej nechcela dať zubnú pastu, lebo ona by ju najradšej zjedla na posedenie

sebastianela
27. aug 2009

Normalne som ostala hladna.😅
idem pokutrať do chladničky😵

sebastianela
27. aug 2009

Si si ju tam vymenila, co?😅
aj ja chceeem😠

hasleerka
27. aug 2009

sebi ja som tiež dáka hladná ... ale ked po piatej sa snažím nejesť ... asi urobím nálet, v mrazáku mám zmrzku

sebastianela
27. aug 2009

Uz idem kutrať. Papa

sebastianela
27. aug 2009

Mňam zmrzka. Aj ja si ju dam, hned ked dodlavim chleba s kubkom.
Ty mas ale napady. Teda haslerka😎

zuzka99
27. aug 2009

teda baby, len kutrajte, kutrajte, nech som neni len ja tlstá 🙂 ja necvičím vobec ani vo dne ani v noci 🙂 ale aerobic od septembra zase začnem

zuzka99
27. aug 2009

malý zaspal až toť, musím upratať, lebo som ho nechala voľne keď som čumela na TV na moje VKV a teraz tu mám sodomu 😠

hasleerka
27. aug 2009

zuzi len aby sme mali kde začať ten aerobic ... a už len ty máš čo vyprávať o chudnutí

sebi posielam polku zmrzky, chutnaj so mnou

zuzka99
27. aug 2009

šak aj inde sa dá cvičiť

sebastianela
27. aug 2009

A teraz krasne nažrata idem hajat. Rano idem pre stareho, tak abych byla fit.
Aku si mala tu zmrzku? Ja zjem vsetky.

sebastianela
27. aug 2009

Maly uz aj zabudol,ze ma tatka. 😅
to zas budu revy, sa ho bude báť.😅

hasleerka
27. aug 2009

ruskú zmrzku, mňam

zuzi a kdeby sme chodili cvičiť, keby toto padlo ... no ja vlastne ani neviem či budem stíhať, to sa uvidí ak sa dáka robota nájde

ivka000
27. aug 2009

no super vy si tu vypisujete o zmrzke a ja môžem mať teraz aj mraziak plný zrmzliny aj tak ju nemôžem. dnes doniesla mama zmrzku z Bytče a ja som sa len smutne pozerala a slintala 😠
ten môj červík prespal celú noc no dúfam že aj dnes to tak bude

miselin
27. aug 2009

Ivka a prečo nemôžeš zmrzku? 😨

zuzka99
27. aug 2009

no buď v Hypke tam zboku, alebo na 5. ZŠ alebo v tom novom štúdiu na Komenského, oproti zubárom...

baby, chcem si kúpiť rifle, neviete poradiť, kde v PB najlepšie?

zuzka99
27. aug 2009

ivka, to hrdlo čo? ja zmrzku moc eeeeee, mám v mrazáku z Lidla ten Einh...neviem čo, ale moc ma neláka