Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

zuzka99
27. aug 2009

sebka dobrú noc, musíš byť zajtra fit, nech si možeš večer zacvičiť 😉

zuzka99
27. aug 2009

je tu niekto ešte? či idem aj ja, kúpila som si Šarm, tak idem čitenkať. Baby ešte sa chcem pochváliť, malý už vie recitovať, keby ste vedeli jaký je bohový, spieva kolo kolo mlýnske a pec nám spadla, sa ideme uš..ť. strašne začal rozprávať, skoro všetko povie a zopakuje a aj si to hneď zapamatá

ivka000
27. aug 2009

no zasa sa zvečerieva tak nič iné nerobím len kašlem aj sa čuujem že kubko spí ved sa otriasa celý dom 😒
ale dúfam že sa mi to po tých liekoch konečne polepší

ivka000
27. aug 2009

no to musí byť zlatý náš tiež začína ked vidí nejaké auto tak si aj pol hodinu opakuje brm brm brm .... a dokonca aj to r mu ide to som prekvapená 😕

hasleerka
27. aug 2009

zuzi kde je nové štúdio?.. na 5som kedysi chodila ale je to pre mna daleko, takže časovo nestíham

ivka žeby tak pomohlo varené vínko???

zuzi zmrzku odlož, dobehnem na kávičku a samko sa pochváli ako recituje 😉

ivka000
27. aug 2009

noooo to by možno pomohlo, mala by som to skúsiť ale na antibiotiká? no neviem aké mliečko by mal potom kubko 😀 ale možno by bol vysmiaty celý deň 😀 😀 😀

hasleerka
27. aug 2009

jáj ivka ja som zabudla že kojíš ...

ivka000
27. aug 2009

ale ak máte niekto nejaký babský recept proti kašlu tak šup sem s ním lebo už som fakt zúfalá s toho kašlania 😠 ked kojím nemôžem ani hociaké lieky tak skúšam všetko možné
OKREM cibule s medom FUUUUJ to mi poradila mama 🤐

ivka000
27. aug 2009

jejda to je už tolko hodín čo tu ešte robím dobrú noc 😔

zuzka99
28. aug 2009

no mňa aj napadol cibuľový čaj, alebo skús majoránkový čaj, to mi včera poradila jedna babka, svokrova sestra, sme tam boli na návšteve a dala mi aj majoránku ak by si chcela. Možem ju hodiť mamine do roboty ak tam je a pojdem do mesta

zuzka99
28. aug 2009

seby, no čo aké bolo zvítanie? 🙂 vrúcne...idete do Lešnej dnes či zajtra? Ja idem s malým do Zlína na minimálne týždeň od budúceho týždňa, aj s mojou sesterkou z Bratislavy, ona má 4 mesačné bábo a budeme tam sami bez chlapov si užívať a starať sa o deti a pod. Budem chodiť aj s kolegyňami von čo sú tiež na materskej, to bude žúžo 😝

ivka000
28. aug 2009

zuzi díki majoránku mám aj ja doma a čo si mám s nej čaj navariť? skúsim to lebo už som zúfalá 😖
ale má to aj výhody ja aspoň nemusím cvičit a mám svalovicu z toho kašlu na bruchu ako po 100 brušákoch 😀 😀 😀

sebastianela
28. aug 2009

Tak už ho mam doma. Chrape v izbe a doniesol nam aj darček. Okrem ponožiek a cestovin nam doniesol obrovsku cestovnu tašku plnu špinaveho prdala. No smradu ako v Zoo Bojnice-pavilon opic.😅

sebastianela
28. aug 2009

Ach jaj, tak nam bolo dobre aj bez neho.😠
do tej Lešnej ideme v nedelu. Zajtra ma chliapať.😢

sebastianela
28. aug 2009

A maly,ked ho zbadal, reval ako tur. Ten bol hotovy. Prilepeny na mojom krku ako kliešť,ani sa nechcel na neho pozrieť. Ho to dojalo. Aj staremu bolo do plaču. No ako scenka z romanu.😅

sebastianela
28. aug 2009

Baby,čo ste sa upiakli?😝

zuzka99
28. aug 2009

už som tu. sme boli v TN v Laugarício na tie rifle. Ale upečení sme riadne.

ivi, čo si nakoniec kúpila na tú svadbu?

hasleerka
28. aug 2009

sebi ja som bola na návšteve, super som si oddýchla, žiadne kriky mama sem a mama tam ... len to bolo hrozne krátko

v lešnej super, nám sa tam moc páčilo 🙂

zuzka99
28. aug 2009

seb. a koľko dlho bol mm preč?

sebastianela
28. aug 2009

Sa mate. Haslerka si trochu oddychla a Zuzka zase polabzovala obchodiky.🙂
ja som do piatej vecer cakala na stareho, kym sa milosť pán uráči vyhajať. Bol preč 3 tyždne a o týžden ide znovu na 6 tyzdnou. Zase budeme sami.8-)

sebastianela
28. aug 2009

Asi si najdem milenca.😀

zuzka99
28. aug 2009

a čo tu robíš? hybaj za starým 😉

sebastianela
28. aug 2009

Och,to ceľa nevidelo telku, tak sa nevie vynadívať.😀

hasleerka
28. aug 2009

sebi ved sa mu postav pre ňu

hasleerka
28. aug 2009

no sebi už sa asi teda aj na teba pozerá ked tu nie si 😀

zuzi a ty si čo nakúpila v TN?

zuzka99
28. aug 2009

ja len rifle sebe, aj mm rifle, malý nič, lebo neposlúchal

hasleerka
28. aug 2009

jéj to by moje deti chodili nahaté a žiadnej hračky doma by nebolo 😀 😀 😀

andulkau
28. aug 2009

Boze dnes ,ale bolo teplo.
Je to hrozne ked mm robi stale prec.Sebi ty si si aj uz zvykla.Ja by som si isto nezvykla.Ale co narobi clovek ,ked neni robota.
zuzy a mali tam nejaky vyber a zlavy.Tiez potrebujem cosi nove,ked idem do prace.Moc toho som nekupovala dva roky na seba.Hlavne detom stale nieco nove.Teraz obedy skole ,jasliach, obom papucky,este nejake skolske veci.Clovek aby tie peniaze vyrabal.
Hasleerka malej si davala desiatu skole ci tam mali cosi.

zuzka99
28. aug 2009

andulka, mne sa zdá, že nemali nič. Ešte letné veci, jesenné poriadne žiadne a ja som chcela niečo na jeseň, zimu. ale hovorím, moc som nešmejdila

hasleerka
28. aug 2009

andulka, keby raňajkovala tak jej dávam len ovocie a potom má obed ... lenže ráno sa jej nechce, tak jej ešte urobím bud obložený rožok alebo lúpačku ... a hlavne piť treba dať ... už si si bola pre stravenky?

je mi normálne smiešne ako sa oslovujeme že hasleerka a andulka ... keby si tak na mňa v meste kričala, by kukali všetci 😀 😀 😀