Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
28. aug 2009

Jééj Zuzi malý musí byť podarený, sa už teším do Včielky na neho 😵 Mne Domča nechce povedať ani slovo, ale keď sa pozabudne tak povie a aj pekne čisto málo kedy nejakú skomoleninu, ale fakt sa musí pozabudnúť alebo byť moc rozbláznená, inak drží bobríka mlčanlivosti 😀 Ale rozumie už úplne všetkému iba tomu čo jej zakážem moc nechce rozumieť 😀

miselin
28. aug 2009

Seby som si kúpila dnes tú melasu no to je iný hnus 😝 Som skoro kosu hodila 😅 Ale ak mi to má pomôcť tak to musím nejako prežiť 😒

Ja by som bola rada keby môj starouš išiel robiť niekde preč, lebo ja som rada sama a zvlášť keď má malá svoje obdobia to sa vtedy aj tak len žerieme takže vtedy by mi to vyhovovalo a boli by sme si aspoň vzácnejší 😀

hasleerka
28. aug 2009

misel ked pôjde tvoj, nech aj toho môjho hned vezme do vaku aspoň na týždeň 😀

ozaj a neviete čoje s fialkou, už tu dávno nebola ... už bývajú na lánskej?

andulkau
28. aug 2009

Erika aj mne je to divne, ked ti pisem hasleerka.Niekedy ti chcem napisat hasly. 😀
Pre sek som uz bola aj uz su zaplateny,len este stale nevedia do ktorej triedy bude chodit.Ze to bude az v stredu.V pondelok pojdem pre stravenky.V stredu pojde s nim Igor ,lebo to mam nabite.O 7 mam ist na krv,o 8 na zaucenie Tamky, ale to, len pol hodinka a o 8,30 Adam skole.Asi sa rozkrajam. 🙂

ivka000
28. aug 2009

zuzi tak tej kamoške som nakoniec nekupovala nič ale dám jej štvorposchodovú tortu a ešte idem vymýšlať ten telegram. no ty si šikovná ked už rozmýšlaš nad jesenou a zimou ja sa vždy spamätám až ked mi je zima 😀 a nmám si čo obliecť. 😕
seb. nič si s toho nerob ten môj drahy je stále nalepený na tv a to ju vidí každý deň 😖

hasleerka
28. aug 2009

no ešteže má dvoch rodičov ... ale malo by vraj už v pondelok byť vyvesené do ktorej triedy patríte ... a už ste kúpili niaku tú stoličku?

andulkau
28. aug 2009

Este nie.Ale kupime ,len nemam ani kedy chodit, kde aku maju.Mala som kupit v tescu ,bola za 15 eur.A teraz je uz za 20.Len som na to zabudla.A je aj nastavitelna.Mozno este pojde dole cez september.

hasleerka
28. aug 2009

no možno ešte urobia akciu ... ja som nakoniec tie puzzle nedávala do rámikou, len som ich zo spodu zlepila lepiacou páskou, hore urobila dierku, prevliekla nitku a zavesila ... zajtra už pofotím ... vyzerá to podľa mňa celkom dobre a hlavne som ušetrila ... som sa nakoniec bála ten sklenený rámik, bo tam Miška spí, až jej do netresne na hlavu

andulkau
28. aug 2009

No jasne aj ja mam ,tak puzzle v chodbe .Igor dal hore ,dozadu taku tenku drevennu latku a ja som tam prilepila letovacou pistolou snurku a zavesila.Aj fotky ,tak mam ,ale tie su v ramikoch.
Som zvedava na fotky. 😉

hasleerka
28. aug 2009

no ja som tiež chcela takú latku tam dať, ale toto bolo ešte jednoduchšie ... a ked viem že to tam bude možno najviac tak 5 rokov ... to už Zuzka začína vymýšľať dáku hanu-montánu ... no beda

FB je v poriadku, keby čosi hned sa ozvem

andulkau
28. aug 2009

TAk ja uz idem do postele.Idem sem pustit nachvilu mm.Papa dobru noc.
Hasly, len asi my sme uz hore.Baby sa venuju muzom. 😀

ivka000
28. aug 2009

baby čo chodíte do Včilky čo tam vlastne robíte alebo deti? čo som pozerala stránku tak pre večšie sú tam nejaké tvorívé dielne a podobné ale čo tie mini pidi deti alebo také tam nechodia? 😕 a kolko mamičiek tam chodí?

hasleerka
28. aug 2009

Anička no čo my už dlhšie vydaté sa im toľko nemusíme venovať 😀 😀 😀

ivka, prehrajú sa aj malé detičky ... najlepšie ked si tam aj s maminami čo sa poznáš ... my sme tam už mali stretko ... mne sa to páčilo ... len škoda že už ideme do škôlky a už tam nepôjdeme

ivka000
28. aug 2009

ja sa tiež nevyhrabem do postele skôr ako o dvanástej

hasleerka
28. aug 2009

ivka a mužíčkovi nechýbaš?

ivka000
28. aug 2009

ten sedí vedla a štuká ovládačom mňa ide vystrieť a to robí každý večer no pozeraj s ním niečo
😖

hasleerka
28. aug 2009

sedíš za pc či máš notebook?.. ja sedím v detskej a ešte kukám aj tv ... kým sa baby nezačnú mrviť ... potom už pôjdem haji

ivka000
28. aug 2009

mám notebook ale len bráchov kým nepôjde do školičky a ja sedím v obyvačko-jedálňo-kuchyni 😀 a ešte pozerám občas pri tom aj tv s mm 😀

hasleerka
28. aug 2009

to si si tak urobila na byte spoločnú obyvku s kuchynou

ivka000
28. aug 2009

nie ja bývam na dome ale škoda nie vo vlastnom ☹ ale možno niekedy. prerobíli sme si dočasne jedno podlažie u našich a máme to skoro ako bytík

hasleerka
28. aug 2009

aha, ja neviem či som zle čítala, som myslela že bývaš na rozkvete ... a kde bývaš, ak to neni tajné

ivka000
28. aug 2009

neni v Moštenci

hasleerka
28. aug 2009

tak to nemáš tak daleko do mesta

ivka000
28. aug 2009

nie len tými busmi sa mi nechce a mm chodí autíčkom do práce tak do kedy sa niekam vyhrabeme tak to nejaký ten dník trvá

miselin
28. aug 2009

Ivka ja som s malou začala chodiť do Včielky keď mala 6 mesiacov a veľmi sa jej tam páčilo, vtedy sa len dívala na deti a sa z toho radovalo, to boli jediné dve hodiny cez deň čo nepišťala 😀

hasleerka
28. aug 2009

aha, ja som myslela že si motorizovaná, ked si chcela ísť aj do včielky ... autobusy to je hrôza, ešteže bývam na strede a všetko mám po ruke, bo my auto nemáme ... ja som ani do školy ani do roboty nechodila busom

brmbula
28. aug 2009

ahojky, tak sa pridám medzi vás a cem-tam tiež niečo napíšem

hasleerka
28. aug 2009

no brmbula konečne vitaj medzi nami a zarad sa ... 🙂 🙂 🙂

ivka000
28. aug 2009

no ja sa len tak informujem ako v tej Včielke funguje lebo už sa so mňa pomaly ale isto stáva domased obyčajný 😀 stále len to ísté naranajkovať, upratať, von, naobedovat, upratať, von, naolovrantovať, upratať, von, navečerať ................ atd. za chvýlu my s toho preskočí 😒

ivka000
28. aug 2009

brmbula teba som tu ešte nevidela