Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

iwa000
20. feb 2008

a keby si sa poradila s dr....my sme boli sa konecne vonku vyblaznit.prisli sme az po tme a mala mi ani domou nechcela ist.tak jej tam bolo super.a zemiakovu kasicku s masom..nasa lubila aj spenat davala som jej ho aj do polievky.

iwa000
23. feb 2008

ahojte .aj ja som robievala tie kase tie jej chutili aj ked jej isli prve zudky a nechutilo jej papat tak tu kasu aspon zjedla..martush uz ste zdravy..

tajka1
23. feb 2008

ano, zvykla som navarit viac na obed a potom jej to dat aj na veceru...normalna beba jej nerobi dobre, len ta hypoal. a ta je chutovo hrozna. Len som jej chcela urobot uz zmenu.

martush
autor
24. feb 2008

caute, boli sme u doktorky, este kasle, ale uz moze ist do skolky. uz to nie je hrozny kasel, uz moze chodit aj von a zistili mu, ze tie problemy mu robi zvacsena nosna mandla. doporucuju mi, aby som mu ju dala vybrat, tak uvazujem.

iwa000
25. feb 2008

ahojte to je super ze je uz zdravsi.ak mu to pomoze tak mu to daj.co poznam mamicky tak im to pomohlo deti nie su uz take chore....

martush
autor
25. feb 2008

maly je uz v skolke, este trochu kasle, ale doktorka uz dovolila. utorky ho bravam naobed, chodi do domu deti na vytvarny kruzok, byva to od 14-16. iwa, ak by tvoja mala chcela tiez chodit, prihlas ju. maly ma aspon zmenu, lebo neznasa poobednajsie spanie, tak aspon utorky ho bravam naobed, niekedy aj piatky. tvoja mala ma 8 rokov? je druhacka?

iwa000
25. feb 2008

ano je druhacka.tiez chodi na obed domou.ale ma v skole kruzky.pocitace a anglictinu.tak zatial jej to staci.ale chcela este neaky.tak nechavame to na nu co by ju bavilo.tak je rad ze uz isiel medzi deti.

martush
autor
26. feb 2008

ahojte, iwa nevies, ci su tu kdesi nablizku nejake kruzky uz aj pre predskolakov? dnes bol maly v dome deti na tom vytvarnom, paci sa mu tam. chcel by aj nejaky iny, ale dom deti je daleko. keby bolo cosi blizsie.

iwa000
26. feb 2008

ahoj.ved v prvej triede uz si moze aj nejaky kruzok vybrat aj v skole a je to tam lepsie nemusim ho nikam vodit.a potom jedine to abc na lanskej je tak najblizsie. su tam aj pocitace,a potom az pri stanici.ved este pockaj kym pojde do skoly.

martush
autor
26. feb 2008

on by rad chodil aj na ine, vies. napriklad taky plavecky, mali ho mat v skolke, ale nic z toho nebolo. je to tu bieda s tymi kruzkami. v skolke nie su ziadne. co robite vo stvrtok poobede? mohli by sme sa aj stretnut.

iwa000
26. feb 2008

to veru mohli.kazdy den ak je fain pocasie tak sme vonku.a plavecky byva.

martush
autor
26. feb 2008

myslela som plavecky v skolke. kam chodievate von? pre maleho chodim okolo 15 do skolky. teraz ale hlasia az do nedele prsat kazdy den. napiseme si zajtra, pa

iwa000
27. feb 2008

ahojte.nasa dominika mavala v skolke plavecky.aj saunu bola spokojna.boli sme aj dnes vonku,tajka uz si nasla aj ine recepty.alebo knizky.nechodis na strede do kniznice ci by tam nieco nemali. 🙂

martush
autor
28. feb 2008

iwa, oni mali mat v skolke plavecky, ale nebolo dost deti, tak sa to zrusilo, co uz ☹ kam chodite von? iba sa prejst, ci aj kdesi hrat?

iwa000
28. feb 2008

ahoj teraz sa chodime len poprechadzat a sem tam na bicykel....ked bude teplejsie tak aj na piesok alebo podla pocasia ked nas nieco napadne.

martush
autor
28. feb 2008

a nechodite nahodou aj do cukrarne? 🙂 tu naokolo nic nie je, najblizsia je lanska, popri potoku, za nemocnicou. keby ste isli, isli by sme aj my 🙂

martush
autor
28. feb 2008

a iwa a tajka, nemate nahodou skype?

iwa000
28. feb 2008

ano mam skype.chodime aj tam sa prejst.teraz pojdete von,ja az ked sa mi mala zobudi.okolo 15hod mozno aj neskor.

martush
autor
28. feb 2008

napis mi meno na skype, ja mam martush73

martush
autor
28. feb 2008

teraz mi tiez isiel maly spat. okolo 15 chodim pre starsieho do skolky

tajka1
4. mar 2008

ahojte baby, ale je vonku zima, ze?
skype mame-radkokrtko-.......mame aj icq326-021-628....
recepty som nenasla,takze varim tradicne...dnes som varila karfiol, kalerab, brokolicku, zemiak a vajicko...

ninka27
27. mar 2008

Ahojki maminky i nemaminky v PB. Ja sa mozno pridam k vam, len to nie je este uplne iste... Nevieme sa rozhodnut, ci chceme byvat v PB. Ste tu niekto, koho by som sa opytala, ako sa vam byva v PB ?

zuzka99
13. máj 2008

chodí sem ešte niekto?

tomik5
23. jún 2008

Ahojky, no nechce sa mi veriť, že žiadna mamina z PB nemá čas na pokec 😠 Som z toho smutná ☹
Ak by sa niekto našiel, rada popíšem. Som zo SNP

zuzka99
23. jún 2008

ahoj tomik, neboj ja mam čas, ale akosi som bola dlho jediná 🙂 no ja som zo stredu. prší aj u vás? neviem či isť von či nie, ale asi pojdem lebo doma ma švihne

tajka1
23. jún 2008

ahoj, kludne napis aj nam, mi byvame tiez na strede 🙂 🙂 🙂

zuzka99
24. jún 2008

ahoj tajka, si tu? vidim, že detičky už su vačšie. chodite už do školky? alebo si doma s oboma? možno sa aj z videnia poznáme, z kočíkovania. ja som bývala na SNP, takže na strede moc ludí nepoznám.
to je hrozné tieto horučavy, malý nemože večer spať, len sa hádže v postielke, zaspal až 22,30, čo vždy zaspáva o 20,00 a zobudil sa o 6,30 ako vždy, som myslela že dnes potiahne dlhšie. ale bol hodinku hore a už zase spinká rozvalený v postielke. idem sa dať dokopy nech pojdeme von kým nie je horučava, cez obed budeme doma. pojdem do hypernovy do dráčika kupiť bazénik a asi ked bude sedkať sa bude čvachtať pred barákom. dufam, že to nebude trapne...

tajka1
24. jún 2008

ahoj Zuzka, mame dve baby, Nikolka mala v marci 3-ano- chodi do skolky, ale len na 4hod.spavat mi tam stale nechce...je to taky maly maznacik...Vikrotka ma 13mes. a akurat zaspava. Chodime si tiez vonku pospat, no dnes musim zehlit a umyt dlazku...kym som sama a deti mi tu nebehaju....to teplo je fakt hrozne...Viky mala normalne mokry vankus do rana.....Nerob si starosti, ze na strede vela ludi nepoznas...ja som byvala v Dolnom Kubine, tu som len vydata, takze som tu v PB vobec nikoho nepoznala...ale uz sme tu 3roky...takze dufam ze sa niekde vonku stretneme, zatial pa-idem rychlo upratat...

zuzka99
25. jún 2008

dobré ránko tajka. ešte máme len pol osmej a ja som hotová, malý od 4,00 akosi mrnčal v spánku, on tak ako myška niekedy plačká, ale pritom spí. nevieš čo to je? také tenučké ako keby pískanie, no fakt ako myšička. asi sa mu niečo sníva. tak som odvtedy hore, ja už nemožem spať, manžel mi hovorí, spi, to robí zo sna, ale mne sa to nedá. idem sa konečne umyť a vychystať, malý zaspal, už bol tiež unavený. dnes ideme na políciu vybaviť mu pas, ideme na dovču v juli do CR a k našim pre plienky, kupili ich, su v Unimate na lanskej pampersky v akcii. neviem, vikina ešte má plienku, že? 🙂 kamošky až od 1,5 roka nedávaju. som myslela že nikol je chlapec 🙂 aj známy mali nikolu a premenovali ju na Nikol, aj uradne vraj NIKOLA je chlapčenské a NIKOL dievčenské? mám v tom hokej

tajka1
25. jún 2008

Ahoj ahoj,
tak to ste mali pekne skore ranko...poznam to tiez, mozno ho nieco pobolievalo. Viktorke idu teraz zubky-stolicky, takze tak mrncanie a prehadzovanie moc dobre pozname aj mi...Ano, Viky ma este plienku a akurat mi kamoska vravela, ze deti priblizne az okolo toho roka a pol vedia udrzat moc, tak mi zatial len tak vikendovo skusame nocnik...aj Niky sa az tak naucila.Plienky pouzivam tie babylove DM, paci sa mi tam ten pruzny pas a musim povedat ze pri tychto sa mi Viky este neprecikala...co sa mi stavalo dost casto v noci pri huggies.
Nikolka je NIKOL, narodila sa v CR a tam je to celkom bezne, len u nas je to Nikola. nemas icq, alebo skype??? 😝