Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
2. sep 2009

Linduška prajeme ti všetko najlepšie 😵

Ivka ja tiež tak, aj keď mi malá nespí celú noc a som úplne KO nemôžem ísť skôr spať ako okolo dvanástej. Lebo jedine teraz večer mám kľud 😀

ivka000
2. sep 2009

Linduška 🙂 aj ja sa pripájam ku gratuláciam

miselin
2. sep 2009

Júúú už sa mi podarilo konečne trochu schudnúť, ešte 2kg a mám váhu ako pred tehu a + k tomu ešte tri aby som už konečne bola spokjná 😀 😀 Konečne má ta drina aj nejaké výsledky 😠

ivka000
2. sep 2009

fíííha tak to gratulujem tomu sa hovorí pevná vôla
to níe ako ja zacvičím pár brušákov aby sa nepovedalo a zajem to nugátkou 😀 😀 😀

miselin
2. sep 2009

Ivka 😀 😀 😀 Veď mi to aj trvalo 😅 To som od júna schudla 4 kg ale ja som aj veľa pribrala počas tehu som mala naviac 17kg 😅 A to som cvičila aj v tehu a ešte som prvých 6 mesiacov trpela nechutenstvom a aj tak som to úspešne nabrala na seba 😅

ivka000
2. sep 2009

ja som pribrala za celé tehu 16 kg a schudla som to asi za mesiac skoro všetko potom som dva týždne cvičila a teraz mám asi o 2 kg viac ako pred tehu. 😎 ja mám výhodu že ked sa napapám aj v noci tak nepriberim mám asi dobrý metabolizmus 😉 len to brucho mi zostalo ☹ minule sa ma jedna suseda píta či čakám druhé . škaredo som sa na ňu pozrela 😠

miselin
2. sep 2009

Ivka to máš super, že sa ti tak ľahko chudne, ja tu asi zo všetkých najviac cvičím a chudnem najpomalšie 😒 😅 Ale kedysi som tiež tak chudla, že som týždeň držala dietu a bo vybavené no ale teraz je to pre mňa masaker a za toho pána to nemôžem dať dolu 😠

sebastianela
3. sep 2009

Dobré ránko dámy.
Ste tu toho popísali. Hotový scenár do telenovely.
Môj je takisto neskutočný nervák. Ak mu čo len vlások zle stojí, tak vrieska ako pavián.
Už mi to lezie na nervy. Dosť, čo mam mm čertiska, tak ešte aj Sebino je ako čert.
Niekedy mám chuť odisť z domu.

jankabambulka
3. sep 2009

ivka, mi sme to tu kedysi preberali ale ty si tu ešte vtedy nebola, ale ja som nabrla počas tehu 15kg a ostalo mi 12 a teraz som išla eštew kilom hore. nosím oblečko: rifle, tričká ktoré som nosila ako tehu ☹

sebastianela
3. sep 2009

Aby som sa furt niekomu prispôsobovala a mňa majú všetci v ťahu.
No veď, nech sa teší. Nastane drezúra.8-)

sebastianela
3. sep 2009

Ahoj jani. Tak ja teraz vážim o dve kilá menej ako pred tehu.
V noci moc nespím a cez deň skáčem hladná okolo Sebiho, tak asi preto.

sebastianela
3. sep 2009

A inak teraz čakám na mm a ideme konečne do tej Lešnej.
Ráno o siedmej išiel ešte rýchlo do TN, tak ho tu čakám. Dúfam, že sa do jedenástej vyhrabeme odtiaľto.😝

sebastianela
3. sep 2009

To bola zase noc, každú hodinu sa budil a vrieskal ako toto.
Musí mať nejaké nočné mory, inak si to neviem vysvetliť.

jankabambulka
3. sep 2009

seba-ja tiež v noci nespím a cez deň skáčem, popri tom musím stíhať firmu a ešte svoju prácu , ale ja ten deficit spánku a nervovania kompenzujem žrádlom a hlavne sladkým.
pri borke som pribrala 30Kg!!!! a do 2mes. som bola z 90kg na 60 a potom ešte niečo išlo dolu, teda 2kg . ale teraz ....uf,des.

hasleerka
3. sep 2009

sebi krásny výlet, užite si 🙂 🙂 🙂

ivka000
3. sep 2009

teda janka ty musíš byť šikovná ked toho toľko stíhaš. tvoj den má viac ako 24 hodín?

miselin
3. sep 2009

Sebi asi máme rovnaké deti 😀 😀 😠 Ja som predvčerom nespala od tretej a dnes zase do tretej v noci ale aspoň som nemala stereotyp veď koho by už bavilo každú noc byť hore v rovnakom čase 😀 😀

miselin
3. sep 2009

Dnes sme boli na tom sone obličiek a už to má celkom dobré, ale keďže liečba trvá 6 týždňov tak musí ešte 4 týždne brať biseptol a každý týždeň musíme chodiť na kontrolu moču. No a ak sa jej to nezhorší do 3 mesiacov, tak doki vravela, že nemusí ostať na to háklivá, ale keď sa jej to vráti alebo zhorší tak to bude prúser ☹

hasleerka
3. sep 2009

miselin držíme palčeky nech sa vyzdravíte a nebudú žiadne následky 😉

jankabambulka
3. sep 2009

misel- to je super , že je ok- teším sa s tebou
ivka- nie šikovná, ale sprastá, že si toľko naberám na seba

miselin
3. sep 2009

Díky baby 😉

Bambulka a tvoj malý na to koľko dlho bral antibiotiká?

ludka_r
3. sep 2009

Miselin, tak to je super, ze obličky sú v poriadku.... 😉 Len tak ďalej...
Ja si teda na drobca sťažovať nemôžem... Máva síce aj on záchvaty, ale nie tak často. Aj teraz, uložila som ho spať do postielky a teraz už asi aj spí, ak aj nie, tak sa potichu hrá.... 🙂 V noci to máme to isté... Ale stále má len dva zuby, tak možno, keď mu ďalšie pôjdu, bude to všetko horšie...
Ja som v tehotenstve tiež asi dosť pribrala (19kg) Chvíľu po pôrode som bola zas na pôvodnej váhe, ale určite by som radas niečo ešte zhodila.. Škoda, že sa mi nechce cvičiť... 😀

dadulaa
3. sep 2009

Miselin, to je super, že to má už lepšie, len nech sa poriadne vyzdravíte 🙂

Hasleerka, už ste doma zo škôlky? ako bolo?

Kaciatko, dodatočne želáme Linduške všetko naj k meninkám, hlavne to zdravíčko 😉

Bambulka, veruže si šikovná, keď všetko naraz stíhaš, daj recept, ako to robíš 😀

Mne je dnes smutno za malým, zrazu mám prázdny byt, je to nezvyk ☹ dnes tam spí, tak som zvedavá, či zaspí.. 😉

jalao
3. sep 2009

Dadula! Tu som ta chytila.. 😀 😀 😀
Ako bolo na zapise? Uz ta nevidam v teme Studentky... ☹ ☹

miselin
3. sep 2009

Ludka to máš dobré keď je taký dobručký aj ja by som chcela mať aspoň týždeň vkuse ukážkové dieťa, že ako to je byť bez nervov 😒

Dadulka a kedy ti začína škola? Potom ti to bude už aj vyhovovať keď nebude Kubko doma aspoň sa budeš môcť učiť. Ako išiel ráno do škôlky? Sa mu tam aj páči, že?

ivka000
3. sep 2009

misel super že sa to zlepšilo neboj sa za chvílu ani nebudeš vediť že jej niečo bolo 😉

miselin
3. sep 2009

Mne malá dnes na tom sone pišťala celý čas kým ju pozerali, ale ako náhle som ju zložila zo stola tak už machrovala a keď sme vyšli z ordinácie a zavreli dvere tak začala pišťať a skúšala ich otvárať 😀

miselin
3. sep 2009

Babule už ste kukali nejaké zimné topánky? Ja som už mala vyhliadnuté od jednej maminy tu z Rozkvetu také krásne ale boli jej dosť veľké, škoda, lebo boli také krásne mi až ľúto bolo 😒

ivka000
3. sep 2009

misel to by si týžden neprežila ja ked si ten môj na chvílu sadne a náhodou ho niečo zaujme aspon na päť min. tak neviem čo s toľkým voľným časom 😀

ivka000
3. sep 2009

ja som ešte nepozerala však ani neviem aké číslo ked teraz má 19 ale pred mesiacom a pol mal 17 tak neviem asi radšej počkám