Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

zuzka99
2. nov 2008

tak o 10,00 tam?
majka, daj vedieť ako to urobíme. ak pojdeme autom asi bez kočíka, že? tajka, ty sa dlho nehlásiš, pojdeš? no ja sa teším tiež asi viac ako Slávko, myslím, že tam ideme kvoli sebe a nie kvoli nim 🙂
ozik, a obedy beriete so sebou? ja asi vezmem keby ho chytili hlady, nech nereve alebo keby sme sa zdržali

jankabambulka
2. nov 2008

ja som tu na skoky 😀 . malý nespali tiež dobre, boli hore každú hodinu jeden, už ma išlo vystrieť

miselin
2. nov 2008

No zoberte si preistotu, šak potom môžeme ísť aj ku mne, starý bude v robote tak paráda, nebude vyrušovať 😝

miselin
2. nov 2008

No Janka tak to máš teda o zábavu postarané, ja to dobre nezvládam a to mám len jedno a ty máš vlastne tri 😅

zuzka99
2. nov 2008

baby, dávate niektorá Bebu 2? neviem dokedy sa dáva? je nanej napísané že od 4. mesiaca, ale neviem dokedy. Ak by ste ju niektorá chceli, mám tu Beba 2 premium, čo posielali poštou vzorku, jednu dávku, by som vám ju zobrala. ja ju len vyhodím

miselin
2. nov 2008

Takáto zima sa mi teda páči, kiež by to počasie vydržalo čo najdlhšie 😵

zuzka99
2. nov 2008

no to hej, len aby z toho neboli nejaké chrípky. tak čo s tou bebou? a ešte zajtra donesiem od Hami - prvá kaša, my to nejeme a v januári tomu končí záruka, tak kto to papá si to može zobrať. ja už mám kočík v aute, aj som zbalená na zajtra do Včielky. o 10,00 sa budem snažiť tam byť.

miselin
2. nov 2008

Ja som mala od Beby vzorku a keď som ju urobila malej a skusila ju tak ma natáhlo a hneď som ju vyliala do umyvadla a kašičky mi normálne prestala jesť, neviem čo sa jej porobilo, lebo jej kašičky veľmi chutili a teraz mi ani hubku neotvorí keď vidí, že jej ju idem dať. Teraz je nahučaná z banánov to je taká šťastná keď ho vidí ako jej tato keď si ma bral za ženu 😀 😀 😀 Ja sa musím ešte s Jankou dohodnúť, lebo nevie kde to je tak ju musím niekde počkať, ale tak sa teším ako by som sa tam išla ja hrať 😀 Konečne sa už stretneme 😉
Tajka ak by si išla aj ty tak zober tú cickovú čapicu by som ju Domke vyskúšala

tajka1
2. nov 2008

ahojte dievcata, dlho som tu nebola, ale citam ze pekne pokracujete 🙂 , na pivo uz je zima, ale dufam ze aspon nejaky grog stihneme 😝 , zajtra baby nemozem, strazim kamoske malu...ale uz ma tam raz jedna znama volala,ale nikdy sme nemali cas...dve baby bolo takze sklbit do jendeho rezimu. miselin, ale po ciapku sa kludne zastav ked pojdes okolo, napis IP ked si to nejak naplanujes a napisem ti c.t
tak sa majte pekne a napiste ako ste dopadli,papa

majka.sibka
2. nov 2008

babenky...hlasim sa...v noci to bol u nas horor, drobcekovi sa akosi nedalo spinkat...a rano mu zacalo tak tiect z nosteka...neviem, ci mi nachladol, ked sme boli na hroboch...teda v noci mu pravdepodobne zatekali tie hlieny a nato sa budil, a samozrejme, kojili sme sa tak casto, ze som zo spinkania nemala nic...tak som sa tesila do tej vcielky, ale takeho usopleneho ho medzi vase zdrave deturence nezoberiem...tak zas nabuduce, hadam aspon ten stvrtok vyjde... asi sa nemam tolko tesit...tak drzte prsteky, nech nam to nejako prejde...hadam mu tie hlieny "nezatecu na priedusky"...a neochorieme este viac...opat zacal plakat...letiiiim...

majka.sibka
2. nov 2008

kkaattkkaa krasne fotky... 🙂

miselin
3. nov 2008

Tajka Dúfam, že už budem mať tento týždeň ten kočík, tak by som sa potom stavila.
Majka to je škoda, mne sa tiež vždy niečo pritrafí keď plánujem dopredu ale dnes to dúfam neplatí 😎

tajka1
3. nov 2008

miselim, mam dva, tak ak budes potrebovat, kludne ti jeden poziciam...zuzka, ta beba2 je myslim tak do 10mes. nam predpisovali HA na kasicky a od 11mes. jej davali bebu 3...ale pozri na nete, nejaku lekaren, urcite to tam bude

miselin
3. nov 2008

Júúj Tajka ja si nič nemôžem požičiavať lebo mne sa všetko pokazí 😅 a čím viac sa o to starám tým je to rýchlejšie v háji. Takže to ešte nejako prežijeme veď chodíme s klokankou a teraz čo boli také vetry tak to by sme aj tak boli doma lebo tu keď fúka tak to je strašné normálne mi ide kočík vyvrátiť 😀

tajka1
3. nov 2008

neboj, jeden je este v zaruke a druhy je taky na ihrosko...takze by mi to nebolo vobec luto 😎

zuzka99
3. nov 2008

slávko už spí 2 hod. Ho to tam riadne zmohlo, chudáčik, plný dojmov a nových zážitkov. sa snáď ani von nedostaneme dnes 🙂

majka.sibka
3. nov 2008

ahojte kocky...tak uz som akasi mimo aj ja...hrozne ma skriabe v hrdle...no uvidim, co to na nas lezie...marek nesopli akurat tak vonku... zuzka , teda ste sa mali fantasticky, ze...joj skoda...idem sa nalievat cajom, tak dobru nocku vam...

miselin
4. nov 2008

Tak si predstavte, že mne tiež Domča zaspala hneď jak sme prišli domov a to je teda čo povedať. Ani sa tam nehýbala ani nesmíkala bola jak zhypnotizovaná, ale ju to unavilo a spala až hodinu 😀 A v noci som sa konečne vyspala vstávala som k nej len dva razy tak sa teraz vytešujem 😀 😀

zuzka99
4. nov 2008

miselin, som ti akorát išla písať, či ste v poriadku. Slávko spal nakoniec 3 hodiny jak sme došli. ono aj ked sa malá nehýbala, tolko ludí a nové podnety tiež riadne unavia. som to hovorila mužovi ako bolo, silou mocou chce isť zajtra s nami, tak asi pojdeme zajtra o 16,00. ak by šiel aj Rasťo bolo by fajn, nech sa tam moj necíti sám medzi babami. a jak došiel včera z roboty malý mu strašne vyprával čo všetko videl, uplne to prežíval, vysvetloval, síce mu nik nerozumel... 🙂
ono aj keď malá sa tam ešte nehýba, je to hlavne trochu oddych a zmena z toho stereotypu pre teba

miselin
4. nov 2008

A zajtra je tam aj disco, že si aj zadrtíme? No poviem mu tak som zvedavá či pôjde? Zajtra poobede tam už bude aj viacej detí tak to by sa Domči malo páčiť ale nejdem predbiehať. A teraz už keď bude bývať škaredé počasie tak miesto sedenia doma môžeme radšej chodiť tam 😉

zuzka99
4. nov 2008

disko má byť vo štvrtok. len to sa bojim, že bude moc nahlas, aby sa nebáli. zajtra asi nebude nič

miselin
4. nov 2008

jáj šak zajtra je streda ja som na tej materskej taká vyhrabaná 😝 Ja by som tiež išla aj zajtra, nech si malá zvyká na ľudí, treba jej 😉

zuzka99
4. nov 2008

a vyhovuje ti okolo ten 16,15? alebo radšej doobeda? lebo ja by som chcela zobrať aj mojho chlapa, nech sa zahrajú s malým, ja by som ti ponosila malú nech si oddýchneš.

miselin
4. nov 2008

no môžeme aj poobede aj tak už je skoro tma 😉

zuzka99
4. nov 2008

veď práve, že doobeda ešte svieti slniečko a ja radšej by som bola vonku a o tej 16,00 už je tma a celkom zima, aj tak by sme boli doma, tak možeme byť tam.

miselin
4. nov 2008

To je paráde, že zriaďujú takéto centrá, lebo fakt že aj keď prší alebo je zima je lepšie byť tam ako doma a detičky sa aspoň ostrieľajú a maminy pokecajú a ešte si aj poradia. Taký modrý koník v reáli 🙂

zuzka99
4. nov 2008

mne už asi chrbát odíde, už sa nemožem poriadne vystrieť. malý chce stále chodiť za ruky, ja celý deň v predklone a on vydrží v kuse strašne dlho, potom sa posadí a ja sa už nenarovnám. som jak stará babka

miselin
4. nov 2008

Ja som taká dolámaná došla dneska z prechádzky, keď som si dala dole klokanku tak som sa zase nemohla ohnúť, sa budeme zajtra dopĺňať ja moc vystretá a ty moc predklonená 😀

zuzka99
4. nov 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jankabambulka
4. nov 2008

ahojtw babenky. ja neviem čo je teraz za týždeň ale mne už asi docela šibe. ako ráno vstanem o 6 tak fičím až do 23h. teraz som sa už nasrdila a sadla, že idem pozrieť čo písmenkujete. stále periem , upratuje, sámoška na chvíľku s malými von. inak katke na uško dali burow a vraj ej to veľmi lait kvapky a môžu sa dať preventívne, keď vidíme , že dieťatko má asi ušká chytené a keď už je to hodne tak sa dá suchyý štráfik a nakvapkajú sa na tie kvapky. no a ďalej, starý ma akosi serinká, ale aj malá.. akosi si tento týždeň hodne do mňa dovoľujú /alebo som podráždená z toho , že mám toho neskutočne veľa. aktvivujem, musím rýchlo urobiť daňové, lebo idem pozastaviť živnosť k decembru, a v sobotu mám skúšku z menežmentu-skriptá som ešte ani nevidela!! juj už aby bola nedeľa a budem mať po ďalšej skúške a najbližšiu by som mala mať myslím až 16 a potom 29 z techniky 😝