Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

jankabambulka
3. sep 2009

aj ja ich mám stále odkopaných , teda hlavne katku ale to sa nedá nazvať odkopanie, keďže on asa nedá zakryť ani za svet /ani v čase spánku ani bdelosti

miselin
3. sep 2009

Kačiatko najlepší by mala tento https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... len škoda, že by jej bol malý 😒

miselin
3. sep 2009

Kačiatko akú ma Linduška dĺžku rukáva?

ivka000
3. sep 2009

moj cez leto ked boli tie horúčavy spával len v tom body a ešte sme mávali otvorený balkon a cez den spával len tenučkom tričku a v plienke aj to sa budil celý spotený.

ivka000
3. sep 2009

janka ak sú zvyknutý spávať na lahko tak ich tak nechaj ved aj môj ak je viac oblečený tak sa mi hned budí a celí prepotený a na čo ich bambušiť ak im to vyhovuje a nie sú chorlavý. 🙂

miselin
3. sep 2009

No veď práve ja som napríklad zimomravá a MM ten je stále horúci, až sa mi zdá, že niekedy až páli 😀 Ja sa tam pri ňom drkocem cez zimu, lebo nemám rada keď je v izbe teplo a on sa mi len smeje 😝 A tak to je aj s deťmi, jednému vyhovuje to a druhému zase niečo iné. Ale ja už budem musieť byť teraz pri Domine opatrná, aby jej náhodou tie obličky neprechladli 😒

ivka000
3. sep 2009

ten môj čertík ešte nespí ale už mu vela k tomu nechýba len akosi nechce cumlík tak som mu skúšala diasenka a má ich akési pripuchnuté žeby tak skoro zuby? 😕

ivka000
3. sep 2009

pomooooc k nám sa ženie riadna mela blýzka sa a už začína aj pršať 😨 ☹ 😠

hasleerka
3. sep 2009

no veru ale to riadne hrmí, asi aj pc vypnem

kaciatko68
3. sep 2009

Miselin : ten by bol krásny. Rukávik odmerám zajtra. Už som úplne grogy a idem spať.

jalao
4. sep 2009

Ahoj PB, no vcera mna ta burka zastihla na terase Sinaj, ci ako sa to vola, bola to celkom prca, hostia ani domov nemohli odist, pravdaze sme boli bez dazdnikov... 😉 😉 😉
Ivka, zubky mozu ist uz v cca 7. mesiaci, takze kludne to moze byt, nasi slintali vzdy jak o preteky a vsetko ohryzali, do par dni sa zjavili malinke pasiky v pusine, pri prvom som si vsetko do detailu zapisovala, ale pri dalsich detoch som to uz nezvladala... 😅 😅 😅 , ale tak to vzdy chodi...

ludka_r
4. sep 2009

Miselin, to ste s mužom presne ako my.... 😀 Ja som oblečená v dlhých nohaviciach aj v mikine a on si len tak leží len v spodkoch... Ani ponožky nemá... 😀 Musím povedať, že mu len ticho závidím, lebo mne je zima takmer celý rok. Už aj teraz by som si najradšej ľahla pod deku. Preto tak nemusím zimu... 😖
Ivka, tak to kľudne môžu byť zuby... Vychádazjú tak okolo siedmeho mesiaca, tak to malý ešte mešká... Ale pochybujem, že bude meškať až tak, ako ten môj. Jemu vyšiel prvý zub, keď mal 13,5 mesiaca a doteraz má len dva. 😀
Jalao, žiadna sláva, keď búrka niekoho zastihne niekde vonku.. Ale keď som doma, ja búrky priam milujem... 🙂
Do tej školy chodím do ZA, budem "už" druháčka... 😉

jankabambulka
4. sep 2009

ahojte. no tak som deťom dala tie tenučké nohavice na spinkanie, aby som si svedomie trocha napravila. a spravila som debilinu asi. boli hore pomaly každú pol hodinu a vrchol bol keď vstali 3.50 a ani za čo ďalej spinkať.vyzuli ponochle a trhali tepláky. tak som sa rozhodla , že ich nebudem trápiť a vyzliekla som ich gate a nechala len v tom body a plienke a tak zaspali okolo 5.15 a ešte hodinu potiahli. tak asi ich ešte chvíľu nechám spinkávať len v tom body a tak za týždeň dva pomaly prejdem na tie tenučké nohavivce, inak to riešiť neviem a asi sa nebudem trápiť tým, že asi ako jediná ich tak nechávam spinkať☹

jalao
4. sep 2009

janka, ved zalezi, ako chladno, resp. teplo v spalni mate...my mame napr. teplu spalnu, takze ja som vzdy davala normalne bavlnene pyzamka a bose nozicky, mam to tak zafixovane, ze koza si ma v noci od oblecenie skratka oddychnut 😉 😉 Pokial nie su mali vyslovene ladovi,alebo prechladeni, nechaj ich v tom, co im je pohodlne, ved to ti isto nestoji za vstavanie o 3.50...
ja som taka mama, ze som skor za otuzovanie, ako bambusenie, poznam maminy, co obliekaju na noc detom pancusky este pod pyzamko, to sa mi zda uplne neprirodzene... 😖

jankabambulka
4. sep 2009

im asi toto vyhovuje s tým , že katka je ešte aj tak niekedy spotená a leží len a len na perine a miško sa zakutre pod perinu ale potom o chvíľu ju skope a ke´d ho zakryjem vydrží chvíľu a zasa je odkopaný, teda aspoň jednu nohu musí mať vonku. v spálni nemáme nejaké teplo. do cca 22h jeotvorené okno a potom ešte v noci keď stávam ku nim vetrám ale to len tak troška na pár sekúnd.

jalao
4. sep 2009

Ved aj nasi byvali vzdy odkopani, ale nemali kvoli tomu ladove nohy, ani nechoreli...tak som ich tak aj nechala..Ked boli trosku starsi, aj sami sa uz zakryli 🙂 🙂
janka, malu mas piatacku, ako ja? 😕

adrykaa
4. sep 2009

Ja vam normalne zavidim,ze ste tak malo pribrali ja som doteraz pribrala skoro 17.No nic moc to nie je tolke kila naviac ☹ A normalne som rada,ze uz nie je take teplo,lebo uz som myslela,ze umriem 😒

sebastianela
4. sep 2009

Dobry den damy.
Tak v tej Lešnej bolo super.
Maly ani v Zoo nespal.
4 hodiny v kuse čumel na zvieratká.😀

jalao
4. sep 2009

Sebi, pocula som, ze je tam pekne, boli ste aj na tom zamku? A nezmokli ste nahodou, ci kedy ste boli? 🙂 🙂

ivka000
4. sep 2009

jalao a ludka aj viem že to kludne už zuby môžu byť robila som si srandu že tak zavčasu ale my si s neho robíme srandu že mu dáme spraviť protézu lebo iné deti v jeho veku aj mladšie majú aj po osem zubkov a viac.no to som ešte nepočula že tak neskoro 13,ť mesiaca ? no super aspon mu dlhšie vydržia. 😉

bola som kuknúť v tej hudobnej škôlke a zuzi bolo to tam kde si sa bola pýtať a viedla to aj tá kardošová ale nejaká katka.tak to nie tej mojej riaditeľky .bolo super ešte napíšem viac ak bude mať niekto záujem a ja viac času. bežám sa napapať kym drobec spí
🙂

andulkau
4. sep 2009

vidim ze ste tu rozoberali oblecenie na spanie.
Mne sa mala tiez odkope,ale ja jej davam deku, lebo tu tak neciti ,ze je tazka ako perina.....a spavala body +puncosky....teraz body+nohavice bez ponoziek, ale ,ked zaspi ,tak jej ich obujem. 🙂
A ja nenavidim zimu ja som taky cencul 😀 .

miselin
4. sep 2009

Andulkau ja som jej tiež miesto periny obliekla takú ľahšiu deku do obliečky ale aj tak nespáva zakrytá 😀 Ja by som ju aj nechala spať holatú ale sa bojím keď je taká studenšia aby náhodou nedostala neskôr reumu alebo tak nejak a aj podla seba ju obliekam, keď je zima mne tak ju oblečiem tiež 😅 Ale tiež ju neobliekam nejako moc

sebastianela
4. sep 2009

V tej Lešnej sme boli včera. Počasie krásne. Už sa teším,kedy pôjdeme zas.🙂

miselin
4. sep 2009

Seby pridaj už aj nejaké fotky

sebastianela
4. sep 2009

Umyjem riady a pustím sa do tých foto.😨

jana30
4. sep 2009

ahojte
andulka a kam dávaš malú do jaslí? na rozkvet či na lánsku?
ja mám prihlášku na lánskej,
a ako to zvládate? ako malá teší sa do jasličiek? a ty už ideš do práce? alebo už pracuješ?

miselin
4. sep 2009

Ivka a tebe malý ráno o koľkej vstáva, keď ti ide večer tak neskoro spať? Lebo takýto istý problém mala aj Zuzka s malým, ale on ráno vstával neskoro tak preto išiel aj večer tak neskoro spať,ale keď ho ráno zobudila trebars o siedmej tak aj večer išiel spať skôr

miselin
4. sep 2009

Bože to je za počasie, malej tu už vyhráva z toho, že je doma 😖 Škoda, že tá Včielka neni otvorená, by som išla aspoň tam ju odreagovať ☹

adrykaa
4. sep 2009

V Lešnej je super aj my sme tam boli asi tri tyzdne dozadu.Tento vikend sa chystáme do Trenčianskych zas kuknut s malou.Chodil niekto s deckami do cvc na nejaky kruzok?

ivka000
4. sep 2009

misel on vstáva medzi 7-8 ako kedy ale u neho je skôr problém že chodí dosť neskoro poobede spávať ale naštastie už len občas vačšinou sa mi ho podarí večer okolo tej deviatej najneskôr pol desiatej do postele dostať a to mi celkom vyhovuje.