• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

2. júla 2014 
Ivka tak potom nič, ja som si, že ti to vadí, keď si včera písala, že ešte nespí :wink:
4. sep 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ked ide o štvrť na jedenásť tak to mi vadí :angry: ale ak spí najneskôr do štvrť alebo pol desiatej tak si myslým že to je v pohode . :sunglasses:
4. sep 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka30 malu davam na lansku.Pomaly sa uci chodi tam na hodinku.Rano ,ako ,tak potom place ,ked ju davam ucitelke.Ale ze za chvilu prestane.Len hovori (bojim tety):slight_smile:))) :frowning2:
4. sep 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako to tam vyzerá, je tam plno v tej triede?
4. sep 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si ju mala nahlásenú a oni sa ti ozvali? alebo si sa informovala či ti ju zoberú, a treba aj nejaké potvrdenie že ideš do práce?
4. sep 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte ... ja som vám dnes nabehaná ako kôn ... ráno s babami na očné, potom sa odhlásiť na úrade, kedže Miška nastúpila do škôlky, samozrejme ešte sa musím v pondelok prihlásiť na úrad práce ... zistili sme že nám nejde telka, tak sme obehali obchody, že čo asi tak kúpiť ... so Zuzkou utekať na spevácky , odtial sme busom do nayka ... a večer nám kamarát poradil či nie je zlá poistka v telke ... tak zajtra ideme kúpiť novú a vyskúšame ... mm aj trochu sklamaný bo sa tešil na nové lcd ... ale ja by som bola rada, bo teraz akosi naň nevychádza
4. sep 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haslerka ty si ale šikulka ked si toho toľko stihla. Ja som mala dnes taký pohodový príjemný deň. Bodaj by boli všetky takéto.Konečne trochu medzi ľudmi v civilizácii :grinning: Najskôr tá hudobná potom kávička u segrenky no a kubko bol dnes mimiriadne dobrý. to asi ked ani nemal čas hnevať. :wink:
4. sep 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka a ako v tej hudobnej, ved som išla včera okolo som to okukávala ale žiadny nápis alebo reklamu som tam nevidela
4. sep 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no reklamu ani nápis tam nemajú len letáky po skrinkách. ale bolo super :sunglasses: si sa chcela pridať?
4. sep 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, hlásim sa doma, ivka a kedy to bude bývať? Budúci týždeň som ešte preč ale potom ten ďalší už pojdeme aj my.
4. sep 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nie, lebo Miška je už v škôlke, to len tak sa pýtam, nech som informovaná
4. sep 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
has. ahá ja som zabudla
zuzi tak bud. týžden bude este jedna taká uážková hodina kde môže prísť hocikto kuknúť a potom sa máme dohodnúť podla toho koľko sa nás pridá že komu to ako bude vyhovovať.ale pridať sa určite budeš môcť aj na ten daľši týžden.akurát už nebudeš asi s nami v skupine lebo sa to delí od 4-18 mes. a od 18- 4rokov.ale to by si sa už spýta priamo tam. :slight_smile: ak chceš kukni vydeo úplne dole: http://www.svetdeti.com/programy-hudobnej-skoly-yamaha-class... - 22k
4. sep 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry asi som to zle kopírovala tak tam klikni na programi a potom hud. škola yamaha a tam to je :slight_smile:
4. sep 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a ako si zvyká Myška v škôlke?
4. sep 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj Miška dobre ... uvidíme ked začne v pondelok jedávať ... ona zje všetko len ju musím krmiť ... ale dnes aj včera zjedla polievku úplne sama, tak snád do bude OK
4. sep 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja tam chcem ísť, ešte mi to budúci týždeň pripomente a sa dohodneme lebo moc neviem kde by to malo byť.
4. sep 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hašlerka ozaj a doma pije z fľašky, alebo sa od tej Podhájskej od nej odnaučila?
4. sep 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som aj čítala asi v Dieťati alebo Mama a ja o hud. škole Yamaha ale mi bolo blbé sa pýtať či to je ono tu v PB :slight_smile:
4. sep 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,
mohli by ste mi napisat kedy a kde sa kona ta hudobna skola Yamaha? a kolko to stoji? Dakujem. Janka
4. sep 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si predstav že považská a yamaha aj ja som sa čudovala ked som zistila o čo ide :slight_smile: misel to by bolo super ešte pripomeniem. aspon vás uvidím ,,na živo,, :grinning:
haslerka to je super že si tak rýchlo zvykla
4. sep 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piatok o 10,00 nad ordináciou dr. Monoška
4. sep 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monošíka :slight_smile: Komenského ulica, neviem číslo
4. sep 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musím ich tam v piatok vyhrešiť že akú to majú reklamu ked o tom nikto nevie. dnes nás tam bolo až 4 kusi
4. sep 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miselin asi týždeň pila z pohára a potom si zas rozmyslela že chce z flašky aby sa mohla dívať ...
ivka, kedy malý zaspal večer? A kedy chodí poobede?
sice neviem kde ma Monošík ordinaciu ale najdem to. Dakujem.
sorry preklp Momnošíka :confused:
4. sep 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi - poznáš PB?
mne už asi preskakuje
No poznam. vyrastla som tu a teraz sme sa z BA vratili sem :slight_smile:
4. sep 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok