Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
4. sep 2009

Ivka tak potom nič, ja som si, že ti to vadí, keď si včera písala, že ešte nespí 😉

ivka000
4. sep 2009

no to ked ide o štvrť na jedenásť tak to mi vadí 😠 ale ak spí najneskôr do štvrť alebo pol desiatej tak si myslým že to je v pohode . 😎

andulkau
4. sep 2009

Janka30 malu davam na lansku.Pomaly sa uci chodi tam na hodinku.Rano ,ako ,tak potom place ,ked ju davam ucitelke.Ale ze za chvilu prestane.Len hovori (bojim tety)🙂))) ☹

jana30
4. sep 2009

a ako to tam vyzerá, je tam plno v tej triede?

jana30
4. sep 2009

ty si ju mala nahlásenú a oni sa ti ozvali? alebo si sa informovala či ti ju zoberú, a treba aj nejaké potvrdenie že ideš do práce?

hasleerka
4. sep 2009

no ahojte ... ja som vám dnes nabehaná ako kôn ... ráno s babami na očné, potom sa odhlásiť na úrade, kedže Miška nastúpila do škôlky, samozrejme ešte sa musím v pondelok prihlásiť na úrad práce ... zistili sme že nám nejde telka, tak sme obehali obchody, že čo asi tak kúpiť ... so Zuzkou utekať na spevácky , odtial sme busom do nayka ... a večer nám kamarát poradil či nie je zlá poistka v telke ... tak zajtra ideme kúpiť novú a vyskúšame ... mm aj trochu sklamaný bo sa tešil na nové lcd ... ale ja by som bola rada, bo teraz akosi naň nevychádza

ivka000
4. sep 2009

haslerka ty si ale šikulka ked si toho toľko stihla. Ja som mala dnes taký pohodový príjemný deň. Bodaj by boli všetky takéto.Konečne trochu medzi ľudmi v civilizácii 😀 Najskôr tá hudobná potom kávička u segrenky no a kubko bol dnes mimiriadne dobrý. to asi ked ani nemal čas hnevať. 😉

hasleerka
4. sep 2009

ivka a ako v tej hudobnej, ved som išla včera okolo som to okukávala ale žiadny nápis alebo reklamu som tam nevidela

ivka000
4. sep 2009

no reklamu ani nápis tam nemajú len letáky po skrinkách. ale bolo super 😎 si sa chcela pridať?

zuzka99
4. sep 2009

ahojte, hlásim sa doma, ivka a kedy to bude bývať? Budúci týždeň som ešte preč ale potom ten ďalší už pojdeme aj my.

hasleerka
4. sep 2009

ja nie, lebo Miška je už v škôlke, to len tak sa pýtam, nech som informovaná

ivka000
4. sep 2009

has. ahá ja som zabudla
zuzi tak bud. týžden bude este jedna taká uážková hodina kde môže prísť hocikto kuknúť a potom sa máme dohodnúť podla toho koľko sa nás pridá že komu to ako bude vyhovovať.ale pridať sa určite budeš môcť aj na ten daľši týžden.akurát už nebudeš asi s nami v skupine lebo sa to delí od 4-18 mes. a od 18- 4rokov.ale to by si sa už spýta priamo tam. 🙂 ak chceš kukni vydeo úplne dole: http://www.svetdeti.com/programy-hudobnej-skoly...... - 22k

ivka000
4. sep 2009

sorry asi som to zle kopírovala tak tam klikni na programi a potom hud. škola yamaha a tam to je 🙂

ivka000
4. sep 2009

ozaj a ako si zvyká Myška v škôlke?

hasleerka
4. sep 2009

jáj Miška dobre ... uvidíme ked začne v pondelok jedávať ... ona zje všetko len ju musím krmiť ... ale dnes aj včera zjedla polievku úplne sama, tak snád do bude OK

miselin
4. sep 2009

Aj ja tam chcem ísť, ešte mi to budúci týždeň pripomente a sa dohodneme lebo moc neviem kde by to malo byť.

miselin
4. sep 2009

Hašlerka ozaj a doma pije z fľašky, alebo sa od tej Podhájskej od nej odnaučila?

zuzka99
4. sep 2009

ja som aj čítala asi v Dieťati alebo Mama a ja o hud. škole Yamaha ale mi bolo blbé sa pýtať či to je ono tu v PB 🙂

didi83
4. sep 2009

ahojte kočky,
mohli by ste mi napisat kedy a kde sa kona ta hudobna skola Yamaha? a kolko to stoji? Dakujem. Janka

ivka000
4. sep 2009

si predstav že považská a yamaha aj ja som sa čudovala ked som zistila o čo ide 🙂 misel to by bolo super ešte pripomeniem. aspon vás uvidím ,,na živo,, 😀
haslerka to je super že si tak rýchlo zvykla

ivka000
4. sep 2009

piatok o 10,00 nad ordináciou dr. Monoška

zuzka99
4. sep 2009

Monošíka 🙂 Komenského ulica, neviem číslo

ivka000
4. sep 2009

musím ich tam v piatok vyhrešiť že akú to majú reklamu ked o tom nikto nevie. dnes nás tam bolo až 4 kusi

hasleerka
4. sep 2009

miselin asi týždeň pila z pohára a potom si zas rozmyslela že chce z flašky aby sa mohla dívať ...

zuzka99
4. sep 2009

ivka, kedy malý zaspal večer? A kedy chodí poobede?

didi83
4. sep 2009

sice neviem kde ma Monošík ordinaciu ale najdem to. Dakujem.

ivka000
4. sep 2009

sorry preklp Momnošíka 😕

zuzka99
4. sep 2009

didi - poznáš PB?

ivka000
4. sep 2009

mne už asi preskakuje

didi83
4. sep 2009

No poznam. vyrastla som tu a teraz sme sa z BA vratili sem 🙂