Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
7. sep 2009

Seby to máš pravdu, mne by ju veru ani do polepšovne nezobrali. No dnes čo mi predviedla na ihrisku... by som sa radšej v zadku videla 😠 Už keď som ju išla dať do kočíka keď sme odchádzali tak dostala totálny hysterák až amok trepala sa ako trubka a ja som mala normálne problém ju udržať 😠 Všetci sa po nás dívali, že čo s ňou chudiatkom dorábam, ale to, že čo ona dorába so mnou nikto nechápe ☹ A dnes ma už aj vytopila, vyliala šerbel na koberec a rozmrvila a podupala koláč na podlahe a do toho každých 5 minút reve už od šiestej, ale našťastie už spí, lebo ja už som dnes v koncoch 😢

andulkau
7. sep 2009

Misel ,Sebi drzim palce a pevne nervy s detmi.Mne akosi mala uz tretiu noc okolo 4,30 sa budi a po celej posteli beha.A zaspi tak okolo 5,30.a ja mam na to nervy .Tak si neviem predstavit tie vase deti co buntosia celu noc ☹
Sebi tvoj maly je malicky ,tak isto mu idu zuby.

Moja mala dnes isla do jasliciek bez zlzicky 😀 normalne som nechapala a este po vikende.Hovorila ,ze tancovala a ,ze chce ist aj zajtra.No len nech jej to vydrzi. 🙂

miselin
7. sep 2009

Jáj a ešte mi dnes jedna pani povedala, že dieťa sa zlé nenarodí a úžasne sa usmievala 😠 Takže za to môžem ja, že je taká zlá 😠

Andulkau tak to je super, že sa tešila, len nech jej to vydrží a bude pohoda 😉

ludka_r
7. sep 2009

Tak to veru nie je žiadna sláva s tými Vašimi čertíkmi... 😀 Ja si na Vilka sťažovať nemôžem, on je v celku poslušný... Aj ráno, keď vstane skoro, nechám ho ešte sa v postielke hrať, niekedy ho nechám behať po izbe.. A ja si pekne driemem. Keď sa preberiem, je v izbe riadny neporiadok, ale Vilko sa pekne hrá... 😉
No ale teraz sa mi už zobudil a plače, tak bežím....

kaciatko68
7. sep 2009

Aj my držíme palce, nech to s tými čertíkmi vydržíte.
Tá pani bola riadna mudroška, rada by som videla jej deti ... 😉
Miselin, kedy sa môžeme zastaviť vyskúšať ten svetrík? Zajtra doobeda ideme ale do Kotešovej a do Žiliny.

sebastianela
7. sep 2009

Ked ten moj je taky od narodenia. Už aj zuby ma vonku, tak neviem.
Tak to si može ta pani podať ruky s mojou mamou. Ta si myslí tiež,že to má zo mňa.

sebastianela
7. sep 2009

Inak Miselin. Idem mu dnes nasadiť homeopatický sirup Sedalia na kludný spánok. Posledná možnosť. Na mňa zabral kedysi. Uvidím a napíšem.

ivka000
7. sep 2009

ahojte mňa ide dnes poraziť malý je ako čert celý deň pre všetko piští a teraz pobede už nechce isť ani spať a to mal už vstávať. ☹ už aby bol mm doma na chvýlu sa ho zbavím 😀

sebastianela
7. sep 2009

No Ivka, mne ten moj zaspal po celodennom mačani, jačaní a hulákaní a to sa este pred spanim riadne oplieskal o hlavu, lebo sa doslova hádzal a šponoval a nie a nie ho ukludniť. Už aj moja mama chytila pri ňom nervy a to bola s nim hodinu. Povedala, že ju tak rozbolela hlava, že jej mame dať pokoj.

sebastianela
7. sep 2009

No a už sa tesim na super noc.
Dala som mu to homeopatikum, ale pochybujem, ze to bude mat na neho nejaky ucinok.
Radsej si pozhanam pre seba proti únave a vycerpanosti.
Ale aspon jedna dobra sprava. Stary sa mi ozval a nepride koncom oktobra, ale v polovici novembra, tak aspon čosi.😅

ivka000
7. sep 2009

pred šiestou som si myslela že už ho spať nedám aspoň pôjde skôr spať ale omyl 18.05 zaspal od únavy no aj tak som ho zobudila o pol 😀 no a som zvedava kedy zaspí budem rada ked aspoň o 22. ☹

andulkau
7. sep 2009

Sebi ja som davala Adamovi,ked bol maly Homeopaticky liek SEDATIF.A skusila som ho aj malej ,ked jej sli zuby, lebo tyzden len plakala.Dala som jej ho asi dva krat bolo to dobre a bola kludna. 🙂 .

misel aj ty ho skus.To su tabletky malicke ,ktore rozpustis vo vode das jej ho striekackou.
Mozno to pomoze.

sebastianela
7. sep 2009

Vsak napisem, ci to pomaha, ale na toho mojho nezabera uz nic.😝

sebastianela
7. sep 2009

Ale je to od firmy Boiorn a tabletky na tvorbu materskeho mlieka mi zaberali super a aj kamoškam. Kojja doteraz.

sebastianela
7. sep 2009

Preklep! Boiron!

ivka000
7. sep 2009

Sebi a kde máš album? sme zvedavé na tvojho šibala. 😉

hasleerka
7. sep 2009

ahojte, my sa pochválime dnes sme v škôlke všetko spapali ... zajtra sa tešíme opäť

dadula ešte nespíme až od oktobra

miselin, múdru pani si nevšímaj

sebastianela
7. sep 2009

Sa mi to neda cez mobil. Skusala som to.😢

brisilda
7. sep 2009

hasleerka prosim ta ako zistim pod ktoru zubarku patrime??? uz musim s malym k zubarovi spravil sa mi na dsne pluzgier ma ho uz dlhsie a ked mu praskol sla mu s neho krv no a teraz sa mu tam robi hnis ☹ neviem co to je a asi bude dobre to konzultovat zo zubarom

ivka000
7. sep 2009

to je škoda ☹

ivka000
7. sep 2009

hurá hurá hurá malý už spí a to nerobil ani žiadne scény 😀 len som sa obzrela za seba že čo je tak ticho a on spí ako zarezaný 😉

hasleerka
7. sep 2009

brisilda máš IP

hasleerka
7. sep 2009

brisilda teraz kukám tvoj pas , blahoželám ... si pamätám ked si tuším ešte snažilkovala ... neviem či som sa ťa už pýtala či malý chodí už do školy či nie?

ivka000
7. sep 2009

sebi je zlatučký

sebastianela
8. sep 2009

Tak nepomohlo to ani prd. Dokonca si pan zmyslel, ze nebude už od tretej spať a bude mi robiť zle a škrábať ma. Juchu do dalšieho krasneho dňa.

jalao
8. sep 2009

Debi, ja si presne pamatam tie stavy, ked som omdlievala od unavy a decko čulé už vyskakovalo...nebolo to často, to si nemôžem sťažovať, ale stávalo sa to, samozrejme. Niekedy som vstala, obriadila decko do teplakov, rozložila hračky a ja som si ešte čo-to zdriemla...aj to pomohlo. Ty si mavala tiež ťažkosti so spaním pred tehotnosťou napr.? Malý to mohol aj zdediť, alebo ho možno dačo trápi...nebudí sa v noci napr., že je hladný? Možno splným bruškom by bol kľudnejší, či ani to nie? Neviem, nečítala som všetko naspať, čo si o tomto pisala... 🙂

hasleerka
8. sep 2009

no baby my dnes ráno hrôza, Miške sa nechcelo ráno do škôlky, ked som ju ukecala, tak zas nechcela raňajkovať a nakoniec sa v škôlke rozrevala mamamamamáááááá ... som odchádzala so slzami na krajíčku 😢 😢 😢

dadulaa
8. sep 2009

hasleerka, aj my dnes s plačom 😢 včera mal už slzičky no a dnes už plakal, ale aspoň išiel pekne do triedy. Dnes idú na predstavenie Elá hop, tak som zvedavá ako tam vydrží sedieť 😒

miselin
8. sep 2009

Kačiatko ja dnes nemôžem, lebo idem poobede hneď ako sa malá zobudí von s kámoškou, lebo zajtra už odchádzajú ale zajtra ak sa ti bude dať tak dobehni, ale do obeda musím ísť s malou ešte na kontrólu, ale to sa hádam do pol jedenástej vybavíme, alebo ak nie tak poobede 😉

Seby ja som tiež rozmýšlala nad nejakým sirupom, ale to by som ju musela zase dopovať stále a to nemá význam ☹ Dnes spala dobre, vstávala som k nej len 4 krát a zobudila sa až o siedmej, takže super.
Len ma naštvala, lebo som chcela ísť k doktorke dnes, lenže si zmyslela, že zrovna dnes nebude cikať hneď ako sa zobudí a tak som nad ňou sedela so skúmavkou hodinu a pol a potom začala cikať a cikala tak divne, že všetko išlo vedľa 😠 No tak som jej obliekla pyžamo bez plienky, že urobím mlieko a potom skúsime znovu no a samozrejme kým som mlieko urobila, tak si sadla na šerbel a vycikala sa cez pyžamo, ma skoro trafilo, behom 10 minút cikala 2x a keď som nad ňou sedela 1,5 hodiny tak ani prd 😠 Takže k doktorke môžem ísť tak akurát zajtra 😠

ludka_r
8. sep 2009

Juj, no ja si neviem predstaviť, čo by som robila, keby som mala takéto aktívne dieťa... 😖 No ale veľmi by ma zaujímalo, ako by sa správala moja svokra... Tá vie totiž všetko najlepšie.. Aj teraz si od malého necháva skákať na hlavu a ja ho musím potom doma krokiť... Škoda rečí... ☹
Miselin, ale aj tak je to milé, že si na ten šerbel sadla... Môj malý si doň ukladá hračky... 😕