Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

zuzka99
4. nov 2008

no janka, ty ešte aj študuješ k tomu všetkému? a čo študuješ? tak klobúk dole. Ja som mala tiež dnes deň že som sa nezastavila. O 7,00 ráno som začala variť malému, malého obriadiť, seba, dačo pospratovať aby sme pred 10,00 išli von. na nákup, na prechádzku a tak, o 11,30 variť pre nás, 13,00 sa malý zobudil, tak ho nakrmiť, vychystať a zase von...a večer stále ten istý kolotoč. ja neviem, mne sa tu stále tie riady množia alebo čo. umyjem, upracem a o 10 min. nanovo. ale už idem spať, kašlem na všetko. aspoň zajtra nebudem variť nič, všetko mi ostalo aj na zajtra, tak pojdeme aj von aj do včielky.
všetci ste chorí? som nevedela že aj janka, asi preto nebola v pondelok s nami si, že? tak je idem do postele, dobrú

a prajem kľudnú noc všetkým

kkaattkkaa
4. nov 2008

miselin, kam sa chodis s malou prechadzat na Rozkvete ? (ked vam tam vsade fuka). Dnes sme tam opat zabludili, no okrem jednej smyklavky pri skole sme nic "detskeho" nenasli. (pardon, este valec, ako valcovali nieco, neviem ci parkovisko alebo ihrisko alebo ...). Ak nabuduce zase dokvitneme, mozno sa aj stretneme.Ak mam pravdu povedat, nazivo som dieta v klokanke este nevidela a celkom by ma to aj zaujimalo.
S tym bolenim chrbta je to zaujimave, mozno si potrebujes len zvyknut. Mne sa nieco take nestava, a to Matuska nosim casto a vela(teraz uz vacsinou na chrbte). Zase je pravda, ze v podstate od narodenia, takze mozno fungovalo postupne privykanie. Manzel sa tak isto nestazuje, a to unho po celodennej fyzickej praci by sa to dalo cakat.

miselin
5. nov 2008

Janka máš môj obdiv, pri troch deťoch a ešte k tomu chodiť do školy, ty si asi supermanova sestra nie?
Zuzi ja mám umývačku a aj tak mám furt riady ale už aspoň nie toľko 🙂
Katka sú tu dve ihriská na Rozkvete ale smerom ku salašu, ale nie su nič moc a dnes tu fúka dva krát silnejšie ako včera takže zábava. Ja si tu na ten vietor zvyknúť nemôžem a každú chvíľu mám aj prievan v uchu 😖
No mi sme mali zase super noc boli sme 4 hodiny hore ja som už myslela, že ma trafí ☹ Už nás aj muž vyhnal zo spálne spať do deckej, lebo ráno vstával do roboty 😒

miselin
5. nov 2008

Zuzi tak dneska o tej štvrtej?

zuzka99
5. nov 2008

hej budeme tam

miselin
5. nov 2008

Tak paráda sa teším, dúfam, že prestane dovtedy fúkať, lebo čo sa tu dnes robí 😖

zuzka99
5. nov 2008

fakt? tu dole až tak nefúka

miselin
5. nov 2008

Bože Dominička spí už skoro dve hodiny 😀 😀 V noci mala mecheche a teraz spinká ako anjelik 🙂 Už sa ten vietor trošku upokojil, ale medzi barákmi ešte stále tak fúka. To je tu jak v nejakej krajine vetra

zuzka99
5. nov 2008

no ja som myslela, ako som malého uťahala vonku, som ho nechala celé doobedie behať vonku, zaspal už ked som ho vyzliekala ked sme prišli domov a on spal pol hodky. sa bojim, že mi zaspí o tej štvrtej

miselin
6. nov 2008

Zuzi ako malý, bol riadne unavený? Ideš aj do toho cvč? Mne sa Domča túto noc zobudila 3 krát s takým strašným revom , že som ju mala pomaly problém utíšiť. Asi sa jej niečo snívalo 😒

fialllka
6. nov 2008

ahojte mamicky

nasla som tu tuto temu, ja mam tiez rodicov v PB aj ked byvame teraz vo Sverepci 😉 mozem sa ku vam pridat?

miselin
6. nov 2008

Samozrejme, že môžeš 😀 Tak teda vitaj 😉

miselin
6. nov 2008

Ináč Katka ono je to trošku aj podobné ako klokanka 😒 Ale to je jedno ja len dúfam, že mi už čoskoro vrátia ten kočík a klokanka sa odloží 😀

fialllka
6. nov 2008

miselin dakujem

vidim, ze mame rovnako stare babatka, teda aprilove 😉

miselin
6. nov 2008

Ó a vy máte dnes presne 7 mesiacov tak vám pekne blahoželáme 😀 Malá Terezička je zlatučká a mi máme tiež to lehátko od Fisher price perfektné že 😉

miselin
6. nov 2008

Inak Janka má presne 7 mesačné dvojčatká

fialllka
6. nov 2008

jankabambulka? chodi ku nam niekedy do temy apriloviek 😉

hej je super, lenze my ho uz asi odlozime, lebo mala je velky sinter, tak by z neho nezletela ... a ked ju priputam, tak rozmysla, ako sa odtial dostat von 😉 a dakujem za blahozelanie 😉 my uz fotky nedavame na kona ale len na picasso 😉

miselin
6. nov 2008

A to je čo ten picasso, hoď link si pozriem aj tam

fialllka
6. nov 2008

to je program, ktory som staihla do PC a nemusim zmensovat foto ako na MK ale priamo to tam poslem z compu :O)

tu su nase dalsie fotky:
http://picasaweb.google.sk/macafialka

miselin
6. nov 2008

Máte veľmi pekné fotky 😀 Och malá mi spí už 1,5 hodiny som z toho na prášky to zase bude v noci zábava 😖 A neviem ani čo ju to napadlo takto zavčasu ísť spať 😒

fialllka
6. nov 2008

mne mala spava len 40 minut cez den a vonku detto 😖

miselin
6. nov 2008

Mne tiež malá spí minimálne tiež len tak pol až hodinu denne, lenže teraz začala mávať bláznenie v noci tak dospáva

fialllka
6. nov 2008

mne Terka tuto noc blaznila v noci a aj tk nedospala, uz mame jednu 40 minutovku za sebou a dalsia az na obed ... vonku v kociku ... 😎

miselin
6. nov 2008

No tak ja už sa teším na dnešnú noc lebo ešte stále spí, len nedávno som sa tu sťažovala, že nechce spať cez deň a od vtedy spí cez deň a v noci má bláznenie 😖 Keď nespí je zle a keď spí je ešte horšie, šak ja už neviem čo by som chcela 😀

fialllka
6. nov 2008

No my sme sa pred hodkou vratili z vonku, vyrazili sme o pol jednej a o stvrt na dve slecna zabuvala a spala do stvrtej, teda presne 2 hodky a 45 minut 😉 tak asi tiez dospavala noc .... no snad ta dnesna bude ok ako minule .... abo to mame zo zubov alebo ju mozno bolelo brusko, lebo vcera toho potankovala do seba statocne 😀 na obed zeleninova polievka a poobede ovocie-jabko+mrkva, a ku tomu mlieko na poziadanie aj ked si len trosku cucnut 😉

zuzka99
6. nov 2008

ahojte babenky, no konečne sa pridala aj fialllka, aj som si hovorila, čo nejdeš aj sem, už som ťa tu videla na MK. Ja ťa poznám z videnia zo SNP, tam si bývala nie? asi sme aj chodili do toho istého ročníka ZŠ. minule som ťa videla s nejakým psíkom na SNP, ked som šla k našim. a videla som ťa aj vo svadobnom salóne, pred svadbou.
no doobeda sme boli v tom cvč, ale je to skor pre vačšie deti. čo už vedia chodiť a tak. oni tam tancovali, preliezali lavičky, stoličky...no náš sa len motal popod nohy. tak sme sa dohodli, že budeme chodiť až po novom roku. momentálne je včielka pre nás lepšia, hento je moc organizované a to on nechápe, že teraz musia všetci robiť to a to.
majka.sibka hovorila, že niekto tu má nové fotky, ale neviem kto, prihláste sa, nech mrknem 🙂

kkaattkkaa
6. nov 2008

Tuto su nase fotky, ak ste zvedave:
http://picasaweb.google.com/katka.carska

miselin
6. nov 2008

Katka aj vy máte veľmi pekné fotky 😀
Zuzi takže som rada aspoň budeš chodiť do včielky somnou 😀 Ja si pridávam fotky lôen sem tam ale ty a Tajka akosi zaostávate, ja som aj foťák už rozbila a aj tak fotím, takže šup šup vštko pofoťte ja sa strašne rada dívam do albumov. nabudúce beriem foťák aj do včielky. Dnes som volala na ten kočík a vraveli, že včera ho už posielali z Brna takže dúfam, že zajtra si už pôjdem preň 🙂 potom už konečne môžeme dať aj to stretko už budem môcť chodiť aj do mesta sa už teším 😀

majka.sibka
6. nov 2008

katka krasne fotky...hlavne som ozila, ked som videla kvaciansku dolinu, teda kvacany...odtial mam kamaratku jarku... a ja som v LM ucila, tak mi je blizky tento kraj...krasny dobry vecer...

mne je uz konecne lepsie a nadcha ma netrapi...pa 😉

zuzka99
6. nov 2008

polepším sa, sľubujem, s fotkami 🙂 aj mňa napadlo zobrať do Včielky foťák, aj kameru vezmem

baby, ja som teraz pozerala tú tému "prvé narodeniny" - tak ma to zobralo som si aj poplakala, ja neviem čo budem robiť ked bude mať slávko narodky, asi celý deň prebulím 😢 budem strašne dojatá