Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

ivka000
10. sep 2009

nie stojí to 15 eur na mesiac a 10 mesiacov to trvá tak 150 eur spolu.

miselin
10. sep 2009

Škoda, tak to tam určite nepôjdem ☹

ivka000
10. sep 2009

tak nič škoda ale ja to chapem ani mne sa cena nepáči ale doma je to už na zbláznenie ☹ a z toho plávania asi nič nebude volala som s tou babou a nič. tak toto je asi jediné miesto kam vypadneme medzi ludi. a potom možno ešte ta včielka 😉

kaciatko68
10. sep 2009

Miselin: skúšala som zatiaľ len ten ružový a je dobrý. Tak jej dám ten.
Tá tanečná je naozaj akási drahá. My tiež za takúto cenu chodiť nebudeme. A to ja chcem začať chodiť na angličtinu, tak to bude tiež nejaká pálka.
Snáď ti neprestane spávať cez deň už tak skoro. To by bolo na zbláznenie ☹.

sebastianela
11. sep 2009

Včera som ani nepísala. Sa mi malý skoro udusil, tak sme mali patálie.
Som bola hotová. Ani v noci nespal.☹

hasleerka
11. sep 2009

jéj sebi čo sa stalo malinkému???

kaciatko kam ideš na anglinu a kedy??? ja uvidím podla roboty a tiež by som chcela

hasleerka
11. sep 2009

baby aké kupujete pančušky, ja som tieto okukala, nepoznáte ich http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6547130

miselin
11. sep 2009

Kačiatko to dúfam aj ja, lebo by ma fakt švihlo 😖 😖

Seby 😲 A čo sa stalo 😕

Hašlerka ja som kúpila malej pančuchy minulý mesiac v Tescu, boli v akcii dvoje za 2 eurá a na druhý deň už boli po 6 tie isté, tak som to dobre vymákla 😀

A kedy už príde Zuzka?

kaciatko68
11. sep 2009

Ja tiež kupujem malej v TESCU.
Dnes musíme k doki. Má celé viečko na jednom očku červené a kúsok aj pod očkom a ešte to je aj nejaké pripuchlé. Myslela som, že to odvčera zmizne, ale zdá sa mi to horšie ☹

kaciatko68
11. sep 2009

Tak už sme tu od doki. Vraj to asi bude herpes na očnom viečku a pod ním. Tak nám dala na očnom mastičku a
si máme kúpiť nejaké vitamíny. Vraj to býva pri oslabenej imunite po chorobe buď na ústach alebo viečku. Tak dúfam, že to rýchlo prejde. No ale neviem, ako bude chúďatko vyzerať zajtra na tej svadbe... ☹

andulkau
11. sep 2009

Kaciatku neboj natri jej to aj teraz aj vecer.Dala ti optalmo framykoin?On dobre pomaha.A ma aj vo vnutry zapalene ocko?

kaciatko68
11. sep 2009

Dala nám nejaký Virolex - to je na herpes. A dnes na prechádzke mužovi ešte padla do kríkov, tak má na brade ešte aj škrabance. Takže na zajtrajšiu svadbu bude vyzerať úplne super ... ako frontový vojak ☹

hasleerka
11. sep 2009

kaciatko, neboj aj tak z nej bude krásna priznceznička ... a pekne sa zabavte ... aj u nás v baráku je zajtra svadba

sebastianela
12. sep 2009

Tak ahojte.
Sa mi tak dusil, ze som myslela vazne, ze to uz nerozdycha. Katastrofa. Som mu davala černice čerstvé a on je taky, že vždy si v ústach jednu nechá a až potom, ked mu dám dalšiu, tak to prehltne. Dokŕmila som ho a isla som mu dať toho sirupu Sedalia. Ked som mu strcila tu lyzicku, tak mu ta cernica s tym sirupom zaskocila do dychaca a konec.😢

sebastianela
12. sep 2009

To bolo najhorsich 5 minut v mojom zivote. Som ho prevratila a buchala po chrbate a nic. Tak fialovel,ze som vybehla na dvor a kricala o pomoc.Jeden sused kosil, tak nepočul a druhý chvalabohu hned doletel.😔

sebastianela
12. sep 2009

Tak mi pomohol a po minúte aj cosi sa nadychol, ale bol k.o. Bol na mne nalepeny ako kliest a nechcel ist odomna. Este ale asi hodinu kašlal a syčal, co to stale dokasliaval. Vzdy,ked zakaslal,zacal plakat,co sa bal, ze sa asi bude znovu dusiť.😢

miselin
12. sep 2009

Ty vole Seby to muselo byť strašné 😲 Nám sa raz malá dusila rožkom, ale našťastie keď bola dolu hlavou tak to už po druhom buchnáte po chrbte vyplula, ale aj tak som sa triasla čo som sa tak bála, si neviem predstaviť, keby mi modrala tak to by bolo hrozné ☹

miselin
12. sep 2009

Chudáčik sa musel poriadne zľaknút a o tebe ani nehovorím ☹

sebastianela
12. sep 2009

Tak aj take veci sa dejú. Teraz sa uz dva dni nosíme ako pijaci a pusinkujeme sa. Tak nemam cas ani pisat. Som bola vcera v Pu v Tescu a kupila som mu aj zimnu bundicku aj capičku a je čačany. Aj kočár mame novy, tak uz mam tri.😀

sebastianela
12. sep 2009

Ako Dominika spí?

miselin
12. sep 2009

Och Seby škoda rečí ☹ Ten sirup vôbec neúčinkuje. Včera už konečne poobede spala a aspala až 2 hodiny, ale v noci sme boli hore od 1:20 až do 3:40 a už od siedmej hore a teraz tu robí kraviny a stále piští, tak ju ignorujem, lebo nemám náladu stále po nej škriekať 😠

sebastianela
12. sep 2009

Moj od toho dusenia ten sirup nemal. Takze sme tiez nonstop hore. Och joj.😝
Kedy bude lepsie?☹

miselin
12. sep 2009

Tak to sama neviem ale mám taký pocit, že tak skoro nie ☹ Aj som rozmýšlala, že by som ju dnes zapratala na noc ku našim, ale keď si predstavím, že k nej budú zase 20x vstávať tak mi to svedomie nedovolí ☹

miselin
12. sep 2009

Včera mi volala Bambuľka , vás pozdravuje. Má pokazený počítač,tak sem nechodí

miselin
12. sep 2009

Dnes mi zobrali naši malú spať k nim, ma ukecali, že im to nevadí, keď sa bude stále budiť, ale už teraz mi chýba 😒 Som konečne od pôrodu sama doma, starý na nočnej tak mi je hej 😵

hasleerka
12. sep 2009

jáj miselin, tak máš veget, ani chlap doma, to sa v klude vyspíš 🙂

sebi to je hrozné, ja by som asi chaosila ... mne sa malá tiež trochu dusila chlebom, ale som ju nahla, buchla a bolo dobre ... si neviem, predstaviť keby modrela

sebastianela
12. sep 2009

Miselin. Tak ja by som ani nezaspala. By som sa asi aj tak budila. Zo zvyku.😅

sebastianela
12. sep 2009

Tak chod spinkať a spi do rana. Uvidis, ako ti to strasne pomoze.
Zajtra budes ako vymenena.😉

sebastianela
12. sep 2009

Haslerka.
Az potom si clovek uvedomi, o co by prisiel.
To radsej budem cele noci hore, ako by sa malo cosi stať.

hasleerka
12. sep 2009

sebi tak to máš veru pravdu ... ja obdivujem maminy ako dokážu prežiť smrť vlastného dieťatka ... to musí byť hrôza