Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

sebastianela
12. sep 2009

Čo ak tam bude celkom dobre spinkať? Ju tam budeš častejšie vláčit. Čo?

sebastianela
12. sep 2009

Tak to mi nevrav. Ja by som to neprezila urcite. Veď ja mam iba jeho. Ani muža nemám. To by som skoncovala aj ja so zivotom. Urcite

hasleerka
12. sep 2009

no ja kebyže mám tiež len jedno, asi rozmýšľam rovnako ... teraz by som musela ostať žiť pre druhú ... brrr ani o takom čomsi nerozmýšľajme

miselin
12. sep 2009

Je to strašne na to čo i len pomyslieť. I keď ja som už mala pri malej také dni, že som si len dokola opakovala Hlavne, že je zdravá, lebo už som bola psychicky úplne hotová, ale si ani nedokážem predstaviť, že by som ju zrazu nemala, musí to byť strašné 😢

Len otázne bude či vôbec bez toho môjho nespavca zaspím 😀 😀 😀 Pred chvíľou nejaký somár trúbil na aute a už som nadávala, že či mu nešibe, že mi decko zobudí 😀 😀 😀 Ale musím jej prestať dávať ten sirup na spanie, lebo ju začína akosi motať, tak neviem či to nemá nejaký účinok na tie ATB alebo čo, Seby a malý po tom neni nejaký ocapený?

sebastianela
12. sep 2009

Ja som mu to uz prestala davat. Sa mi tym skoro udusil, tak neviem, ale nezdal sa mi iny.

ivka000
12. sep 2009

ahojte to ste zasa prebarali za tému nepríjemné ani neviem či by som to vôbec prežila alebo ak ano tak by som sa s toho určite zbláznila ale o tom ani nehovorme.

seby to si mala hrozný zážitok ☹ náš ked sa začne dusiť tak ho napne a vyvracia to(aj nie len to) lebo on mal slabší reflux tak je to na niečo aj dobré.ale tiež neviem čo by som robila.

sebastianela
13. sep 2009

Ivka, kolko ma ten tvoj? Sa mi neda pozriet cez mobil do pasu.😨

miselin
13. sep 2009

Dobré ráno
Tak u mňa noc neprebehla tak ako som si predstavovala ☹ Už mám tak rozdrbaný spánok, že sa už aj tak každú chvíľu budím a ráno už o pol siedmej hore 😠

jankabambulka
13. sep 2009

dobré ránko , mne už ide PC 😵 😵 😵 huráááááááá
neviem síce či Vás dočítam,ale verím , že ste všetcia OK.
včera sme boli v lešnej a naši traja svišti dostali tak hnisavú nádchu , že ani jeden nemohol spať, čo ich to dusilo. kurňa a tak pekne už boli zdraví. bojím sa len o Miška , lebo on ak sa mu to raz naruší , tak potomo ako viete berie ATB skoro každé 3tt. inak neviem, či mišel spomínala, musíme ísť v pondelok aj na vyšetrenie, lebo miško či je unavený alebo nie stále padá. nevieme, či je to dôsledok tej prekliatej choroby alebo čo....
misel - neboj raz sa vyspíme. mňa keď sa niekto spíta po čom túžim, poviem len _vyspať sa 😀

jankabambulka
13. sep 2009

inak aby som nezabudla ak mal niekto meninky , narodeniny
Prajem dodatočne všetko NAJ NAJ NAJ

miselin
13. sep 2009

Vitaj Bambulka, no konečne 😀

Akurát som dovolala s našimi a tá moja potvora sa im v noci zobudila iba raz, no je toto už normálne 😠 😀

miselin
13. sep 2009

Asi jej už ten sirup začal účinkovať, lebo večer keď som jej ho dala tak ju aj motalo 😅

sebastianela
13. sep 2009

Ahoj Janka.
Si nam tu chybala.
Super, ze si späť.😉

sebastianela
13. sep 2009

Tak Misel, to je parada. Tesim sa s tebou. Dufam, ze aj dnes doma bude dobre spať. Ten sirup jej davaj, nech to ma efekt.
Sa mi zdá, ze ti svita na lepsie casy. Eeej!😅

miselin
13. sep 2009

No tak tomu neverím, lebo už som sa tak pár krát namotala a potom ma z toho vždy niekoľko krát hneď po sebe zobudila 😀 😀 😀 A stavím sa, že to bude chcieť dohnať, že to len tak nenechá aby spala celú noc, len zase si tú jej pomstu odskáčem len ja 😀 😀 Ale začnem jej ho dávať len večer, lebo začala byť aj cez deň taká ani nie ospalá, ako skôr taká domotaná. Šak pred včerom keď uvidela dedka(ani mňa nemá tak rada ako jeho) tak začala plakať, to sme sa všetci na ňu dívalo, že či jej nepreplo 😀 A aj keď sme boli dolu v meste v piatok na tom predstavení, tak nechcela ani moc behať a stále jej bolo do plaču a ona má rada takéto podujatia a hlavne keď sú tam deti, tak to mala isto z toho sirupu také divné stavy. 😖

zuzka99
13. sep 2009

ahojte, tak aj my sme už po 2 týždňoch konečne spať. Vidím, že sa nič nezmenilo s detičkami 😉 boli sme už aj v MC, tak malý bol úplne vo vytržení
ivka, ako dopadla hudobná? my asi budeme chodiť

miselin
13. sep 2009

No vitaj Zuzi a pridaj nejaké fotky 😉 A kde ste boli v MC?

ivka000
13. sep 2009

vitajte zuzka a bambulka bolo tu bez vás smutno. zuzi na hudobnej super malý je celý bez seba ešte celé pobedie potom no a ked počuje tie pesničky tak sa normálne raduje a opakuje čo sme tam robili 😕 normálne som bola prekvapená že to tak vníma. 😉
sebi má 10mes. 3 týždne.
misel bodaj by sa jej to spinkanie aspon trochu upravilo

zuzka99
13. sep 2009

no ani by som nepovedala, že ste sa nejako nudili, veď som čítala včera celé poobedie. 😀 Boli sme v Tlumačove, to je pri Zlíne - dedinka, no asi 3000 obyv. a majú MC Housata. Zrovna mali dopoludnie súťaže pre najmenšie deti, jazdili na odrážadlách, hádzali... všetko zadarmo, ešte aj džusik dostali a také robené bábiky...fakt super na takú dedinku, že to tam vobec majú. maminy boli total priateľské, sme si pokecali...
bola som so sesterkou a jej 5 mesačným Maťkom, celý týždeň same dve, sme sa len hrali a starali o deti, chodili na prechádzky, výlety... Sme teraz zaviedli takú tradíciu, čo sme takých 5 bratrancov a sesterníc plus ich manželia a manželky čiže 10 ľudí a teraz už aj deti, že budeme tam chodiť každé prázdniny týždeň maminy s deťmi a potom sa vymeníme, druhý týždeň ocovia s deťmi a maminy pojdu na dovolenku a potom ešte pár dní tam ostaneme všetci spolu. No zatiaľ máme v parte 2 deti, o 2 týždne pribudne ďalšie, takže budúce prázdniny už budú minimálne 3 😉

no Slávko už rozpráva krásne, teraz nás stále presvieča, že sa volá Adam, ani za svet sa nechce volať Slávko 😀

ivka000
13. sep 2009

ved ja som vám zabudla zvestovať novinku mi už sme sa v piatok prvý krát pustili a spravil asi 3-4 krôčky od ocina k mamine no krása 😉 a včera tiež ale to je ešte také že o tom ani poriadne nevie čo robí 😀 lebo ked zistí že ho nikto nedrží tak sa nechce ani pohúť.

ivka000
13. sep 2009

zuzka tak si si to tam poriadne užila to je super a slávko musí byť zlatý mi ked sme ležali v tej nemocke tak tam bol jeden chlapec čo sa predstavoval sestričkám menom Marienka 😀

jankabambulka
13. sep 2009

ďakujem za privítanie , aj mne ste chýbali.

ivka - gratulujem

hasleerka
13. sep 2009

no bambulka vitaj ... teda držím zajtra všetky prsty, nech je Miško v poriadku ... drobček malý ale sa naje tých ANTB

miselin, tvoja Dominika je už taká prešpekulová, lebo ona presne vie, že k nej vstaneš, tak vymýšľa ... skús ju zastejšie nechať u vašich ak môžeš ... možno si zvykne nevstávať

hasleerka
13. sep 2009

no zuzi čítam, že ste si super užívali, daj chytro foto alebo niaku stránku kde sa to dá kuknúť

bože idem robiť poriadky, Miška sa už zase máča v umývadle, asi ju pošlem k vodníkom??? 😀

andulkau
13. sep 2009

ahojte dievcata ,ktore ste tu chybali. 🙂

babulka rychlo sa vyzdravte.Daj im sinupred,ale ved ty to poznas.Aj moje deti aj ja mame nadchu.Tak som nasadila liek a pomohlo.Asi je nejaky virus ci co za pliaga ide.

Baby dnes mam posledny volny vikend materskej ,zajtra uz makam v praci. 😅 .

andulkau
13. sep 2009

nove fotky ,ale z hodou okolnosti ma oblecene to iste body.Pardon 😀

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

sebastianela
13. sep 2009

Prechadzam sa, maly mi normalne zaspal v kočári a je super vzduch vonku. Idem zavolat mamu na pivko. Nech sa lepsie aj mne zaspava.😀

zuzka99
13. sep 2009

andulka, nech ti vyjde prvý deň v práci a vždy daj vedieť keď bude niečo výhodné 🙂 juj, aj ja by som si dala pivko, mne zobrali von malého segra so švagrom a ja robím placky, tak k tomu by pivko bodlo

jankabambulka
13. sep 2009

ja som práve dovyprážala jedle bedle 😵

zuzka99
13. sep 2009

mňam aj tie milujem. Ja som robila cuketové placky a boli tiež super. a na zajtra som urobila kelovú polievku a nemusím zajtra