Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
19. sep 2009

Bambulka to ti teda nezávidím, ja mám čo robiť s jednou nie tak s troma 😖

dadulaa
19. sep 2009

Misel,tak som verila, že sa vyspíš, no čo už 😒 Ak teraz malá zaspí, tak si ľahni s ňou. Ja som tiež neni moc vyspatá, malý vstával pred siedmou ☹

ivka000
19. sep 2009

my sme stávali o pol siedmej ale prespal celú noc už 3 dni za sebou 😉 zistil že okrem čajíku nič nedostane tak sa mu neoplatí stávať 😀 len dúfam že to nezarieknem klop klop klop
pridala som nejaké foto zo zoo 😎

sebastianela
19. sep 2009

Tak my sme boli dnes v Pu na jarmoku a katastrofa. Dve hodiny vrieskal. Boli sme autobusom, tak sme nemohli ani odist, ked reval. No nadherny den.😠

sebastianela
19. sep 2009

Ja uz s nim nejdem nikam!
Taka hanba. Ani porozpravat som sa nemohla. No fakt super.
Ale zato v noci bol o.k. Vecer zaspal o osmej a zobudil sa az 3:50.
Neviem, zeby s tej choroby?
Ale tie sopliska ma riadne. Aj kaslat zacina.☹

sebastianela
19. sep 2009

Musim zavolať v pondelok nasej dokine, nech mu predpise pamykon a aj cosi od kaslu. Aj ja som chora.

sebastianela
19. sep 2009

Isla som na ten jarmok, lebo chodim kazdy rok, tak som nechcela porusit tradiciu,ale narok pojdem sama.

sebastianela
19. sep 2009

Misel. Tak to mam strasne rada,ked sa v noci aj moj rozhodne nespať. To ma vie vytočiť do nepricetnosti. Hlavne okolo tej druhej,tretej.
Ja neviem, co su to za deti?

sebastianela
19. sep 2009

Misel. Vies si predstavit spolocne deti Dominiky a Sebastiana? Amen tma. Ja by som ich ako babka urcite opatrovať nešla.😝😅

sebastianela
19. sep 2009

To by som išla radsej dobrovolne do starobinca.😀

sebastianela
19. sep 2009

Musime natačať viac videí, nech potom vidia akí boli super.😅

andulkau
19. sep 2009

Ahojte ,tak bola som s malou na pohotovosti ☹ .Mala od vcera vecera horucku 38.Nesla by som len nic nejedla cely den.Raz vracala.A boli ju brusko.Dr jej dala antibiotikum ,ze zacina sa jej zapalovat hrdlo.Ak bude mat horucku cez noc mam jej ich dat rano ,ak nie skusime bez ANT.Co by som bola rada.

Hasleerka a kolko vas bolo?

sebastianela
19. sep 2009

Samé choroby☹

sebastianela
20. sep 2009

Zase musim pochvalit svoje dieťa. Iba 3 krat v noci hore. To je pokrok.
Ale kasel mame riadny. Dam mu stoptusin a sebe robitusin. Ak nic nezabere zajtra cinknem dokine.😕

miselin
20. sep 2009

Seby to by teda bolo mať také dvojičky 😕 😠 😖

miselin
20. sep 2009

Ja musím ísť s malou zase dneska na pohotovosť, od včera obeda jej zase akosi stmavol moč a dosť zapácha takou chémiu, presne ako pred tým, len vtedy sme si mysleli, že je to liekmi, no a teraz ráno úplne vrieskala keď som jej umývala cikulku, tak radšej pôjdem na tú pohotovosť. Bože ja mám taký strašný strach, že sa jej to zase vráti, a stále len rozmýšlam čo som urobila zle, veď ju častejšie umývam, aj prebalujem, aj ju obliekam, od kedy sme doma z nemocnice tak bez pančúch ani vonku nebola, veď ani do plienky nekaká, že by sa jej to nejako do tej cikulky dostalo alebo tak, ja už neviem, ale toto sú tak strašné stresy ☹ 😢

sebastianela
20. sep 2009

Misel. Tak to mas ine stresy. Mozno ju to aj boli,preto je aj taka umrncana. Moj, ked je chory, sa pyta furt okolo mojho krku. To je taky signal. Dufam, ze to dobre dopadne. Potom hned napis. Daj pusinku za mna Dominicke.

dadulaa
20. sep 2009

Misel ☹ daj vedieť, ako ste dopadli na pohotovosti. Hádam to nebude až také zlé..

zuzka99
20. sep 2009

joj, tak to držím palce nech sa všetci vyliečite ☹ potom misel napíš ako dopadla pohotovosť. No ja som včera len ležala celý deň, až teraz som vstala ráno s malým 🙂 Baby a stihli ste ten autobus?

zuzka99
20. sep 2009

baby ja som zase vybúrila na niekoľko rokov dopredu 🙂

dadulaa
20. sep 2009

Zuzka 😀 😀 stihli sme ho ledva.

jankabambulka
20. sep 2009

misel- držkáme ti pästičky nech to dopadne OK. nepila menej, žeby mala silnejší moč preto?

inak ja som sa včera bol aprejsť do tesca, rozmýšľala som , že sa stavím na lánskej keď som išla okolo ale asi tam bolo hodne ľudí, keď bolo tak teplo, tak sme šli priamo na zmrzku. no a ke´d píšete o tom autobuse, tak nebyť jednej maminky čo vedie včielku, keby mi nepomohla s kočíkom, tak idem aj domov asi pešo, ani jeden chlap ani jeden chalan mi nepomohol s kočíkom...

sebastianela
20. sep 2009

Tak Janka.
Ja včera detto.
V autobuse uz boli dva kočiky a dedko na mna krici. Nedavajte si ho tam, sofer vas uz nezobere. A ja. Prosím? To ako mam ist 16 km pešo, alebo ako? To bol jediny autobus co chodi z pu na lysu v sobotu.

sebastianela
20. sep 2009

Co je s Misel?😕

sebastianela
20. sep 2009

Ten bodybuilder v superstar bol co preboha? Cista psychiatria.😅

hasleerka
20. sep 2009

andulka tak ako malá, beriete tie ANTB??? ale sa ten výrus dáko rozmáha ... aj Miška je už dáka nesvoja, začala pokašlievať, tak sme rýchlo nasadili cibuľový sirup a nechám ju zo dva dni doma

inak bolo nás teraz 8, dúfam, že bude chodiť aj viac

hasleerka
20. sep 2009

misel tak aj vy ste boli na pohot., ako ste dopadli???

zuzka, dadula ste boli spolu na akcii, napíšte???

andulkau
20. sep 2009

Hasleerka ja ti neviem.Vcera mala teplotu este o polnoci.Rano o 7 som jej dala mlieko po dvoch dnoch len 150ml.A Igor mi volal o 9 ,ze ho vyvratila.Tak sme nasadili tie ATB pre istotu a necham ju tyzden doma.Cely den nemala teplotu ,ani na brusko nekricala.Mame dietu ,tak uvidime.
Neviem co je to za pliaga.

Cvicit isto idem.Ak sa nic hrozne nestane. 😉

hasleerka
20. sep 2009

posielam cmuk nech sa rýchlo vyzdravíte 🙂

kaciatko68
20. sep 2009

Držíme palčeky, nech sa rýchlo všetci chorí vyzdraviete. Ja mám chorú staršiu dcéru, kašle ako polotuberák, ale poradiť si aj tak vôbec nedá, tak už nech si robí ako chce - užíva atb, chodí do školy, ale doma vôbec neleží a potom mi tu ochká, že sa jej to nelepší. Cez víkend neležala ani chvíľku, chodí s výstrihom pomaly po pupok , atď ... No a aj MM je akýsi chorý, chrchle riadne, ale je na služobke v Blave. My s Lindou sme ešte ako tak v poriadku, Linde už skoro zmizol ten herpes z viečka, ale dnes sa mi zdalo, že má červený fľak na nose. Dúfam, že si ten herpes nerozniesla na noštek ☹ .