Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzka99
21. sep 2009

dnes má byť krásne, nepojdeme do mesta?

ivka000
21. sep 2009

ahojte tak mne už brácho zhabal notebook do školy tak už sa mi nebude dať tak často písať ale ja už niečo vymyslím 😀 😀 😀 zuzi ak by ste šli ja by som sa rada pridala. haslerka na to cvičnie sa asi nedostanem nemám auto ☹ možno bud. pondelok.

fialllka
21. sep 2009

ahojte maminky

katkacarska: hej hej uz byvame v meste, na Lanskej, kusok od ihriska 😉 a vy kde???

miselin: ako Dominika? vcera som ju zasa videla s dedkom, pozerala auticka pri ceste 😉
andulka: skore uzdravenie malej 😉

zuzka: Terezka sa vcera hrala na ihrisku na SNP s vasim Slavkom ... mamina s nou bola na ihrisku vonku, bo mi nechcela na obed spat, tak ju vzala von a prisla s tym, ze mala takeho 20 mesacneho kamarata, ktory tam bol s takou pani tehotnou a ja jej vravim, nevolal sa Slavko? to bol isto s tetou vonku ...

mne vcera mala uz druhykrat bojkotovala obedny spanok ale sa jej ani necudujem, lebo v noci spala 9 hodin vkuse bez prebudenia ... od osmej do piatej a to sa potom trochu napila mlieka a zaspala este na dve hodky ... a my sme boli u nasich na obed, tak sa jej tam nechcelo sapt a nevedlea ako ma zaspat ...
ale za to vecer pred siedmou uz spala a zobudila sa prvykrat az o druhej .... a ja som vecer stihla este nachystat na dnesny obed 😉

dnes mi prisla maminka pomoct zabavit malu a ju vezme von, lebo chcem sestre pomoct nachystat nejake pripravy a to sa mi pri malej neda tak som rada, ze mi ju zabavi 😉

mimochodom, dufam, ze v piatok nebude prsat, aj ked hlasia, dazd 😠

miselin
21. sep 2009

Čaute, mi sme včera moc dobre nepochodili na pohotovosti, lebo jej vyšli zlé výsledky moču, ale vraveli, že to môže byť aj skúmavkou, ale dnes už to mala lepšie, ale dostali sme dnes od našej doktorky aj mastičku na cikulku keby sa jej zase robil náhodou nejaký zápal a budeme zase čakať na výsledky tak som zvedavá 😒 Už pri cikaní ani tak neplače, ale ešte stále sa kúti, tak dúfam, že jej to rýchlo prejde. Inak včera na pohotovosti sa ma pýtala doktorka, že či jej dávam pribináčika, že pribinák vraj obsahuje 9 éčiek, že aby som jej ho radšej nedávala keď je teraz oslabená

andulkau
21. sep 2009

Misel a ktora mala sluzbu.?Aj moja dr. povedala, aby som jej nedavala pribinaka,ked bola mensia.Raz mi z neho aj vracala,a ani ho moc nechce ,tak ho nekupujem.My len jogurty,activie a probio.

Dnes mi mala zaspala o 9 v obyvacke hodinu.A teraz znovu spi.Dufam,ze bude o.k.Inac jej nic neni ,len je mrzuta a stale buci.A som z nej nervozna ,lebo taku ju nepoznam..........Misel klobuk dole a tebe mala plakava stale.Uz si imunna. 😉 .

Fialllka dakujem. 😉

jana30
21. sep 2009

ahojte maminky 🙂
tak mi pribináčika tiež nedávame, ked bol malý cca 6 mesiacov som mu ho dala a celý sa mi zneho totálen vysypal tak odvtedy som ho nekúpila, a aj sa mi to zdá zbytočne drahé a strašne malé, dávam mu hocičo ale pribináka nie, 😉
inak u nás je všetko v pohode, malý zaspáva bez problémov aj papá v pohode akurát ho nemôžem akosi naučiť aby sa pýtal kakať a cikať, ale zatiaľ ho ešte s tým moc netrápim, som si povedala že ešte má čas, musí na to asi prísť sám a pochopiť to že sa musí vypýtať, 🙂 neviem bojím sa aby som mu to zbytočne nesprotivila, lebo ked sa prebaluje tak sa v pohode vyciká do nočníka alebo na záchod, tak si myslím že to príde ked sa vypýta aj saám 😀

jana30
21. sep 2009

Mišel, dominičke prajeme skoré uzdravenie, aby ju nič nebolelo, a hlavne nech opadnú tie stresujúce situácie, viem si to predstaviť, pre teba to musí byť zložité, stále na všetko dávať veľký pozor,
všetkým choručkým prajeme skoré uzdravenie aby detičky poslúchali mamičky 🙂

andulkau
21. sep 2009

JAnka 30 ani ho netrap, ono to pride.Ani ja som netrapila a ani neviem ,ako to prislo. 🙂 .Ma cas.A ides ho dat to tych jasli?

sebastianela
21. sep 2009

Sa tomu mojmu rozviazal riadne jazyk. Pekne už ked vidi babku krici baba, na mna mama, na psa ha ha, na loptu gool, a ked cosi hladame, tak stale opakuje kde je? Kde je?
No sikovny je to beťár.

sebastianela
21. sep 2009

Aj my sme stale chori! Sa mi zda, ze cim dalej vyse. Ideme skusit ten homeopaticky sirup od kaslu Stodal. Zevraj je super.

miselin
21. sep 2009

babule díky moc za psychickú podporu a tiež prajem deckám skoré uzdravenie 😉

Jani ani ho netráp, pokiaľ sa mu tam nechce sedieť, ono mu ten čas príde.

Inak nedáme zajtra na Lánskej stretko doobeda? Pôjdem k našim tak by som išla hneď tak okolo desiatej aj na ihrisko, Domči už je lepšie a keď to nieje nákazlivé tak ju nechcem sušiť doma 😒 Dávam jej stále aj plienku okolo obličiek aj bruška nech to má stále v teple a pije kamilkový čajík tak jej to dúfam rýchlo prejde. Najhoršie je, že jej do toho idú aj očné zuby a to ju oslabuje ešte viac. Ma včera napadlo, či aj preto neni na tie močové cesty náchylnejšia, keď som ja mala strašne silný zápal močových ciest asi v siedmom mesiaci tehotenstva. Možno ju tie ATB čo som vtedy na to bralo trošku oslabili a preto to hneď chytila 😒

sebastianela
21. sep 2009

Tie hnusne choroby. Sople mame a kasleme strasne. Hlavne ja. Stale varime cibulovy caj s karamelom a moc mu to chutí. V noci bol stale hore koli tym sopliskam. Ach jaj.☹

miselin
21. sep 2009

Seby a nedávaš mu Sinupret aby sa mu uvolnili tie sople?

miselin
21. sep 2009

Tu je niečo o tých kvapkách ak ich náhodou nepoznáš http://www.magister.sk/-p-3165.html

sebastianela
21. sep 2009

Dakujem. Mama mi ich ide hned teraz kupit.

ivka000
21. sep 2009

misel ja idem zajtra doobeda do mesta trochu sa poflákať a musím malému pozrieť nejakú jesennú čiapku.

zuzka99
21. sep 2009

a o koľkej by ste teoreticky mohli byť na ihrisku? Ja keď stihnem, by som tiež možno dorazila.
Dnes som mala deň blbec, o 9,30 som zistila, že som objednaná na 9,00 ku kaderníčke, tak som jej volala, že čo mám robiť, že som myslela, že až v stredu a ona že aby som došla ešte. Tak ja behy s malým do kolónie, tam malý 2 hodiny vrešťal, ale tak, že ani dýchať nemohol a ťahal ma z kresla, si chudák myslel, že mi robí zle a potom som nemala čím zaplatiť. Tak behy domov, do mesta po peniaze a zase spať do kolónie - no čistý d...l som bola. Krpec už nespáva cez obed, tak som ani po tomto maratóne nemala kľud...

Fiallka, hej, boli na ihrisku sami dvaja - Slávko a Terezka - ostatné deti spali 🙂 Segra mi hovorila, že ani terezka nespala 🙂 Som tam za nimi došla, ale vaši akorát odchádzali.

hasleerka
21. sep 2009

zuzi no mala si super deň ,,, mala si sa prísť odreagovať na aerobic

miselin
21. sep 2009

Seby tak nech rýchlo zaberú 😉

Ja budem zajtra na ihrisku okolo desiatej, alebo ak chcete tak aj neskôr alebo skôr, mne je to jedno 😉 Malá mi už spí som z toho normálne vedľa 😕 Som s ňou bola ešte o pol ôsmej vonku a sa tam strašne vzrušovala na lampách, len sa stále točila dokola a hovorila a ukazovala len tam na všetky lampy 😀

ivka000
21. sep 2009

tak ja budem v meste tak o 9.40 a na lánskej môžem byť tak o 10.00. (ak nebude pršať) alebo ako vám to vyhovuje budem v meste asi do poobedia.

ivka000
21. sep 2009

Seby ja som nedávno užívala ten Stodal ale nezaberal a ešte sa mi to horšilo tak som po týždni skončila na ATB ☹

fialllka
21. sep 2009

my chodime na ihrisko okolo 10-tej 😉

Zuzi: no fakt debil den 😎 a moja mamina sa strasne smiala, ze ako na neho vykrikovala a ho komandovala, ze co ma robit a robila nanho kukuk cez preliezky 😀

sebastianela
22. sep 2009

Ja to tiež u seba vidím na tie ATB.
Sa mi to zhorsuje.
No a my sme už od štvrtej hore. Stale plače. Mu tečie ten soplisko a nemoze ani ten cecek. No hrôza.☹

miselin
22. sep 2009

Seby ☹ Snáď sa rýchlo uzdravíte 😉 Inak máš malého riadne šikovného, veď už povie skoro viac ako Dominika 😀 😅 Aspoň čosi keď je urevaný tak nech je aspoň šikovný 😀

miselin
22. sep 2009

Ivka ja tam tiež budem okolo desiatej 😉

ivka000
22. sep 2009

dúfam že myslíme to isté ihrisko za kvetinárstvom?
inak my sme hore od pol siedmej a tiež je upištaný ako čert 😠 dúfam že ho to trochu prejde.

miselin
22. sep 2009

Ivka hej to za tým kvetinárstvom, my sme tiež hore od pol siedmej, ale zatiaľ je v pohode tak som zvedavá dokedy jej to vydrží 😅

zuzka99
22. sep 2009

ja pojdem do banky a potom skúsim na Lánsku dobehnúť, tak zatim, letiiiiiiiiiiiiiiim

sebastianela
22. sep 2009

Tak a my sa už kojíme. Sople sa uvolnili.😕