• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

2. júla 2014 
Adryka. Tych 25000 dostanes urcite. A aj rodičovský príspevok 256€ ak si pracovala,alebo bola na materskej. Tak sa neboj.:wink:
1. okt 2009 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Misel. Aka bola Domča v noci? Dalo sa?
1. okt 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sebi ved aj ty dostanes tych 256€ ty si predtym robila pred materskou?Budes tiez milionarka.Ci?

Adryka jasne ,ze to dostanes. :slight_smile:
1. okt 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja budem milionárka rok! To bude peňez. Veď ma z nich aj klepne.
Aspoň na tie plienky bude konečne!
Mne to určite pomôže. A potom po roku opäť chudoba,ale to dúfam už plienky v dvoch rokoch nebudeme kupovať.
1. okt 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak včera mi oznámil starý smutnú správu. Asi 15.10. Príde.:frowning2:
1. okt 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak nás to ešte zasiahne na 4 mesiace :grinning: Len čo s toľkými peniazmi :confused: :sweat_smile:
Seby malá mi už druhú noc po sebe pišťala len raz :confused: Tiež neviem čo si mám o tom myslieť :unamused:

Dnes sme boli na tej nefrológii a má už obličky v poriadku, ešte ideme v pondelok na krv a ak budú výsledky dobré tak už nemusí brať ATB :dizzy_face:
1. okt 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty kokso. Tak to nezakríknime.:confused:
1. okt 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Misel to je supre že to má už v poriadku a budem držať palce aby bola aj tá krv až nemusí brať ATB :wink:
1. okt 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som rada, lebo už tie ATB berie 6 týždňov vkuse takže nič moc.
Som jej zato kúpila v Julke takú 40cm bábiku čo vypľúva cumeľ a sa smeje, tak sa tu raduje :dizzy_face:

Zuzi Včielka je až od pondelka :wink:
1. okt 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to by som v pondelok išla hneď. pojdeme otvoriť?
1. okt 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj, to vlastne ideš na tú krv :frowning2: tak nič
1. okt 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja to stíham, odbery sú len do ôsmej a do deviatej som vo Včielke, najneskôr do pol deisatej, pôjdem tam už skôr, nech sa Domina vybúri :wink:
1. okt 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miselin : tak to je fajn, že ste už v poriadku.
Pokiaľ sa nič nevyvŕbi, tak aj my by sme išli do včielky. Včera sme boli na prechádzke a na ulici máme nových susedov, ktorí majú 2 chlapcov, jeden má 3 roky a druhý o mesiac menej ako Linda. Taký boli zlatučký, stále jej najprv bozkávali obidvaja ruky a potom aj na líca. A malá kukala, že čo sa to deje :grinning:... Boli priam na zožranie. Tak som ich nechala. Veď kedyže jej potom dvaja chlapi naraz budú bozkávať ruky ... :wink:
1. okt 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prihodím aj nejaké foto, ale až večer, teraz sa musím učiť na AJ ...
1. okt 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..
Aj ja by som rada šla do tej Včielky... kde to vlastne nájdem, poradte mi, lebo fakt neviem.. Viem, že na Rozkvete v škole, ale kde tam??? A aké sú tam podmienky na vstup?? Rada by som tam chodila, nech máme v taktomto počasí nejakú tú aktivitu.. Teraz je ale Vilko chorý, tak sa liečime.. Uvidíme, kedy to vydá. No v pondelok sa to snáď už bude dať...
1. okt 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte neviem ako budeme pondelok stíhať ale do Včielky by sme chceli ísť aj my. Neviem či nebudeme mávať hudobku pondelky však zajtra sa opýtam a potom okolo jednej máme ešte očkovanie :frowning2: A čo sa tam nosí nejaké papuče alebo ? Musíte nás nováčikov pekne zaučiť ako to tam funguje ! :grinning:
1. okt 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja to moje dieťa asi zahluším. On dnes cez deň spal 2 krat po 20min a teraz nechce ísť spať. Už od siedmej tu robí opičky furt dookola. Ťap ťap ťapušky a aký je veliký a mama a gól a lozí tu a piští a nie a nie spať.:angry:
1. okt 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasly IP :sunglasses:
1. okt 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Seby ten tvoj malý je presne ako moja Dominika :grinning: :grinning: To ako keby som o nej čítala :grinning: Ale neboj bude lepšie u nás je to už omnoho lepšie ako trebárs pred troma mesiacmi a zase to má výhodu, že keď dostane hysáky alebo nespí alebo všetko možné tak ma to už tak moc nevytočí a hlavne nezaskočí, lebo keby bola dobrá a zrazu začala robiť scény tak by ma asi kleplo a takto už len prevrátim oči a kašlem na ňu kým nedopiští :grinning:
1. okt 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz drichme. Ale skoro sa zobudil. Sa dohrabal domov môj pubertalny brat a ten nevie,ze hore spí malé decko a huláka tu na plnú hubu. Ako keby som mu to už 100 krat nepovedala. Vidno,že nemá deti. Kto nemá deti nepochopí nič. Škoda rozhovoru s ním.
1. okt 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To môj starý je úplný opak. Ten chodí ako myška,len aby sa náhodou nezobudil a nemusel sa mu venovať. Ten by aj vraždil pre malého blaho. Ale musím povedať,že už vychádza z cviku. Už by nevedel,ani co mu ma dať jesť a obliecť.
1. okt 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak je spln, tak uvidím aká bude noc. Dúfam,že budeme celú noc zase hore.:angry:
1. okt 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mňa by zaujímalo prečo zvyšujú materskú len do dvoch rokov, to ako potom pôjde deti do roboty si zarábať samé na seba :grinning:

kačiatko to mohlo byť hrozne zlaté ... takže už je ruka v rukáve??? začínaš šetriť na veno :grinning: :grinning:
1. okt 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno :dizzy_face:
U nás veru spln pôsobil a pôsobí veru každý mesiac ale aj na MM, ten je námesačný každú chvíľu, ale teraz už nie až tak ako keď sme začali spolu žiť, vtedy vtedy behal a hovoril somariny aj tri krát do týždňa :grinning:

Skúsim vám vysvetliť tú včielku aj keď by vám to asi lepšie vysvetlili tý čo nebývajú na Rozkvete oni si viac všímajú tie záchytné body :grinning:
Takže nastúpiť na autobus číslo 11 alebo Tesco bus čo ide na Rozkvet a vystúpiť hneď na prvej zástavke. Keď vystúpite a pozriete sa smerom na kaplnku tak na konci tej ulice je taký zateplený vysoký vežiak tak pôjdete smerom k nemu a inak od tiaľ vedú schody hore na taký kopec je už odtiaľ aj vidieť aj tá veľká telocvičňa a keď výdete po tých schodoch tak tam už je aj napísané na stene pri tej šmýkalke Včielka a pôjdete okolo pieskoviska dozadu a tam sú z boku dvere so zvončekom a tam treba zazvoniť. Stačí si tam zobrať len papuče a nejakú desiatu pre decká, dá sa tam kúpiť aj káva a minulý rok sa platilo 50 centov za vstup tak neviem či to ostalo alebo ako
2. okt 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem Miselin, super... :grinning: Síce neviem, neviem, či to nájdem, ale určite sa pokúsim... Aj keď pri mojom šťastí určite niekoľko krát zablúdim :slight_smile:
2. okt 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andulka, prosím ťa ako dlho nechávajú spinkať deti v jasličkách?
2. okt 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem kde to je bola som si to okuknúť :grinning: a pôjdem pondelok dúfam autom. A o kolkej tam pôjdete?
2. okt 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak hor sa na dalsiu super noc.:stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. okt 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka idu spat okolo 11:45 a moja vstava okolo 13:30-45.Ale ,ked chodim pre malu okolo 14,30 niektore deti este spia,lebo ked chodia pre nich rodicia ,tak ucitelka povie ze este spi ,alebo lezka v v posteli.Myslim si ,ze tak do tej 14:30 isto.Preco?Chces dat maleho? :wink:
2. okt 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka ja dúfam, že sa tam do tej pol desiatej vyhrabkám, lebo idem s malou ešte na odberu no a potom už len pre veci a pôjdem do Včielky :wink:
3. okt 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok